Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

meleri
18. júl 2010

finfrle,

jo, prodává se to v lékarně, nikde jinde sem to neviděla...

🙂

finfrle
18. júl 2010

@meleri A pouzivali jste na prdiky co?Jsem cetla o nejake rektalni rource ci co...

meleri
18. júl 2010

finfrle,

já musím říct že toto byla jediná věc asi která se nám vyhla....takže nic...jak jsem kojila tak jsem pořád pila ten fenyklový čaj, nejedla jsem zelí a květák apod. takže snad to i trochu pomohlo, že to přešlo do mlíka ten čaj......hlavně dát pořádně odříhat, to je kolikrát taky pomoc.. přeju ti at se vám toto vyhne! 🙂

finfrle
18. júl 2010

Meleri dekuji 😉 fenyklovy caj pisu si!

No holky co je tady je ale mrtvo! 😨 😨 😨

barbora87
18. júl 2010

ahojky tak sa zase hlasim este zijem...vcera som mala blby den, ale dnes je uz lepsie az teda na to ze mi bolo doobeda zase zle od zaludka...mam to raz za tyzden...inak sa mame oky doky...prave som objednala fusak pre drobca na zimu...konence som nasla taky aky chcem juhu :D

finfrle
18. júl 2010

@barbora87 no a fotecka?! 😉

meleri
18. júl 2010

finfrle,

není zač, je to fajn..jeslti můžu ještě poradit tak cikorka je taky fajn na podporu tvorby mlíka....

barboro
fajn že už je líp! a super že jsi našla fusák, ono je to někdy problém je těch věcí tak moc...

barbora87
18. júl 2010

http://www.babytrend.sk/emitex-fusak-combi-3-v-... na tejto stranke ale farba cierna /limetka cislo 200

meleri
18. júl 2010

my byli na horách na chvíli, ale žádné tůry, jen do lesa, a pak v městečku vyrábějí Bio pivo a bio bonbony, strašně dobré obojí...no a před tou továrnou byla zaparkovaná motorka, celá oblepená nálepkama české republiky, jako té mapky a taky vlajky....sem čuměla, dokonce i CS tam měl... 😅 sem si říkala který Francouz je nadšenec pro československo?

barbora87
18. júl 2010

@meleri no ja som fakt hladala aj farbu aj nejaky poriadny no a kamoska ma tiez takyto a da sa aj zmensit do vanicky sa taka spodna cast odopne a o rok mozem pouzit do sportaku...a tu pouzivaju väcsinou a tou vlnou a to ja teratz nechcem...mozno ked bude mimi väcsie

meleri
18. júl 2010

barboro,

tak to je fakt praktické, jestli se to dá dát i do sporťáku! my podědili takový ten klasický, pro hodně malé miminko, ale je to jen do hlubokého kočárku, tak jsme pak museli dokupovat takový levnější do sportáku, je to jenom fleece. chtěla jsem ten druhý taky beránek, ale nakonec jsme koupili ten fleecový....

barbora87
18. júl 2010

@meleri bo dufam ze budem spokojna...tento je zimny lebo su aj nejake celorocne a tak...no prave fusak nemam po kom zdedit tak investujem ale zase az tak drahy neni

meleri
18. júl 2010

barboro,
jo na tu zimu je fakt lepší něco teplejšího...jo my měli v tomto štěstí, bylo to po mojí neteři, a brácha to měl schované tak mi to dal...

barbora87
18. júl 2010

@meleri no prave a zase si poviem ze aj ked chceme mat druhe mimi tak to vyuzijeme...ja som najprv pozerala bazar ale nejako sa bojim take nieco objednat lebo neviem ako too bude vyzerat a ci to nebude nejake vyprate alebo tenke...
no tak to ste mali stastie...ja musim povedat ze moja listina s vecami ze co este potrebujeme sa uz krati :D

finfrle
18. júl 2010

Barbor fusak je pekny 🙂
Ja si rikam,ze na zimu bude mala moc malinka a bude hlavne v hlubokem a fusak vyuziju az do sportaku na jaro az bude mala sama sedet.
Ted jsem si na zahradces mm pekne zakopala do mice a i zahazela 🙂 no milacek muj 😵
Dnes nemam svuj den no....a mm me vzdy rozveseli.

barbora87
18. júl 2010

@finfrle dakujem...no dufam ze budem s nim spokojna...aj ked ta cena je este ok lebo som videla aj za 100euro to ma skoro slahlo!
no prave fusak vyuzijes este aj buduci rok!a lepsie ked je mimi teplo ako keby mala byt zima
no u nas sa dnes ochladilo juhu len 20stupnov tak sa citim zase ako clovek ale bolela ma hlava

ivanajelinek
18. júl 2010

Ahojte 🙂 Tak sme doma.mali sme pekny den.Ale ma to zmohlo a pojdem sa natiahnut na gauc a spat.Zajtra tu uz ale budem cely den.Budem studovat latkovky 😀
@finfrle aj mne bola odporucena ta odsavacka na vysavac.ja kupim urcite tu...
@barbor ten fusak mi ide objednavat mamina, ale v modre 😉 Tiez som nan pocula len chvaly...

barbora87
18. júl 2010

@ivanajelinek Ahoj ivi super ze ste mali pekny den...no ja teraz rozmyslam ze ci sim si vybrala dobru farbu ale zase nechcem uplne svetle vnutro ved by som to mohla stale prat 🙂 tak dufam ze sa nam bude pacit...a tiez budes tento isty model mat?ja si myslim ze to je prakticke ked to mozes zmensit a zväcsit...
No co sa tyka odsavacok na nos tiez som pocula ze na vysavac je najlepsia e vobec si neviem
predstavit ako to funguje a ako by som to ja robila...tak musim nieco vymysliet...

emily327
18. júl 2010

Ahojte, tak konecne mam chvilku na napisanie ako sa mame. Dnes sme boli v Ikea pozriet nieco do nasho byvania ale ponuka bola fakt chaba oproti tomu na co sme boli zvyknuti ked sme odchadzali do Irska. Prave som skoncila zehlenie, trvalo mi to 1.5 hodiny, moj drahy mi dal ozehlit vsetky tricka ake ma, takze cca 30 triciek 😀 Ale rano sme so svokrou dali oprat nejake vecicky po malom co boli take neutralne a daju sa pouzit pre nasu malu a aj bavlnene klasicke plienky, tak aj tie som zehlila. Musim si uz zajtra sadnut na zoznam co vsetko treba pre malu mimo oblecenia. Mam to niekde ale nejako to neviem najst... Ale chcela by som to uz mat z krku a nachystane pre istotu... A co vy tehulky? Ako sa mate?
Schnucki, ivana.... uz mate vsetko nakupene a nachystane?

barbora87
18. júl 2010

@emily327 Ahoj moja sme radi ze sem tam na nas pozres...a pocuj pridte do rakuska do ikea my sme pred pol rokom kupovali spalnu...a je lacnejsia ako na sk...
Jeeee uz si v 30.tt naaaadhera!!!a inak vsetko ok?

ivanajelinek
18. júl 2010

@barbor sa mi zda ze ten isty model...Uvidim, ked ho mamina prinesie...
@emily ahooj...No co ja viem...Akosi sa neviem pohnut dalej...Este nejake cumle, flasky na caj, plienky(uvazujem nad latkovkami),nejake nocne svetlo, ked budem kojit v noci, ponozky, nejake bodycka velkost 62 68... a neviem vobec co este 🤐 ...A co auto? Zohnali ste nejake?
@schnucki tak co uz ste doma? Dufam ze ste v poriadku dosli..Myslime na teba.

barbora87
18. júl 2010

@ivanajelinek A kedy ti pride mamina?no ja som zvedava ze kedy pride lebo som si to dala poslat k babke...inak cez tyzden mi ma prist balik z babybutt maju tam dobreceny tak som nieco poobjednavala...ja teraz kupujem co mi treba na vybavu a pitom budem pozerat oblecko ale az v septembri ked pridu zimne veci a podla toho co mi bude treba...v oktobri chcem byt hotova lebo potom uz bude treba prat veci a zariadit izbu a musim skolku hladat lebo musim uz ked sa mimi narodi nahlasit do skolky takze budem mat potom co robit a nechcem v zime behat na poslednu chvilu po obchodoch

ivanajelinek
18. júl 2010

@barbor chcela by som aby prisla nejak v oktobri..naskor chce mat mm 2-3 tyzdne dovolenku a potom by som chcela aby prisla...Neboj to sa vsetko zvladne... 😉

barbora87
18. júl 2010

@ivanajelinek Jaj no super ked by ti prisla asistovat 🙂 no ja mam nejako paniku ze neviem co treba pre mimi na oblecenie...ale to pockam lebo dostanem od kamosky a este su veci aj po mojich bratoch v super stave ved su mali 7a9rocny...a potom uvidim co treba

finfrle
18. júl 2010

Ahoj holky nejak se necitim 😒 tak si pujdu lehnout.Zitra jdu k te sestricce,snad si poslechne srdicko a zmeri mi tlak a nejake ty veci okolo ...ahoj 😲

meleri
19. júl 2010

čaute holky,

jsem vzhůru, malý včera nemohl nějak usnout, no a ted vyspává tak mám klidnou snídani..🙂
jinak tento víkend jsme jedli samou pizzu a tak se mi to zprotivilo že to už nemůžu ani cítit...

Finfrle, tak at je ti dneska líp a at je všecko v pořádku na kontrole.. 🙂

mě čeká kalvárie s nakupováním (nemám ráda supermarkety) no a pak ještě vařit a pak už veget.... 🙂

barbora87
19. júl 2010

Dobre rano babule tak teraz som sa zobudila a citim sa uplne fajn az na tie divoke sny 🙂 mala som na dnes par veci v plane ale normalne som zabudla ze co som chcela 😅

@finfrle drzim palceky a nech je vsetko oky doky

@meleri super ze si sa v klude naranajkovala...no poviem ti ze v tehu nenavidim nakupovanie
a ako sa inak citis?uz mas termin u dr?

meleri
19. júl 2010

barboro,

jo ty sny! taky se mi to ted rozjelo... 😅

jo termín mám až 6.8. ale zas si říkám že není kam spěchat nějak, mimčo tam bude furt.... 😅 cítím se dobře, dneska jsme to nakupování zvládli i ze scénou ale co už....

barbora87
19. júl 2010

@meleri No mna tiez od zaciatlu tehu trapia psycho sny...najprv ze manzel si nasiel inu a potom ze som chodila do skoly a bala som sa maturity a take veci
no ved 6.8.je tu hned 🙂

finfrle
19. júl 2010

Ahoj holky,tak zachvilinku razime na kontrolu a pak asi na plavani.To se jeste uvidi 🙂
Jsem dnes rano nejaka zase prepadla ale asi z toho pocasi ci co no uvidime.
DOmluvila jsem kocce na vikend ockovani to bude mit radost ale chci byt pripravena at je vse tak jak ma nez mala prijde nasvet.Jsem tu nasi cicu pekne ostrihala 😀 a jeste ji budu muset dostat do sprchy ale pockam s tim az bude naockovana at nema tolik stresu prece jenom ji je 15let...