Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

emily327
5. jún 2010

ahojte, tak som doma. Dnes sme nemali vela ludi, tak som sa velmi nenarobila. Prave som si zapla spravy zo vcera, co sa deje na Slovensku a poviem vam,ze mi vyhrkli slzy, pretoze ja pochadzam z Vychodu Slovenska. Moji rodicia su v poriadku aj rodina ale to co sa stalo v malej dedinke,ze viac ako 200 ludi prislo o strechu za par minut, kedze sa zosunula poda a vsetky domy sa pomaly rozpadaju. Ked vidim tych placucich ludi, boze nie dost,ze je na vychode neskutocna chudoba este aj toto. Je mi fakt doplacu ☹

ivanajelinek
5. jún 2010

Ahoj Emily... 😉 No ja som tiez akurat pozerala dnesne spravy(my tu mame aj slovenske stanice), a poviem ti ze je to fakt strasne co sa deje...
Inak ja som bola dnes cely den v posteli, chceli sme ist aj dnes vecer do kina, ale ja sa nevladzem ani obliect, tak idem spät do postele.Dufam, ze mi bude zajtra uz trosku lepsie...

emily327
5. jún 2010

Ivana, chuda moje, tak nech sa ti co najskor ulavi 😉 Ja to poznam ake to je, clovek je ako mechom udrety a citi sa ako zbity pes,ze? Este jedno stastie,ze nemusis chodit do prace. S poslednou anginou som chodila do prace a poviem ti nebolo to nic prijemne. Skore uzdravenie moja cmuk hlavne vela spinkaj ak sa ti da 😉

meleri
5. jún 2010

Jani,

gratuluju k narození miminka! hlavně že to máš za sebou a jste konečně spolu! 🙂

ivanajelinek
5. jún 2010

Emily bola zasa nakupovat, ze? Krasne vecicky...Sonicka bude krasna princeznicka 😉

emily327
5. jún 2010

tak zopar novych foto co sme nakupili 🙂 Uz musime s tym prestat, lebo ta mala to ani nevynosi a zbytocne toho bude vela. Ale ked tomu sa tu fakt tazko odolava 😀 A nie mne ale tatinovi 😀 😀

emily327
5. jún 2010

ivana, dakujem pekne 😀 No fakt sa tomu neda odolat a nakupuje hrdy tatino 😀 Je to krasne ako sa nad tym rozplyva xixi jaj som stastna,ze mam takeho muza vedla seba a hlavne otca malej sonicky 😀 sme velmi velmi stastni a velmi si to uzivame.

finfrle
5. jún 2010

Emily moooc pekne 🙂 Mala bude vypadat uzasne 🙂 Jako maminka 😉

schnucki
5. jún 2010

ahojik holky,
tak jsme zpatky od cinanu, jsem nacpana k prasknuti 😀 😝

emily super ze jste dneska nemeli moc lidi a ze jsi toho nemusela moc delat 🙂 ... jeeee, ty vecicky jsou kraaaasne 😵
my se zatim s nakupovanim drzime, jelikoz nevime co uz nakoupili babicky 😀

ivus to ti je jeste tak zle? doufam ze uz to bude zitra lepsi, cmuk ....

holky a co se na slovensku deje??

emily327
5. jún 2010

finfrle, dakujem moja 😉 Len dufam,ze to bude Sonicka a nie Tomasko 😀 Lebo ma slahne....

Schnucki ahoj moja. No ty to mas dobre,ze zostavas v Nemecku a finfrle tiez,ze bude v IRL ale kedze na Sk je vsetko tak strasne drahe, tak preto nakupujeme tu. Tu nam to nepride vela dat za vybavicku oblecenia cca 300 euro ale doma to budu fakt velke peniaze a budu sa tazko hladat ☹ Tak aj preto ak je moznost nakupit tu a usetrit, tak preto v takych mnozstvach....
Na Slovensku su hrozne povodne, skoro cele vychodne slovensko je pod vodou a zosuva sa poda no hrozne. Je to strasne. som rada,ze moja rodina je poriadku. Videla som zabery, kde si mlada rodina zobrala uver, svojpomocne stavala dom 2 roky a teraz im ho zobrala voda.... no neskutocne tragedia.

emily327
5. jún 2010

inak som ratala kolko mame body a dupaciek 😀 Ze 71 kusov nakupenych 😀 ale to od novorodenca az do velkosti 12-18 mesiacov xixi 😀

schnucki
5. jún 2010

emily ja to chapu, my kdyby jsme meli jit do cech, tak tu taky spoustu veci kupuju ve velkem 🙂 ... protoze proc za to dat vic, kdyz to muzete koupit za malo 🙂
mate opravdu krasne vecicky 😵

😕 tak to jsem nevedela ze je to na slovensku tak hrozne ... ze se sem tam zveda voda to jsem slysela, ale ze je to tam az tak hrozne ... jsem rada ze vasi jsou v poradku 🙂

71 😵 ... aspon nebudes muset tak casto prat 😀

ivanajelinek
6. jún 2010

Ahojte kocky...Tak mne je dnes lepsie 😉 Hrdlo este trosku pobolieva a spustila sa mi silna nadcha, ale necitim sa jak prejduta traktorom...len dufam, ze sa mi nespusti este aj kasel...Dneska este trosku vylezim a hadam bude zajtra uz dobre...
A vy co mate dnes v plane, ked je zasa tak teplucko?

schnucki
6. jún 2010

dobre ranko,

ivus super ze ti je uz lepsi 🙂 jen tak dal ....

ja se dneska v noci vzbudila a musela jsem si vzit jeden ten cucaci bonbonek, pri kazdem polknuti me bolelo v krku a nemohla jsem usnout 😝

ja se pujdu uz podruhe nasnidat, pak asi uvarim neco k obydku a chceme pak vyrazit k rodicum, asi pujdem pesky, prochazkou 🙂

emily327
6. jún 2010

dobre ranko, tak sme sa vyspinkali, nemozem povedat,ze do ruzova lebo som sa zobudila na to,ze som sla na zachod a kopec krvi.... Nenavidim tieto sny. Ale to mi nemoze pokazit naladu, vonku svieti krasne slniecko. Dnes mam toho vela v plane a tak to bude viac pracovna nedela ako oddychova 🙂 Ale tesim sa, lebo zajtra k nam pridu finfrle s manzelikom a stravime spolu 2 dni 🙂 A co vy zienky, co mate dnes v plane?

emily327
6. jún 2010

Ivana, super,ze je ti lepsie 😉 Hlavne, aby to hrdlo preslo a nadcha ta uz nie je taka zla ako ked boli hrdlo. Aspon u mna to vzdy prejde z hrdla na dutiny a tie potom liecim mesiac no ale ja ich mam chronicke, tak je to ine. Este to doliec a uz nech si fit cmuk

Schnucki, aj teba boli hrdlo? No pekne pekne. Netreba podcenovat pocasie, lebo vonku je mozno teplo ale je to zradne. Hlavne to laka k studenemu a to potom je len kusok k zapalenemu hrdlu. Tak nech ti to neprepukne a nech si ok a mozes si uzit dnesnu prechadzku k rodicom 😉 cmuk

schnucki
6. jún 2010

ahojik emily,
ni uplne si me vydesila nez jsem si precetla ze to byl sen 😝 .... me ti covece hrdlo zlobi uz asi tyden, ale nastesti jen ten krk, nemam ani horecku, ani kasel, no sem tam rymu, ale propukla mi alergie tak me ta ryma tak netizi .... ja doufam ze se mi ten krk brzo hodi do normalu, protoze me to v noci casto budi 😝

ja prave delam mozecek s bramborama 😀

jinak jsem se vcera spalila 😝 chtela jsem dat bramborove palcicky na plech do trouby (uz predehrate) a mela jsem ten plech nejak vysoko a najela jsem rukou na horni patro jak tam jsou ty zhavici zelizka nebo co ... no mam u palce radny flek 😢 ... tak zle se mi uz dlouho neudelalo, jak jsem tu byla sama .... no ale snad to bude dobry ....

emily uzijte si to s finfrle a podejte info 😀

finfrle
6. jún 2010

Ahoj Holky pekny den preju!
Uz druhy den jsem se nemohla dostat z pelisku 😅 jsem leniva po ranu 😵
Dnes nemam moc dobrou naladu ale snad se to zmeni.Trochu jsme se s manzelem poskorpili ☹
No bude lepe.
Emilko neblazni s tou pracovni nedeli!Mas odpocivat tak nesil 😀

Ivan jsem rada,ze uz je o neco malinko lepe 😉 opatrujte se!

Schnucki ve me taky hrklo jak jsem si precetla od Emi,ze letela krev..ta nas ale vylekala co 😅
A jak se dneska citis?

Barborko kdepak jsi,jak se dneska citis???Myslim na tebe!

Meleri a co ty,si uzivas pekneho pocasi co ?! 🙂

emily327
6. jún 2010

schnucki, no ani mi nevrav som sa zobudila a bola som cela spotena fnuk hrozne ☹ No uz na to nemyslim, malinka ma od rana pekne kopka a tak ju nahanam v brusku 😀 Je to moje zlaticko. S tym krkom ma to fakt mrzi, je to neprijemne, poznam to. Ale snaz sa to vykloktavat pravidelne a hadam to pomoze. Ono v noci je to horsie lebo ten vzduch je suchsi v izbe.... Jasne,ze podame info, ak sa vobec stretneme 😀 Jaj zlatinko, davaj si vacsi pozor, to je neprijemne sa takto popalit cmuk ja som hrozne hakliva na porezanie sa, vzdy odpadnem, mam pocit,ze od kedy som tehotna, tak som viac precitlivela. Ale to je normalne. Dobru chut k dobremu obediku 😉 cmuk

finfrle, ahoj zlatinko moje, tak vidim,ze ste dnes na tom s mm podobne ako my 😀 Aj my sme sa chytili, cely cas po mne vrci, sam nevie co mu je. Tak dufam,ze v praci bude mat cas nadtym rozmyslat a uvedomi si,ze ja za to nemozem. Ja ho zase chapem asi sa boji odchodu domov na Sk,bude vsetka zodpovednost na nom ale ja verim,ze to zvladneme. Pre nas to bude velmi dolezita etapa v zivote, pride na svet malinka, vraciame sa z IRL kde sme mali velmi lahky zivot v porovnani s tym co bude na SK. Ale ja verim,ze to zvladneme a bude dobre a hlavne budeme spolu a budeme stastni, tak ako je tomu teraz.

Lezala som asi pol hodku v balkonovom okne,ze sa poopalujem no mali ste ma vidiet 😀 Nevedela som sa postavit, tak som sa ako velryba prevalila na bok a ako tak vstala z tej karimatky 😀 jaj drahy moj ma vola,ze sudok xixi ale uz je zo mna poriadny sud 😀 Naplno si uzivam tehu a nikto a nic mi to nepokazi, zivot je tazky ale negativne myslenie nam vobec nepomoze v tom aby sme ho prezili aspon trosku stastne,ze???

schnucki
6. jún 2010

me dneska nejak chyta hlava 😝 nevim jestli z toho pocasi nebo co ....

emily se ti nedivim, ve me nejprve radne hrklo ....
ja jsem se uz dlouho o nic nespalila, ale uplne se mi udelalo zle 😝 ... ja jsem taky nejaka precitlivela co jsem tehu, to bude normalni 😀 ...
jinak me pritel naziva medvidek .... uz se taky zvedam z boku 😀 ... a casto se zadychavam 😝

presne v tom mas pravdu, u nas to taky neni lehke, ale bude lip 🙂 ... a rozhodne se snazime si zivot uzit jak jen to jde a vycucnoutz nej to nejlepsi 🙂

schnucki
6. jún 2010

doufam ze se vam manzilkove hodej do normalu 🙂

to je nejhorsi, kdyz je clovek protivnej a ani nevi proc ....

mirusch
6. jún 2010

Ahojte, ja len kuk, ze ako tehulkujete.
Skore uzdravenie vsetkym chorym, to teraz fakt nikto nepotrebuje.

Finfrle, no som kukla ako to je s 2012... uz som o tom pocula. Nema byt koniec sveta, ale 21.12. konci nejaky 26 000 a nejaky 5000 rocny cyklus (a aj Maysky kalendar 😕 ) a to vzdy znamena velke zmeny, novy zaciatok, ocistu.... Tak si tak myslim, ze tieto vsetky katastrofy, co sa vo svete v poslednom case deju, speju k tomu novemu zaciatku a ociste. Ale otazka je, preco musia trpiet nevinni ludia. Ved to je az strach citat, ako ludia setrili na dom, stavali, vyberali kachlicky, podlahu, kazdy detail a zrazu je to vsetko prec. A maju prd. Ani poistene to mnohi nemali. V takych chvilach som aj rada, ze nemame dom, ze nic velke nevlastnime, lebo kto nema, ten ani nestrati.... 😔

Inak, ja sa tesim z teplych dni, lebo zase ma prsat, tak aspon na chvilu bolo leto 😝 Normalne v tricku von ... nezvyk.

emily327
6. jún 2010

mirusch, co sa tyka toho utrpenia nevinnych ludi, vzdy to tak je, ci je nejaka vojna, nepokoje alebo taketo prirodne katastrofy, vzdy tripa nevinni ☹ Je to hrozne co sa na vychode Slovenska. Vcera som si aj poplakala, ked som videla aka spust zostala po tych zaplavach. Som rada,ze nasi su v poriadku. Inak aj ja som rada,ze sa konecne oteplilo a vonku sa da ist iba v tricku, je to fakt super. A co ty moja ako sa mas? Co zdravie? Uz si v poriadku?

finfrle
6. jún 2010

Asi bylo vazne neco na slunci 😅 uz to je trochu klidnejsi ono jednou zacas se musi trochu procistit vzduch 😀 No rano bude jesle lepe 🙂
Jdu si sednout na slunicko a dobijet baterky.
Zitra budou nakupy pro mimi 🙂 jupiii
Emi uz se moooc tesim.Ono vis jak zmena v zivote je to velka jak navrat do SR tak miminko ono se to v hlave srovna a pak uz bude jeeeeeeeeeeeeeeeen dobre 😉

ivanajelinek
6. jún 2010

Ahojte, tak my uz pomalicky koncime s izbickou...dneska som aj trochu pomohla 😝
No mna vola mm ze veleryba alebo tulen 😀 Ja stale kloktam slanu vodu, uz mam vystipane cele usta...Ale je mi lepsie...
Finfrle tak si zajtra uzi nakupiky, ides aj s Emily?
Ja si myslim, ze to u nikoho nebude lahke, ale musime to brat tak ako to pride, nie? To urcite vsetky zvladneme...Este ze sa tu mozme aspon takto navzajom podporovat.. 😵

finfrle
6. jún 2010

Ivanka jj i s Emili a polovickama co jsou nekdy na zabiti 😀 😅 😀
Bude to moc fajn nakupovat na mimiska 🙂 jen doufam,ze mi bude dobre...abych mela chut na nakupy .

emily327
6. jún 2010

tak ja upratujem na etapy, nejako ma to vycerpava. Od 12:00 makam a poviem vam,ze som uz dost unavena ☹ Ale tesim sa finfrle zajtra na nakupy u nas v nasom malom mestecku a potom na spolocne 2 dni 😉 My s mojim drahym od kedy som tehu co je uz 6.mesiacov sme sa nepohadali. Je uplna pohodicka. Nezvykneme sa hadat a ak nas to niekedy chyti, tak sa pohadame do krvi xixi No esteze to nie je tak casto. Ale kazdy mame svoje zle dni a ja to tak beriem,ze ja ich mam castejsie a moj drahy ich akceptuje tak som to urobila aj ja dnes. Nehnevam sa na neho. Je toho na nas velmi vela teraz ku koncu, vela veci treba vybavit a cakame ci mi schvalia matersku do toho zariadovanie byvania doma na Sk (ak na to bude dostatok financii) a hladanie prace pre neho no a o ukonceni vsetkeho tu v IRL fakt je toho dost. A za vsetkym su velke otazniky ?????? Tak je to asi prirodzene,ze je clovek viac nervozny. Ale povedali sme si,ze si budeme posledne tyzdne v IRL vychutnavat a aj preto sa velmi tesime,ze sme spoznali finfrle s jej mm lebo su to uzasni ludia a sme ako z jedneho cesta xixi co je skvele.

Ivana, ano musime to zvladnut, nic ine nam nezostava a ja som fakt velmi vdacna aj za toto forum,ze sme sa tu zisli take super osobky a nemame problem sa citat a odpoved na cokolvek. A to je skvele. Vzdy pekne pismenko potesi 🙂 Este s tym kloktanim chvilku vydrz. Aj ked uz ta nebude boliet hrdlo, tak este aspon den kloktaj. uvidis uplne to vyliecis cmuk Uz nech si fit. Daj fotky z izbicky ako to vyzera 😉

ivanajelinek
6. jún 2010

Juj Emily, moc to neprehanaj s tym upratovanim.ja uz tiez nevladzm vsetko na jeden sup upratovat.Musim vzdy na etapy 😀 No a to verim, ze je toho na vas naraz moc.Ale vy to zvladnete, neboj...A kde budete na slovensku byvat vlastne? U rodicov, ci mate nieco svoje? Emily a ty chces este nakupovat? 😀

barbora87
6. jún 2010

Ahojte babule
tak sa zase hlasim sme na ceste domov...doobeda som upieklataky rychly kolacik a pripravila nam desiatu a na obed sme isli na kupko na2hodky ale len na slniecko a potom mi mamima volala ze idu hrat minigolftak sme isli za nimi a potom sme si sadli este vonku...som uplne k.o. Ale dnes sa citim super...len mam zase paniku zo zajtrajska rano na8musim byt v nemocnici idem sa tam nahlasit a caka ma vysetrenie na down syndrom...tak dufam ze mimi sa bude mat dobre aj manzelik ide so mnou...
A u vas vsetko ok?
A janulka sa vam neozvala?

emily327
6. jún 2010

Ivana, no prave som doupratovala ale ako tak na etapy upratujem tak som stale hladna 😀 Tak som sa medzi tym najedla a doupratovala. Na Slovensku prve mesiace budeme byvat v BA u svokry ( mam skvelu svokru) a dufame,ze budeme mat dost financii zariadit nase nove byvanie co sme kupili pred viac ako rokom v Rovinke. Minuleho roku v oktobri to skolaudovali a uz sa fakt velmi tesime na byvanie v nom. Je to velka stvrt take centrum, kde su novo postavene domceky a dvojdomceky, kde su same mlade rodiny. Tak tam bude vela mladych ludi s malymi detickami 🙂 NIe nie ja uz nic nenakupujem 😀 Uz staci, fakt toho uz mame pozehnane. Len sebe si chcem kupit teplaky, lebo sa uz do ziadnych nezmestim a ak ano, tak ma velmi tlacia.

Barbora, tak stastnu cestu domov moja. Neboj moja urcite zajtra vsetko dobre dopadne v nemocnici. Zbytocne sa nestresuj cmuk jej ty si uz v druhom trimestri 😉 Ale to ubieha,ze? Uz sa da povedat,ze si za vodou, len sa opatruj a co najmenej sa stresuj moja cmuk Drzim velmi palce cmuk potom sa ozvi 😉