Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
15. nov 2008

dekuju mirusch, je fakt ze to jsem se prekonala, normalne takhle rychle neustupuju, az jsem sama byla prekvapena 😀

jinak ja se tu dnes asi taky neobjevim, mame jeste hafo prace takze preju hezky den vsem

mirusch
15. nov 2008

Nikde nikto? 😕 Pracujete, oddychujete? Nam navsteva odisla a manzelovi sa nechce do restiky, co obycajne chodime v sobotu, tak neviem co s nacatym vecerom. Mozno zacnem vyrabat sperky, co som si nakupila material....

Blackie, ja vzdy pred odoslanim prispevku si ho skopirujem, tym sa vyhnem jeho pripadnej strane pri vypadku...

Schnucki, si proste hrdinka 😵 😀 A co ste dneska robili? Nabytok je uz na mieste? Nam dovezu sporak uz v pondelok, ale kedze s tym bude vela roboty - celu pracovnu plochu vyrezat a vymenit, tak to budeme robit zrejme az buducu sobotu. Dali taky super spica termin dovozu - 7.00-13.00 😠 A ak pridu o druhej, tak ich asi zbijem.

schnucki
15. nov 2008

tak jsem se konecne dostala k pocitaci, pritel tu smejdil po netu a hral karty 😠

koukame na super talent, je tam holcina co zpiva, ale jak, me normalne lezl mraz po zadech 😵

Jinak dneska jsme davali dohromady stenu v obyvaku, no vrtal to navdakrat 😀 ale jsme hotovy 😝 zitra dotahnem zbytek skrinek a muzu se konecne pustit do vybalovani

😀 😀 tak to jsou bouraci, od 7-13 😀

me tu prudi s mytim nadobi, tak jdu na to 😝

blackie26
16. nov 2008

ahoj tak to vsetra presne dopadlo tak jak jsem ocekavala soboty se pro me stavaji stresove a ne odpocivajici a vzdy se pohadame rano se sebral a nekam zmizel tak mam aspon klid........... ☹

schnucki
16. nov 2008

ahoj blackie, no prosite 😨 soboty by meli bejt klidovy .... a co to?

njonja
16. nov 2008

Ahojte kocky, tak som tu znova.
Vcera sme mali krasnu sobotu - boli sme na dvoch navstevach (jedna ok, manzel je super, ale ta jeho "lepsia" polovicka jedna katastrofa, ze som mala stale pocit, ze chce, aby sme uz vypadli... nuz ale ich syn nas pozval, lebo mu je moj drahy krstnym a maly mal narodeniny.Ta druha bola super - v mestecku, kam sa budeme v januari stahovat byvaju jeden dom od nasho buduceho mojho draheho kamarati z detstva), na veceru sme si kupili kura od Greka a pozerali Narniu. Bola to celkom pekna zmeny nestravit vikend v Baumaxe alebo obchode s kachlickami!

Blackie, mrzi ma to s tvojim drahym. Snad prijde skoro k rozumu 😠

Mirusch, Schnucki mne este len caka cakanie na kuchynu a cele vybalovanie. Som zvedava, ako to zvladneme 🙂 Asi po Vianociach budem potrebovat dalsie volno🙂

schnucki
16. nov 2008

ahoj holky, tak jsem dneska trosku vybalovala, ale nejak mi ty krabice nemizej 😠 pritel tu prave montuje skrin, tal se tesim az se budu moct zase par krabic zbavit 😀

njonja vybalovani me bavi vic nez baleni, ale nejak to neubejva 😒 my taky cekame na kuchyn 😀 😝

jinak my meli hezkej vykend, dneska jdeme jeste k cinanum na mnamku a vecer skouknem Das Schwiegermonster v telce, komedie, ukazky vypadali dobre 😀

blackie co tvoje polovicka, uz je to dobry?

mirusch, co vyvadite? doufam ze te zas nezlobi hlava, potrebovala by par na .... 😀

mirusch
16. nov 2008

Ahojte 😉 Tak dalsi den za nami. Dnes som si vyrobila prvy sperk - modry nahrdelnik - som na seba absolutne hrda a kedze nemam nikoho, kto by moj vytvor poobdivoval, tak to musel urobit moj manzel, som mu to tam otrcala pod nosom 😀 Este jeden oranzovy a mozno par drobnosti a dost, toto hobby ide dost do penazi 😕 Pekne sa vratim k servitkovej technike a malovaniu.

Som zvedava na zajtra, len neviem ako prezijem tyzden s vedomim, ze mame novy sporak, ale montovat sa bude az o tyzden 😖 😝 Musim vydrzat.

Blackie a prosim ta, preco sa vlastne s nim hadas? Odporucam knihu Zeny su z Venuse a muzi z Marsu. Vyborne na pochopenie muzskeho myslenia. Najlepsie riesenie asi je, ked v sobotu preventivne vypadnes z domu ty alebo sa zavries a budes si citat, cize k hadke nebude ani moct dojst 😉

Njonja. Tak aj vy ste boli spolocenski vcera. My tiez. Niekedy nezaskodi. Ak si dobre pamatam, tak ste stale tam niekde, kde aj predtym, nie?

Schnucki, tak ako? Aj dnes ste pracovali? uz sa tesim, ze vas pojdem pozriet do noveho 😉

schnucki
16. nov 2008

😀 😀 tak koukam ze jsme sem pisali ve stejnou dobu mirusch, asi telepatie 😀

jelikoz toho v tydnu moc nestihame, makame o vikend, ale tak v pul 6 jedem na dlabanici, mam uz hlad jako vlk 😝 a pak vecer ve dvou 🙂

ja uz se taky tesim az se tu zastavis/te

mirusch
16. nov 2008

Schnucki to jo, telepatia 😵 s tebou casto.

Rozmyslam, co si dobre spravim ja na veceru, drahy mi tu vyvana s vajickami, co si prazi...hmmmmm. Skusa novu panvicu z Rewe, taku mini, na vajicka ako stvorena, cely je nadseny. Zajtra som chcela do fitneska, dufam, ze budem moct poobede. necham sa prekvapit.
Vytriedila som tiez svokrine dokumenty, mala v tom riadny chaos, tak uz to ma v sanonoch, cela bola nadsena. Ach jo.

Este zehlit musim. Inak dnes uz nic. A zajtra sa musim objednat u zubarky, nech to zvladnem pred Vianocami a odchodom do SR, nechce sa mi tam zase behat po chirurgoch 😠

njonja
16. nov 2008

Ahojte Mirusch a Schnucki 🙂
My sme mali dnes super den, kedze ma moj drahy stale stresy v robote, tak som navrhla uplnu pohodu- zacali sme o 12:00 ranajkami v posteli, citanim kniziek, ja som si dala do kopy Bewerbungsunterlagen, on si pospal..A cele na tom najlepsie bolo, ze sme cely den boli v posteli. Vecer ideme tu kusok do restauracie, susedia z domu nieco organizuju. Som zvedava...Musim si tu komediu s J.Lo nahrat, som aj ja na nu zvedava 😉
Mirusch odfot niekedy tvoje vyrobky hod do konika. Som zvedava! Davno davno som aj ja robila, ale to uz sa ani na to nepamatam. Vzdy som obdivovala kocky, co maju na to nadanie, je to super!

Idem sa dat do ludskej podoby a pomaly ideme papat. Prajem pekny vikendik!A dobru chut! 😉

mirusch
16. nov 2008

Njonja, poslem ti do IP link na moju stranku, ale az ked hodim nove fotky, zajtra dufam, ak zabudnem, nahanaj ma.
Inak, super den ste si spravili, to aj ja niekedy planujem, iba citat v posteli, len ktovie kedy 😒
Pekny vecer prajem.

lenkove
16. nov 2008

ahojte,
ja som si tiez spravila pekny den> bola som v kostole, na plavarni, potom som si upratala skrinku, isla na veceru k domacim a teraz idem zehlit. Ja mam dnes zavazok: ziadna telka. Mala som mat o osmej navstevu, ale pisali, ze nepridu 😕 Njonja, vobec si mi nepomohla tou J.Lo 😉 ale ja som to uz videla 😀
aj vam krasny vecer 🙂

blackie26
16. nov 2008

ahojte dnes uz je to ok nic je to porad stejne v sobotu jdeme na vecu a omn pak usne a ja cjit tancovat a on mi spi po baru kdyz jdsem na kafe ale rano sme si to vyrikali a je kolid byliu sme na vylete jedli sme na campagni a pak koukali na film ted se prekonal a sel se psem ..tak sem rekla ze vam napisu ...zacinam byt nervni dostanu to nedostanu ach jo...l.li bilo buse mi ky by sme vse mneli naplanovany a tak by se to stalo ale asi byo nicem ten zi vo t nebyl...a to neocekavane je asi to nejkrasnejsi dneska se moji kamaradi ze sardinie stehujou do nemecka blizko franco forte....musim jit uz prisel napisu pak

ivana98
autor
17. nov 2008

ahojte dievcence, tak uz som naspat 😉 jasne, ze vam tu budem aj nadalej oxidovat, vsak som tu temu zalozila, tak sa musim aj starat, nie? 😀
ak sa teda budeme stahovat, tak snazenie prerusime... samozrejme ze to neznamena, ze by som do seba hadzala nejake svinstvo (hak uz nikdy nechcem vidiet!!) jednako by to bolo nefer voci zamestnavatelovi a boli by to zbytocne vyhodene peniaze na stahovanie. uz teraz ma mrazi, ked vidim, ze za vsetky ponukane byty sa plati tucna provizia 😝 takze chvilku pockame, este nevieme kolko a potom sa uvidi. ved aj tak to neznamena, ze potom hned otehotniem 😎 a okrem toho vraj na jar budem musiet cestovat po sluzobkach, takze by sa nam snazenie nedarilo nacasovat 😀 kludne mi k tomu napiste vas nazor, celkom ma to zaujima 🙂

njonja, a kam sa stahujete?
blackie, ja ti nerozumiem.. tazko sa mi lustia tie preklepy 😅

mirusch
17. nov 2008

Ahoj Ivus, uz som si precitala v druhej teme ako ste sa mali 😉
Co myslis tym "ak sa budeme stahovat"? 😕 Beries tu pracu, nie? To by si mala daleko dochadzat 😀 Isto, ze za byty je provizia, ak idete cez agenturu. Najlepsie by bolo privatne, ale nemate vela casu, vsak? Kukla si na immobilienscout24.de ? Ja tam zvyknem spehovat, aj v nasom mini mestecku je vela ponuk. Agentury aj privat. Ale co sa da robit. Ked treba, tak treba.
Ja ti to docasne nesnazenie schvalujem. Ja by som zrejme urobila to iste. Za prve, velmi si chcela inu, lepsiu pracu...dostala si ju. A teda by to bolo nefer nielen voci novemu zamestnavatelovi, ale aj voci "osudu" asi. Lebo zakony schvalnosti existuju. Mne sa uz x-krat stalo, ze som dostala zrazu 2 prilezitosti, o ktorych som snivala, naraz a musela som sa rozhodnut. Je to dost nanic potom. A isto to bude dobre aj pre tvoju psychiku, dat si pauzu a trosku si usporiadat zivot a myslienky. Je to sice blbe pisat, ale tlaci sa mi to do prstov 😕 , ze nemusis sa zatial ponahlat s dietatom, pol roka napr. vobec nevadi. No a ked pride cas, tak to pocitis a mozete pokracovat. Neviem, ci sa vam medzitym daju ci oplatia urobit nejake vysetrenia, vsetko uz mas? Uz len laparka? Alebo by sa medzitym dalo nieco poriesit?

Blackie, to je dobre, ze ste sa udobrili. A nedalo by sa to poriesit tak, ze by si sla tancovat sama alebo s nejakou kamoskou? A vyhli by ste sa hadke... 😕 Inak, to je fakt, niekedy mam aj ja problem vylustit, ale nastastie mam dobru predstavivost. Neucila si sa niekedy rychlopis ci ako sa to vola? Take to "znakove" pismo? Jedna moja kamoska ho vedela a potom ked pisala, tak spajala slova - par pismen z jedneho a par z druheho a vyslo jej nove slovo 😀 Neber to ako nejaku kritiku, len som sa tak pozastavila... 😉

blackie26
17. nov 2008

jo ahoj ja vim ze jsem psala jak trotl ale cubina si sundava kalhotky tak ji hlidama nedavam na to pozor... jinak jsem zacla spinit tak asi nic je to 26 dc takze jsem to dostala asi o 2 dny drive

mirusch
17. nov 2008

A kde ste? 😕

schnucki
17. nov 2008

ahojik holky,

nejprve k ivus, ja souhlasim s mirusch, nemyslim ze je neco spatneho na tom, ze si date pauzu, pokud se budete stehovat budes mit tak i tak veci az nad hlavu a nastoupit do nove prace a za chvili oznamit ze jsi tehu neni taky dobry, kort kdyz jsi tu praci chtela. a jak pise miruch, napr. pul roku se pockat muze .... a s tema vysetrenima to neni spatnej napad, urovnat si to a pak huraaaa na to 😀

😀 ja mela taky co delat to prelustit a musim priznat, ze ne vzdy se mi to povedlo 😀 .... jaky kalhotky? 😕

jinak ja jsem ve vybalovaci manii, furt neco nekam presouvam a vymejslim co a jak, chci se zbavit co nejvic krabic 😠

blackie26
17. nov 2008

je to nake cele divne a memu telu upravdu nerozumim

njonja
17. nov 2008

Ahojte babky,
uz som zase tu🙂
Mirusch, dik za IP, pozri odpoved 😉
Ivik, stahujeme sa do Ratingen/Lintorf, neviem, zase presne, ako sa to mestecko vola-jedno z tych dvoch, su pri sebe. Nie je to daleko, len sme chceli byt mimo centra mesta. Teraz byvame priamo na pesej zone v Düsseldorfe, takze stale chaos🙂 Kde si zohnala robotku a co ides robit? Drzim palce, aby sa ti dobre zacinalo, to je vzdy velmi dolezite 🙂
Blackie, ja si tiez myslim, ako Mirusch, ze by si mohla skusit ist tancovat sama alebo skamoskou. Ked na to nie je, tak ho nechaj tak. Ma asi ine hobby. Toho mojho by som tiez nikdy nedostala tancovat, tak radsej idem sama a obaja sme spokojni..

schnucki
17. nov 2008

ja si taky kolikrat blackie rikam jestli je to telo vubec moje, mam v tom kolikrat takovy zmatky, ms si chodi jak chce, ovu tak casto asi nemam, vypada to ze kazdy druhy mesic 😒 .... ale rikam si, ze az budu mit vsechny vysetreni za sebou, treba pochopim 😀 .... asi jeste neni spravna doba a dava mi to najevo (i kdyz ja jsem jineho nazoru 😠 )

njonja a to zustanete u Düsseldorf, ze, jen trosku mimo mesto (nebo si to pletu) 😅

blackie26
17. nov 2008

jojo ja zatim spoinim tak u vidime co zitra jsem z toho nesva

njonja
17. nov 2008

Ano Schnucki, takmer v Düsseldorfe, len trosku mimo mesta - tak 20 min...

mirusch
17. nov 2008

Blackie, fakt, kto si sundava kalhotky? 😕 To znie dost tajomne... 😀

Njonja, tak link na druhy pokus, som to ja pripad 😅 To mate dobre, ze nebudete v centre. Mne tiez viac vyhovuje v kludnejsom prostredi a ked mam ticha dost, tak sa vrhnem do ulic Frankfurtu...

Schnucki, kedy ides znova k Dr.? Mas toho este vela pred sebou - vysetrenia... Len pekne vybaluj. Najlepsie na tom je, ze mas neobmedzene moznosti - co kam das, tak sa realizuj.

Nam dnes doviezli ten sporak, pekne v casovom termine...o jedenastej, hlavne ze som vstavala o siestej. Ale nevadi. Mozeme sa cez vikend realizovat. Okrem toho som si poslala dalsie ziadosti o pracu, jedna sa uz vratila, ze teda nie, potom som si urobila druhy nahrdelnik a este aj vo fitnesku som bola. A aj som si urobila termin u zubarky 😖

njonja
17. nov 2008

Mirusch, aj ja prave sedim nad pracovnymi ponukami. Som zvedava, ci z toho nieco bude...Dik za link, idem kuknut!

njonja
17. nov 2008

Mirusch, krasne 🙂 Ty mas tusim umelecke nadanie! To obdivujem!

schnucki
17. nov 2008

jeeee, ja bych taky rada vydela co jsi vytvorila mirusch, mohu tady dostat IP 😀

jinak termin u doktora bych mela mit, az budou vysledky ze spg, uvidim co se bude dit tenhle mesic a za jak dlouho dostane pritel termin a mozna tam zajdu driv. Mam teploty zas nizko, prijde mi, ze nemam ovu nejak casto 😒 .... mame ted trosku starosti nad hlavu, tak to nejak moc neresim 😅

jinak drzim mirusch palecky aby to s tou praci bylo lepsi 😉

lenkove
17. nov 2008

ja si myslim, ze to s blackie, ze to je fena 🙂 tak som to pochopila 🙂
inak, dobry vecer 🙂

mirusch
17. nov 2008

Schnucki, ved som ti poslala predsa, nemas IP? 😕