Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

finfrle
18. sep 2010

Jsem rada,ze jsou s malou vporadku tak a ted TY Ivanko a pak Emilka 🙂 a potom me preskocte jo 😀

ivanajelinek
18. sep 2010

@finfrle A potom ty... 😀

mirusch
18. sep 2010

Pisala este, ze mala bolesti od 8-mej. Ale uz od jednej nemohla pre kontrakcie spat, cize asi myslela teraz tie fakt riadne brutal bolesti. Teda dost dlho, chuda.
Nebudem jej teraz volat, casom ale budem patrat po viac info, keby sa neozvala... pripadne skusim zavolat jej manzelovi domov, hadam vecer uz bude doma. Som tak hrozne zvedava!

@finfrle To by sa ti pacilo, ze preskocit, co? 😀
Som jej uz napisala, ze blahozelame 😉

mirusch
18. sep 2010

@finfrle Das vediet Emilke?

finfrle
18. sep 2010

@ivanajelinek Jak jsem se vcera dozvedela o Schnucki tak mi to teprve doslo 😅 ono to vazne bude asi muset ven,co? 😅 😀 😕 😕 😕
Uz ted kdyz se natahne mi to prijde jako obrik 😀

finfrle
18. sep 2010

@mirusch JJ hned jak jsem to cetla 🙂

ivanajelinek
18. sep 2010

@finfrle No von musi urcite...Jedno ako ale urcite sa nejak von dostane 😎 Tak sa nam to tu pomalinky rozbieha 😀

finfrle
18. sep 2010

@mirusch Ty jsi uzasna,jak pises ze budes patrat 😀 no to je radosti vazne mala me zacala jeste vice stouchat 😅
To preskoceni by nebylo odveci 😀 jak uz jsem psala az ted mi to nejak doslo 😕

finfrle
18. sep 2010

@ivanajelinek Ivanko mozna,ze budu zvlastni ukaz co nikdy neporodi a bude mit vetrelce v brichu navzdy 😀 musite sledovat zpravy,pak hned budete vedet o koho jde 🤐 😀 Mirusch ted budes mit zaukol monitorovat i Ivanku 😉

ivanajelinek
18. sep 2010

Juj ja bojim bojim...Cim castejsie myslim na porod, tym väcsi strach mam... 🤐

finfrle
18. sep 2010

@ivanajelinek bude dobre neboj ale uplne te chapu a to mam jeste chvilinku cas ....

finfrle
18. sep 2010

@ivanajelinek Az budes drzet maleho,tak bude dobre a ocicka ti budou jen zarit i manzilkovi 😉

mirusch
18. sep 2010

@ivanajelinek Ale co bojis, si myslis ze si horsia od inych? Zvladnes jasnacka. Mas aj na ineho kontakt ako na Schnucki - myslim mobilovy? Lebo nie je iste, ze ona teraz bude moct hned informovat... Ak chces, hod mi do IP.

@finfrle Si trdlo. Jasne ze to aj ty zvladnes. A zase tu bude o par ludi v teme menej 😔 Ale jasne, clovek ma potom zamestnanie na plny uvazok, s takym uzlickom.

Inak, ja som v spalni, pekne na posteli s monitorom na specialnom podstavci, co som si minuly tyzden objednala, oblozena papiermi, akoze chcem pracovat... Tak sa mi nechcelo to vsetko skladat a volala som teda manzelovi z mobilu na pevnu linku, aby som mu oznamila spravu 😀 😀 😅 Z izby do izby. Fakt sibnuta.

finfrle
18. sep 2010

@mirusch Jsi uzasna 😀 ono kolikrat je to jednodussi nez se zvednout ne 😅 😉
Hele me se nezbavite ani po porodu vzdy pisnu alespon vetu jak se mame! 😉 Ono pc u nas jede stale tak to necham na konikovi 😀

blondynka400
18. sep 2010

@finfrle studnice jo? No to tedy nevím 😀
Prvích 14 dní by jsi měla kojit pokaždé z obou prsou, aby se laktace dobře rozjela, pak už je ot jedno, záleží jak ti to bude vyhovovat... Ideálnější je to na jedno, ale já třeba od zhruba měsíce jela na 2, protože malá byla kyselina... S tím že jedno vypila úplně a druhé jenom částečně. Ono pak třeba každé prso produkuje mléka jinak, hodně miminek preferuje buď jedno nebo druhé, to uvidíš... A bylo to taky v poho, neměla žádné problémy, přibývala ideálně... Takže bch to neřešila, záleží, jak vám bude vyhovovat , to časem poznáš 😉
Ke zbytku:
masáž hráze dobrá, ale od nástřihu tě to stejně neuchární, budeli potřeba. Navíc to není úplně příjmené, ale dá se. Každopádně jestli doktor nebo PA řekne nástřih, poslechla bych, je to lepší než ruptura... Automatické nastřihávání je nesmysl, ale jinak to sovje opodstatnění má...
maliník, proč ne, neublíží,ale že by moc pomohl. No je to těšžko měřitelná otázka, já ho pila. Třeba ségra jak u kterého a říkala, že moc rozdíl nepocítila, spíš má lepší zkušenosti s kontryhelem, ten je prý lepší,ten jsem pak pila tak...Obojí pít poslední 4 týdny, s tím že první týden jeden šálek od každého, druhý 2, třetí 3 a poslední týden 4, když přenášíš také 4
lněné semínko, asi to samé jako maliník, když si dáš denně lžíci do jogurtu, je to zdravé, tak proč ne, ale že by to nějak extra pomohlo, no nevím no. Každopádáně nějaké účinky ve střevech to má a na konci těhu se to hodí. Ale ideální jsou rozmixované nebo povařené. A nebo musíš pořádně kousat, jinak je to na nic
😀
@meleri osobně beru homeopatika za placebo. Ale jak jsem tomu nevěřila, tak mi to fakt trošku pomohlo..... Ale pak zas byli dni kdy vůbec, ale celkově si mylsím, že to blyo s nimi lepší...
Proč odsávačku? 😕 V čechách ti nosí miminko co 2 hodiny nebo jak potřebuješ na kojení... 😕
@mirusch jé krásné míry, jsou to holky šikovné 😵 Že moc gratuluji 😵

mirusch
18. sep 2010

@blondynka400 Odovzdam 😉
No a nie si studnice? Ja sa len cudujem, odkial toho tolko vies 😕 Ja byt tehu, tak ta beriem ako osobnu poradkynu.

barbora87
18. sep 2010

@mirusch aaaaah to ma ani nezobudite???ja si tu chrapem a schnucki uz porodila???aaaaah neverim!!!to faaaakt????
Parada!!!!zo srdiecka gratulujem a moooooc ju zdravim!!!super to zvladli!!!
Aaaah tak sa tesiiiiim!!!!

barbora87
18. sep 2010

@ivanajelinek ivi a teraz cakame na tvojho princa tak mu to pekne povedz jo?

@finfrle a my si este nechame trosku cas 🙂))

mirusch
18. sep 2010

@barbora87 Vstavaj moja, vstavaj, vsak som kricala, nepocula si? 😀 Pozdravim.

finfrle
18. sep 2010

@barbora87 Ahoj jak se mas ospalko?Takova udalost a ty ji zaspis ale neboj tu svou chvilku snad nezaspis 😀

barbora87
18. sep 2010

@mirusch no nepocula 😠 musis hlasnejsie 😀
no my sme boli doobeda nakupit potom som nieco zjedla a mm si robil nieco n apc a ja som si tu pri nom zaspala...je to fakt zaujimave ze spim len ked je on doma...cez tyzden nezaspim....
a fotecku malinkej ti neposlali?

barbora87
18. sep 2010

@finfrle hihi no poviem ti ze maly ma nechcel nechta zaspat ale nejako som to potom zvladla :D
no hihi tu svoju teda nezaspim 😀

tak co kocky dame toho frtana?

finfrle
18. sep 2010

@blondynka400 Opravdu studnice vedomosti 😉 Taky si nekdy Mirusch rikam,jak je mozne ze tato baba vi o tom tolik 😅 😉
Dekuji blondy takze masaz ani cajiky a seminko neuskodi,takze proc ne.Jeste k tomu kojeni,cetla jsem,ze je dulezite pak pripadne prebytky v prsu co mimi nevypije odstrikat...?
@barbora87 ja ti dam i prednost chces a necham te at me predbehnes 😅 😀

Jsem se konecne okoupala,prevlekla,umyla vlasky a manza na me kouka a rika konecne je doma clovek 😀 jsem tu do ted behala v pyzamku 😝 🤐 😅
Uz pekne peru a dnes nic uz nedelam jen si ted vezmu knizku a trochu pochytim snad nejake info 😀

Emilka se dnes stehuje do vlastniho,tak toho maji moc ale o schnucki vi 😉

@mirusch ty tolik nepracuj a dej si i pauzicku!!!

finfrle
18. sep 2010

@barbora87 moje mala si uz dala frtana plodovky 😅 uz skyta 😀
Ti povim,ze uz je nejak velka jak je natazena to je neco 😝 pres cele bricho a prave zebra ji nejak zavazeji.Ted se krouti jako had.

barbora87
18. sep 2010

@finfrle ne ne ja si pockam na december aspon od vas vsetko pozistujem 😀 uz teraz si zo mna robi rodina srandu ze som o vsetkom informovana a ze ked budem rodit tak budem doktorom hovorit co maju robit 😀 ale tak ja som radsej informovana lebo som zvedava 😎
hihi no od tej doby co som sa zpbudila tak je moj maly kludny takze si tam chrape lenivec jeden...ale ked ja spim tak kope a tlaci...
no ved si zober ze tvoja malinka je uz maly obrik 😉

finfrle
18. sep 2010

@barbora87 no moc maly obrik to neni uz ohromny mi prijde 😝 🙂
Jdu se zachumlat na postel a cist si at nachvilku necham pc ikdyz tu zase tolik nejsem.Na veceri planuji chleba s maslem a kakao tak se tesim 🙂 mozna zapalime v krbu ale to se uvidi.

barbora87
18. sep 2010

@finfrle hihi no som zvedava uz aj na tvoju princeznu!!!

no my budeme s mm doma len zbehneme k mamine do roboty ide na nocnu a prinesie mi kapustnicu 😵 tak sa tesim ze si pochutim!!!

mirusch
18. sep 2010

Ok, dosla fotka 😵 skusim ju sem nejako dat 😝

mirusch
18. sep 2010

Tak tu su princezne. Miska je riadne zmohnuta 😖 Ale mala Jenni sa podoba na oboch 😉

barbora87
18. sep 2010

@mirusch joj chudatko vyzera fakt k.o. ale moooooc na nu myslime a posielame eneregiu
a mala je naaaadherna joj 😵