Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

ivanajelinek
23. sep 2010

Ahojte. Tak ja uz som doma. Nieco sme porobili u kamosky, ponosili do noveho bytu. Teraz varim a mm ide zachvilu na trening.Od dneska im zacina zimna sezona v hokeji. Tak budem sama...
@emily327 Ahojky...To je super ze uz budes s nami kazdy den.
@schnucki Vitaj mamina...Dufam ze sa mate dobre. A neboj, to bude dobre s tym kojenim. Hlavne to nevzdavaj. Ta hebamme ti hadam pomoze...Hod potom prosim nejake fotecky malinkej...
@mirusch Jasne ze budem informovat. Ale zatial sa nic nedeje. Ale tuto noc sa dvom kamoskam snivalo ze sa maly narodil. Vsetkym sa o tom sniva, len mne nie 😀

barbora87
23. sep 2010

@ivanajelinek dufam ze si nicnetahala!no moj ide na trockentraining to v hale behaju a cvicenia tak tiez budem sama...nechces sa stavit 🙂

finfrle
23. sep 2010

Holky tak jsem po jidle 🙂
Normalne v jedenact jsem si lehla do postele a koukla na jeden dil serialu a usnula jsem 😵 a spala az do treti jupiii to jsem potrebovala a mala viditelne taky.Jsem tak rada,ze za tech poslednich 5dni alespon neco pres ten den 🙂

finfrle
23. sep 2010

@schnucki Holka jsem rada,ze najdes chvilinku na psani 😵
Zkus tu odsavacku na zacatek a pak by to prso melo byt dostupne male,kdyz je pry nalite hodne male se nemuze ani nahodou prisat,taky pry pomaha pred kojenim trochu bradavku a dvorec promasirovat mezi prsty aby se poradne zdurilo a slo se chytnout...

meleri
23. sep 2010

ahojte jsem KO.

Schnucki,

prso máš zatvrdlé zřejmě máš mnoho mlíka které nejde ven, chce to odsávat...vy tam máte možnost mít odsávačku?
odsaješ trošku prso se vyprázdní a změkne a malé půjde líp se přisát....

finfrle
23. sep 2010

Jsem si konecne udelala krupici 😝 🙂 byla dobra ale zase klidne 2 roky nemusim hihi
Ted se okoupu dam pyzamko a budu zase pokracovat v mratonu 🙂
Preji krasny vecer a dpocivejte maminky,tehulky a snazilky proste vsechny babulky tady 😉 😵

emily327
23. sep 2010

Jaj no porozculovali sme sa pri ladeni TV lebo sme si mysleli,ze mame zlu TV a nakoniec sa to opravilo samo 🙂 Dnes som zase cely den na nohach, uz mam chodidla take opuchnute,ze sa mi nezmestia do slapok co mam po byte. Ale co uz, nejako nie je cas na vylozenie noh, no dufam,ze uz mame vsetko vybavene a buduci tyzden uz budem iba oddychovat pred prichodom malej.
Ivanka, ako sa mas? Uz mas depky z porodu? Lebo ja nejako na to nemam cas mysliet. Ale dufam,ze to bude ok.

schnucki, ahoj moja, mrzi ma to s tym mlieckom. Skus si prsia nahrievat a odsavat. Drzim velmi palce, nech to vsetko zvladnes a nech malinka spinka a hlavne vela sil moja cmuk

lusinda1903
23. sep 2010

ahojte kocky mozno ste tu uz riesili ale aj tak... rodili ste v UK? a akoprebiehalo tehotenstvo plus vysetrenia tam??? dostavate nejake pridavky? je to tam nejak dane ze kolko musis mat odrobene?

meleri
23. sep 2010

emily já koukám ty už si v 39 tt! tak to je super! a jak ti je jinak? blahopřeju k novému bydlení!
a s tou epi to je teda blbé že musíte platit...a co jako to nebudeš potřebovat tak ti vrátí peníze?

ivanajelinek
23. sep 2010

@emily327 Ahoj 😉 No co ti poviem. Stale si hovorim ze som v pohode, ze porod zvladnem, ze prezili to ine, prezijem aj ja a veci podobne ale akonahle si na to spomeniem, tak mam strach. Ale ked to uz zacne, tak uz treba ist len vpred, uz to budem musiet nejak dobojovat 😀 najhorsie je naozaj toto cakanie ku koncu, ze kedy to vlatne pride. Ale ved ked sa malemu bude chciet, tak vyleze, nie? A ty? Si urcite rada ze uz ste nastahovani, ze? To je super. Len odpocivaj aj popri tom, ako moc pracujes...Mozno ze ma aj predbehnes, nie? Kedy mas dalsi termin u dr.-a?

lusinda1903
23. sep 2010

a inak zabudla som kocky drzte sa a oddychujte... nam sa stale este nezadarilo .... ☹

ivanajelinek
23. sep 2010

@lusinda1903 Ahoj...No co viem tak zijeme väcsina bab v nemecku, jedna v irsku, vo francuzsku, v izraeli, v rakusku, v norsku, v taliansku.Ale ci v UK sa mi zda ze ani jedna...A ako dlho sa uz snazite?

blondynka400
23. sep 2010

@emily327 no konečně 😠 😀 😀 😵
@barbora87 měla by jsi na sebe dávat poor, těhulko 😉

lusinda1903
23. sep 2010

@ivanajelinek no uz styri mesiace... :( asi to neni dlho ale aj tak ma to uz trapi....

barbora87
23. sep 2010

@blondynka400 no potom somsi lahla lebo som sa nemohla hybat...potom sim len troslu veci zpratala...len zajtra musim doobeda upratovat lebo poobede pridu traja makleri pozerat na byt

ivanajelinek
23. sep 2010

@lusinda1903 Tak to sa nemusis este trapit. Urcite to klapne coskoro.Ked to clovek najmenej caka, tak vtedy to pride. A ako dlho zijes uz v UK?

barbora87
23. sep 2010

@lusinda1903 ahojky vitaj u nas...

ivanajelinek
23. sep 2010

@barbora87 a vy idete predavat byt 🤐 A sa budete stahovat?

blondynka400
23. sep 2010

@lusinda1903 jé koukám nový přírůstek. Vítej 😵
Neboj, ono se zadaří 🙂

@barbora87 a v ho prodáváte nebo co? Nějak mi to uniklo.... Hele ale fakt opatrně, jeslti nejsi úplně ok, ať si ještě neublížíš a hlavně malému...

barbora87
23. sep 2010

@ivanajelinek no uvidime...podla toho ako sa to podari...len ma teraz trosku panika chytila ze 3mesiace pred porodom vymyslam...bud tyzden v sob sa ideme pozret na jeden byt maisonette je ako maly reihenhaus ale je hodku od viedne...

lusinda1903
23. sep 2010

no my tam est enezijeme ale chystame sa tam a mam stale dilemu ci rodit tam alebo nie... dakujem babenky vitam sa 🙂 no to hej ono to raz pride ale raz je dlha doba...

barbora87
23. sep 2010

@blondynka400 no to este uvidime dali sme inzerat v stredu a ozvali sa makleri tak uvidime...
No neboj ked nevladzem tak si lahnem...zajtra len trosku poupratujem vysajem vytrem dlazku

barbora87
23. sep 2010

@lusinda1903 netreba si robit stres...my sme sa snazili minulu jesen a nic potom som brala januar februar antikoncepciu zase a poslednu som zobrala 8.3.a ze na jesen sa zacneme snazit a sup hned sa stalo...
A kedy chcete ist do uk

finfrle
23. sep 2010

Ahoj tak jsem dopadla jojo s celou dovolenou.
Nechala jsem sefovi oficialni zadost o proplaceni dovolene na rok 2010
A pred chvili mi volal sef,ze mi zaplati pouze za prvni 4 mesice ktere jsem odpracovala a to tyden dovolene a za maternity benefit pry uz nemam narok. Uplne na me rval,ze co po nem chci!Jako bych ho chtela okrast a pritom jen chci to na co mam ze zakona narok...no des.

blondynka400
23. sep 2010

@barbora87 a chcete něco většího nebo domeček? 😕

ivanajelinek
23. sep 2010

@barbora87 A to by ste este chceli stihnut pred porodom ci ako? A preco ste sa tak zrazu rozhodli, co sa vam tam nepaci? 🤐
@lusinda1903 Takze ste este na slovensku? A idete do UK kvoli praci?

ivanajelinek
23. sep 2010

@finfrle fuha. No ten tvoj sef je ale idiot 🤐 V irsku su neni nejake zakony extra pre tehulky?

lusinda1903
23. sep 2010

@barbora87 no cim skor.. teda ten moj tam uz je a ja tak v oktobri by som mala ist za nim... po tom co tu robia na slovensku sa ani nebudem cudovat ked budu chciet vsetci odist odtialto.... :( ja viem ze to nieje az take hrozne ale keby som vedela ake je tazke otehotniet tak sa snazim uz skor 😠
ale vam samozrejme gratulujem a v kutiku duuse vam zavidim 🙂

barbora87
23. sep 2010

@finfrle no neviem ako to je u vas ale u nas je to tak ze tiez mam narok len do vtedy co som robila potom co ma dr vypisal tak uz nemam...

@blondynka400 no hlavne nieco lacnejsie a chceme byt so zahradkou...kvoly hafanom...no a nasli sme teda hodku od viedne nieco,4izby uplne nove,zahradka a prizemie plus 1.poschodie...tak to pojdeme okuknut

lusinda1903
23. sep 2010

@ivanajelinek hej hej tak nejak... 🙂