Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

barbora87
11. aug 2010

@ivanajelinek hihi no s tych podprseniek mam tiez dilemu...to poutekam este nez porodim do obchodu...a budes si kupovat nejake tehu pyzamo alebo tak?lebo ja si kupim normalne

barbora87
11. aug 2010

@ivanajelinek hihi no veru som si hovorila ze co ine by to bolo ked nie pipik...ale tak aj pisula by ma tesila 😅 aj ked nevedela by som si vysvetlit ze co to tam trci

ivanajelinek
11. aug 2010

@barbora87 neviem este.Ale naposledy mali v Tchibe take pekne, ze vrch bol dobre robeny aby si mohla kojit. Musim tam zbehnut, ci ho este budu mat...Ak nie kupim aj nejake obycajne.Ved to len na spanie a cez den tam budem normalne oblecena.

ivanajelinek
11. aug 2010

Juj jak sa mi nechce ist upratovat zasa. Ale uz len kupelku a nieco navarit. 😝

yarden
11. aug 2010

Ja sa neviem vobec prinutit ist nieco robit. Lezim tu na gauci, PC vedla seba, klimujem dom a ventilator na mna fuka a jedine co som schopna, je ist si zobrat nieco jest a napit sa... Som strasne leniva... Ale idem na to...

ivanajelinek
11. aug 2010

@yarden ja by som potrebovala tiez nejaku motivaciu.tiez sa mi nechceeeee 😖

barbora87
11. aug 2010

@ivanajelinek no ja ked nejake dobre tehu najdem a lacne tak kupim ale nebudem kupovat extra drahe...no uvidim...
tak teraz som chcela dat malu spat a ani za nic tak som zvedava ci vobec pojde niekedy spat... 😠
boli ma chrbat tak som sa chcela natiahnut

@yarden vitaj medzi lenosami 😵 ja som tiez hrozne leniva...mam niekedy dni co frcim ale to je len obcas

ivanajelinek
11. aug 2010

@barbora87 no ja akurat pozeram co sa tyka Kindergeld a Elterngeld..Boze to bude papierovaciek..Uz teraz mi je z toho nanic 😒

barbora87
11. aug 2010

@ivanajelinek no ja ani neviem ako to budem musiet vybavovat este som si to nepozerala ze co na to treba ale pozerala som si matersku lebo tu su rozne modely....asi pojdem n a20mesiacov

ivanajelinek
11. aug 2010

@barbora87 ja som z toho tiez blbec...vsetko sa aj tak vybavuje az ked sa dieta narodi..Lebo vsade je potrebny rodny list dietata...Idem ja urpratat, neskor nakuknem,papa

barbora87
11. aug 2010

@ivanajelinek aha no vidis to tak to si musim nastudovat tak v novembri...
tak sa ale nenamahaj...

a kde je schnucki a finfrle???dufam ze ste ok babule

schnucki
11. aug 2010

ahojik holky,

hlasim ze jsem se vyhrabala z postele ... dneska jsem spala docela dlouho .... bolesti polevili, tak k doktorovi nebudu muset, .... brisko mi tvrdne furt, ale toho uz se asi nezbavim .... jen to bude narez az prestanu brat magnezko 😝

mirusch pracuje v museu s panenkama, byla jsem tak jednou s ni a az bude mala na svete a nasi prijedou na delsi dobu, beru je tam .... uuuuzasny

barbora87
11. aug 2010

@schnucki ahojky som rada ze to polavilo s ze si ok...no uz ti vela casu nezostava 😉 ale mala este nech sa pecie v brusku

ivanajelinek
11. aug 2010

@schnucki ahooj. Ozaj aj ti uz brusko kleslo dolu? Lebo ja ani neviem ze v ktorom tt ma klesnut. Ale na kurze hovorili baby, ze to citili ked im kleslo...

ivanajelinek
11. aug 2010

@schnucki a kedy mas dalsiu kontrolu u dr.?

schnucki
11. aug 2010

@barbora87 dekuju, ja jsem taky rada ze je to lepsi 🙂

@ivanajelinek ja ti ani nevim jestli mi kleslo, manzel jeste spi tak do loznice k zrcadlu ted nemuzu, ale pupik vypada ze je niz ... budu se jeste pozorovat, ale myslim ze mala uz neni tak nahore, uz me tolik netlaci pod prsama ....
ono je to vsechno tak tezky kdyz clovek nevi 😝
kontrolu mame v pondeli hned dopoledne ... a pak pojedeme kvuli penezum co dostaneme na malou, aby jsme vedeli co nam nalezi a co ne a co vsechno pak vyplnit a tak, takze to bude den na cestach 😝

finfrle
11. aug 2010

Ahojky
Uz jsem na nohou od seste a taaaak jsem se nudila,ze jsem zase pekla pro sousedku a neco malo i pro nas.Mam uklizeno a ted uz sedim na gauci a relax.
Jsem se vzbudila ve ctyri a mala me zacala vykopavat z postele 😅 se mi zvedalo cele bricho.
Schnucki jsem na tebe ve ctyri myslela,jak ti asi je...?!Upekla jsem schnucki kolac a mm probudila ta vune 😵 tak je nateseny 😀
Jdu si vas docist...

finfrle
11. aug 2010

@mirusch Ze by taky tehule 😀 kdyz uz nemuzes spat 😅 🤐
Pred svatbou mi delali taky podle otisku takove gumove na zuby na beleni na noc a trvalo to asi tyden nez jsem si zvykla.Vydrz prtka vydrz 😀
Uzij si muzeum!!!!

@yarden dnes mame rajskou,jsem ji udelala vic at nemusim silet,ale diky nespani jsem pekla 😀 ja jsem nezmar ..

@ivanajelinek Dekuji za optani,celkem to dnes jde,jen oci citim unavene.Mala uz spinka a vlastne premyslim co delat...mozna ke kamosce na kaficko no uvidime.
Vcera jsem mela boleni v brichu ale to mam kazdy vecer jen mm byl z toho nesvuj a stale na me koukal jak se kroutim.
A co ty a tvuj maly poklad???
Nez jsem napsala uz se mala zacala ozyvat 😅

ivanajelinek
11. aug 2010

@finfrle jej zasa si aktivna? 😀 Ja sa z teba zblaznim..Ze piect o siestej 😀 😀 😀
@schnucki no to ze vraj sa ti lepsie dycha a netlaci tak pod prsiami. Aspon tak nam to vysvetlovali...Ale hlavne sa nenamahaj moc a oddychuj...

ivanajelinek
11. aug 2010

@finfrle no moj maly poklad je dnes zatial kludny 😝 Ale poviem vam ze ked sa pri upratovani stale zohybam tak to vam je normalne ze namahave.. 😀 Funim pri tom jak taka kobyla 😀

finfrle
11. aug 2010

@schnucki no tak se drz holka a porid nejake foto,jak jde brisko uz dolu!
Mirusch pracuje v muzeu jooo 😨 ja se chci zajet podivat jeje skoda,ze jsem tak daleko...
Presne jak pises" Kdyz clovek nevi,tak je to tak tezke..." proto prvorodicky maji otazky a pozoruji se a tak protoze nevime.Jeste,ze vas mam a mockrat me uklidnite a poinformujete 😉
Zitra se necham trochu rozmazlit a zajdu si na depilaci a nabarveni ras a oboci at se tim malovanim nemusim zabyvat 😅 v Patek klasika dopoledni kolecko,odpoledne peceni a vecer party!Sobota a nedele klidecek a pondeli nemocnice a streda je manzilkova ma narozeniny,tak jeste neco vymyslet 😅 alespon to utece rychle 🙂

schnucki
11. aug 2010

@finfrle to me tesi ze ma kolac takovy uspech 😵 ty jses takova nase vcelka maja 😉

me se strasne libi jak chlapy ze jsou tvrdaci, ale jakmile ze nas neco boli tak chytaj paniku ... ja se tomu memu musim casto smat ... ale zase je hezky ze si delaj starosti a staraji se o nas 🙂
ja jsem holky zvedava jak to zmaknou u porodu ... budou vasi taky u toho ne?

@ivanajelinek tak podle toho co pises asi kleslo, je mozny ze proto jsem mela vcera takovy bolesti, protoze byli fakt dole ... a dneska pohoda a mala kope spis po stranach ....
😀 jak stara babka vid 😀 ...
neboj, on se rozkope, asi si dava slofika 🙂

finfrle
11. aug 2010

@ivanajelinek 😀 ja si strihala vcera nehty na nohou a taky jsem vydavala zvuky jako kanec co funi v rosti 😀 a to nejsem ani zdaleka v takovem tydnu jako vy babusky moje...
To vis jsem nevedela co delat a k pc jsem nesla,protoze jsem si myslela,ze tu nebudete a cist se mi jen tak nechtelo a ejhle kolik jste tu toho napsali...tak jsem pekla 😀
Maly jeste chrni neboj on zacne,ta moje skace o sto sest.

schnucki
11. aug 2010

@finfrle tak to budes mit zitra takovy damsky den 🙂 ... ja teda statecne jeste holim ....
zkusim pak brisko vyfotit, ale nevim jestli ten rozdil bude nejak velky, ja ho mela docela dole uz od zacatku .... no uvidime co mi povite 😀

finfrle
11. aug 2010

@schnucki 😀 jsi me dostala s tou vcelkou majou se tu ted smeju az se za brichho popadam 😀
Manzel rikal,ze u porodu bude ale trochu se o nej bojim 😅 uz ted nema rad,kdyz mu vezmou krev.Jak mi napsal moc dobry kamarad rozhodne chlap u porodu!Rikal,ze ho to bolelo s manzelkou ale ze si ji mnohem vice vazi za to co dokazala.... ale kdyby manzel asi nechtel tak bych ho nenutila.Ja jsem rada,ze chce protoze tu mam jen jeho.

finfrle
11. aug 2010

@schnucki Me to holeni nebavi a nebavilo...posledni asi dva roky jsem chodila na tu depilaci a je to pro me jednoduchsi zvlaste ted.Mam na 6 tydnu pokoj a nemusim se tim zabyvat.Dole uz mam problem se dobre oholit tak jsem rada,ze tam zitra jdu.Jsem ve 29 a pak pujdu az pred porodem.
Snad mi to v salonu nezrusi...
To jsi pro me hrdina,ze to holeni zvladas i s briskem!

blondynka400
11. aug 2010

@mirusch to víš no, není čas 😝 . Navíc ta práce kterou jsem si vzala mi zabírá čím dál víc šasu, malá taky, tak už nezbývá 😝 😀
@schnucki heel já už jsem si natolik zvykla, že jsem v pohodě... Každopádně je to mnohem lepší, když na ní jen mrknu a můžu spát dál než když byla 10 minut ven z postýlky a já pak hodinu znovu usánala...
Každopádně na dnešek opět docela pohoda, jedla vlastně jen jednou, vzhůru sice byla víckrát, ale stačilo dát dudu a pohladit, takže dobrý, no snad to bude taklhe i dál pokračovat... 🙂

barbora87
11. aug 2010

Taaak mala spi a ja som pripravila obed a napapala som
sa a najradssj by som zaspala!!!

A kde je @meleri a kleo?

finfrle
11. aug 2010

@barbora87 Meleti odjela v sobotu na dovolenou do CR na 2tydny!!!
Kleo ani Lubinka nevime 😕
Janulka psala na fcb,ze se ukaze na netu az po 25 jestli si teda pamatuji.
Barbor jdi se natahnout taky mas toho moc!

finfrle
11. aug 2010

@blondynka400 Mala ti dela jen radost 🙂 snad to me kvitko bude taky tak krasne spinkat.