Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
17. jún 2010

blondy treba to chvilku potrva, nebo toho bude vic az prestanes kojit ....

me se dneska zas udelal opar a nemuzu najit masticku, tak musim letet do lekarny, doufam ze aspon tu mi daj 🙂

jinak mam otazecku, nejak se mi zda, ze v posledni dobe co jsem tak nachlazena, min jim ... nejak nemam chut do jidla, zda se mi ze predtim jsem toho snedla vic ... je to normalni? ja se teda snazim furt neco zobat aby mela mala dost, ale vubec nemam chut, a ji to ocividne podle utz v utery nevadi ....

simonecka91
17. jún 2010

ahojte holky,

no ne tak ja se tu objevim po nejakem tom mesici a Vy uz jste matky 🙂 no gratuluju vsem matkam tak i nove tehotnym 😵 .....tise zavidim, ale ja mam jeste casu dost si rikam 😀

schnucki ty jsi mi jeste neodpovedela na studivz? ja uz ti tak pred 14 dny odpovedela 😎

papa

schnucki
17. jún 2010

simon hned to napravim 😅

blondynka400
17. jún 2010

schnucki, no hele ona to dneska byla dobrá nálož, i množstvím jak od dospělého, nechápúu, kde se to v tom malém tělíčku může brát.... A když se vykakala, tak to bříško má pořád stejné 😀
no já bych chtěla seknou s kojením na konci 8 měsíce, tak to má ještě 3 měsíce čas 😀
Na ten opar, doporučuju mastičku nebo tyčinku z výtažku konopí, fakt je to super, bez chemi a za 2 dny ho máš pryč, když to aplikuješ včas, mnohem lepší než všechny mastičky dohormady, které by se stejěn v těhu neměli....
No hele jestli jsi nachlazená tak je to tím. Ale snaž se jíst, malá sice může růst normálnš, ale bere živiyn tobě a ty by jsi pak na tom mohla doplatit 😉

simonecka, ty taky žiješ 😀

simonecka91
17. jún 2010

jasne ze ziju 🙂

akorat, ze jsem porad nekde v cudu. hodne jsem jezdila domu za nasima, pak ruzne po Nemecku, ted je zkouskove ja to mam naplanovane den na dne, po zkouskovem jedeme do ceska hned bereme last minute pak se vracime, braska se mi vrati z mise v srpnu tak pooslavujeme vsechny narozky a zpet do Nemecka no a pak je zase zkouskove pak je skola skola skola a pak uz snad jen na 5 mesicu do USA a pak mam snad uz ten diplom a tim jsem napsala plan na cely rok 😀 😀 😀 😀

jinak dneska se jdu potapet uz mam panicky strach 😖 😖 😒

blondynko jak se vubec ta tvoje princezna jmenuje??

j

blondynka400
17. jún 2010

simonecka tedy ty si užívaš.... 😉
Jmenuje se Anička 🙂

simonecka91
17. jún 2010

ale jsi se schnucki snazila 😉 uz ti brzy odepisu 🙂

schnucki
17. jún 2010

blondy a sezenu tu masticku i v lekarne? nebo kde se da koupit? ... ja jsem prave posledni dobou i takova hodne unavena, tak si rikam jestli to neni tim jak min jim ... no musim se dokopat ....
panejo, az takovou naloz jo 😀

simonecka91
17. jún 2010

ja si uzivam jo? ja mam porad pocit ze jsem v uplnem stresu... 😖 hlavne dneska se uplne po..z toho potapeni a jeste za to zacvaknu 200 euro no ale dala jsem se na to tak si za to muzu sama no 😒

ceske jmena jsou ty nejhezci, schnucki nechces si to jeste s tim jmenem rozmyslet a das nejake hezke ceske to pak bude taky hezka ceska holka 😀 😉

blondynka400
17. jún 2010

schnucki, no já to v čechách koupila normálnšě v lékírně, jmenuje se to oparen, ale je to český výrobek, tak je otázk, zda to u vás budou mít. Ale mohli by mít něco podobného, každipádně to musí být z konopí 😉
No heel to klidně být může, fakt musíš jíst, hlavně pestře, bohužel se musíš donutit... Jak kvůli malé tak hlavně kvůli sobě. Nezapomeň, že mimmi je vlastně parazit, veme si všechno co potřebuje bez ohledu na tebe 😝 😀

simonecka, tak proč se jdeš potápět aplatíš za to když se toho tak bojíš? 😕 Jinak neboj, potápění je krásná věc 😉
Tak mi jsme oba češi a budeme se vracet do čech, takže nějaké cizí jméno nepžicháuelo v úvahu, ale i tak, já bych tedy daal v každém případě české jméno, jsem vlastenec 😀

simonecka91
17. jún 2010

a ty se potapis? jako ja uz mam zakladni kurs za sebou takze vim do ceho jdu ale i tak vzdycky se bojim no 🙄 navic tu je strasna kosa sviti slunicko ale ten vitr des tak umrznu dneska...

me se taky libi ceska jmena jen tedy proti jmenu honza, co znam honzu to je vzdycky nejaky nouma tak nechci mit ani dite noumu 😀

a na celulitidu neco neznas??? treba tez neco z konopim 😀

schnucki
17. jún 2010

ja bych se potapet taky nekdy chtela, nas tatka se potapel v chorvatsku a prej uplne super ... taky takovej blazinek jako ja 😀

blondy ja se na to zeptam, uvidim co mi daji .... ja se snazim, jim hodne chlebiky, snazim se ovoce a zeleninu a aspon dve tepla jidla denne ... sem tak hodim jogurt, a nekdy si dam müssli, ... no snad me brzo to nachlazeni opusti ....
jooo parazit 😀

schnucki
17. jún 2010

co se jmena tyce tak mi jsme se snazili najit nejake, aby bylo tady celkem normalni a tak nejak se libilo ... s timhle jmenem prisel manzilek a me se taky zalibilo ... nasi mamce se taky libi a vlastne vetsine .... a jelikoz mi zustaneme v nemecku, tak ji uz asi zustane 😀

simonecka91
17. jún 2010

jo to ja jsem si taky myslela ze pojedeme na lode a vraky a budu hledat poklady no jo no jsem se tez prebarvila na blond tak se uz nedivim nicemu 😀 ale tak snad na dovci se pujdem nekam potapet 😔

ja myslela ze bydlite v zapadnim nem. a ne v tom vychodnim? tam jsou ty jmena strasne popularni, uz mi to rikalo strasne hodne nemcu, ze podle jmena a cervenych vlasu se pozna kdo je odkud, ted nechci nikoho urazit jen tak mi to vysvetlovali nemci no 😲 me se hodne libi ty stare ceske jmena 😵

meleri
17. jún 2010

Simecko,

no ne, jsi to ty! 😀 no super že zas píšeš! a kde ted vůbec jsi? v čr, v německu?

Schnucki

tak at dobře vyberete to jméno, ono je to někdy boj! 😅

potápění je super, ale já jsem spíš na to snorchl+ploutve...

Blondy

super že se vykadila, ona je to síla co kolik toho je! 😅

finfrle
17. jún 2010

blondy 😉 jj nova image 🙂
Schnucki na opary to maji v lekarnach 😉 kdyztak pomuze i pasta ale ta pak zaschne a je to nanic.Jsem s oparama dokonce chodila na ozarovani jo vim jak je to neprijemne!Hlavne pozor!Kdyz je opar neslis nikdy polibit miminko mohlo by ho to i zabit jsou zname pripady.....!Opatruj se moc

K tomu kocarku-tahat do schodu ho nebudu a nejake bych tu tezko hledala🙂 nicmene musim to zvazit,budu jeste koukat...

barbora87
17. jún 2010

jeee babule vy dnes frcite...ja som este zaspala a hajala som do 12...je tu pocasie take nijake tak budem dnes len doma....a vy co mate v plane?

meleri
17. jún 2010

finfrle,

super fotka!

ajaj opar je nic moc..nejlepší je fakt zovirax!

finfrle
17. jún 2010

meleri no super to jsem jen ja 😀

meleri
17. jún 2010

finfrle,

jako kočka! 🙂

schnucki
17. jún 2010

ja pockam az se mi manzilek zbudi, musime stejne pro piti, tak skaknem rovnou do lekarny a snad mi neco daj ...

finfrle o tom uz jsem taky slysela, dokonce kdyz zena nikdy nemela opar, musi se vyvarovat styku s lidmi co ho maji i v tehu, ale ja je mam bezne ....
a neplanujes jet nekdy jeste do cech ze by jsi mrkla na kocarky tam?? ... ono je to s kocarkama fakt tezky, ja ho hledala docela dlouho a tech hodim stravenej u google 😝 ... takze by jste ho objednavali, to je jiste ....

barbor ja se snazim zbavit nachlazeni, jinak se flakam 🙂 ... a co ty, jak je??

meleri mi asi nechame tu Jenni, libi se nam to oboum, a ja nemuzu na jine prijit, tak uz ji i tam rikame 😀

meleri
17. jún 2010

Schnucki,

pořád tě to trápí ty opary ach jo, no mě občas ještě taky ale musím říct že v těhotenství a v šestinedělí sem to měla furt, no asi je to z únavy...jo byly snad případy v UK že žena políbila své miminko na ústa s oparem (!!!) a to dítě pak umřelo....

uff s těma kočárkama vám to nezávidím, my naštěstí můžem pořád použít ten náš starý hluboký, ale doufám že bych mimčo víc odnosila...

Jenni je moc krásné jméno, nejmenovala se tak ta hrdinka z Lovestory..

barbora87
17. jún 2010

schnucki a je to z toho pocasia?tak sa rychlo uzdrav!no ja oky doky dnes budem len doma odpocivat po 2 tyzdnoch...kazdy den som niekde lietala...uz mi zevraj brusko trochu vykuklo....tak manzelik je z toho nadseny a ja sa len rozculujem lebo nezapnem veci:D
a co malinka?

finfrle
17. jún 2010

@meleri 😀 😀 😀 to jo v tehu jsem teda pekne oskliva az je to sokujici 🙂 ale diky Je to fakt,ze to neni moc vesele s kocarkem ale zvladneme to 🙂

@schnucki prave,ze do CR se uz nedostanu,vlastne rodinu neuvidim dva roky ☹ s mimiskem nepoletim az pristi leto☹snad ,je to dost drahe to uz bych si mohla koupit kocar za 1000eu a jeste by me vysel levneji 🙂

No a jak se jinak dnes citite?

meleri
17. jún 2010

barboro,

super už to chce nějaké ty těhotenstké gatě! 🙂

barbora87
17. jún 2010

no meleri mam uz jedny rifle ale teraz najradsej nosim nieco lahsie...a kratase co mam na gombiky nezapnem:D

schnucki
17. jún 2010

barbor mrkni na nejake tehu kratasi a sukne ... ja jsem treba zjistila ze mam super lehouckou sukni na gumu, ktera je tak natahovaci, ze ji soupnu pod brisko a je to 😀 ....
super ze uz brisko vykouklo, tak sup sup nakupovat 🙂

ja nevim z ceho jsem tak nachlazena, ale mam do toho vseho i tu alergii, takze furt smrkam a z toho se mi sem tam udela opar .... ted teda z horecky, predevcirem jsem mela lehce zvednutou teplotu, tak ho mam z toho .... no asi me uz hrabne ....

finfrle a nevim jestli nemate v okoli nejakej ten obchodak s vecma na deti? ja vim ze tady a i v cechach jsou obchodaky, kde maj vsechno na miminka od obleceni po pokojicky a tak ... maj tam prave i kocarky .... my mame jeden sice skoro hodku od domova, ale rozhodne neni od veci tak zajet ....
a jakto ze se ostanes domu az za dva roky?? ale vasi urcite prileti, nebo ne??

finfrle
17. jún 2010

@barbora87 JJ neco volneho,ja mam tehukalhoty ale stejne se citim nejlepe v teplakach 🙂

barbora87
17. jún 2010

schnucki moj manzelik ma tiez alergiu a este je zahradnik a chudak fakt chcipa:(je mi ho tak luto tiez sa mu robia opari a vyzeraako keby bol chory...

no sukne mam take volnejsie na leto vdaka bohu:D alebo rada nosim aj take 3/4leginy a k tomu dlhsie tricko...len teraz ked je kosa tak nohavice co som nosila vzdy vsetko obtiahnute a teraz ked aj niektore zapnem horko tazko tak vyzeram taka spekata hihi

finfrle ja tiez najradsej v teplakach aj ked som nemala brusko tak sme isli do restiky a ja v teplakach hihi

ale tak co uz nebudem sa cpat do niecoho co mi je nepohodlne....len co mam aj problem s topankami tak najlepsie ked mam len nejake letne slapky lebo mi rychlo nejako napuchnu nohy a vsetko ma tlaci a je mi nepohodlne:D

meleri
17. jún 2010

fifnrle,

fakt jo?? tak to já to měla naopak, v normálu nic moc ale v těhotenství jsem zkrásněla! 😀 prý se říká že holčička ubírá mamce krásu a chlapeček zas dává..... 🙂