Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

barbora87
18. jún 2010

Jeee no tak som zvedava ze ake to bude hihi to budem aspon kludnejsia ked sa mimi bude hybat...tak budem vediet ze si tam plave...aj ked si poviem ze ked budem chciet spat a mimi ma bude kopat tak neviem ci budem nadsena🙂

schnucki
18. jún 2010

ono je to sranda protoze nase mala je vetsinou vecer aktivni ... kdyz se treba natahnu 😀 ...
vetsinou nevychytame aby to i tatka videl, protoze se treba natahnu, ona zacne kopka, tak kriknu na tatku at kouka a v tom momente ona prestane ... proste potvurka ...

jinak finfrle pokud to manzelik jeste necitil tak az mala bude kopkat, at se pokusi lehce pritlacit, pak to urcite uciti ... a az to bude i videt tak staci ruku lehce prilozit, manzilek si to vzdycky vychutnava 🙂

barbora87
18. jún 2010

Schnucki tak to je fakt sranda🙂si z vas robi srandu hihi

finfrle
18. jún 2010

schnucki no manza se boji na brisko malinko pritlacit i me to zakazuje 😀

Jsem neusnula ☹ tak jsem zase u pc ale za to manza uz poskladal postylku 🙂
a na skrini mam vse potrebne navrsene 🙂 no uplne vse ne

barbora87
18. jún 2010

Finfrle tak uz mas tiez nejake zasoby🙂))tak mas sikovneho manzelika!

finfrle
18. jún 2010

barbor jj manza je fajn ale rano byl nazabiti 😀 no kazdy den nemuze byt posviceni.
Ja se musim pokusit usnout je mi vazne divne jak se mi vraci ta kyselost a nazvraceni jako na zacatku tehu jeje asi jsem se dnes vynervovala ci co moc mi nechutna ani jist....

barbora87
18. jún 2010

No finfrle kazdy ma svoje dni...aj moj manzelik je niekedy na zabitie ale nevymenil by ma asi ani za milion aj ked ho niekedy hnevam🙂
no chod si lahnut a oddychuj

meleri
18. jún 2010

čaute holky prší tak jsem ted zpátky...:(

Finfrle

já sem zapomněla tvůj manža je Ir nebo čech? odpočin si jak to jde! 🙂

finfrle
18. jún 2010

Tak jsem se prospala a docela mi to bodlo.
Jeste nez jsem usnula jsem si cetla v knizce o materstvi 🙂
Jo holky nez zapomenu na nove v nedeli vecer budou povidat o nahleho umrti miminek.....si to nahraju a pak kouknu a kdyztak poreferuji nove poznatky.

@meleri Jezisi nestras Ira 😀 jasne ze cech 😀 😀 😀
Ja jsem z Ostravy a manza z Tabora.Poznali jsme se tady a kdyz si tak rikam nikdy bychom na sebe v CR nenatrefili.

barbora87
18. jún 2010

@finfrle no vidis taky spanok je super!ja som aj poobede spala ale dali sme si s manzelikom pizzu a som k.o. Pojdem hajat asi🙂 joj tak potom poinformuj ze co tam hovoria a ako sa da tomu zabranit

emily327
18. jún 2010

ahojte zienky moje, tak som konecne aj ja tu. Precitala som vas tak letmo, odkedy je moj drahy doma so mnou kazdy vecer, tak nemam cas sa vam venovat. nebavi ho sediet vedla mna a cumiet do blba 😀
Dufam,ze sa vsetky mate dobre a ze babatka v brusku ale aj tie co su s vami sa maju dobre.
Ja som vcera mala s kolegynami z byvalej prace z hotela stretavku - goodbye party a bolo fakt super, len som si dala veceru dost neskoro a bola malinko pikantna, co ja vobec pikantne nemusim a za tym obrovsku porciu zmrzliny a poviem vam nebolo mi dvakrat dobre. Od prichodu domov az do teraz a cely den ma velmi boli v brusku. Je to skor v tej oblasti ako je pupok a okolo cca 3 cm. Je to taka tupa bolest a brusko mam dost tvrde. Dufam,ze to do zajtra prejde ak nie tak asi zajdem za GP ale ako ho poznam povie,ze mam si zobrat par dni volna. No ale to mi nepomoze. Len dufam,ze malinka je v poriadku ☹ Inak sa mame dobre, len to brusko je uz fakt velikanske 😀 Ale hlavne,ze sme s malou ok. Tak dufam,ze sa mate dobre cmuk

barbora87
18. jún 2010

Ahoj emily!uz si nam tu chybala!som na teba dokonca dnes myslela ze ako sa mas ked sa neozyvas...tak som rada ze ste v poriadku...no ja ti poviem v sob sme boli na veceru a tiez som si dala nieco pikantne a na to bananensplit a poviem ti myslela som ze umrem...tiez som mala hrozneeee pichanie a bolenie pri pupku a na pravo a lavo od pupka...som fakt myslela ze zdochnem!!!inak si uz 25.tyzden to mas viac ako polku za sebou🙂za chvilu bude malinka pri tebe

emily327
18. jún 2010

barbora, si zlata moja. Uz som si myslela,ze tu nikomu nechybam 😀 Ano uz som v 25tt a od nedele zacinam 26tt. Neskutocne rychlo to leti. Ani sa mi verit nechce ako to ubehlo. Uz nikdy nebudem jest takto neskoro fakt som myslela,ze mi roztrhne zaludok ☹ o 23:00 doveceriat tak tazke jedlo hoci to bolo marinadovane kura a zmrzlina ale aj tak je to velmi neskoro. Aj tebe to moja ubieha cmuk uz si v druhom trimestri. Ja viem, ubehne to ako voda a za chvilku bude mala s nami. Vychutnavam si tehu maximalne ako sa da. Este 9 dni v praci a potom uz budem viac menej oddychovat. A ako sa citis ty?

barbora87
18. jún 2010

Ale jasne ze nam tu chybas!mne sa tu velmi paci lebo nas neni tak vela a mame jedna o druhej prehlad tak
je to super!no ja som ani neskoro vtedy nevecerala a zjedla som toho malo ale myslim ta kombinacia mi nesadla...joj to
mas uz len9dni?no super!!!!a budes mat sväty klud od nich!!!tesim sa s tebou!!!no mne v nedelu zacina15.tyzden...uz sa tesim na15.7.to idem k dokymu a mozno povie co tam mame🙂inak sa mam fajn stale len by som do seba nieco cpala ale fakt ze do seba toho moc nedostanem...dala som si1/4pizze a mam pocit ze prasknem...myslim ze sa mi zmensil zaludok lebo fakt si dam uplne malinko a som plna...ale za to papam 6krat hihi ale uz sa citim
lepsie...sem tam ma chyti depka ako to zvladneme ale pohoda...

meleri
18. jún 2010

Finfrle,

fakt?? Já jsem taky z Ostravy!! 😅 A z které části pocházíš? Já Mariánské hory a později Třebovice....

joj jak to nestraš, jací jsou Iři vlastně? Asi dost vlastenci, asi dost chlastají? I když to v Ostravě taky! 😀

Emily,

to je mi líto s tou bolestí tak at to brzo přejde! Asi to bude tou zmrzlinou? manželovi ted bylo nedávno dost blbě právě po zmrzlině..

emily327
19. jún 2010

dobre ranko, tak ja som uz hore, neda sa mi uz dlhsie spat a ta bolest v brusku je stale ☹ Neviem ci mam s tym ist k lekarovi alebo je to normalne. Nemam pocit,ze je to zaludok ale skor ako keby sa maternica roztahovala je to taka tupa bolest ako bola zo zaciatku ked sa mala prevalila na pravu stranu a kopkala, tak to tiez bolo take ale teraz je to v celom brusku..... Nerobim paniku, mozno to nic nie je ale budem vdacna za vas nazor....
Dnes este do prace a potom mam 2 dni volna 🙂 Hlasia super pocasie, slnecno a 20 stupnov, tak uz vidim ako sa budem vyhrievat na slniecku 🙂 A co vy mate v plane na vikend?

schnucki
19. jún 2010

ahojik holky,

tak ja zas dneska od 2 rano do 4 nemohla spat, asi si me trenuje na pozdejc 😝 😀

emily ahoooj, konecne se taky ukazes holka 😀 ... emily ja nechci delat paniku, nekdy me brisko taky boli, preje nenom spunti stale rostou, ale nelibi se mi ze te to boli tak dlouho ... ono me kdyz treba brisko sem tam zaboli, tak tak maximalne pul hodky .... ja bych mozna k tomu doktorovi zasla nebo alespon zavolala ... treba je to to tvrdnuti bricha a na to by ti mel dal magnezko ...

my dnes jedeme nakupovat, manza uz se mi vyhrabal z postele, pak uklizet ... no a zitra na trh a pak sbirat jahody 😀

emily327
19. jún 2010

schnucki, no ono ta bolest nie je cely den. Je to len ked sa mala prevaluje v brusku a tlaci mi na stenu a potom ked sa dviham z postele alebo ked sa predklonim. NIe je to celodenna bolest. Najhorsie na tom je to,ze presne viem co mi lekar povie. Na vecer mam brusko dost napnute aj ty to mavas? Ako keby chcelo prasknut ☹ Jej,ze zbierat jahody 🙂 A kam ich idete zbierat?

finfrle
19. jún 2010

meleri no inu Irove jsou vesmes skaredi...neco jako praseci oblicej co maji anglani proste je pozdas i na 100metru 😀
Je ale pravda,ze jich par stoji i za hrich 😀 😀 😀
Chlastaji vsichni tady se jim ani nedivim,kdyz v tom pocasi ani nic jineho nejde 🙂 a nejake jine aktivity tu nejsou jen kravy a chlast 😀
Ja jsem z Poruby 🙂 Je to takove zvlastni uz tam neziju tolik let ale stale se tam citim jako doma.

Mala vcera v noci poprve kopla tatinka 😅 😵 bylo to pekne uz jde citit rukou 🙂 ikdyz pres muj brisni spek je to jeste stale slabe.
Jsem na nohou uz dlouho nejak jsem mela zase zle sny o umirani a tak 😒 no jo prastena a jeste k tomu tehudemence 😀
Asi pred hodinou se mi udelalo tak zle,ze jsem malem ztratila vedomi tak jsem se rychle polezila a dala nohy nad hlavu o zed a pochvili se mi udelalo dobre ale nasledoval takovy prujem jeje...nastesti uz jsem ok
Tak a vycitky,ze jsem doma uz nemam,protoze vazne nejsem na 100procent ok!
Mame tu nadherne slunicko sviti jeje
Pekne jsme uklidili a ted uz jen varim bastu 🙂
Preji krasny den vsem

emily327
19. jún 2010

Teraz ma napadlo,ze sa vas to opytam. Kamoska sa ma pytala, ci aj mne tecie z prsnikov... Zostala som zaskocena. lebo zatial mi nic z nich netecie. Spominala,ze sa to vola kolostrum a ze je to normalne pocas tehu. Mate to aj vy?

finfrle
19. jún 2010

Emilko ja mam bricho jako balvan kazdy vecer a vypadam,ze kazdou chvili porodim 😀
Davej na sebe pozor!!!!!!

Schnucki a jak se citis uz to nachlazeni odeznelo?Hele prihraj nam par jahudek mnamky jeeee si v pondeli po nemocnici musim koupit hromadu a z nekterych udelam tvarohove knedliky a zamrazim na podzimni vecery 🙂 teda kdyz to nesezeru hned 🙂

finfrle
19. jún 2010

Emi me uz tece trocha mleziva ale vubec se nedivim s tim poprsim co mam 😀 ale je to malinko

emily327
19. jún 2010

finfrle aha no tak to mna zaskocila takato otazka od kamosky lebo mne z nich nic netecie. A to by malo kazdej zene? Ci je to individualne????
Davam davam na seba pozor ;)

finfrle
19. jún 2010

@emily327 Emi ne u kazde to neni ale ve vetsine ano i v te moji knizce o tom dost pisou ale varuji at to vubec nevymackavas a nic s tim prsem nedelas!!!

schnucki
19. jún 2010

ahojik holky,
tak jsme zpatky z nakupu, byli jsme v ruskem obchudku, jsem si privezla 11kg melouna 😀 mnaaaaam

emily aha, ja prave myslela ze te to boli celej den, tohle bude podle me normalni, me bylo vysvetleno ze jak mala stale roste, tak mi tlaci ruzne organy na stranu a to zpusobuje bolesti ... je mozne ze ti pri pohybech do neceho narazi ....

jinak me z prsou nic netece, ale ja je nemam tak velke, tak to asi proto 😀

finfrle nachlazeni uz je trosku lepsi, ale stale mam rymu ...

meleri
19. jún 2010

Finfrle,

super POrubu znám dobře tak to je pěkné, třeba tam někdy můžem dát sraz jestli pojedete domů... 🙂
Joj fakt teda kde vlastně jste? Já měla kamarádku ale ze severního Irska, takže z vyprávění znám jen Londonderry a pak Dublin!
teda to sem čekala že jsou hezčí....no já nevím mi se angličani celkem líbili ale nelíbilo se mi jak se chovají k ženám....tady je to lepší... 😅

super tak už kope!

schnucki,

melouny jsou super 😵 taky mám ted jeden v ledničce..

emily327
19. jún 2010

ahojte, tak sme doma. Den bol super, citila som sa skvele a aj bolo vela ludi ale zvladla som to. Uz iba 8 dni a koniec. Tak sa celkom uz tesim ale bude mi to asi aj chybat. Ja uz pracujem 13 rokov a neviem si predstavit byt tak dlho doma. Ale to len do porodu, potom to bude zase praca ale ineho charakteru 😀

Brusko ma uz neboli, malinka si kopka tak,ze sa mi brusko trasie 😀 Je to moje male nocne zlaticko. Cez den si kopka len tak sem tam a na vecer ma stale diskoteku. Citim sa skvele, prave som do seba dala asi kilo melonu, kupili sme ho v lidl a je fantasticky. Ja som od nich poslednou dobou zavisla. Musim mat aspon jednu misku denne. Asi aj preto,ze je teplo a ze telo si ziada vodu a sladke a melon je skvela kombinacia obidvoch.
Zajtra k nam pride finfrle s mm a uz sa na nich velmi tesime, mame v plane si urobit piknik niekde na slniecku v lesiku, ktory tu mame a vyzera uplne ako tie co mame na Slovensku. Tak dufam,ze nam vyjde pocko. Hlasia slnecno a teplo ale to hlasili aj dnes, bolo slnecno ale dost chladny vietor fukal, tak to nebolo take prijemne. Prajem pekny vecer a dobru nocku. Urcite zajtra vecer napisem 🙂 pa pa

finfrle
19. jún 2010

Krasny vecer,
manza me dnes vytahl do mesta na nakupy 🙂 nejak ho to chyta 😀 a koupili jsme super oteplovacky jen za 4eu a kalhoty za 3(ty jsou tedy na vetsi ale do toho doroste )
Taky jsme koupili krasnou borduru do pokojicku...a zaplatili zalohu na prebalovak 🙂

emily327
19. jún 2010

finfrle, krasne vecicky 🙂 A pomalicky uz budete mat vsetko co potrebujete pre malu 🙂 Este najst kociarik a bude zaklad nakupeny.

Moj drahy ma tiez nakupnu horucku a na malu sa neskutocne tesi. Rozplyva sa pri dievcenskych vecickach 🙂 Napriklad dnes sme museli malinkej kupit taky kopletik, tak pridavam foto. Je to super mat polovicku, ktora sa takto tesi z nakupovania detskeho oblecka 🙂

mirusch
20. jún 2010

Caute macherky 😀 Este si na mna pamatate?
Ja si vas tu chodim kontrolovat, aj ked nestiham precitat vsetko. Tesim sa ako pekne tehulkujete a mamickujete.
My sme boli teraz na 4-dnovej dovolenke, trosku prec, v poslednej dobe sa nam navalila aj praca, aj vsetko mozne, tak bolo treba vypustit paru. A teraz frcime dalej.
Big brother (teda big sister 😀 ) sa na vas pozera 😝 😉