Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

yarden
12. aug 2010

@barbora87 Vsak si pojdem nieco kupit... A co vsetko mate v tych krabiciach? Ake vecicky? Das do albumu?

barbora87
12. aug 2010

@yarden kup si vsetko na co mas chut 🙂
no urcite pofotim niekedy...tak v tom velkom bola cela sada do postielky so zirafkami,overaliky na spanie,a nejake tricenka
a v tych ostatnych miesane velkosti rifliciek,mikin,bodycka,svetrik,capacky a bundicka na bud rok...to musim este presne pozriet vcera som nemala silu...
Este mi ma prist asi 4-5balickov 😅

yarden
12. aug 2010

@barbora87 To uz mas teda dost 🙂 Ale super... Ja som kukla v utorok jeden miestny obchod, ze co maju, a tak si stale robim prehlad... Ale kamoska mi hovorila, nech sa pozriem na tu a tu firmu, ze ona ma s nimi dobre skusenosti a tak som ich hladala a nasla... SOm rada... Ale nejake pekne neutralne bodicka asi uz kupim... SU letne akcie a super ceny... I ked zimne veci tu velmi nedostat :(

barbora87
12. aug 2010

@yarden No to ke este nic 🙂 ja mam toho 20krat viac...uz nepotrebujem vela veci...do ojtobra chcem mat vsetko hotove...lebo neviem ako mi bude potom a nechcem v zime behat s bruchom a nieco zhanat...no ja som
kupila teraz v akciach pre maleho nejake letne veci a uz mam aj nieco na buducu zimu lebo malych veci mam
veeeela
no kludne mozes neutral veci nakupovat...aby si nemusela vsetko na raz...

zuzanka7117
12. aug 2010

Ahojte baby, tak ja sa hlasim po par dnoch. Skusala som pisat vcera, ale nevyslo mi to, davali nam do poriadku pocitac...Tak vam v skratke napisem ako to vsetko prebiehalo a vlastne aj prebieha po tych tabletkach...Vzala som si ich v pondelok okolo 13. Do hodiny som zacala krvacat a mat bolesti....bolo to dost silne, ale nie az take ako som cakala....dalo sa to v pohode vydrzat. Vysiel zo mna bordel,ale v pohode....Vecer sa to ukludnilo, a na druhy den uz iba slabe krvacanie, bolesti ziadne, len som bola taka omamena....Takze super....ale.......netusila som, ze pride este druha faza, myslela som, ze to bolo vsetko....Vcera poobede som zacala mat krce v bruchu, coraz silnejsie, kontrakcie som este nezazila, ale urcite to bolo take nieco, no neskutocne narazove bolesti...a to sa este len zacalo. Neskutocne mnozstvo krvi, zrazenim a vsetkeho mozneho, co zo mna islo, to bolo neskutocne. Myslela som ze vykrvacam.Aj som chcela ist do nemocnice, lebo mi povedali, ze ak by som prilis silno krvacala, mam ist...ale neviem co si oni predstavuju pod pojmom silno...Moj drahy ma ukludnoval, ze farbu mam dobru a ze som v poriadku, tak som nesla...Bolo to tak este aj celu noc, mozno trochu miernejsie a tak isto aj teraz rano....ale za hodinu idem na kontrolu, tak som zvedava co mi povedia.....Dufam, ze mi nebudu zase brat krv, lebo uz jej asi moc nemam.... 🙂
Potom vam napisem ako som dopadla a ci ma nahodou neposlala do nemocnice.....Ahojte a pekny den....

barbora87
12. aug 2010

@zuzanka7117 Joj tak to teda nemas pekne dni...dufam ze je vsetko ok...si silna drz sa a myslime na teba!!!urcite sa ozvi!

barbora87
12. aug 2010

babule kde ste vsetky?ja konecnce frcim doma a tu nikto 😕

yarden
12. aug 2010

@barbora87 Ja som tu... LEn som bola chvilu vonku a v obchode...

yarden
12. aug 2010

@zuzanka7117 Ahoj Zuzi, dodatocne vsetko najlepsie k meninam zo vcera...

Drz sa, si silna a odmenou bude coskoro tehu brusko s rastucim mimi!

barbora87
12. aug 2010

@yarden A co si si dobre kupila?ja mam na nieco chut a neviem na co:( a budem dnes robit asi spagety bolognese no uvidim...maly haja v brusku tak mam konecne klud...dala som vyprat a teraz pozeram telku
asi este povysavam lebo nasi hafani stracaju chlpov az az

schnucki
12. aug 2010

ahojik holky,
tak ja uz jsem na nohach, ale nejradeji bych sla zase spat ... v noci jsem nemohla vubec spat, nejdriv jsem nemohla zabrat, pak jsem nahanela v loznici komara, pak v koupelne a ve finale jsem zabijela v loznici pavouka 😝 spala jsem radne az rano kdyz prisel manza a to uz jsem v pul 9 lezla z pelechu, protoze jsem jela s kamaradkou k detskemu doktorovi, jinak bych spala asi az do ted 😀

koukam ze vy jste cile uz od sameho rana 😵

barbor ty by jsi si mohla s tema vecma otevrit kramek, podle toho co popisujes 😀 se uplne hambim ze nemam asi ani pulku obleceni co ty 😀 .... my jsme ale toho moc kupovat nechteli, spis budeme dokupovat podle toho jak mala poroste ... ale urcite hod nekdy fotecky ....

ja bych chtela nekdy pristi tyden postavit postylku, abych mohla vyprat povleceni a uz to povlect, tak to taky vyfotim 😵 akorat prosteradlo musim sehnat ....

schnucki
12. aug 2010

@zuzanka7117 to me mrzi ze to ma takovy prubeh, ale mas muj obdiv jak to zvladas ... moc na tebe vsechny myslime 🙂 drz se

barbora87
12. aug 2010

@schnucki No ja si zase nadavam ze toho mam tolko!ale uz koncim s nakupovanim lebo si naozaj mozem otvorit obchod...fakt toho mame uz hromadu a este3tasky dostanem od kamosky...mozem maleho aj10krat denne prezliect...joj ty este nemas postavenu postielku???nenechavaj vsetko na poslednu chvilu aby si potom nemala zbytocny stres...
A uvedomujes si to ze mala bude za mesiac tu?

yarden
12. aug 2010

@barbora87 Kupila som si len nejake organicke tycinky na hlad v noci, ked ma chyti rajcinovy juice. Ten uplne zboznujem. MM pride az v nedelu, uz mi je dlho... I ked kamosky tu mam, ale to nie je ono... Tak prazdno sa citim v dome.

schnucki
12. aug 2010

@barbora87 ja jsem nechtela aby se mi na ni moc prasilo 😀 ... ja si myslim ze mi to jeste ani tak moc nedochazi ze uz je to za dverma 😵

@yarden to znam, manza je nekdy cely tyden pryc, a jak je clovek zvyklej ho denne vidat tak je takove prazdno ... a kde je vubec?

yarden
12. aug 2010

@schnucki Letel do SR na sluzobku...

barbora87
12. aug 2010

@yarden No moj mm bol teraz 2,5tyzdna doma a dnes issiel do roboty a som z toho nejaka hotova...normalne mi chyba aj ked viem ze vecer pride zase...

@schnucki No ja mam niekedy normalne panicke zachvaty a este mam 4mesiace...vzdy som sa tesila na mimi a predstavovala som si ake to bude a teraz som z toho na prasky...niekedy ma zase chyti depka ze to bude chlapec a ze co s nim budem robit

blondynka400
12. aug 2010

@schnucki hele on se ti spánke po porodu stejně úplně změní, halvně už nebudeš spát tak tvrdě a hodně holek tvrdí, že už nikdy nebudeš spát tak tvrdě jako přčed mimi, že tě vzbudí každý zvuk. Nevěřila jsme, ale je to tak...
Jojo, ještě jí tam mám, když teď spí jak spí nemá cemnu jí tam nechávat samotnou, když se moc nabudí, tak pak dlouho trvá než usne, takhle můžu zasáhnout ješště dřív než se vzbudí. Tedy ona už spí ve svém budoucím pokoji ale já jsem tam s ní. Manžel spí v ložnici sám, protžoe chrápal a rušil nás, tak jsme ho vyhodila do ložnice 😀

schnucki
12. aug 2010

@blondynka400 tak to jo ... no ja to s tim spankem docela verim 😝 .... chudak manza, mu musi bejt smutno 😀

@barbora87 ja jsem teda doposud docela klidna, ale ja to mam v povaze, ja zacnu vzdycky panikarit bud v den D a nebo den predtim 😀

jinak jsem si objevila prvni strii, na boku 😝 a ja myslela ze se to obejde bez ... ale je divny ze jen na boku, zespod briska nic, to vzdycky reknu manzovi at se podiva 😀

blondynka400
12. aug 2010

@schnucki on si zvyknul. 😀 My jsme to tedy zkoušeli, že by šel nazpátek k nám, protožře jeho chrápacé období už skončilo (vždycky trvá tak měsíc a pak je klid, nevím proč to tak je), ale malá jak se v noci vzbudila a zjistila že tam je, tak vůbec nechtěla spát ani pořádně jíst, pak nechtěla být ani v postýlce ap ořád na něj dorážela, pak tedy odešel a ona do 5 minut byla tuhá. Další pokus už jsme neudělali 😀 😀

blondynka400
12. aug 2010

@schnucki jo k těm striím, většinou se dělamjí nejvíce v posledním měsíci těhu a hlavně v posledním týdnu. to jsem tě asi moc nepotěšila co? 😕 😀 😀

finfrle
12. aug 2010

Tak jeste jednou ahoj se mi podarilo kolem osme znovu nachvilinku usnout...chudal manzel vstal vydeseny kde ze to jsem a procspim jinde,uz myslele,ze je neco zle.Dnesek byl zahul uz pred ctvrtou tu litat ale jsem rada,ze jeste 2hodinky jsem naspala🙂
@schnucki Me se prvni strie ukazala v cervnu a ted mam par prasklin na brisku ale zajimave,ze jen na prave strane kde mala nejvece kope 😕 jinak nic...a to pritom mazu asi 3x denne,kdyz si vzpomenu

Zuzi jsi statecna,drz se!

schnucki
12. aug 2010

aha ... to je stejne zajimavy jak ty deti reagujou a co vsechno nevyvadej 😀

no to jsi me teda nepotesila 🙄 ja se celou dobu tesila z toho ze zadne nemam 😝 no tak to budu mazat jeste vic, ale ono to stejne asi nepomuze vid .... no, co nadelam, aspon doufam ze jich nebude moc a rychle zmizej 😀

finfrle
12. aug 2010

@schnucki a jak jinak?

zuzanka7117
12. aug 2010

Ahojte...tak uz som naspat doma....povedala mi ze ten vacok tam stale este je, ale ze to vyzera dobre ako sa to cisti..sa divim po tom vsetkom co zo mnna vyliezlo......poslednu hodnotu HCG som mala 16000....neviem ci je to malo alebo vela.... 😒 ked som jej povedala, ze sa necitim dobre, lebo som strasne vela krvacala od vcera a este aj krvacam, ze mozno by som mala ist do nemocky, ci uz na nejaku infuzku, alebo krv, tak sa iba zasmiala, ze vobec nekrvacam tak vela.....mozno ze bola od vcera v mojom tele, ze to vie lepsie ako ja....a ze ked by sa to do zajtra trochu nezmiernilo a nebolo by mi lepsie tak si mam zavolat do nemocnice...lebo ja som asi rodena norka, tak si to tam super vykecam....no mam teda dost...v pondelok mam prist na kontrolu. Ale hadam mi aj je trosku lepsie, alebo sa snazim o tom samu seba presvedcit.....ozaj a brali mi zase krv....som neverila ze este nieco potecie.....ale islo.... 😀

zuzanka7117
12. aug 2010

A dakujem za blahozelanie.....aj na facebooku... 🙂

mirusch
12. aug 2010

@zuzanka7117 Aj ja ti prajem vsetko najlepsie 😉 A zaroven ta lutujem velmi, mala si sa spytat lekarky, ci si aj ona tym uz presla, ze vie ako sa citis 😠 A navyse je to aj psychicka zataz... No to hcg je dost vysoke. Sa cudujem, ze tak rastie. Nevola sa to chemicke tehu? Ze sice hormony nasvedcuju, ze si tehu, ale embryo tam nie je... Dolezite je, aby si sa vycistila sama a nemusela ist do narkozy.
V kazdom pripade nabuduce to uz bude aj s babatkom 😉

Uf, nebudem na kazdeho reagovat, nestiham. Ale mam vas pod kontrolou 😝

Ja som dnes nabrusena na cely svet, keby dnes ku mne prisiel nejaky podomovy predavac, tak by som sa aspon riadne vynervacila na nom 😅 Predpokladam, ze ma schytila PMS. Hlava stale boli, ale ignorujem. Ked prisiel manzel z prace, nasiel ma este v pyzame, ale mne je dnes vsetko jedno. Tiez nam na par hodin nesli mobily, proste vypadok siete, ja som v tom uvidela dobru prilezitost ako sa aspon na niekoho porozculovat 😀 , tak som sa postazovala aj telefonicky, aj pisomne. Slusne, ale nech vidia, ze sa mi to nepaci. Totiz bolo to planovane a oni nedaju vediet? No nic, idem sa naobedovat a hadam zvladnem posledne dve okna a kupelku. Nech mi to odbuda. Napozajtra uz dojde mama 😕

blondynka400
12. aug 2010

@schnucki no hele teď už to mazání nezachrání, buď to ta kůže zvládne a nebo ne 😝 . Uvidíš, třeba to nebude tak horzné. Ono většinou to kůže na bříšku nevydrží tehdy, jak jde pak bříško dolů, tak tehdy to většinou popraská...
@zuzanka7117 jé to mi je líto, žře to těhu nevyšlo, to jsme ani nepostřehla, vím jaké to je.. 😢 Ale neboj, ono se zadaří a bude lépe 😵 . To HCG je hodně vysoké i na biochemické těhu, neni to mimoděložní a nebo není možné že se spetli nebo se embyrjko přestalo vyvíjet? 😕 Promiň jestli se blbě ptám, nemusíš odpovídat jestli nechceš, ale ta hodnota HCG je hodně vysoká...

zuzanka7117
12. aug 2010

Ahojte, neviem ti povedat ako to bolo, povedala mi len tolko v pondelok, ze je tam len prazdny vacok, ktory meral 1,23 cm....10 dni predtym meral 1,07 cm..Ale bol prazdny, nic v nom nevidela...tu prvu fotku mam aj v albume ak sa chcete pozriet. Takze si mysli, ze to bola anembryomola, cize vacok sa vyvija, ale plod nie....a to Hcg produkuje vacok....aspon pokial mam spravne informacie. Tak isto aj tehotenske priznaky.
Tak ze to proste musi ist von....ak by bolo mimomaternicove, tak si myslim, ze by som uz davno mala bolesti a problemy. A to som uz bola v skoro 11. tyzdni...aspon podla menstruacie...takze tie rozmery nesedeli....
Tak sa pomaly cistim a dufam, ze vyjde vsetko von co ma.... 🙂

finfrle
12. aug 2010

Uz jsem doma jen pojim a jdu se na vas mrknout,dnes jsem nebyla moc vzorna a jedla jsem naposledy v 5rano 😕 o tekutinach radeji nemluvim... 🤐 🤐 🤐