Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

barbora87
14. mar 2011

@meleri ahojky nechcem ta strasit ale na tvojom miesta by som uz na ziadny vylet neisla!!!fakt si myslim ze sa to rozbieha!!!radsej si daj kupel a prejdi sa po schodoch ale urcite bud blizko domova...myslim na teba!!!

zuzanka7117
14. mar 2011

@meleri Drzim ti palce ..... 🙂

barbora87
14. mar 2011

@zuzanka7117 jeee ahoj zuzi ako sa mas?

meleri
14. mar 2011

@zuzanka7117 ahoj zuzanko to jsem ráda že zas píšeš! to je doba! jak se máš?určitě zas napiš!

já začínám mít slušné bolesti, jen to asi není dost často. volala jsem ale na kliniku a mají obavy kvůli jizvě aby vydržela, tak tam musím jet...:( auto mám takže se výlet pro Samsonka nekoná...:( stejně si myslím že je to planý poplach ale jistota je jistota.. 🙂

finfrle
14. mar 2011

@meleri a je to tu!

finfrle
14. mar 2011

@zuzanka7117 Ahoj kocando 🙂 jak je?!

finfrle
14. mar 2011

@meleri Kasli na vylet popadni maleho a sup do nemocnice 😉
Ja ti to rikala hihi myslim na tebe!!!

mirusch
14. mar 2011

Meleri, padaj do nemocnice! Som ti hovorila, ze do 2 dni rodis 😉 Drzim palce, silno!

blondynka400
14. mar 2011

@meleri tak to snad ne ne? Takový doktor snad ani být nemůže...
No jo, každý jsme hold na něco... A co běžky, to ti taky nejde?
Já tedy neříkám, že jezdím nějak extra, ale sjedu všechno a sand trošku koukat se na mne dá taky 😀
Brusle bych taky chtěla co nejdříve, ale první asi na ledě, přijde mi to lepší než kolečkové, já se sliničních lišejů děsím. To stejně asi nechám na tatínkovy, ten stejně bruslí lépe 😀
Nemyslím si, že by si to nečím masírovala, je to vždycky jenom v noci, říkala jsme toco vůbec vy a kolo? Takové to první vez šlapek by už mohl mít ne?
Říkala jsem to i doktorce a ta říkala, že se to občas dětem stává, hlavně těm, co jim rostou zoubky pomalu a mají je větší, což jsme přesně my ☹
Ale už to vypadá zas lépe, je to v takových vlnách no.
Jojo, trucování a vzetkání se už začalo a kdžy se kouknu na malou, tak nevím jrstli jaou rozuměnjší a honější, pono asi jako kdo, ale ona má být po kom tvrdohlavka a rapl 😝 😀

finfrle
14. mar 2011

Tak mel uz jela 🙂

barbora87
14. mar 2011

@finfrle aaaah ja som to normalne citila!!!tak informuj a pozdravuj!!!

@meleri drz saaa!!!

finfrle
14. mar 2011

@barbora87 zatim nic nevim....

barbora87
14. mar 2011

Jooooj @meleri myslim na tebaaaaa!!!

finfrle
14. mar 2011

Tak nic moc nevim jen to,ze ma meleri bolesti a poslali ji s tim domu.Ted vecer je mela co 10min chudera ☹ a docela velke.Snad to zvladne.
Zachvilinku bude mit snad chvistecka v naruci!
Zitra tu nebudu cely den,kdyztak napisu alespon sms nektere z vas 🙂 Stale nad meleri premyslim.
Ach holka moje drz se,to nejak prozivam s tebou.

barbora87
15. mar 2011

@finfrle a preco ju poslali domov??? No dufam ze to uz dlho nepotrva...

@meleri moooc na teba myslim a dufam, ze budes mat pelny zazitok...drz sa babula!!!

emily327
15. mar 2011

@meleri zlatinko, dostala som info,ze rodis 😉 Drzim velmi velmi prsteky, nech vsetko dobre dopadne a nech ste s drobcom v poriadku a zdravi cmuk myslim na teba :-*

ivanajelinek
15. mar 2011

@meleri Drzim palceky, nech vsetko dobre dopadne 😉

barbora87
15. mar 2011

Tak co babule ziadne info od meleri?dufam ze uz to ma za sebou...

Dnes bola janka u nas si pre steniatko tak som spoznala ajjej krasne 3princezne!!!

Ja inak dnes lezim lebo sa citim zle,mala som hrpzne krce a bolesti v bruchu a ako keby som mala horucku...tak dufamze bude zajtra lepsie

finfrle
15. mar 2011

Ahoj dnes jsem mela vazne narocny den a s malou jsem byla 12hodin v aute 😝 😝 😝 vazne narocne.
Byli jsme na ambasade vyrizovat papriry pro Elen coz slo celkem dobre ale ohledne porodneho sila a stejne to neni hotovo.Jen za par razitek jsem dala pres 70euro 😠 hovnousi jedni! 😠
Konecne sedim...jsem velice unavena a asi nas ceka i narocna noc.
Nakoupili jsme malicke uzasne veci a za super penize,tak mam radost.Byla to ale rychlova koupe abychom to neprodluzovali.Hlavne jedna paradni deka na podlahu na lezeni s plno obrazkama a schovkama a ruznost materialu 🙂 sedacku na krmeni,prilnave mysticky,lzicky,svetylko a dalsi a dalsi.

Meleri se mi vubec neozvala,tak nic nevim.Jen doufam,ze je vporadku.

barbora87
15. mar 2011

@finfrle ahojky som rada ze ste to zvladli!tak chodte hajat aby si sa vyspala...jeee tak hod fotecky co ste pokupili!
No dufam ze je meleri s malym ok a ze to dobre zvladli...mozno je vycerpana a oddychuje s drobcom

finfrle
15. mar 2011

@barbora87 Ahoj jeste spat nemuzu,cekam az se donaliji prsa abych mohla odsat.Dnes jsem musela vylit 140ml odsateho mleka,protoze mala po ohrati vzdy odmitla 😢 ale prsa chtela jen ne lahev.Asi ji to cestovani rozhodilo.
Jeste kouknu jestli najdu co jsem koupila na netu nemam silu fotit 🙂

finfrle
15. mar 2011

Vse je z ikey 🙂 hlavne ta deka je uzasna ale nejde to tak videt i barvy jsou hezci 🙂 ma v sobe nasite piskatka a schovky 🙂 To nadobi jsme koupili ale budeme hledat i dalsi toto bude spise nahrani 🙂

finfrle
16. mar 2011

Dobre ranko,dnes je tu krasne,tak me tu ceka plno prani a uklizeni.Pujdeme presazovat rajcata a proste plno prace.
O mel stale nic....

simi251
16. mar 2011

@finfrle Ahojky. Aj tu je krasne, moji chlapi isli na plavaren, lebo stredy su tu v skole volne. Ja som tiez upratovala od rana. Mala som naladu takeho jarneho upratovania, ked vyslo slniecko. Meleri mozno porodila a preto sa neozyva. Mas na nu aj iny kontakt ako skype? Ma ti ako dat vediet? Myslim na nu kazdy den. Je sranda ako to tu cez net prezivame s nou. 😀

finfrle
16. mar 2011

Holky napsal mi meleri manzel maji chlapecka a nadherneho.
nevim miry jen mam jedno foto ale bez souhlasu mel ji tu nedam....ale nadherny!

barbora87
16. mar 2011

@finfrle jeeee krasa!!!tak mooooc pozdravujeme a gratulujeme!!!a splnilo sa jej prianie normal porod?

@meleri zo srdiecka vam blahozelam,prajem vela zdravicka a mliecka

mirusch
16. mar 2011

@meleri Blahozelaaaaam 😵 😵 Ved tu kukam, ze co je nove uz od vcera. Tak sa pekne zotavte a potom informuj. Tesim sa na fotky,

@finfrle Pozdrav ich please.

simi251
16. mar 2011

@finfrle Jeeeej super. Gratulujem meleri a Tebe diky za info.

janulka04
16. mar 2011

jee, ahojte babulky....
hlasim sa po 500 rokoch...
a co nevidim?
@meleri moc moc gratulujem, prajem malemu nech rastie a tebe, nech si cimskor fit po porode 😉
a tesim sa tiez na fotku 😵
@barbora87 Barus, tebe dakujem za stretko..ty si strasne mila osbka, rada som ta stretla aj osobne 😵
a maly je krasny bucko 😵 😵 😵 vlasaty :-*

emily327
16. mar 2011

Jej @meleri, srdecna gratulacia 😉 Uz sa tesim na zazitky z porodu a ako to prebiehalo 😉 Drzte sa a nech ste nam cim skor doma :-*