Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

barbora87
23. aug 2010

@vikys Tak az tak uplne dlho to nebolo ale tak cloveku to pripada ako vecnost ked to hrozne chce...a este k tomu to tehulkovanie trvaaaaa

vikys
23. aug 2010

@barbora87 no to chápu, taky mi to připadá jak 20 století. 😉 tak to těhulkování neni tak hrozný ne? To už máš jistý, že něco bude 🙂 A víš kdy je konec 🙂

finfrle
23. aug 2010

Ty jo holky ted jsem si dala 2 brambory z cech a reknu vam to je zmena a basta🙂 skoda,ze jsem varila jen pro mm a ja mam spagety 😒 u vas se dostanou normalni ale tady ty Irske vsak se zeptejte Emilky ....

finfrle
23. aug 2010

Musim jit uklidit kuchyn je tam jako po vybuchu 😀 a voda na spagety je pomalu varena.

Barbor to ja zase docela ulitavam na mliku,takze koktejl s jahodama a nebo s kakaem 🙂 nejak si to telo zada a za tyden u nas lehne 4l mleka a to mm max kazde rano do vlocek coz muze byt tak necely litr za tyden a zbytek ja a mala v brichu 😀 jo a vlastne taveny syr s houskou a to mleko k tomu jinak nic moc chute.....

barbora87
23. aug 2010

@vikys No normalne hej ale na zaciatku si hovoris coo este 8mesiacov?ale teraz uz len necele 4...ale uz mam skoro vsetko tak teraz sa to zase potiahne...aj ked v sept zacinam cvicit tak budem mat trochu program

@finfrle teraz som si dala plnu misku slahacky s cokoladovou polevou mnaaaam...tal moj maly bude zavislak na sladkom ako mm...ten tiez tolko sladkeho zje!

blondynka400
23. aug 2010

Ahoj holky,
jdu vás jen v rychlosti pozdravit. Doufám, že se máte dobře těhulky 😀
Koukám nová tvář, vikys vítej 😵
U nás celkem nic nového, akorát je tuas hrozné vedro, asi brzo chcípnu. Je ale zajímavé, že malá to snaší úplně v poho, lépe než my 😀 To samé jí nevadí ledová voda v bazénu, fakt nevím po kom to dítě je 😀 😀

barbora87
23. aug 2010

@blondynka400 Ahoj blondy som rada ze sa aj ukazes...no tie horucavy suuu bleee...aj ked u nas sa ma ochladit od zajtra...tak uvidime...jeee tak mala je uzasna 🙂 hod nejake fotecky ked budes mat cas

finfrle
23. aug 2010

Barbor me z tebe pice 😀 slehacka.....to ja do sebe ted cpu spagety.
Pustila jsem uz 4pracku s dekama a rucnikama pro mimi,kdyz uz jsem v tom.. 🙂 jen to pocasi by mohlo byt lepsi.Kezbych to mohla dat ven...

barbora87
23. aug 2010

@finfrle No a potom som si dala mini margot a teraz 2coko teemixy  mnaaaam maxi zacal kopat asi ma cukrovy sok 
joj ja sa tesim ked sa u nas ochladi...

finfrle
23. aug 2010

Holky manzel mi chtel udelat radost a divejte muj milacek teda po manzelovi 😀

https://www.youtube.com/watch?v=8jl_zCJG99I
finfrle
23. aug 2010

@barbora87 Ty jsi nezmar 😀

yarden
23. aug 2010

Ahojte babulky...

Hlasim sa po troch dnoch. Som OK. V sobotu konecne doletel moj drahy, a ked ma zbadal, tek mi hned povedal, ze co za tucniak 😀 😀 😀 NO uz mi brusko vykuklo, ale tak malinko. A to je nezvyk u mna. Vzdy ma videl aka tenku palicku a zrazu mi nieco vpradu vykuka. No nevidel ma 11 dni 🙂
Vcera som sa ani neozyvala. Oddychovali sme a potom som prala veci z kufra...
Dnes sa nam "ochladilo" na 32 ale da sa dychat. Uz nie je tak vlhko. Rano nam boli vystriekat dom proti svabom, tak uz ma snad nic neprekvapi...

@vikys Vitak vikys... Tu rychlo dostanes tehu virus... Neboj.
Ja som vysadila tabletky v decembri, a v maji som otehotnela. Maj lasky cas 😎
Od novembra som uzivala kyselinu listovu a zelezo. Vzdy som bola chudokrvna. MErala som si bazalnu teplotu, lebo som mala dlhsie cykly a ovulacia mi vychadzala az na 18-20 den cyklu.
Drzim palce, nech sa coskoro podari 😉

barbora87
23. aug 2010

@finfrle no hrozaaaa!este ked by som isla von na prechadzku tak to vychodim ale dnes von urcite nepojdem

emily327
23. aug 2010

@schnucki ja chodim k porodnikovi, lebo nema vyznam za tie iste vysetrenia platit u gynekologicky a potom aj u porodnika. A hlavne u porodnika, tym,ze je to zamestnanec nemocnice to mam zadarmo, plati mi na to ta europska karticka a u mojej gynekologicky nie. A tiez moja gynekologicka je na materskej a k inej som chodit nechcela a odbery by mi ako samoplatcovi neurobili, tak to nemalo vyznam. A v nemocnici mi robia vsetko.

@vikys ahoj vitaj medzi nami. Kde v zahranici si? Mne sa podarilo otehotniet hned prvy mesiac po vysadeni HAK. Hm rady ako otehotniet, skus po milovani vzdy si vylozit nohy 😀 Ja som to tak robila 😀 Ale ak je to uz tak dlho co sa snazite, tak asi skor sa treba obratit na lekarov. Velmi drzim palce.

emily327
23. aug 2010

@blondynka400 ahoj ahoj, jaj teba som uz dlho necitala. Dakujem za fotecky, malinka krasne rastie. Je dobre, ze aspon mala zvlada horucavy a ty to musis vydrzat moja aj ja tu umieram od tepla ale co uz narobime ☹ Opatrujte sa.

finfrle
23. aug 2010

@yarden Jsme si rikali,ze si uzivas 🙂 to vis za tech 11dni se da videt hodne 😉
Konecne nejsi sama to je super!!!Citis se alespon dobre?!

@barbora87 dnes si dej a zitra prochazka 😉

Blondy no to vis chybis tu...nejake nove rady by bodly 🙂 opatruj sebe i malou....mala je ale otuzila co 😉

emily327
23. aug 2010

@barbora87 fuuha ty toho ale zjes sladkeho, len opatrne so sladkym 😉 Ale ja som to mala v tom obdobi tiez take, telo si ziada energiu 🙂 A uz si aj nieco pribrala, lebo na fotkach si stale stihlunka 😉 A co psychika, uz si ok?

emily327
23. aug 2010

@yarden ahoj ahoj, ako prezivas tehu? Aj tebe to ubieha,ze? Boze len teraz si k nam prisla a uz si v 18tt. Neskutocne to leti. A co tak pridat do albumu nejake foto bruska?

blondynka400
23. aug 2010

@barbora87 pošli mi mail do Ip, pošlu fotečky 🙂
@emily327 jé toto letí, 34tt. Tebe jsem tu taky dlouho neviděla. Vše ok? Předpokládám žen apzět na slovensku.... 😉
@finfrle jojo, je otužilá, je tedy pravda, že má srudený odchov od mala, jak říká tchýně... 😀

emily327
23. aug 2010

@blondynka400 no uz sa pekne kotulam 😀 Ano leti to neskutocne. Nechodim tu casto, nemam net ☹ Sme uz na Slovensku a zariadujeme. Docasne byvame u svokry ale ja dufam,ze tak za 2 tyzdne uz budeme vo svojom a bude aj net. Potom tu uz budem castejsie. A ako inac sa mate s malinkou? Uz jej idu zubky?

finfrle
23. aug 2010

@blondynka400 Ale to je dobre,jsem koukala,ze tady ty deti jsou taky dost otuzile a skoro nejsou nemocne!

yarden
23. aug 2010

@finfrle Citim sa velmi dobre. Len by som furt jedla... A najviac mi chuti cokoladova torta s francuzskym kremom. Alebo aj cisty krem... 😝

@emily327 Ahoj Emily... No cas leti neuveritelne rychlo. Uz skoro polovica tehu za mnou a ani sa nezda... A Tebe sa ako dari v BA? Kam chodis do porodnice?
JA sa chystam na dalsie vysetrenie do SR, mam ho 3.9. Snad povedia, co mam za prekvapko v brusku 😀

@blondynka400 Ahoj blondy... Mala je super, ze tak zvlada tei teploty. Normalne jej zavidim, mna to vlhko nici... A mozem Ti tiez poslat moju adresu? Rada by som aj ja videla tvoju princeznicku.
A konzultovala som tie veci o ktorych som Ti pisala a zevraj je to normalne ze je to znizene. Ale este mi raz vezmu krv na tuto latku a uvidia ako sa to vyvija. Ale diky za odpovede 😉

finfrle
23. aug 2010

@yarden Holky co to s vama je 😀 ale ze jste nasladke az az 😀

blondynka400
23. aug 2010

@finfrle joj je to dobře. Otužilost je nejlepší recept na kvalitní imunitu. 🙂

@emily327 to je dobře. Správná kulička musí být. 😀

finfrle
23. aug 2010

@blondynka400 Si rikam,jestli se vazne da vaha dolu i tim kojenim...mam uz 10nahore

barbora87
23. aug 2010

@emily327 ahojky no ved prave kazdy den potrebujem nieco sladke....hroza so mnou...no mam sa inak fajn sem tam nejaka depka ale to asi patri k tomu...uz som si zvykla ze to bude chlapec aj ked sem tam ma to chyti ze chlapca nechcem....a ty ako uz sa ti to krati...
vcera som bola v ba a boli sme v tescu maju tam super vypredaj aj na pampersky aj oblecko tak sme nakupili...

emily327
23. aug 2010

@yarden doma je nam super, sme radi, ze sme doma. Chodim do Ruzinova. Kam chodis ty ked si na SK?No ak by si si nasla cas a budes okolo, tak by sme sa mohli stretnut 😉 A ake vysetrenia budes absolvovat? Drzim palce.

@blondynka400 no to hej. Drahy ked nas vola, tak podte moje gulicky 🙂 Ale ja som stastna a tesim sa z bruska. Bude mi velmi chybat, ked uz nebude ☹

blondynka400
23. aug 2010

@finfrle hele s výhou si starosti nedělej. Na začátku těhu jsem moc nepřibírala, pak jsem se ale nakonec dostala docela dost nahoru, ale plus 17 (poslední týden asi 4kg). Z porodnice jsem dorazila +9, po šestinedělí asi +7 po 4 měsících váhu a teď jsme na -5kg. Začínám vypadat jako vyžle. Takže asi tak a to žeru jako kyselina. Je tedy fakt že cvíčím, ale ne nijak extraintenzivně, je tu vedro a nestíhám aj ak malá teď hůře spí tak jsem občas ráda že jsme ráda...

emily327
23. aug 2010

Neviem ci sme sa tu uz o tom bavili, mate kupeny alebo pouzivate monitor dychu? Uvazujeme, ci ano alebo nie.....

barbora87
23. aug 2010

@emily327 jaj inak hej pribrala som skoro 5kg 😠 uz mam z toho depky