Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

ivanajelinek
25. sep 2010

Tak ja som si este nachvilku lahla a citala knihu. Vonku je skoro tma, a prsi a je hrozna zima. Asi idem zakurit v krbe.
@emily327 MM neni tiez daleko. kusok od nas. Takze keby nieco hned je tu. A nemocnica je tiez tak 5 min. autom...takze vsetko po ruke.
@yarden No mne dost pomohla ta fit lopta na chrbat. Ja som na nej najradsej lezala. Jednoducho si ju dat pod chrbat alebo sa o nu len oprela a tak aj cely vecer pozerala telku. Alebo som len hopkala.
@barbora87 No takze si na tom asi ako ja, ze?
@finfrle No neviem co budem varit. mame este od vcera mäsko na sampionoch a cestovinu k tomu, som varila vecer a este zostalo. A rozmyslam co zajtra. Dala by som si nieco s cervenou kapustou a zemiakovym knedlikom. Taka kacka by sa hodila, ze? 😝

meleri
25. sep 2010

emily,

já si myslím že to bude zase kluk, ale pocity mi říkají že holka...🙂))tak fakt nevím! ale nakonec mi na tom moc ne záleží kluk by byl lepší kvůli výbavičce....🙂

a co vy jste si vlastně přáli? holčičku? přítel asi kluka že?

Finfrle,

ta odsávačka vypadá úžasně, tak at ji využijete co nejvíc! 🙂

meleri
25. sep 2010

ivuš
tak to je super že to máte tak blízko tak kdyby něco tak nemusíš mít strach že přijedeš pozdě!

barbora87
25. sep 2010

@ivanajelinek no veru a neviem co so sebou...ty uz mas nejaky plan b?ja nemam aniplan a :(

ivanajelinek
25. sep 2010

@barbora87 Nie nemam. Asi budem zasa nieco upratovat. Sice to uz MM lezie na nervy, ze stale nieco upratujem, ale ved lezat ma nebavi, vonku hnusno tak co vies robit 😀

barbora87
25. sep 2010

@ivanajelinek no ja som tiez rozmyslala ze upracem ale vcera somupratala vsetko a zajtra budem zase lebo sa pridu pozretna byt...no tu neprsi ale samej sa minechce ist a na blizku mam len obchody tak by som zase minala a nic nepotrebujem...ale isla by som kocikivat 🙂)) len este nenam co 🙂))

finfrle
25. sep 2010

@barbora87 Bramborova kase na te jsem taky nejakou dobu ujizdela 🙂

@yarden Taky mas mnamku dneska 🙂 Ja delam takovou Irskou kapustu to neni zeli...
@ivanajelinek kacka tu ja moc nemusim ale vlastne se uz tesim na to pecene veprove bude to zmena 🙂 voni to tu uzasne.Ted teprve vstal mm byl dost unaveny a teprve snidal takze nas obed bude zase az okolo treti ikdyz je temer vareno.Pujdu pozdravit ty sousedky a mm dohlida maso.
@meleri dekuji jsem za tu odsavacku rada,trval na ni manzel ja ani ne ale uz je doma 🙂

Manzel mi rika proc nespim,ze vypadam vycerpane a vubec nechape,ze mi to jen tak nejde 😅 😝 zkusim zase odpoledne hodit slofika a nebo poslechnu GPho a vypiju lahev vina 😀 to jiste 😀 😀 😀

barbora87
25. sep 2010

@finfrle no ja mam na nu hroznuuuu chut...a k tomu nejake mäso lebo tu rybu som si na koniec ani neurobila lebo nejako som nemala chut

inak pridavam fotecku zo vcera

meleri
25. sep 2010

ivčo
radši fakt odpočívej pak se namakáš! 😅

finfrle,
ne je to super, můžeš odsát spoustu mlíka, uleví ti to a můžeš to namrazit, pořid si nějaké flaštičky třeba i ze skla a jak rozmrazíš, ohřeješ dáš do flašky,zezačátku stačí tak 80 ml a fakt pohoda....v prsu co si pamatuju tak je v každém tak 100 ml teda co jsem měla....ale věřím že každý to má jiné asi....ale zezačátku má vždycky každý mlíka až moc...🙂)))

barbora87
25. sep 2010

a este vam hodim par foteciek z ebay co mi teda prislo

meleri
25. sep 2010

barboro,
máš super břicho, super postava! na 28 tt fakt pohoda! já už mám čoveče odpoledne břicho jak ty! musím to taky vyfotit..ale až večer přes den to ještě není moc vidět...

barbora87
25. sep 2010

a este mikina

meleri
25. sep 2010

ta je krásná! medvídka pů a spol taky můžu! 😵

barbora87
25. sep 2010

@meleri no ja na tom uplne frcim :D ked uz nemozem kupovat hello kitty tak aspon toto 😉

barbora87
25. sep 2010

@meleri dakujem no mam plus 9kg takze ziadna slava ale co uz...
urcite odfot 😉

meleri
25. sep 2010

devět tý jo já bych typla tak pět, ale ani těch devět to nic není! Kitty je super já ji kupuju pro sebe.. 🤐 Pů je super no je to klučičí...ale do těch dvou let...pak začne Spiderman... 😖 toho nehodlám kupovat...nelíbí se mi.

barbora87
25. sep 2010

@meleri no ja mam tiez hello kitty veci 😵 no spidermana ani ja kupovat nebudem je to take bleeee
no uz mam 9kg na sebe hroza!!!!ale co uz nebudem sa predsa trapit a hladovet aj ked sa neprezieram

meleri
25. sep 2010

sem ted viděla boží kabelku, takovou větší no krásná! a taky peněženku k tomu..jenže ted nejsou prachy....jo spiderman to je takové jak na socana s prominutím no ale fakt od těch dvou let je všecko takové..už žádné pěkné oblečky jako na miminka.. 😠 jedině holky to mají furt pěkné....tak ti řeknu je to pěkně nespravedlivé.....jasně jez kolik potřebujeeš, fakt si myslím že s tím problém u tebe nebude! 🙂

finfrle
25. sep 2010

@barbora87 Tomu rikam pekne malinke brisko 🙂 super i oblecky 😉

@meleri to mas pravdu s tim pocitam ze hodim mliko do mrazaku kdyz bude hodne,docela jsem o tom nacetla...
Mi povidej bych si taky neco koupila ale mam smulu penizky jdou stale jinam...

Jsem pojedla dezert bude pozdeji a ted jsem se zachumlala do postele a zkusim usnout u serialku.Jo pri peceni masa se nam rozbila trouba,zase 😒 ale mm na to mrkne a snad bude vse ok.Jeste,ze to maso bylo uz hotove...

mirusch
25. sep 2010

Ahojte. Zase to tu flakam 😝 Ale no, teraz nemam inu pracu, tak sa trosku aj flakam, aj ked som medzitym nakupila, oprala, ozehlila a upratala chaos po manzelovi v kuchyni. No ale nemozem nic povedat, varil on - vyborny gulas, fakt. Tak teraz sa idem hodit do postele s knihou, normalne luxus 😵

@finfrle Na teba musim reagovat, lebo ma zase nastval ten tvoj sef. ja len dufam, ze sa uz k nemu po materskej nevratis. a lepsie fakt bude, ked to bude riesit s nim tvoj manzel. A ked bude po vsetkom, tak ho chod riadne nakopat do zadku 😝 Ach jo, ze su aj taki ludia na svete, smutne.

Ok, ozvem sa neskor, opatrujte sa 😉

ivanajelinek
25. sep 2010

@mirusch Ahoj...Tak pekne relaxuj 😉 Ja som tiez lezala v posteli s knihou, ale doobeda. Teraz som upratala, boli rychlo nakupit(mm sa stavil na chvilku doma)...Teraz som si zakurila v krbe, lebo je hrozna zima. A rozmyslam, ze co si urobime na veceru...Mala by som chut aj na bramboraky, ale s tym je dost roboty. Pockam, ked pride mm z treningu, nech mi s tym pomoze, nie?
@barbora87 No pekne sa konecne gulatis....Bolo na case. 😵

mirusch
25. sep 2010

@ivanajelinek Veru pockaj. Vsak aj moj sa dnes aktivne zapojil do varenia. Pomoze to, mohla som si porobit ine.
Aj u nas sa schladzuje. Ale domaci nezapne kotol, az po 1.10. 😠 Este tyzden vydrzat.
Idem si urobit Granko a piskotky k tomu 😵 😵

barbora87
25. sep 2010

Tak smeboli s mm trochu jedla nakupit a teraz odisiel a pride az zajtra na obed :(
Som mu urobila cajik aby mi chudak neumrzol...ja som dala vyprat veci od mm z prace co ma a budem oddychovat...rozmyslam co si urobim na veceru...asi vajicka...
Tu zacalo prsat poobede tak je to ako typicka jesen...

A co vy budete robit?ja sa o 8prestahujem do spalne a budem tam pozerat telku...urcite pojdu nejake filmiky...

barbora87
25. sep 2010

@ivanajelinek no ivi nieco uz je vidiet ale stale mi pripada male :( ale aj s nim mam problemi sa zohnut 🙂

yarden
25. sep 2010

@barbora87 Mas krasne brusko. Ja mam podobne malinke. Zalezi co mam oblecene, obcas to nie je ani vidiet 🙂
A problem so zohnutim je aj u mna. Trosku zavadzia 🙂 A aj ked sedim na stolicke, musim sediet bud vystreta uplne, co sa mi nechce stale,alebo rozvalena...
A ku kociku, chcela by som trojkolku. Chcem byt akcna sportova mamina na korculiach s kocikom 😀

A co vy ostatne robite?

ivanajelinek
25. sep 2010

Tak ja som tiez zalahla na gauc pri telku, zakurila v krbe( nemusela som ani upratovat, vsade zasa z toho samy prach 😠 ) a zacala citat dalsiu knihu. A aj vyslo vonku trosku slniecko. Inak nerobim dneska nic...
@barbora87 neboj, ono este narastie 😀

barbora87
25. sep 2010

@yarden a ty nam nechces hodit fotecku?
No v tom babyone maju fakt tolko kocikov ze si podla mna vyberies...
No bruskomale ale clovek ma predsa len problem s pohybom 🙂

@ivanajelinek no tak ma este cas rast tak som zvedava...za 3tyzdne mam babyparty a chceli aby som si urobila taky abdruck z gipsu ale hovorim ze mam male brusko na to...

No tak miesto vajicok som si supla mrazenu pizzu do rury 🙂))

finfrle
25. sep 2010

Zase tady 🙂 za necele dve hodiny spanku jsem se 3x vzbudila a musela jit i na zachod,takze zase nic moc 😝
Manzel opravil troubu,ten muj sikovny chlap 😵,tak se casem zase muze neco tvorit.Si budete myslet ze jsem svihnuta a mozna jsem to uz psala ale byli akce na vanoce jako cukr,orechy,rozinky a mandle teda Irove na Hallowen ale pro me uz se to hodi na vanoce jupiii,tak je nakoupeno jeste pak at to nekdo upece 😅 Radeji nakoupim za polovicni cenu nez pak za ty natazene prachy.Navic,kdo bude pak chtit litat s mesicnim mimiskem po obchodech kde vsichni sili kvuli svatkum 😝 to jsem ale prozirava co 😀

@mirusch Jsem rada,ze si udelas cas i na sebe a knizku.S tim sefem,uz se nenervuji ted ho nejakou dobu neuvidim.S tim navratem teda nene.

Holky jestli chytnete primu tak dnes davaji moc pekny fim uz za hodinku.Uz jsem ho videla 3x romanticky-trochu smutny ale i se u toho zasmejete az az 😉

finfrle
25. sep 2010

@ivanajelinek jsi me motivovala,uz mm zapaluje krb a ja se tu u nek zachumlam i se zakuskem mnam

meleri
25. sep 2010

finfrle
super užijte si pohodičky a tepla! tady je dneska taky zima a škaredě! no podzim je tu! ale nestěžuju si! ta vedra mi v těhotenství fakt neseděla...