Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

mirusch
5. nov 2010

@meleri Dakujem.
No, kukla som, co pisu o tej IP ikonke, maju s tym problem a riesia to. Ved som si vsimla, ze nejake fotky pomizli, asi sa admini nudili 😀 Vsak si tam daj tu co si mala predposlednu, tam si bola zblizsia, ta bola dobra.
Posles mi tanier polievky, nech nemusim varit?

@janulka04 Blahozelam Stellinke krasnej. Ako slniecko 😉 No, stale mozes znova otehu 😀 😝

janulka04
5. nov 2010

@mirusch miriii....nieeeeeeeeeee 😕 😀
ja deti zboznujem a obcas ma napadne, ze este jedno...aj mm podpichuje, ale ked zapojim mozgove bunky, tak nie 😀
chceli by sme domcek a ist z tohto bytu...takze na dlho bude baby pauza u nas 😀

mirusch
5. nov 2010

@janulka04 Vsak pomaly. A potom casom este syna, o ktoreho sa budu tri velke sestry starat a ty budes mat pokoj 😀

ivanajelinek
5. nov 2010

@janulka04 Blahozelame Stelinke ku krasnym 5 mesiacom!!! Hrozne ten cas leti.Pamätam si ako si mi pisala sms ze uz idete do nemocky a pozri...
@mirusch Tak nech manzelikovi operacia dobre dopadne...
My sme dneska dobre spali. Maleho som ulozila okolo 22.30 a zobudil sa na kojenie az o 2.15. Potom sme boli hore az do 3.30 lebo ho este po papani chytila stikutka ale potom spal az do 7.30 😉 Tak teraz sa nachystame a pojdeme k tomu ortopedovi. Pocasie zasa na prd, zamracene a fuci jak dive... 😒

janulka04
5. nov 2010

@mirusch miri, syn bol mojim zboznym prianim uz pri malych..tak nic..nooo...a teraz by myslim trpel, chudak..mat tri starsie sestry.... 😀 😝
tiez drzim palce tm na operaciu 😉
@ivanajelinek ivi, veru....zbehlo to vsetko strasne rychlo...
ja som si minule citala SMS z porodnice a tam mm, ze : Ahoj, milacik, co sa deje...preco mi nedvihas mobil?
a ja ze: Rodim, doprdele, ako mam dvihat! 😀 😀 😀 😀

mirusch
5. nov 2010

@janulka04 😀 😀 😀

janulka04
5. nov 2010

@mirusch miri, trocha nostalgie 😀

blondynka400
5. nov 2010

@janulka04 už 5 měsíců? 😕 To je hrozný jak to letí, já jí mám pořád za malinké miminko a ona už Jr Stellinka velká hočička a moc jí to na té fotce sluší 😵 😀
@mirusch to mi uniklo, že jdem anžel na nějakou operaci, tak držím palečky, aby bylo vše ok 🙂

kleopatris
5. nov 2010

@mirusch aj ja myslim na mm 😉 bude urcite ok 🙂

meleri
5. nov 2010

@mirusch
aha....jo fotky pomizely....
jo polívku hned bych ti poslala, je jí až moc, zrovna ji jím...

jani
pět měsíců to je krásné, to už je šikovné miminko! asi to musí být kopec srandy!

kkatka78
5. nov 2010

Ahojte Dievcata,hej takze nakoniec sme v tom....a co moja operacia atd netusim ako to vsetko zvladnem...musela som vysadit vsetky lieky a hlavne od bolesti na moj sedaci nerv...prislo to necakane a v totalne nepravu chvilku,ale vtedy je to asi najzasluzenejsie 🙂 ja som v 6tt a ked vam poviem,ze pre 4tyz.sme sa rozisli....no riadny gulas...ale priatel o miminku vie...na sono idem bud tyz.v piatok,tak sa ozvem.papa a opatrujte sa mi....aj s miminkami. cmuuuk

meleri
5. nov 2010

ahoj to je mi líto že máš bolesti ☹ co ted s tím? gratuluju ale ono je pěkné že jsi se nakonec dočkala. vy jste se ale rozešli? a přítel se nevrátí když se dozvěděl o miminku? přeju ti at to dobře vyřešíte....

mirusch
5. nov 2010

Dakujem vam. MM sa ma ok, ma bolesti, ale to sa dalo cakat, vsakze. 😝

@kkatka78 Tak ti blahozelam. Aj ked okolnosti su teda.... uf. Fakt, nechce sa vratit, ked vie o dietati? No, prajem ti, aby si zvladla aj svoj zdravotny stav, aj situaciu. 😉

finfrle
5. nov 2010

@mirusch myslim na vas 🙂 at je m dobre co nejdrive

ivanajelinek
5. nov 2010

@finfrle Ahoj moja.Tak jak je?Ako sa mate?
Mne maly zaspal o 18.30. Myslela som, ze si len na pol hodinku zdriemne pred kupanim. No a spi este teraz.,takze kupanie nebude. Uvidime teda, ze aka bude noc.
Dufam ze sa vsetky mate dobre...

ivanajelinek
6. nov 2010

Prajem vsetkym maminkam a ich pokladikom a samozrejme aj tehulkam PEKNY VIKEND... 🙂 Tu je zasa hrozne skarede pocasie 😠

finfrle
6. nov 2010

@ivanajelinek Ahoj krasny vikend i tobe!
Uz je to o dost lepsi.Mm prisel na zpusoub jak malou ukonejsit a dnes se podarilo spat od 2.30 do 5.45 🙂 uz je klidnejsi a cim dal krasnejsi 🙂 Ma v oblibe pri prebalovani nas pocurat...no sikulka 😀
Ted si moc uzivam takovy ten rodinny zivot a pc a tv ani pomalu neznam 🙂 ono ani neni kdy...prani,uklizeni a i odpocinek...vcera jsem spala 2x odpoledne pokezde,kdyz mala usnula ale dopoledne se snazim neco doma udelat.
Jak se ma maly a ty??

ivanajelinek
7. nov 2010

Kde ste vsetky? 😕 😕 😕

emily327
7. nov 2010

ahojte, tak konecne mam chvilku napisat. Ja neviem co sa stalo, ale mame doma ( ani neviem,ze mame 🙂 ) anjelika. Sonicka od stredy hlavne v noci, krasne sa zobudi, ziaden plac, iba mrnkanie, prebalime plienocku, napapkame sa, krasne si nahlas odgrgne a zase prebalime plienocku a zabalenu v zavinovacke ju nechame v postielke a ona do 10 minut krasne sama, bez toho aby sme sa k nej prihovarali, kolisali, uspavali zaspinka 🙂 No nemozem uverit,ze bez nasej pomoci, takto krasne vie zabuvkat. A dokonca posledne 2 noci sa budime v tu istu hodinu. Kedysi uspavanie trvalo aj hodiny, skor sme zaspali my s mm ako ona.Teraz nic, krasne sama v postielke zahajuska a my mozme s nou. Je to pokladik. Kazdu noc sa vyspime 7 hodin (samozrejme s prebudenim na kojenie). A dokonca aj pocas dna je to tak, ze ju nakojim a ona si pozera a potom zabuvka. Hlavne vcera boli sme na navsteve rodiny a hlavne prababicky cca 200km od nas a cestu autom prespinkala aj tam aj spat a tak krasne hajuskala a babka ju kocikovala 2 hodiny 🙂 Neskutocne sa tesime 😉

Inak mam otazocku, aj vase deticky ked uz lezkaju, tak si odgrgnu mliecko? Lebo Sonicka doteraz iba hlasno grgala a aj grga po papkani, krasne si vie odgrcnut ale potom ked uz zaspinkava, tak jej z pusky teraz uz po kazdom kojeni vyjde mliecko. Je to v poriadku? Nikdy predtym to nerobila.

My sme dnes cely den same. MM isiel do prace a pride az vecer cca o 22:00. Idem urobit zemlovku a trosku upratat, dala som oprat malej veci, tak to potom vyvesim a uvidim co vymyslime, ci nepojdeme s malinkou na prechadzku. Zatial je celkom fajn, hoci zima ale neprsi a ani moc nefuci. Co mate v plane vy?

meleri
7. nov 2010

emily

to mám radost že se to tak ustálilo! tak at to pokračuje tak dál!

s tím mlíčkem, možná se hodně napije, a když se položí tak jí to vyteče, nemyslím že je to nějaký velký problém, nám se to stávalo dost, jen třeba trošku hlídat, aby se tím třeba nezačla dusit nebo kuckat, to se může občas stát....můžeš to řešit tak že pod hlavičku dáš přeloženou plínku no a když ji poblinká tak aspon nemusíš měnit prostěradlo nebo zavinovačku jenom tu plínku.

my jsme taky sami, Sam by měl ted už usínat pomalu, manžel přijde až v jednu, pak bych chtěla jít na bazén a potom musí manžel tady připojit světlo pod kuch. linkou, a jelikož prší tak nevím vůbec co budeme dělat! ☹

ivanajelinek
7. nov 2010

@emily327 Ahojky. 😉 No my posledne dni tiez dobre spinkame...Budime sa len jeden krat v noci na papanie a potom az rano...A tiez maly zaspava sam v koliske. Po kupani na kojim, trosku necham odgrgnut a potom ho davam dozadu do spalne. Musim sice par krat dat cumlik, lebo vypluje, ale inak zaspinka.Ja tiez ked maleho dam lezat, tak sem tam mu vyjde mliecko z ust. Ja si myslim ze to je preto, lebo sa moc napapal. Neviem.A my sme tiez sami, mm ide zachvilu na zapas a pride tiez neskoro v noci. A akurat som bola dat prat maleho veci.Vcera sme boli zasa na nakupoch v H&M, tak som pokupovala par veci. Potrebovala som len pyzamka pre maleho(lebo 56 su nam uz male) a kupila som aj 2 teplacky, 1 nohavice a taku supravu na doma(tricko a tenke teplacky) 😉 Hroza so mnou...My tu mame skaredo, doteraz vkuse od vcera prsalo(ale uz neprsi), tak tiez asi vybehnem s malym nachvilku von...

meleri
7. nov 2010

ivčo,

tak to jsem taky ráda že je vše ok! at ti dělá jenom radost!
tady je taky škaredě, prší ale není moc zima ani, ale nic neschne tak jsem trochu zapla radiátor.
zhřívám si tady guláš ze včerejška.....
v HM jsou fakt pěkné věci, včera jsem tam chtěla jít ale bylo tam tolik lidí že by to malého stresovalo, no uvidím třeba příští týden....
já sháním nějakou pěknou vestičku, protože taky z té jedné vyrostl, a přijde mi to praktičtější než svetr, nadoma, není mu v tom tak horko a zahřeje to tělíčko..
taky už spí zlatíčko, musím se podívat jestli je přikrytý.

ivanajelinek
7. nov 2010

@meleri No ved aj vcera bolo v obchodoch hrozne vela ludi...Ja tiez kurim v krbe, aby mi pradlo rychlejsie schlo.A ty sa ako mas? Brusko uz rastie?

meleri
7. nov 2010

ivčo,

my po sto letech byli ve městě bylo to super, ale strašně rychle to uteklo. příští neděli má malý dva roky tak jsme mu koupili dárek- kasičku na peníze, má strašně rád dávání mincí do kasičky, tak bude mít svoji.

já mám břicho jako balon je to hrůza, takové jsem měla před porodem, nekecám, a to je to teprve 21 tt! a nejhorší je že chytám jakési křeče jakoby svalů v tom břicho či co to je, asi tím jak je velké, protože toto jsem minule u Samsonka neměla....

finfrle
7. nov 2010

Ahoj holky ja jsem zoufala ☹ 😢 ctu si vas tu kazdou noc.Nase mala teda vubec neusne sama jen kdyzji dnavim prsem a to vam reknu je uz pekna bolest...stale krici a nechce se uklidnit...kojim ji s prestavkami uz 3hod no hruza prsa mam v jednom ohni o bradavkach ani nemluvim.Proste mi neusne v postylce ani nahodou a kdyz usne narukach a dame ji do postylky zacne zase plac.Uz nevim jak ji uklidnit.. 😢 Mm si mysli,ze mam hlad ale ja vim,ze je prezrana a stale chce vic a vic az pak skyta z toho jak se to do ni nevleze.

ivanajelinek
7. nov 2010

@finfrle My sme mali takyto podobny problem v nemocnici. Ale po poradeni s hebamme a aj so sestrickou sme mu dali cumlik a problem sa vyriesil. ja som bola sice najskor proti, ale ked som videla, ze to pomohlo tak preco sa trapit? Skusali ste cumlik?

meleri
7. nov 2010

SOS dudlík! nejlíp značky NUK 😅

finfrle
7. nov 2010

@meleri
@ivanajelinek
Jj to vite zkouseli ale ta nase potvurka nechce,je vycurana jak mraky...ted jsem zkusila novou metodu a zatim hajame ale nevim jak dlouho a hooodne neklidne.
Je to trochu z me strany zoufalstvi jak vidim ty jeji slzy...bozatko moje...

meleri
7. nov 2010

nechce dudlík? já už si nevzpomínám přesně jak to bylo ale myslím že ho skoro hned přijal....zkus utišovat, nosit, atd, ale snaž se nedávat pořád prso aby se ti ty bradavky úplně nerozmočily.. já si jen pamatuju že mi sestry radily, i po kojení, jemně osušit ručníkem, ničím nemýt, natřít krémem pokud jsou problémy. držím palce at je to ok...

finfrle
7. nov 2010

@meleri didliky nechce jsme zkouseli,o prsa se staram,mam 2super kremy a ty pomahaji.Jinak mi z bradavek slezla kuze snad uz tisickrat...nosim a utisuji a jeste fen zabira ale ten nemuze jet 24/7 ☹