Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
30. júl 2010

ahojik holky, tak uz jsem zas tu ....
a ja myslela ze je nejlepsi dam napapat pred spanim .... no logicky, my mame jist taky tak 2h pred spanim ....

@finfrle super ze je s malou vse v poradku 🙂 ... no teda tak vase kocka je takova cestovatelka 😀 .... ja bych taky rada receptik na knedliky 😵

jinak jsem hodila par fotecek do albika co mame za veci, .... obleceni tam ale neni vsechno, to bych to tu zahltila 😀

finfrle
30. júl 2010

knedliky jsem uz posilala predcasem Tvarohove nemas?Uz jdu kouknout...

finfrle
30. júl 2010

Holky koukam do vasich albicek a uz mate i hracky!Ja nemam ani jednu vubec netusim co koupit?!To se tyka i kousatek a pod....

meleri
30. júl 2010

ahojte holky,
jsem KO. byli jsme na trochu delším výletu, cca 15 km, jsem fakt v prdeli. asi jsem to přehnala.
ach jo a s malým nic moc, ten průjem se mu horší takže zítra ráno jdeme k dr, bohužel naše dr má zrovna prázdniny. tak budeme muset jinam...
včera i dneska měl dietku, teda dneska jsem mu k rýži přimíchala trochu masa se svíčkovou, a dobré ale večer se zase pokakal..a takové to typické průjmové.. ☹
náladičku má dobrou jako vždy....ale tu má dobrou i když má 41 horečky...takže se asi podle toho nedá řídit.

schnucki
30. júl 2010

@finfrle promin, nasla jsem ty tvarohove 😅 .... ja byla na nakupech s moji mamkou, segrou a kamaradkou, tak jsme to vzali od A do Z 😀 ... mam kousatko, hracku co chrasti, potom takovou co hraje muziku na uspani ....

@meleri tak pokud muzes bez se natahnout a dneska uz nic nedelej .... chudacek, z ceho to muze mit? urcite k te doktorce zajdi ... snad to bude brzo pryc

lubinka9
30. júl 2010

@blondynka400 ,@kleopatris, chcem sa spytat, nemaju vasi mrnusi za uskom na hlavicke pripadne na zahlavi pod kozou take hrcky/gulicky vo velkosti hrasku? Su pohyblive, neprirastene, nezvacsuju sa.
Ja som to malemu nahmatala uz davnejsie za uskom, na jednej strane ma jednu, na druhej dve. Teraz som narazila na temu kde to opisuju viacere mamicky. Su to vraj tukove uzlinky, neskodne, po case zmiznu.. I ked u niektorych deti to pretrvava. Doktori to nejak neriesia, maximalne urobia rozbor krvi na zapal.
Vraj to suvisi aj so seboreou - olejove prilnave supinky vo vlasoch, my to mame tiez, od 5-6 tyzdnov a nie a nie sa toho zbavit ☹

no kazdopadne sa na to spytam Dr., ideme na U5. A aj sa nam na lickach drzi neprijemny ekzem, dnes dokonca zacal mokvat. Dr. co poradili 2 masticky tak nezabrali, prave naopak ☹
Vraj aj to moze mat suvis s tymi hrckami 😕 Som sa docitala..

@finfrle no to je inak dobrodruzna kocka 😀 , a bez dokladov 😀 A nerob uz tolke chute 😝 Inak s tymi foto ma tvoj muz dobry napad 😉
@mirusch no ze sa aj ukazes, s manzelom uz OK?

meleri
30. júl 2010

sem totálně blbá ,ve čtvrtek sem mu dala meloun ale byl přezrálý..snědl jenom pár kostiček a od té doby.... ☹

lubinka9
30. júl 2010

inak sranda, janulka mala termin na mojho draheho narodky, schnucki ma na narodky mojho otca a meleri na narodky mojej mamy.. keby ste sa holky strafili tak to mam jednoduchsie so zapamatanim 😀

finfrle
30. júl 2010

Nejak me poboliva bricho uz jsem se natahla do postele a kouknu na neco co me rozptyli.

Schnucki no ja nemam ani jednu ale asi bych mela neco poridit a le co???Mam kolotoc nad postylku,ktery hraje ale to je vsechno.Treba u Barbory v albicku jsem koukala ta ma hracek 🙂

Lubi no zatim budu fotit a uvidim 🙂Mozna to neni zase az tak zly napad ale kdy se k tomu dostanu....
Az bude prdolka tak uz cas nebude jedine to stihnout do konce tehotenstvi a to abych se teda zacala ohanet v kuchyni 😀

finfrle
30. júl 2010

@meleri Mozna mu ten meloun vazne neudelal zle ale asi bys mela jeden sen davat vazne jen neco sucheho,horky caj....svickova a maso nevim ale to na prujem moc dobre nebude! 😕
Hlavne at se mu uz ulevi!A ty trdlo by jsi mela zvolnit,nejak zapominas,ze jsi tehotna a honis se po 15km vyletech!!!
Davej na sebe pozor,sim! 😉

kleopatris
31. júl 2010

@lubinka9 tie hrcky nemame a supinky sme mali dost dlho vo vlaskoch, ale furt som olejovala a vycesavala a stratili sa nastastie. Este sa nam sem tam objavia za uskom na takom miestecku. A na lickach mame aj my sem tam take drsne jak ekzemik, ale super mu na to pomaha modra indulona, len natriem zo dvakrat a je nadherne hladunky 😉 len kde ju zozenies v DE ☹

@meleri tiez si myslim, ze svieckova neni dobra na prujem...po nej sa sem tam pototo aj dospely 🙂 a asi si nezaregistrovala moj prispevok predtym aby si malemu skusila kupit liek Smecta, je prirodny a aj pre male deti a fakt zabera a hlavne stoji okolo 3 eur 😉

@finfrle my sme hracky kupovali az bol maly na svete 🙂 na zaciatku maju aj tak nulovy zaujem o hracky 🙂

ja som teraz objednala malemu zirafku Sophie, som zvedava jaka bude 😀 😵
http://www.amazon.de/Vulli-616324-VULLI-Sophie-...

ivanajelinek
31. júl 2010

Dobre ranko...Tu sa este spi???
@finfrle ja nemam tiez ziadne hracky.Tiez len ten kolotoc a jednu co sa zavesi hore do kocara a to je vsetko.A ani kupovat nebudem este.Ja uz som zasa sama, mm odisiel na cely vikend...Vzdy som sa tesila na vikendy ze nebudem sama ze sa vzdy da nieco podniknut a teraz tu trcim zasa sama ☹ . Uz ma to naozaj nebavi.Ja som neni zvyknuta na samotu...Vonku vyzera dneska na slniecko...Som z toho vsetkeho moc smutna...A vy co mate v plane cez vikend vsetky?

mirusch
31. júl 2010

Bre ranko.
@meleri Ako u lekara? Davaj si na seba pozor, Finfrle ma pravdu 😝

@kleopatris Aj ja si prosim taku zirafku 😅 Ja som tu u nas na policke urobila posedenie plysakov, co sme dostali od znamych, ale no a co. Potesi srdce. A mam tam aj moju vernu handrovu babiku, prakticky od narodenia ju mam 🙂

@ivanajelinek Nebud smutna. Ja by som praveze niekedy brala taky vikend sama, len pre seba....ach jo. Nevymenis? Urob si radost, kukni oblubeny film, chod niekam na prechadzku, k vode, na nakup, do parku si knihu citat... A ked budes mat draheho pri sebe, tak zase podniknete nieco spolu...

Ja som trvala na tom, ze chcem ist dnes do muzea - prirodovedne, dinosaury a tak - tak hadam pojdeme, aj ked mi je nejako divne. A zub boli a boli, musim v pondelok ist, aj ked moja zubarka ma dovolenku.
Otazka - mozu suvisiet bolesti zuba a mechura? 😕 😨 Lebo ked ma boli zub, tak aj mechur. Vcera vecer som v oboch mala krce, teraz je to relativne ok ... Asi ma sibne. Zeby som si dala oba vybrat? 😀 😀 😝

ivanajelinek
31. júl 2010

@mirusch 😉 No s tym zubom ti moc neporadim...Kedy uz budes mat konecne pokoj s tymi zubami 🤐 Ved uz si s i vytrpela az az, nie?

lubinka9
31. júl 2010

ranko kocky,
no idem sa pochvalit: mrnus sa po zaspati (cca 20:00) zobudil prvy x o 00:30, potom o 4:30 a pak az po 8:00 😵
No som happy, vychutnavam si tento okamzik lebo dalsia noc asi taka nebude 😝 No ale normalne sa mi aj stihlo nieco snivat, sice nejaka blbost ale neva 😀

ivanajelinek
31. júl 2010

@lubi superrrr....Co ty vies, mozno uz bude takyto dobrucky stale 😉

lubinka9
31. júl 2010

@ivanajelinek no jasneeeee 😀 , nerobim si nadeje. Ale uz som potrebovala dobit baterky 😝

kleopatris
31. júl 2010

ja som za to bole tuto noc hore kazdu tristvrte az hodinu hore....prvy krat sa zobudil o 12, potom o 1, o 2 o 2:45, 3:58 a dalej uz neviem to uz som bola zombie 😖 Ja nechapem cez den zlaticko a v noci furt mrci a place ☹

@mirusch aj ja mam takeho psika prakticky od narodenia, na Maxikovej policke s plysakmi 😀 ale teda toho mu nepoziciam, na toho som alergicka ak sa ho niekto dotkne 😀
a ten mechur mozno suvisi, ked moze pokazeny zub vyvolat porod alebo zabit plod, tak mechur je podla mna tiez mozny

kleopatris
31. júl 2010

@ivanajelinek aj ja som doma furt sama s malym ☹ drahy pracuje uz treti tyzden od 7:00 do 20-21 plus vikendy 😒 a este k tomu tie noci s malym...no nie je mi momentalne do smiechu, ked maly spi alebo nevidi idu mi aj slzy do oci...no co uz treba vydrzat

lubinka9
31. júl 2010

@kleopatris ☹ , hlavu hore, Maxicek je zdravy, cez den slniecko 😵 . Tatino snad nebude stale tak dlho pracovat a aj tie noci sa zlepsia. Ale chapem ta..

lubinka9
31. júl 2010

@kleopatris kukala som tu zirafu, no bohovska je, my mame plysovu a nohy jej chrastia. O. ju hryzie na nohach a krku jak taky lev 😀

kleopatris
31. júl 2010

no a tato je made in france 😵 konecne nejaka hracka co neni z ciny, tak tu musime mat 😀 a zirafami je posadly aj Maxi 😀 uz od mimina

finfrle
31. júl 2010

@ivanajelinek Ahoj nesmutni,ani nevim ale prvni myslenka poranu byla na tebe a schnucki 😉 ti tu budeme delat spolecnost!

@mirusch Asi nebudes mit jinou moznost nez k zubari 😝 to je mi lito ale snad bude pak dobre! 😉

@lubinka9 Parada,ze maly spinkal dobre 🙂 Mysli pozitivne,maly treba bude spinkat zase krasne i dnes ....

@kleopatris Mas toho taky moc,co?Neboj vydrz bude lepe 😉 hlavne vyuzij pres den kdy maly spi aby jsi si odpocinula i ty a na uklizeni a vareni se vykasli!Odpocinek jakmile to jde!

ivanajelinek
31. júl 2010

@finfrle je si zlata.Aspon niekto na mna mysli 😉 No ja som poumyvala podlahy, chystam sa robit moju najoblubenejsiu cinnost (ze zehlit 😀 )...Hodila som prvu varku do pracky pre maleho, ale len ze uteraky,

ivanajelinek
31. júl 2010

hopla sa mi to akosi samo odoslalo 😀 , plachty, plienky, ale take s potlacou, take ako osusky a pod...neviem mozno zacnem uz aj veci pomaly prat...

schnucki
31. júl 2010

dobre ranko

@ivanajelinek ja budu ted taky sama, manzilek se vysprchoval a prcha ... ani nevim kdy dorazi 😝

jinak jsem hodila do albicka fotecky, tak muzete kouknout

@mirusch to uz je fakt dost s tema tvyma zubama, uz by s tim mel nekdo neco udelat ... a jestli to souvisi to nevim ... pojedes do frankfurtu do muzea?

schnucki
31. júl 2010

lubi super ze maly dneska super spinkal 🙂

kleo ja ji hci takyyyyy 😵

ivanajelinek
31. júl 2010

@schnucki ty si ale spachtos 😀 Ozaj a kde mame Barbor? 😕

finfrle
31. júl 2010

Vcera vecer byla mala uzasna!Zacala kopat az po jedenacte a pokracovala az do prve hodiny rano.Predtim,jak se nehybala snad nabrala vsechny sily ,aby pak mohla delat rosambo 😀
Kopala tak silne,ze jsme se s mm koukali misto na film jen na to bricho,jak se v nem hybe maly vetrelec 🙂 Uz jen chybelo aby se prokousalo ven,jako ve filmu 😅
Dnes mi prijde,ze me taha za pupik aplaca si rucickama 😵
Manzel byl vcera zlaticko,namasiroval mi nohy a dnes mam slibeno at si vyberu jestli chci ruce ci zada 🙂 no milacek.
Dnes zustanu asi doma,nejak mi zacal kasel a od stredy me skrabe v krku.Nevim nevim...sousedi me chteji vzit dnes na farmu ke konickum,kravickam a pod,tak bych jela moc rada ale uvidim.
Dnes mame mene zdravy obed ale moc chutny 🙂 bude bramborova kase a smazeny kvetak a brokolice 🙂 mnamky
Taky jsme vcera premysleli a udelame si nekdy pres tyden domaci pizzu,mam super receptik.Dlouho jsem ji nedelala tak se tesim.Ja ty kupovane nerada.Testo musi byt krupave a nahore nesmi byt tuna prisad a syru,ze by jeden padnul,jen tak zlehka 🙂

finfrle
31. júl 2010

@ivanajelinek Ja musim dneska schovat pradlo mam tu 3susaky,konecne uschnuli! Barbor se nejak ztratila... 😨 😨 😨

@schnucki Krasny den,tak jak se citis budouci mamino???