Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
10. jún 2010

schnucki, co máš ráda za limonádu? 😀
http://www.e-slunicko.cz/chicco-zanza-ultrasoun...

schnucki
10. jún 2010

kupovala jsem si takovou pomerancovou limonadu, piju sice dva litry vody denne, ale rada si k tomu napiju sem tam i neco s prichuti, no a ona ma asi kapanek vic cukru 😅 tak si ted kupuju drusy 😀

dekuju za odkaz ...

blondynka400
10. jún 2010

schnucki, na džusy bacha, oni mají občas ještě více cukru než tyhle barevné limonády 😝 😀

schnucki
10. jún 2010

uvidim co mi ukaze vaha pristi utery 😀 ja se snazim kupovat si 100%, ted jsem objevila jablicko s limetkou, dam si ho do lednicky a muzu rict ze ted v lete je to super osvezeni, neni moc sladky a super osvezi 😵

emily327
10. jún 2010

blondy, dakujem pekne. Uvidim ako sa dohodnem s gynekologickou, ale chcem sa k nej objednat hned ako sa vratime na Sk.
ak je nejaky link na ten chicco proti komarom pls poslite nam to, znie to zaujimavo....... Nasa mala sa sice narodi v oktobri ale clovek nikdy nevie 😀

schnucki, a kolko si uz doteraz pribrala pocas tehu? Inak mohli by sme si zase pomerat bruska, ako nam rastu 🙂 No ani ja si nebudem opalovat brusko vobec. Sice ked sa vyzleciem u lekara budem vyzerat ako zebra ale co uz 😀 Hlavne, nech neublizim malej v brusku.

blondynka400
10. jún 2010

ewmily, link viz můj příspěvek výše 😉

schnucki
10. jún 2010

na zacatku jsem 4 kila shodila a pak jsem doted 7kilo nabrala, ale neberu to vubec hrozne, protoze vzhledem k tem shozenym kilcum to neni moc ... ale nesmim jet tech 5 kilo za 3 tydny, jinak jsem jak kulicka 😀

pomerit klidne muzem 😀

ja si myslim ze ta vecicka kvuli komarum se urco vyuzije i pristi leto ...

emily327
10. jún 2010

blondy, ano ano videla som dikes, ale kym som pisala tak ste ma stihli predbehnut 😀

schnucki, to vobec nie je vela co si pribrala a to si o 3 tyzdne dopredu 😀 ja mam uz 10 kg asi budem sa zajtra asi vazit rano. A ok mozeme pomerat, idem na to, len som tak nafuknuta,ze zbohom. Mam fakt pocit,ze mi to brusko praskne.

schnucki
10. jún 2010

ja vim, proto si ani nedelam hlavu 😀 ... ja mam dneska brisko v poho, moc jsem se ted navecer necpala, nejak nemam hlad ...
ale zas me bere zaha 😝 ... jdu to zkusit zaspat ...

emily327
10. jún 2010

schnucki, no ja so zahou problemy nemam, brusko odmerane 97cm 🙂 tak mam o 2cm viac tusim ako naposledy. Tak si oddychni s dobru nocku prajem cmuk pa

schnucki
11. jún 2010

dobre ranko,
tak uz jsem na nohou 😀

emily ja se merila ted, a mam 101cm, takze o 1cm vic 😀 ... zkusim to i vecer jestli nebude treba jeste o centak vetsi 😀

vecer tu byla zas pekna bourka, takze jsem zas par hodin nespala, jestli to bude tak i dneska vecer tak nevim kdy mam spat 😝

kleopatris
11. jún 2010

dobre ranko 🙂

blondy diky moc, musim to skusit niekde zohnat, ked tak objednam k nasim. Tu su teda turbokomare, brutalne velke a hrozne hlucne 😖 a mas to normalne v izbe? lebo tam pisu, ze viac menej pre vonkajsie pouzitie.

Inak baby taka otazka do eteru, mate niekto stresne okna? a na nich nejaku zabranu proti komarom? Existuju aj take sietky/roletky ale stoja okolo 100 eur a to sa nam kupovat nechce, kedze sme v prenajme 😝

oranzada
11. jún 2010

@blondynka400 byvame v Skotsku asi tak hodinu od Lochnesskeho jazera (ine miesto co je take zname ma nenapada). Uz to býude 4 roky co sme tu, ale medzitym sme boli na tie 3 mesiace v Irsku, je to tam dost podobne prirodou, mame odtial kopu krasnych fotiek, bo sme sa snazili ist kazdy vikend niekam pozriet. Boli sme tam na takom sidlisku, uz si nepamatam meno toho mesta a zilo tam koooopa slovakov, tak nas pozvali k nim a aj ked sme sa vobec nepoznali, tak boli ku nam super a behali sme celu noc od jedneho domu k druhemu. Na tych Irskych sidliskach, tak isto aj na tych tu je strasne jednoduche stratit sa , bo vyzeraju vsetky domy uplne rovnako :D
Cisto ale na Dublin nemamm pekne spomienky :( ale zoo naaaaadherna, ak si tam este nebola tak sup sup

oranzada
11. jún 2010

@blondynka400 inak jak spominas zavinace- hned by som si jedneho dala 😝

ivanajelinek
11. jún 2010

Ahojte kocky.Tak sa hlasim zo slovenska. Cesta bola v pohode ale hrozne teplo. Uz dnes rano o siestej tu bolo asi 30 ST...teraz ideme s maminou pobehat po rodinke a popozerat nejake veci pre mimi...Zdravim vsetky...Cmuky

barbora87
11. jún 2010

@ivanajelinek super ze ste dobre prisli!uzi si to s rodinkou a davaj si na vas pozor!myslime na teba!cmuk

meleri
11. jún 2010

ivo,
tak hlavně že jste dobře dojeli! snad ta horka poleví! v česku je prý taky dost horko ted, že se ani nedá vycházet ven...

Oranzado,
tak to je boží, to jsou snad nejkrásnější země, Irsko, Skotsko. já žila rok v Walesu a bylo to hodně podobné ta příroda, jen myslím že tam bylo tepleji..ale to moře ta příroda....ve Walesu moc češi ani slováci nebyli, vlastně žádní... 🙂 Irské sídliště 😅 to musí být fajn! přeju ti at se vám zadaří s miminkem...

meleri
11. jún 2010

Blondy,

já sem moc ta mlíka nevyzkoušela, jen v česku ten sunar a to byl tedy humus...pak tady jejich místní Novalac ale ani jedno.. a pak sem to musela vypít já páč mi to bylo líto vyhodit... 😅

právě proto pro každého to společné spaní není...neboj jak odstavíš tak se už vyspíš celou noc! 🙂

barbora87
11. jún 2010

Tak babule ja sa chystam idem s maminou na otocku na sk...musim vyuzit vylety🙂inak som si hodila farbu na hlavu konecme lebo. Som sa na tie odrastene blondate vlasy nemohla pozerat...dala som si taku nejaku svetlejsiu hnedu...no mam tam asi trochu nadych do zelena🙂))ale snad sa to zmeni...

lubinka9
11. jún 2010

ahojte,

emily u Dr. OK, maly sa zasa skeril na sestricky 😎 Dr. ho dal posadit na moment, taky bol chutny 😵 . A nieco sme pribrali aj narastli. Dr. nespominal nic, ze by sme mali malo, prospievame 😉

kleo, tak to mame rovnake myslienky. Ja tiez zvazujem vytiahnut sportak, nastastie ide do lahu. Uz len kvoli tomu aby som stale nemusela prenasat vanicku hore dolu do kocikarne. Budem ju mat doma na spanie na balkone a do sportiaku ho prenesiem.
A mas maleho po ci proti smeru?
a sme sice pod strechou ale strasne okna nemame ale take vikierove

inak my tu mame komare, malo ale zato take slonie ale nestipu. Skor mame muchy, cinankovia si otvorili azijske bistro pod nami tak ich mame v byte. Inak kebab skoncil, postastilo sa im babo tak sa prestahoval prec a po nom co to prevzali to flakali a po 3 tyzdnoch skrachovali 😖 Takze co som si mohla konecne kebab zacat vychutnavat tak neniiiiiiiii ☹ 😝

oranzada vitaj, na fotku ti este neprisli? 😀

emily327
11. jún 2010

ahojte, tak ja uz mam za sebou ranne nakupy a za chvilku idem do prace. Ked som videla ake je plne mesto ludi, tak si viem predstavit kolko ich bude u nas v robote fnuk. Ale uz iba dnes a zajtra a potom mam zase 2 dni volna.
Ivana, tak to je dobre,ze cesta bola ok. A tie horucavy ti vobec nezavidim 😒

barbora, no ked som si prvy krat v tehu farbila ja, tak som tiez mala strach na aky odtien mi to chyti, ale bol taky isty blond ako pred tehu 🙂 Mna farbenie caka asi tento vikend. Uzi si vyletik s maminou na Sk. cmuk

Pekny dnik vam prajem.

meleri
11. jún 2010

emily

tak at ti to rychle uteče dneska, a at nemáš moc práce! musí to být fakt záhul když je hodně lidí, to se asi dost naběháš!

je to je srandovní s tou barvou, to jsem nikdy nezkoušela, že by v těhotenství vlasy zezelenaly... 😅 já si jen pamatuju že jsem měla v těhotenství o dost hezčí vlasy...za to po porodu... 😖 ted už je to normál....

emily327
11. jún 2010

meleri, dakujem pekne, uz len 2,5 tyzdna a koncim, tak to uz nejako zvladnem. Pekny dnik cmuk pa pa

barbora87
11. jún 2010

No ja som mala fakt ze odfarbene blond a teraz som dala hnedu lebo to tak rychlo neodrasta ale tak budem vodnik🙂

meleri
11. jún 2010

emily,

super, letí to! pak už jedete domů že? a pak se budete znova vracet do Irska?

Barboro,

a nepůjde to když tak smýt nějak? teda já se v tom nevyznám....

barbora87
11. jún 2010

Meleri no neni to take hrozne len tan vidim ten zeleny stich...ale neva bud sa to umyvanim spravi alebo nafarbim za par tyzdnov a to uz chyti normal

meleri
11. jún 2010

barboro,

a je fakt možné že je to těhotenstvím?

finfrle
11. jún 2010

Ahoj holky,dnes mi neni moc dospeve.Nejak pochmurna nalada uz od rana ☹ pocasi je skarede a prsi.Mala se taky zvlastne krouti asi citi,ze maminka neni v poho.
No asi se pokusim dnesek nejak prezit a asi i zaspat.Ted varim polevku a hned jak bude sup do pelisku.
Taky uz me rozciluje,kdyz me nekdo potka ma takove divne narazky na to,ze jsem na nemocenske doma a at si odpocivam....z tonu hlasu jde poznat jak to mysli,jako vytku.I manzel se dnes nad tim pozastavil.No to k lepsi nalade moc nepomohlo☹
Ivana,super,ze jste dorazili vporadku 😉
Emi snad toho v praci nebudes mit tolik 😉

meleri
11. jún 2010

holky já se loučím musím probudit malého nebo mi tu bude spát do 4 a pak už vůbec! 😝

Finfrle,

lidi jsou kolikrát hnusní, zvlášt na západě co se toho týče...jsi-li na mateřské nebo před porodem a neděláš tak si každý hned rýpne... 😖 jako fakt lidi kteří mají náročnější těhotenství tak jsou dycky odsuzováni těmi kteří bud nikdy v jiném stavu nebyli a nebo měli pohodové těh. jako věř mi nasralo mě to i za tebe, protože jsem si vzpomněla že podobné situace jsem zažívala a zažívám do ted....každý si myslí že nejlepší je makat do porodu a pak hned po šestinedělí šup do práce.... 😖 bože já asi nesnáším feministky! 😅

oranzada
11. jún 2010

@meleri dakujem 🙂 tiez som rada, ze sme sem prisli a videli sme ako to vyzera aj niekde inde 🙂 aj ked podla mna Slovensko je podobne krasne akurat to more tam nemame 😝 keby je teple, tak by tu bol raj na zemi :D