Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

barbora87
28. sep 2010

@finfrle no uvidime ci nam to vyjde...teraz som taak ze keby sa dalo tak sa hned stahujem 😀
ale uvidime no...zase budu dni ked budem mat depku...
a co sa stalo v meste???

meleri
28. sep 2010

čaute za chvíli začínají zoufalé manželky já se moc těším!
akorát bych radši měla jít spát dneska mě určitě čeká jedno noční odsávání hlenů tak se musím vyspat ale mi to nedá propásnout ten seriál...

mějte se pěkně

Schnucki přeju ti at vyberete nějaké dobré mlíko co malé sedne a že se ti to spraví s těma prsama. Dali t iprášky na zastavení laktace? to myslím pomůže a už ti bude líp...tchýni je to asi líto ale nadruhou stranu musí pochopit že se nemůžeš trápit se zánětama atd, když máte tolik práce s malou. přeju ti at se všecko dobře vyřeší, a tvůj manžel je moc hodný jak se stará.. 🙂

finfrle
28. sep 2010

@barbora87 Ani se mi o tom psat nechce zlaticko ale kaslu na to uz jsem to trochu zaspala teda jestli se to da nazvat spanim 😅 pujdu koukat zase na serial a bude relax udelam si kakao a to pomuze

barbora87
28. sep 2010

@finfrle no jasne radsej na to uz nemysliet a nepisat o tom...som rada ze ti je uz lepsie...ja som dnes este niiiic sladke nemala ale dam si nieco...dr ovedal ze som ziadny cukor v moci nemala a ze mi proste blbo pracuju ladviny ked mi maly na ne tlaci tak si nieco doprajem 😉

finfrle
28. sep 2010

@barbora87 tak si kousek sladkeho dej 😉 ja taky mela ten kolac a reknu ti ze dnes je jeste chutnejsi 🙂

barbora87
28. sep 2010

@finfrle dala som si len jeden malinky keksik a som spokojna 🙂 hmm kolacik by som si veru dala...a malinka v brusku tancuje?

finfrle
28. sep 2010

Mala je tak nejak aktivni moc se ji dnes nelibila depilace bikin 😀 se ji nedivim i me bolelo.Uz jsem tam dlouho nebyla a pak to boli...

barbora87
28. sep 2010

@finfrle hihi no neni zvyknuta 🙂)) ale hlavne ze je aktivna!

mirusch
28. sep 2010

Ok babule, este trosku porobim a zalomim. Zajtra ma tu nehladajte, som v muzeu az do poobedia 😉
Potom vas kuknem.

@finfrle Si odvazna, ze depilacia bikin. Tak na to by som sa nedala ani za milion, fakt. 😝

emily327
28. sep 2010

aj ja idem spat. Tak dufam,ze tuto noc to este nepride. Prajem vam dobru nocku pa pa

finfrle
28. sep 2010

@mirusch Ono to je v poho a pak se dlouho nemusim starat.Chodim i na podpazdi a lytka ale taky nekdy jsem lina jit nebo koukam na kacky tak ziletka to jisti...nic hrozneho to vazne neni.Spise nazacatku prekonat ten stud.
Ja jsem rada,ze pak nejsou pupinky a mam x tydnu klid.
Zitra si to v muzeu uzij! 😉 Dobrou noc!

@barbora87 je aktivni nekdy az moc ale je to me miminko,me slunicko 😵
@emily327 Neboj jeste ne a kdyby tak tel mam vedle sebe!!!Opatruj se budouci maminko! 😵

Ja asi jen tak neusnu,jsem tu pochodila,poklidila a mam strasny prujem tak jen litam.Jdu si dat jeste jednu sprchu potrebuji prohrat zada.

barbora87
29. sep 2010

Dobre ranko babule
Tak ja som zaspala az o1v noci lebo som si vcera dopriala colu a v noci davali nejaku reportaz o porode...no a o7ma zobudili sireny lebo okolo nas isli hasici tak som sa zlakla ze u nas zase hori...no a uz nemozem spat tak som ranajkovala...dnes som vymenila maslo za nutellu 🙂))

A co vy?este hajate?
Ja budem dnes len doma oddychovat

emily327
29. sep 2010

Dobre ranko, tak aj ja som uz hore. Zobudila som sa na bolest v hrdle ☹ Plny nos, ktory po vysmrkani krvaca ako divy :-/ Uz len toto mi chybalo fakt, prechladnut. Idem sa nahrievat nad soluxom a uz nikam nepojdem. Ideme k lekarovi do poradne, som zvedava co mi povie. Urobim si cajik dovtedy s citronom a budem sa vyhrievat. Boze teraz byt chora a ist rodit.... Hadam to prejde.....

@barbora87 no ja uz nehajam ale spalo sa mi celkom dobre. Prave mm robi hemendex, som velmi hladna. Nutelu som ja mala vcera pred spanim 🙂 Ja mam take chute a vobec sa im nebrani,, hovorim si,ze este teraz mozem pokial nie je mala na svete a nekojim. Lebo potom to uz bude ine stravovanie. A co mas dnes v plane okrem oddychovania?

barbora87
29. sep 2010

@emily327 ahojky aaa prechladnuta???no hroza to ti fakt esze chybalo!hmm hemendex mnaaam 🙂)) no ja trosku popracem lebo zajtra mam plny program tak nech tohi nemam vela...no a potombudem na nete hladat byvanie zase...a dufam ze si cez den pospim lebo som uplne k.o.
A kedy ides k dr?

emily327
29. sep 2010

@barbora87 no malinko, dala som si teply cajik a uz je to lepsie. Ale to pocasie je hrozne a uz si fakt nemam co obliect ☹ Vsetko mi je male fnuk A co mas na zajtra v plane? K lekarovi idem na 13:10.

yarden
29. sep 2010

Ahojte kocky, dobre ranko...

Dnes som ako vymenena, maly si kopka, vcera mi bolo velmi zle. Strasne na vracanie, silne krce v zaludku. PRi soferovani som ledva drzala volant. KEd osm dosla domov, rychlo som si robila len polievku, zaludok sa ukludnil a od unavy som isla spat...

@emily327 Chudatko, prechladnut tesne pred porodom... Cajickuj, snad to prejde rychlo...

@barbora87 Ja si kupujem colu bez kofeinu. Sice mne cola vobec nechuti, ale obcas si dam maly dusok. Mne vadia vo vsetkom tie bublinky, slzia mi po nich oci 😝
A neupratuj stale. Alebo prid aj ku mne....

barbora87
29. sep 2010

@emily327 no to pocasie je fakt na prd pretehule...a predsanebudem kupovat drahu bundu pre tehule...ale nebojza chvilu sa zmestis do vsetkeho 🙂
No zajtra rano k obvodnemu potom kamoska ide na test na cukrovku tak pojdem za nou potom upratat doma a pride kamoska a makler...tak budem mat plny program...a konecne by som mala ist k zubarovi :(
Joj tak drzim palceky aby ti dr povedal dobre spravy!

barbora87
29. sep 2010

@yarden no ja potrebujem colu 🙂)) no bublinky mi vadia tiez vsade ale ku cole to potrebujem 🙂)) no ver mi ze to nerobim dobrovolne ale teraz som hrozne hakliva na neporiadok...
Joj a je ti dnes lepsie?mala by si sa setrit

finfrle
29. sep 2010

Dobre ranko slunicka!
Tak uz jsem na gauci zase zachumlana se snidani.Venku je tak bilo,ze jsem cumakovala prekvapenim.Mlha zeby se dala krajet.Venku 8 stupnu a doma 16 brrr zima
Jak jste se vyspinkali?

finfrle
29. sep 2010

@emily327 Jej to je mi lito ale ja se taky posledni dobou budim s rymou a kdyz smrkam jen krev 😒 i v krku boli to je tema zmenama pocasi dej si poranu hned cajik 😉 a zustan v teple.Ja uz jsem pekne v teploucku.

@yarden To je mi lito,ze ti nebylo dobre,nemela by jsi se pretezovat a vice odpocivat.Ver mi cim vice tydnu tim mene energie 😉 Co dnes kuchtis,kdyz je ti lepe?
@barbora87 jj zubar to je dobry napad.Asi mu taky zavolam a zajdu jeste pred porodem at pak nelitam a zoubky jsou vporadku.Cola jsem si poprve za cele tehu predevcirem doprala pul sklenicky a to ji normalne nepiju.Ted radeji piju pomerancovy juice 🙂

yarden
29. sep 2010

@barbora87 Vsak ja sa setrim. Ja nic takeho velkeho nerobim. Na dnes som si dala zavazok, ze sa nepohnem od PC a budem pisat... Snad to neporusim 😝
@finfrle Posielam Ti trosku tepla.............. Uz leti............................... 😎

yarden
29. sep 2010

@finfrle Nad obedom este nerozmyslam. Mam rozmrazene kuracie maso, tak nieco rychle. A ty?

emily327
29. sep 2010

@yarden no uz je to lepsie, rano ked som sa zobudila, tak to bolo horsie, ale uz sa to zlepsilo po cajiku. Chuda moje, ze ti bolo tak zle cmuk opatruj sa.

@barbora87 jaj no to mas toho fakt dost. Ved to je to,ze na tych par dni nebudem kupovat veci pre tehotne, ked za chvilku uz brusko nebude a zmestim sa mozno aj do toho co mam. No to by som mala aj ja ist este k zubarovi fnuk len nepoznam nikoho, tak musim pozriet na nete.

janulka04
29. sep 2010

Ahojte, babulky....
ja som nejako dolamana....mala bola celunochore, ja uz tak chcem sobotuuuu..
a dnes sa mi mm vrati z Talianska.Konecne 😵

finfrle
29. sep 2010

@yarden jeee dekuji za teploucko uz me hreje nebo zeby ten hermankovy caj 😅 Ja nevarim mam zevcera masicko jen se pridela brambor a dusena zelenina.

@janulka04 konecne nebude jen babinec co 🙂 V noci jsme si s mm ujeli na Stelince 😵 😵 😵 ukazovala jsem fotecky s ni i to posledni video jak plave.Rikal jaka krasna zabka to je 🙂

barbora87
29. sep 2010

@finfrle no ja mam bobky zo zubara :((( radsej pojdem 10krat ku gynekologovi 🙂)) no ja si rada dam colu 🙂))

@yarden a kedy letis zase nask?

@emily327 no veru tych par dni to vydrzis...zostan doma aby si neisla do tej zimy a oddychuj

@janulka04 joj tak to bola noc na prd co?jeee super ze sa ti manza vrati...mozno si trosku oddychnes 🙂

emily327
29. sep 2010

@janulka04 ahoj, preco mala bola cely noc hore? A co ma byt v sobotu?

janulka04
29. sep 2010

@emily327 v sobotu nemusim vstavat a budit male do skolky 😀
@barbora87 no,ver, ze nie, ovela viac riadu, bordelu, ved chlap, nie??? 😀
a zubara sa aj ja bojim...a radsej pojdem znova rodit ako vrtanie 😔
ale male poctivo chodia....to len strach z detstva ☹ 😢 😔
@finfrle veru, teraz rastie nejako prirychlo, denne vidim pokroky, chcela bys om, aby zostala taka malicka co najdlhsie, na druhu stranu sa tesim, ze aka je sikovna, ale aj mi to je luto...toto je tak nadherne obdobie 😵 😵 😵

janulka04
29. sep 2010

@emily327 a mala takto divno spava...zobudza sa kazdu hodinu, mrnci, tak spi so mnou, lebo pri troch detoch sa nevyspat, tak cez den zomriem asi ☹
aj cez den uz nechce spat...tak mam co robit,navyse sa naucila plakat a bez slz, je to skor take jedovanie sa, hnevanie sa....
a vresti a vresti....no, z anjelika certica....hadam ju to prejde 😖

finfrle
29. sep 2010

@barbora87 Ja mam fajn zubare a verim mu.Uz mi zachranil pekne zoubky tak jsem vklidu a je fesak 🙂 vid Mirusch na zubare nedame 🙂
@janulka04 no jo mala nemuze byt navzdy... 😅 😉