Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

barbora87
17. sep 2010

@ivanajelinek no tak najneskor bud tyzden je mala tu...
Ivi mozno sa malemu zapacilo byt dole hlavou 🙂))
A ty pijes ten caj z maliniku?

ivanajelinek
17. sep 2010

Nie nepijem nic..Ja neviem ci to pomaha...Uskodit to neuskodi, ale ci to pomoze, no neviem. Presne ako to masirovanie hradze...Ja som sa o tom bavila s hebamme a ta sa k tomu tiez nevyjadrila...Ono ti to urcite neuskodi, ale ci to pomaha, nie je nejak dokazane. Ale aspon mozes potom povedat, ze si to vyskusala...Ja som teraz zacala pit Stilltee.To je asi tak vsetko. 😀

haninkat
17. sep 2010

@barbora87 som z bratislavy 🙂. no tak to sa vam pritrafila krasna nahoda. Ja sa len trochu bojim ze sa na to ze chcem babo budem az moc sustredovat a potom sa to lahko nestane, aj ked moj manzel to berie uzasne, stane sa ked na to bude spravny cas 😉 hej pracujem tu v kancelarii, vybavujem cestovanie klientom a riaditelom a co ty? co porabate vo viedni? a z kadial si ty zo slovenska?

yarden
17. sep 2010

Ahojte babulky...

@finfrle Vcerajsia fotka kolacika je super. Ja som piekla jablkovy strudl, mala som neskutocne obrovksu chut. Teraz som urobila na obed vysmazany syr, ale nejako mam divne chute, ze by tehotenske? Uz by som si dala opat nieco ine...
Rano som sa vazila a uz som prehupla nad 57, zatial je to 3,5 kg od zaciatku tehu.

Co si dnes varila?

@ivanajelinek A super, ze vsetko u hebamme je OK. No obe tu so schnucki napinate nas ostatne 😀

@mirusch Ahoj mirusch, neprehanaj to s robotou tolko. TY si workoholicka! Mas ty niekedy aj chvilku volna pre seba? A to doucujes nejaky jazyk? AK ano, ja som si tak tiez davno obcas prilepsila...

@haninkat Ahoj a vitaj medzi nami snazilkami a tehulkami a maminkami...
Drzim palce, nech sa rychlo podari... Nam sa po 6 mesiacoch.

@barbora87 Ahoj... Uz Ti je lepsie? A to co mas s tlakom? To Ti sam tak vyskoci vysoko? Nepomaha ani vela kludu na znizenie? nech sa rychlo polepsi...

haninkat
17. sep 2010

@yarden dakujem, som rada, ze sa vam zadarilo, gratulujem 🙂, snad aj my sa budeme skoro tesit, snad pride dobra sprava este v tomto roku 🙂

finfrle
17. sep 2010

Ahoj holky mam strasny den uz jsem uplakana az az ...urednicina jedna! ☹
Dnes mi prisel dopis,ze je problem s mou Maternity benefit,takze jsem vazne uz nestastna 6 tydnu do porodu a toto...plus dalsi urednicke veci 😝 no des.Sef mi nezveda telefon a okazde jen polozi no mam nervy 😠

barbora87
17. sep 2010

@ivanajelinek no to hej nikde nemas zaruku ale ja vyskusam 🙂)) aten stilltee sa uz moze pred porodom pit?

Ja som trochu popratala zapalila som si duftlampe urobila somsi cajika relaxujem

@haninkat no viem co myslis ked sa clovek na to upne tak to potom nefunguje ako ma...ale vsetko klapne...
No ja pracujem ako stewardess vo vlaku...teda teraz som na predcasnej materskej lebo je zakazane tehulam pracovat vo vlaku...no my sme sa s manzelom tu zoznamili...ja som prisla v 12rokoch za maminou tu robi v nemocke...
Jeee z ba si?ja som z malaciek necelych 40km od ba

barbora87
17. sep 2010

@yarden ahojky no teraz sa citim lepsie...ale vcera a dnes rano otras...ale bude dobre oddychujem teraz...no s tym tlakom mam ja od zaciatku problemi...ale bolo lepsie ale dnes rano som citila ze nieco nesedi!a to som mala v klude!a puls ze 124!!!
A ty ako?vsetko v poriadku?malynky poslucha?uz ste rozmyslali nad menom?

@finfrle co sa deje moja???co to je ta maternita ci co?

finfrle
17. sep 2010

@barbora87 ahoj to je ma materska...sef mi vypsal udaje asi spatne a ted maji s tim urednici problemy .Ja to vubec nechapu,ja musim kvuli tomu litat misto abych byla vklidu.Jsem jim tam volala a oni mi jen rekli,ze to sef musi napravit,vyrizovani me materske se tim padem zastavilo...

barbora87
17. sep 2010

@finfrle aha materska...a ten tvoj sef je co za sefa ked nevie ani toto vybavit???joj moja je to fakt otras ze sa takto trapis este pred porodim!a co teraz?musis zase za sefom behat?

finfrle
17. sep 2010

@barbora87 jj budu muset za nim behat ale to vazne nevim jak to chce vyresit protoze on je vazne bordelar..se bojim,ze to nestihne Milule jsem jezdila pomalu 3tydny pro vyplneni materskeho formulare 😠 😢

yarden
17. sep 2010

@finfrle To ten tvoj sef, to je hrozny blb. V tom Irsku je to 99% obyvatelstva? Mrzi ma to, ze v tehu mas taketo byvalo pracovne problemy a tahanice.

@barbora87 To mas v klude taky pulz? To ja mam furt nizky tlak, ale nejako mi to nevadi.
Citim sa OK, len ma po vysmazanom syre boli zaludok. Tak zajedam piskotkami. A maly sa uz vykruca. Je to nadherny hrejivy pocit, ked ho citim 😵
meno este nemame vybrate. Hladame.

ivanajelinek
17. sep 2010

Kocky pisala Schnucki, ze jej praskla plodova voda. Uz je v nemocnici, a dostala uz prvu tabletku...Ale preco, to neviem. Ked budem vediet viac, dam vediet...Tak drzme palce 😎

mirusch
17. sep 2010

Jeej Ivus, ty si rychlejsia 😝 Som chcela byt prva 😅 😀 Som s nou prave telefonovala. No, tabletku preto, ze sice jej voda praskla, ale iba trochu, ze ju 2 hodiny vysetrovali a ze ano, je to plodova voda, ale kedze sa malej stale nechce von, tak to urychluju tabletkami. Si myslela, ze sa od Dr. vrati domov, ale si ju tam teda nechali. Predpokladany prichod noveho cloviecika zajtra, tak sa nechajme prekvapit 🙂

ivanajelinek
17. sep 2010

@mirusch ja som z toho uplne pafff 😵 A nevies ci uz ma aj kontrakcie.Ked s nou este budes volat, moc moc na ne mylslime. Nech to vsetko dobre dopadne...

yarden
17. sep 2010

Schnucki, drzte sa kocky!!! Myslim na Vas!

mirusch
17. sep 2010

Ja ked som videla, ze mi pise, tak som hned vedela a volala jej a hnala som manzela od pocitaca, ze chcem to rychlo napisat na konika a nechcel ma pustit, si mala vidiet ako som zurila 😖 😀
No, kontrakcie uz ma, ze teda uz vie ako sa spozna kontrakcia 😀 Ale ze este nie nejake silne.

@yarden Ano, doucujem anglictinu, som ucitelka, ale uz pracu mam, takze co sa tyka penazi, tak mi doucovanie netreba, ale ked oni boli taki smutni, tak som ich proste este nemohla zrusit 😝 Zatial nejako zvladam casovo.

mirusch
17. sep 2010

@ivanajelinek Teraz si na rade ty a Emilka 😉

finfrle
17. sep 2010

Holky neni mi moc dobre ale schnucki mi pozdravte prosim,budu na ni urcite moc myslet!

barbora87
17. sep 2010

Aaaaaah babule chvilu tu nejsom a uz je action!!!!
Pozdravte schnuckiiiii mooooc na nu myslim a drzim palceky!!!!

@schnucki drzte sa babule!!!!

Aaaaah ja tomu nemozem uverit!!!babule informujte!!!

barbora87
17. sep 2010

@yarden hej uolne v klude som bola...ale uz mi je lepsie od poibedia myslim ze to je tym pocasim...
Hihi mnam vyprazany syr!!!
No tak o mene informuj!!!

mirusch
17. sep 2010

@barbora87 Ze action 😀 No veru, teraz je action a nikto tu nie je 😝 Idem jej pisat sms a pozdravim od vsetkych. Budem informovat, ked budu dalsie spravy.

@finfrle Prosim ta a co stvaras? A co ti vlastne povedali v nemocnici? Ze co ti je? Mali si ta tam radsej nechat 🙄

barbora87
17. sep 2010

@mirusch mirus urcite informuj a napis jej!!!joj teraz ani nezaslim 🙂)) som normalnenervozna!!!uz sa tesim na fotecky malinkej!!!dufam ze to vsetko dobre zvladnu!!!

Inak babule teraz to schnucki rozbehla a bude sa rodit

janulka04
17. sep 2010

jeee,co to citam? Kocky to je super spravicka!!! 😵 bude dalsie baby
ja som momentalne bez pocitacu 😠 zase daco s Windowsom 🙄
tak len tak narychlo z notebooku mm

mirusch
17. sep 2010

@barbora87 Uz som jej napisala. Beriem mobil k posteli. Ale keby nieco, spravy az rano 😀 Dam si budik extra skoro 😝 Slubila, ze poslu fotku na mobil, tak to sem hodim potom.

@janulka04 Tak nech ta manzel pekne pusti k notebooku, teraz musis byt v obraze 😎

barbora87
17. sep 2010

@janulka04 ahoj jani jooo schnucki uz to rozbehla!!!
A ty ako sa mas?

barbora87
17. sep 2010

@mirusch super!!!no tak dufam ze ju malinka nebude dlho trapit!!!a rano tu budem cakat 🙂))

blondynka400
17. sep 2010

jé tak koukám se schnucki rodí, napůl přirozeně a napůl s pomocí. Jsou to holky šikovné a určitě to obě zvládnou 😵
@mirusch a ty koukej pořádně informovat. To se snad připojím i zítra dopo, ikdyž jsme to neměla v plánu 😀 Jestli jí dali vyvolávací tabletku, tak to klidně může být v noci, že by až zítra, to se mi zdá, že by jí dlouho trápili 😀
hele jestli to dobře chápu tak jí praskl jen jeden vak plodových blan? 😕

mirusch
17. sep 2010

@blondynka400 Tak to ti neviem, co jej to prasklo, ono je ich viac? 😕 😅 A obavam sa, ze ani ona sama nevie 😀 Vraj voda s krvou, iba malo, sla pre istotu k Dr. a on si ju tam nechal, ze sa prekvapila 😀 Ja som len messenger, ja len tlmocim 😝 Ona hovorila, ze zajtra, ze zatial kontrakcie len slabo. Ale ja si tiez myslim, ze by to mohlo uz byt skor. Som dufala, ze do polnoci, lebo je dnes pekny datum 😀 No ale ved uvidime. Do polnoci budem este informovat, ak nieco bude, inak potom az rano. Ale aj Ivka bude mat spravy, mozno bude rychlejsia 😉

blondynka400
17. sep 2010

@mirusch joj, je jich víc, většinou 2 a právě občas se stane, že praskne jen jeden a pak vyteče vody málo a nebo odtéká po troškách ale blbé je na tom to, že se díky tomu porod úplně nerozběhne, protože ten poslední blána málokdy praskne sama, takže se většinu píchne a pak se dávají i protogalnidny na vyvolání a urychlení... to by odpovídalo i tomu, že má slabé kontatrakce. No možná to v DE řeší jinak než se to řeší v čechcách 😀
Tak ot jsme zvědavá, kdo z vás bude ryhclejší. Já si myslím, že jestli jí dali prostoglandiny, klidně by to mohla dnes stihnout 😵