Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

ivanajelinek
23. jún 2010

No ja som este zaspala a zobudila som sa znova na hlad...Dnes bude asi papaci den 😀

ivanajelinek
23. jún 2010

kde ste sa vsetky stratili? 😕

emily327
23. jún 2010

Dobre ranko, ako sa mame? Ja posledne noci velmi zle spim, kedze mam spalene ramena a stale to dost stipe, tak mozem spat len na chrbte a to celu noc vydrzat je fakt zazrak ☹ Inak sa mam dobre. Malinka si v brusko kopka a v praci je zatial pohoda,len mi je uz dlho tolko hodin stat na nohach. Ale uz iba 6 dni a koncim. Uz sa na to aj tesim. Vcera nam boli zobrat vsetky veci, co posielame domov - prepravna spolocnost, mali sme 136 kg 😀 Tak ja len dufam,ze to co sme si nechali zbalime do lietadla. Preto som zakazala drahemu nakupovat veci malej 😀

Dnes som nejaka otapena, ale to bude asi pocasim, je dost pod mrakom a aj sa ochladilo.....

finfrle
23. jún 2010

Ahoj holky,nemoc me nejak dostihla naplo.Sedlo si to na plice a prudusky a ze skrabani krku mi to preslo i v kasel a rymu.Me astma tomu moc nepridava ☹ Citim se podpsa ☹
Snad se rozdycham a ulevi se mi.
Holky z CR sim zadali jsme si o porodne a resili jste uredni veci pres ambasadu?Zajimalo by me co vse potrebuji po narozeni prcka.

blondynka400
23. jún 2010

😒 @finfrle hele jakmile v čechách řekneš v lékarně rybilka, fakt budou vědět o co jde. Stojí něco přes 50kč a jedna tuba vydrží tak 14 dní 😉
No na rozbolavěné bradavky mi perfektně zabíral bepanthen, nic jiného nepotřebuješ a na spodek je prý dobrá dubová kůra, ale já se obešla bez a to jsem měla velký nástřh. Hlavní je větrat a sprchovat studenou vodou a pak to je brzy ok, lepší než nějaké chemikálie... 😉
@meleri tak to nevím, to se asi v čechách neprodává nebo si tedy tenhle název vůbec nepamatuju...
Jinak neporadím, s tímhle zkušenosti nemám...
@ivanajelinek já tedy koupu každý den, malé se to íbí, navíc si tak perfektně zvykla na režim, že potmo se napapá a jde spinkat.... Ale do vody nic nedávám, není to potřeba a kůži má krásnou... 😉
Jinak jí koupeme v koupelně, když jsme na to oba, tak mi jí manžel podá, já jí zabalím do ručníku a odnesu si jí do ložnice, když jsme na to sama, tak si jí nahatou odnesu do ložnice. Není to žádný problém, ani když byla úplně malinkatá a měli jsme tu docela zimu 😉

finfrle
23. jún 2010

@blondynka400 Dekuji ti moc 🙂 uz jsem si to napsala at mam seznamek co vse se musi koupit v CR 🙂 a co vlastne vsechno potrebuji pro mimiska i sebe.

blondynka400
23. jún 2010

@finfrle no heel já jsem zastáncem toho čím méně tím lépe, takže pro mimi toho z těchle věcí fakt moc nepotřebuješ, ještě nějaký nejlépe přírodní olejíček a to je vše 😉
A pro tebe? Z jaké oblasti myslíš? 😕

schnucki
23. jún 2010

ahojik holky,
uz jsem taky tu, byla jsem u doktora na injekci, docela stipala, ale dalo se ... do zadku 😀 ... a pry asi jeste dostanu jednu v porodnici az bude mala venku 😝

emily vydrz holka, uz jen 6 dnu a mas klid 😉 ... no aby jste toho nemeli jeste vic 😀 a to uz ted vam ty veci odvezli? a nebudou tam driv nez vy?

finfrle tak at se toho brzo zbavis, ono je to pekne naprd to nachlazeni ....

ja teda zatim zadne masticky neresim, to budu resit az v srpnu 😀

jinak tady je dneska kraaasne teplo 😎

kleopatris
23. jún 2010

@finfrle mne este super padli kuchynske obrusky, papierove (poradila zuzka 🙂 ), tie som pouzivala namiesto uteraku na spodok, len som podrzalo, vsaklo vodu a vyhodila 😉 a teraz ich pouzivam na prsia, lebo nemam rada utierat bradavky uterakom 😉
@blondynka400 ty natieras ritku kazdy den? ja len sem tam, ked vidim, ze troska cervena.
Ivi my kupeme jak uz som spominala v kupelke kazdy den, tiez bez prisad. Vanicku mame na skrinke a prebalujeme na pracke 🙂 nas maly strasne kychal a stikutal, ked mu bolo chladno.

meleri
23. jún 2010

čaute holky,

tak jsem si v lékárně koupila něco na inhalování a nic moc teda...:( rýma se mě drží a i bolest hlavy, takže nastopro půjdu už ted v pátek k dr.

finfrle,
tak se drž, jsme na tom teda asi podobně, hlavně to nezapinkej jak já a zajdi si radši k dr už ted....

finfrle
23. jún 2010

@blondynka400 ja jsem taky takova,ze zbytecnosti nepotrebuji.Jen chci byt radeji informovana,co kdyby tady v tom milovanem Irsku. Vlastne na prsa si mi poradila 🙂 a na spodek jsem slysela,ze je dobra dubova kura.Prece jenom se bojim o to abych nedostala nejakou infekci,voda je tu na nic ☹
A prdolku omyvas normalne ve vode a pak natres olejickem,ju?
Vam musim pripadat jako trdlo ale neznam a nemam nikoho v okoli,kdo ma mimi a poradil by mi co a jak.
Blondy a co nejakou fotecku prdolky?!

barbora87
23. jún 2010

Ahojte babule
tak vcera som bol na sk rano o5som stavala o6ma vyzdvihla mamina...bola som si na dobrom
obediku a este sme boli aj trochu nakupovat som si kupila dlhe volne ako keby platene nohavice tak brusko moze rast🙂 vecer som prisla osprchovala som sa a sup do postele a zaspala som...dnes som spala do pol8 a od pol9do pol12🙂 joj e je mi dobre🙂 zajtra idem nakupovat s manzelikom🙂
a co vy?ako sa mate?

Schnucki a preco si dostala injekciu?

finfrle
23. jún 2010

@kleopatris super napad s temi ubrousky!Parada 😉 😉 dekuji

meleri
23. jún 2010

finfrle,

to je v klidu, já jsem na tom byla úplně stejně, nevěděla jsem vůbec nic, neznala jsem nikoho kdo by mi poradil, ani tady, akorát na netu jsem si stáhla seznam věcí, kterých je potřeba...

to máte pravdu, čím mín tím líp...v naší době je to až přehnané co se na děti všecko vyrábí...

zadek natřeš jen když je červený a to poznáš hned... 😀

finfrle
23. jún 2010

@meleri V CR bych sla k lekari hned ale tady k GP se mi nechce,ten mi napise cokoliv bez ohledu na to jestli to ublizi mimi.Vse co se mimi stane je bozi vule .......takovy maji pristup.Proto se zatim lecim doma ☹ Udelam si silnou cesnekovou polevku a ta me snad postavi na nohy.Dnes beham s prujmem jojo to je vsechno najednou.Mala je vklidu tak snad je vporadku.

schnucki
23. jún 2010

hele a musi se mimco koupat kazdy den? ja treba myslela ze se nemusi kazdy den ...

barbor kvuli me krevni skupine 🙂

ja jinak premyslim ze si skocim do lekarny pro prasky proti paleni zahy, uz mi leze na nervy, hlavne v noci ... doktor mi nejake napsal, tak v tomhle pripade asi porusim ze nic brat nebudu a skocim pro ne, mleko prestava zabirat 😝

finfrle
23. jún 2010

@meleri 😀 cervenou jeste poznam 😀 ale je pravda co vsechno za kraviny nevymysli pro deti jeje je to velky obchod a ryzuji na cem se da.Hlavne prvorodicky,chteji vse a pritom to ani nevyuziji!Ja se snazim nad kazdou veci rozmyslet at to vyuzijeme a ne hned jak to vidim,koupit.
Jsem rada,ze vas mam a muzu se ptat a cist rady.

blondynka400
23. jún 2010

@kleopatris jojo, každý den, očistím, natřu a dám novou plenku. Ještě nebyla ani jednou červená 😀
A tedy co vím, tak to takhle dělají všichni a má se to tak dělat, na kůži ti to udělá ochraný film a ta vlhkost se ke kůži nedostane... Navíc rybilka je fakt jenom čistě přírodní, žádné chemie jako bepanthen a pod 😝
@finfrle to už jsem ti psaal dens v 11:12 😀
Jojo, přesěn tak jak píšeš, omýt vodou a ntřít olejíčkem, do 2 měsíců musíš pořádně a teď už já máznu je občas. A doktorka se mě dokokce ptala ať jí prozradím čím jí mažu, že má fakt nádhernou kůži že se to u miminke jen tak nevidí, ať prozradím pro ostatní miminka 😀

blondynka400
23. jún 2010

@finfrle jestli chceš fotečku, pošli mi mail do ip, já jsem fotky z jistých důvodů nedávám... 😉

ivanajelinek
23. jún 2010

No Kleo praveze mam ten problem, ze ja pracku nemam v kupelni.My ju mame dolu v pracovni...Takze preto neviem ci kupit este nejaku prebalovaciu komodu extra aj do kupelky, alebo ako to vymyslim...
Schnucki a naco injekcia? 😕

finfrle
23. jún 2010

@blondynka400 No vidis to i lekari z tebe tahaji rozumy,jsi dobra maminka, 😉 😉 😉
Vidis to jak uz jsem doblbla 😅 ptam se dokola 😅 promin 😉

meleri
23. jún 2010

schnucki,
nemusí, stačí ob den, někdy i co 2 dny, fakt stačí převlíct, a jak myješ zadek vodou a mýdlem tak to stačí...ale později jestli má rád vodu tak je to super relax před spaním když si může pohrát ve vaně...

Finfrle,

nápodobně, tady se mi jaksi nechtělo zvlášt když za mě a za malého musím vysolit 50 eur..sice se to za 3 týdny vrátí ale vysolit je musím....tak jsem nějak spolíhala že to přejde jako vždy...

blondy,

to je pěkné.. 🙂 rybilka je fajn! hlavně že vás to netrápí ty opruzeniny...my jsme si s tím užili..

barbora87
23. jún 2010

Schnucki a preco kvoly krvnej skupine?aku mas?

No k tomu kupaniu som citala ze sa nemusi kazdy den kupat staci len zinkou umyt

a myslite te ta rybilka je aj na sk?

meleri
23. jún 2010

ivčo dají se koupit ty vaničky na stojánkách ale zas to asi moc dlouho nevyužiješ...

ivanajelinek
23. jún 2010

No myslim taketo nieco. ved prave, dlho to nebudem pouzivat a stoji to dost penazi 😒

blondynka400
23. jún 2010

@finfrle v pohodě.. No tohle mi proadila ségra, zasloužilá to matka, že do dvou měsíců obyčejným olejíčkem značně promazávatz, dělat pořádnou olejovku a pak už je tak občas a že nikdy s kůži u dětí problémy neměla. Tak jsem to tak taky udělala a funguje to 😀 😀 . A tedy k tomu malá má asi dobré dispozice, jen olej ti asi nepomůže 😉 😀

meleri
23. jún 2010

ivčo
to samé sem chtěla nakonec jsme to nekoupili páč tady to bylo dost drahý a navíc z toho děcko rychle vyroste, ale určitě do začátku je to super věc...

barbora87
23. jún 2010

Pocujte a mate monitor dychu?myslite ze to clovek ma kupit alebo nie?

blondynka400
23. jún 2010

@ivanajelinek há bych něco takového nekupovala, mnohem praktičtější je normální přebalovák, který si dáš tam, kde kho zrovna potřebuješ... 😉
@barbora87 já ho nakonec mám, i když jsem ho původně nehctěla,ale jsem ráda, nedokážu si to teď bez něj představit 😉

meleri
23. jún 2010

barboro,

nemáme.....🙂