Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blackie26
11. nov 2008

jo ja vim ale ja bez nej nikam nejdu... nemam rada otravny itali v praze je to jiny..taky by se mi li bil nakej kurs salsy nebo tak neco neni to spatnej napad.ty si v nemecku?

njonja
11. nov 2008

Ano, v Nemecku, v Düsseldorfe. S tymi Talianmi Ta uplne chapem. Zila som tam par mesiacov a skoncilo to tak, ze som sa z blondyni prefarbila na tmavovalsku,aby som mala trosku pokoj. Kde si v Taliansku? V Milane je super Salsa scena....

blackie26
11. nov 2008

jsem ve Florencii alemuj pritel je ze Sardynie...ty si tu nova?

njonja
11. nov 2008

NIe nie som. Bola som tu uz davnejsie,len potom som sa odmlcala, lebo som toho mala dost pomimo. Florenzia je krasna!! Ale priatel zo Sardinie.. Hm, neviem, ci by som mohla byt s talianskym Juzanom. Klobuk dole, ze vam to klape! Ja ich moc nemusim...Co robis vo Florencii? Studujes, pracujes, alebo si este doma?

blackie26
11. nov 2008

jsem uz rok doma mame malyho psa a ja snim hodne jezdim na cestach a v lete po okruzich obcas jezdi na moto asi bysme to nezvladali a on to ani nechce ated jeste ch cemem mimi tak uvidime potom co a jak

njonja
11. nov 2008

Ja som tiez doteraz v nemecku doma. Od januara, ale uz mi to ide krkom. U mna to vlastne bolo tak trosku vynutene, lebo sme pracovali v tej istej firme, ale ako sme sa dali dokopy, nebolo to uz mozne. Tak som vyuzila cas na to, aby som dokoncila skolu v pohode a bez stresov, ale teraz uz chcem ist do prace. Mimi planujeme aj my, ale uz rok a pol skusame... a stale dava na seba cakat. Tak som si povedala, ze pojdem do prace a nebudem riesit osud za neho. Ked otehotniem, tak vzdy mozem este dat vypoved...
Ako ste sa spoznali?

schnucki
11. nov 2008

ahojik holky,

mirusch tu zelenou jsem nechala, ridila jsem se tvymy radamy a pomohlo mi to, vic na IP, malovali jsme ale tu fialovou na ni, musis to vydet 😀

jinak zuzko je dobre, ze segra vi, ze ma problem, a jak pise mirusch, zajit k dr neni vubec spatnej napad, neni to nejak hambivy, oni vedej co a jak, drzim palecky at se z toho dostane

jinak blackie, na chlapy se musi fikane, ale ja to jeste tak dobre neovladam 😀 😝

blackie26
11. nov 2008

ja vubec to neovladam snucki ale uz je asi na casa zacit...
njona poznali jsme se kdyz jsem delala hostesku na okruhu pro fiat 5oo na sardinii..a pak to bylo rychle po 3 tejdnech jsem se stehovala sem...mne je 26 a jemu 36 a klape nam to do bre kdyz neco neslibuje a pak nespi.. my to zkousime teprve od zari jinak driv jak kdy jsme spolu pres rok...

njonja
11. nov 2008

Blackie, ja tiez hovorim, ze netreba cakat, ak si je clovek isty tam vztahom. Ja som sa zasnubila po 4mesiacoch a stahovala sem po pol roku... Drzim palceky. medzi nami je tiez velky rozdiel - 21 rokov...
Moj tiez trosku jazdi, ale nie zavodne. nebojis sa? Mne staci ked ide na okruh len tak zo srandy a to uz mi poriadne lepi....

blackie26
11. nov 2008

my sme o 10 let a funguje nema to kamaradka je o 17 a uz jim to funguje 5 rok takze o veku to neni...takze ty uz jsi vdana? ja zatim jeste napred mimi a pak se uvidi ...jo bojim se.... ja s nim nejezdim ja jen se na nej koukam z dalky z boxu...

mirusch
11. nov 2008

Fuha, ste sa rozbehli a ja dnes nestiham a navyse ma stale boli hlava ako kona 😠
Njonja, nuz, aj my by sme radi do svojho, ale proste na to nemame. Moj manzelik jeden velky dom postavil, s byvalou manzelkou, ale ked sa rozviedli, tak jej dom z neznamych pricin nechal a iba odisiel s par peniazmi, za ktore si kupil auto. A tak uz na dom nemame ☹ Ale nejdem sa preto trapit. Zariadime si to inak.

Blackie, fuha, to fakt sa ti tu najviac paci? a ze vraj odbornice. Samozrejme! my sme tu najlepsie na svete 😵 Nuz, jasne, treba si aj svoje presadit, clovek robi vo vztahu tolko kompromisov, ze niekedy si musi aj dupnut. Ja na tancovacky velmi nie som, mne celkom vyhovuje, ked ideme kazdu sobotu do restiky ku kamosom. Hovorim si, ze mnohi nechodia s partnerom nikam alebo zriedka, tak som vdacna. Ale je fakt, ze uz som si musela aj dupnut, pretoze napr. vyrocie svadby som chcela oslavit inde ako v tej restike. 😕
Ale ako pise Schnucki, na chlapov treba prefikane 😀 Najlepsie tak, ze im nenapadne vtlacis do hlavy svoj napad tak, ze si nakoniec myslia, ze to bol ich napad, my zeny ich pochvalime, ako to super vymysleli a aj chlap je spokojny, aj zena 😀

Nuz, aj medzi nami je rozdiel takmer 19 rokov, no a funguje 😀 Mne to vyhovuje uz z toho dovodu, ze uz nevymysla a pekne sedi doma ( aj ked zase nie vzdy by musel, ze... obcas musim ist na vylet sama, lebo jemu sa nechce ) 😖

Schnucki, nuz, som strasne zvedava na tu farebnu kombinaciu. Obavam sa, ze moj drahy by mi tu fialovu vyhodil z okna 😀 Bud rada, ze mas tolerantneho chlapa...

blackie26
11. nov 2008

jojo dnes to tady pekne jede chtela bych a by se tohle tema jeste vic rozjelo....a nemyslim ze tady to je jen o snazilkovania tehotenstvi ale nas i spojuje dalka od domova ajine zvyky jina kultura jine lidi je to ho moc nemyslite?

njonja
11. nov 2008

Blackie, mas s tou vzdialenostou a tym , co nas spojuje uplne pravdu! Ked som sem prisla, mala so pol roka depresie a nevedela som si zvyknut bez roboty, rodiny, priatelov a konickov... Teraz je to uz lepsie a hlavne sa snazim najst si len to pozitivne vo vsetkom.. hmm, nie vzdy sa mi to dari 😖
my este svoji nie sme. Len zasnubeni.. Moj uz bol zenaty, tak ma aj to rychle zasnubenie velmi prekvapilo. Svadbu nenahaname, tiez chceme pockat na mimi, alebo ako to osud zariadi. Tiez vela cestuje a koli praci ho casto posielaju mimo nemecka na niekolko rokov..
Mirusch, mas pravdu- o veku to nie je 😉 Moj pri rozvode stratil vsetky uspory, tak sme tiez zacinali od nuly. Rozvadzal sa teraz pred dvoma rokmi. Nastastie nemal deti a ani nepostavil predtym dom...

zuuuzana
11. nov 2008

ahojte teda baby som mala co citat 🙂
blackie ja pojdem s tebou tancovat. moj je tiez tak lenivy ak ide o tanec. ked sme sa spoznali slubil, ze sa pojdeme zapisat na salsu kurz - do dnes sa tak nestalo. cize som sa poucila najlepsie ked mi slubi na pisomne alebo sa neslubuje.
ale mohli by ste niektora dat kurz "prefikanej zeny" aj ja sa chcem naucit 😉

njonja
11. nov 2008

Baby , ten moj je uz tak oslahany zivotom, ze cokolvek len zacnem skusat, hned ma prekukne. A to som kedysi s tym vobec nemala problem, dostat chlapa, kam som chcela. teraz je to presne opacne 😠 a mna ide niekedy rozhodit!!

zuuuzana
11. nov 2008

njonja ja to poznam aj u nas je to tak. ja si to musim zliznut za jeho ex-prefikane priatelky, vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
ja mam 27- a moj ma 33 cize nie az taky velky vekovy rozdiel ale obcas podotkne budem ja rad ked uz budem mat aspon 30 aspon si vydychnem budes pokojnejsia vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.

blackie26
11. nov 2008

jojo ve florencii jsem asi rok ze zacatku to bylo hrozne porad sama doam on ma svou firmu takze velka zodpovednost od dubna se totoci jen kolem motorek a pak dovolena mesic na sardinii ated me ceka kruta zima mam psa nemit ho tak taky nevim...jsem zvedava kdy nam vsem snazilkovani vyjde ale vim ze to jednou bude takze musime myslet na to pozitivni..muj zenaty jeste nebyl jsem jeho prvni skterou zije a to jich mnel vic nez dost kdyzj sem ho poznala tak je jedl 11 let po restauracich aja to zvladla jen 2 mesice nez sekoupilo vse do kuchyne protoze tu nebylo absoilutne nic ani vidlicka...

njonja
11. nov 2008

Tak v kuchyni toho mojho boli vsade klince a vratcky!!! A to ich chyti do ruky tak raz do roka!
Zuuuzi, som rada, ze nie som sama🙂
Hm, to snazilokovanie nam snad coskoro vyjde. ja som vcera dostala mrchu o 11 dni skor 😢 Vobec neviem, co to ma znamenat. Vzdy mi chodila presne...
Kocky, na dnes sa lucim, uz ma volaju predmanzelske povinnosti 😀

zuuuzana
11. nov 2008

schnucki pracujem v oblasti marketingu a rekalmy. mam velmi rada svoju pracu aj ked obcas nestiham,ale nastastie sa nejako neviem stresovat tak to beriem v pohode. prave dnes bol zhon a mala som vela telefonatov kvoli nejakej reklame alebo prezentacii alebo nejaka ta staznost a ja som niektorym ani nestihla zavolat spat. a mam doslova vycitky svedomia, ale co uz mozno stihnem na buduci tyzden. na tento tyzden mam uz plan a nerada sa odklanam ☹

zuuuzana
11. nov 2008

baby kde ste usli. netvrdte ze ste unavene... 😎

endzi30
11. nov 2008

Dobry vecer kocendy 😉

Dakujem kraaasne za odpoved a za mile priviitanie 😵 😵
Takze vy vsetky sa tu snazite asi o mimi prirodzenou cestou, vsak? No prajem vam, aby to bolo uz coskoro 😀
Ja idem za chviilku uz haji, zajtra skoro vstaavam, lebo idem domoooooooov po dlhom case 😀 😀

Tak sa tu pekne mavajte, a o 106 snazilkujte! 😉
PA

mirusch
12. nov 2008

Endzi - IP 😉

Blackie, je fakt, ze dialka spaja. V niecom sa nase osudy lisia od "domacich", hlavne ta samota je niekedy nanic... Aj ked isto, ze clovek si najde znamych, ale rodinu a priatelov doma to nenahradi. A mne ohromne pomohol Konik a par babeniek, co som sa s nimi zoznamila cez Konika a aj osobne stretla.

Zuzi, Njonja, nuz, s chlapmi je to tazke...hlavne so starsimi skusenymi rocnikmi 😝 Ale chlap je chlap, no a kazdy chlap ma rad, ked ho zena vychvaluje, aky je sikovny a tak. Moj sa dokonca pochvali aj sam 😀 Okrem toho som si precitala jednu verziu knihy Zeny su z Venuse a muzi z Marsu, no a zobrala si odtial niekolko dobrych rad, co sa spravania chlapa tyka 😀 Rozhodne bez reci mi pomoze, ked na neho idem tymto sposobom....Prosim ta, doniesol by si pradlo, velmi by si mi tym pomohol... A na to nema co povedat, lebo mi rad pomoze 😵 A ziadne "mohol by si", lebo on by mohol, nie je to predsa tazke, ale to pre neho neznamena, ze to ma aj urobit 😖
A vzdy ked nieco s nim chcem prediskutovat, tak mu poviem, co s nim chcem prediskutovat a dam mu par dni cas, nech si to preberie v hlave, lebo ked ho z niecim prekvapim, tak sa vzdy brani a je negativisticky.

Ale chvalabohu, da mi dost volneho priestoru, nech sa realizujem, hocikedy idem v SR na okruznu jazdu po kamoskach aj na 2-3 dni.

Njonja....aj u mojho boli v kuchyni klince a naradie 😀 😀 Zistila som, ze to ma od mamy, ta ma v kuchyni naradie a v obyvacke taniere a pribory 😕 A uteraky a tak, cize aj ten moj mal v obyvacke v skrinkach saty. nuz, prisla Mirusch a o mesiac bol byt komplet vycisteny od zbytocnosti a preorganizovany 😀

Inak, dnes som dostala MS, presnejsie ani prist nemohla...28. DC rano... 😀 Femigard sa fakt cini, odporucam!!! No a teda skusam prvykrat Ladycup. Som hrozne zvedava, zatial to vyzera ok. Pre istotu som si dala aj vlozku, ale myslim, ze mu zacnem doverovat 😉

blackie26
12. nov 2008

dobre rano holciny mame pred nami dalsi novy den...
ten muj nedela doma nic proste na to neni ale kdyz hovidim vpraci tak se nestacim divit...ale premejslela ze pomalu ho zacnu zaclenovat protoze pak mimi a to nevim jak vse zvladnu tak bude muset se zaclanit trosku...jinak MSjsem 22 den cyklu tak zatimjeste nic prsa mam natekklleuz 2tejden takze ty hormony si semnou hrajou jak chtej no holky proste nemame to lehke... jak ted skocim s tequlou dat ji vycurat a pk pudu premejslet co uvarit dobreho..jako kazdej den... samozrejme tady nakouknu kdyby ste se chhteli spojit u me na skypu krasova.katka a icq 279483734 tak pa juknu zas na vas

lenkove
12. nov 2008

baby
volal lekar, ze ma drahy hormony v poriadku... ale ze je mozne len Mesa, tu operaciu uz nespominal kazdopadne sme radi aspon za dobre homony
o dva tyzdne tam ideme spolu, ze mam prist aj ja s vymennym listkom od mojho lekara od gynekologa, alebo vseobecneho.. takze mi asi budu robit HP na urologii 😕

njonja
12. nov 2008

Ahojte kocky,
ja som dnes bola na prvom termine na akupunkture. Mam tu takeho lekara, co mi prvidelne robi masaze chodidiel a on mi ju odporucil, ze vraj uz vela snazilkam pomohla. Zatial ma nepichala, dve hodiny sa na vselico vypytovala a zapisovala si. pichat zacneme od buduceho razu. Ale moj drahy sa spermiogramu nevyhne, potrebuje ho, aby sme to vsetko nerobili nadarmo...To som zvedava, ako ho k tomu dotiahnem!! U nej mam termin na buduci tyzden...V kazdom pripde to chceme skusit len prirodzene...

Blackie, niekedy ti zavolam cez skype 🙂
Mirush, co je to ten Ladycup a Femigard?

mirusch
12. nov 2008

Blackie a nejdes k Dr. skontrolovat svoje hormony, lebo to nie je bohvieco takto sa trapit kazdy cyklus....teda pokial nie si tehu 😕 Mas IP ohladom Skypu.

Lenka, hm, ak ma dobre hormony, tak je mozne, ze spermijky ma, ale nevedia sa dostat von...Chcete tu operaciu alebo radsej nie? Lebo u mojho manzela aj hormony su nanic, Dr. mu povedal, ze s tym sa u neho neda nic robit, kedze to ma vrodene ... atd.

Njonja, manzela treba poslat co najskor. Lebo ak nie su dobre spermijky, nepodari sa... Tak hadam budu ok. Ach jo. Moj tiez nechcel ist, strasne somral, ale vidis, problem sa hned ukazal. A nie su tie masaze drahe? Videla som ponuku tohto druhu v CAR, ale bolo to strasne drahe. 😒
A ked to nepojde prirodzene, tak nechcete nic ine vyskusat?
Femigard - cesky vyrobok - zmes mnohych byliniek, pije sa 3x denne lyzicka 3 mesiace minimalne. Upravuje zensky cyklus, posobi na hormony a pod. Mne posunul ovulku z 17.DC na 11. DC a dostal hormony do normy. Teraz ho beriem kvoli tomu, ze mi blbla MS, raz skoro, potom neskoro, tak teraz mi uz 2.mesiac prisla uplne presne.
Ladycup je menstruacny kalisok, staci ti jeden kalisok a mozes zabudnut na vsetky vlozky a tampony. Zatial som nadsena.

lenkove
12. nov 2008

ahojte

njoni,
ja nechcem tiez kuvikat, ale SPG treba cim skor.. lebo aj ja som skusala vsetko mozne i nemozne aby som otehotnela (zmena stravovania, cvicenie, bylinky, meranie BT, vitaminy) a neslo to a ja som bola stale nestastnejsia, lebo som zjavne nerobila DOST preto aby sme mali drobca.. a nakoniec manzel nema ziadne spermie.. skus mu to tak diplomaticky, ze lekar s tebou nechce nic robit, kym nebudu jeho vysledky.. u nas to zafungovalo.. Lekar sice vravel, ze nech pockame, ze nam ta uberweisung po novom roku, ale som nastojila, a mali sme ho.. Manzela som sice musela objednat ja, ale siel a bez reci 😉

mirusch,
jasne, ze by sme chceli tu OP, ale lekar ju tentokrat nespomenul. Ale to bolo len telefonicke, o dva tyzdne mame spolocnu konzultaciu, to sa ho povypytujeme aj na to... Pri tej operacii ale nutne robia biopsiu semennikov, aby zistili, ci tam spermosky su a toho sa manzel najviac boji, lebo to ma celkom pekne rizika 😒 takze sa opytame, uvidime... berieme vsetky moznosti, ktore by mohli pomoct k prirodzenemu otehotneniu..

ladycup pouziva aj par mojich kamosiek.. zeby som skusila aj ja, ked to tak chvalis?

mirusch
12. nov 2008

Nuz, moj gynekolog hned povedal...najprv spermiogram, az potom ja. Lebo spg je najlacnejsie a najjednoduchsie vysetrenie a casto je problem tam.

Lenka, nuz, ja som iba na zaciatku pouzivania Ladycup, dala som sa prehovorit od Ivus, ale zatial to vyzera nadejne 😀 Isto, ze na to musim stale mysliet, kedze je prvy den, ale to sa isto casom podda...V kazdom pripade je to sloboda, zaplna sa pomalsie ako som si myslela a to mam vcelku silnu MS a nemusim byt nabalena vlozkami po usi .... mam len taku tenucku a aj to len preto, ze som strachopud, vobec nepreteka 😅 Kukni na internete Mooncup, Ladycup, co sa ti da lepsie zohnat. ja som kupila na ladycup.eu

No a potom informuj co ste sa s Dr. dohodli, treba sa na vsetko popytat, napiste si zoznam.

blackie26
12. nov 2008

ahoj no i dnes se to tu pekne zacina rozjizdetjen tak dalholciny jen tak dal

mirusch
12. nov 2008

Blackie, si to zariekla 😀 Zase sa flakaju 😕

Schnucki, ako u urologa?