Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
16. feb 2010

ahojik holky,

teda vy jste zas ukecany 😀

emily ja si taky myslim ze to jsou klasicke tehu priznaky, me smrdi strasne moc veci a zle mi je skoro furt .... pockej do pristiho tydne a pak na ten utz zajdi, budes mit jistotu a nebudes se zbytecne stresovat 🙂 .... jinak ja jsem taky od hodne lidi slysela, ze maj na nocnim stolku jidlo a nez vstanou neco zobnou .... myslim na tebe at to je jen zacatkova nevolnost a brzo te to prejde, cmuk 😉

blondy koukam mas s malou o zabavu postarano 😀 .... me je vzdycky strasne lito kdyz decka breci, ale je fakt ze my dospelaci jsme nevyspali taky pekne protivny 😝 .... jak valcite dneska??

meleri preju malemu brzke uzdraveni ....

katko drzim moc palecky at ms vubec nedorazi ... graf ti to ukaze a kdyz budes chtit testovat, myslim ze v patek by to melo byt uz vydet 🙂 ... jinak u nas treba palti to, ze nemyslet na to je lepsi, po nasi diagnoze jsem se s tim nejakou dobu srovnavala a kdyz jsem se zacala vic soustredit na skolu a delat plany co a jak udelam tak bum ... ani nevime kdy 😀 .... drzim moc palecky ....

schnucki
16. feb 2010

mirusch co vy, uz je vam s manzelem lip??

a jak to vypada s lubi a kleo? ... nejake pokroky??

kkatka78
16. feb 2010

Schnucki, dakujem...ved aj ja sa snazim mysliet na milion veci...len nie na mimi,ale niekedy je to fakt tazke...tiez si myslim,ze v piatok zase skusim...ten graf je celkom dobra vec a zacalo ma to celkom bavit,len nechcem,aby som zostala grafova maniacka 😀

Ozajko,co Lubi a Kleo????? 😨

schnucki
16. feb 2010

ja si grafy delala asi pul roku, mozna neco dyl 🙂 .... vim ze se neda nemyslet, ja si na zacatku delala kazdy mesic test 😀 ... a kdyz jsme to zacali resit s doktorama, tak sem na to myslela jeste vic 😝 .... ale zkusit na to nemyslet se nekdy vyplati, i kdyz to nejde 😀

ten clanek je dobrej, u nas je taky chyba v pritelovi ....

lubinka9
16. feb 2010

ahoj kocky,
ja sa hlasim pred pauzickou od konika.

Takze drzte paluchy vsetky co mate na zajtra rano. Pozitivnu energiu prosim vysielat smer DE. 🙂
Do nemocky nastupujem o 6.00, snad do 8-9 bude po vsetkom. Mozno aj skor.
Dufam, ze vsetko dobre dopadne, ozvem sa jak budem moct. Idem este dobalit a pochystat co treba a hlavne zjest cokoladu lebo nervy zacinaju haprovat. Potrebujem sklidnit.

tak sa majteee.

kleo, diky 😵 napodobne 😉

schnucki
16. feb 2010

jeeee, lubi tak uz jdete na to 🙂 .... drzim moc moc palecky a budeme na vas vsechny moc myslet, at to probehne co nejrychleji a bez komplikaci .... urcite bude vse v poho 😉

uz se moc tesime na fotecky 😵

tfuj, tfuj 🙂

kkatka78
16. feb 2010

Luby, myslime na teba a zajtra vysielam energiu smer DE 😉
Drzim moc palceky a nech je vsetko v poriadku....DRzte sa!!! Thuj thuj 🙂

janulka04
16. feb 2010

ahojte kocky..ja som sem len nakukla..tak drzim lubinke a O. vsetky palceky a zajtra myslime na vas....
tie nervy plne chapem...ono s bliziacim sa terminom sa depkujem aj ja..i ke dja to mam teoreticky este doooooooooost daleko...takze lubi, drzte sa 😉 😵

emily327
16. feb 2010

lubi, drzim velmi velmi palce, na rukach aj na nohach moja cmuk nech vsetko dobre dopadne, myslime na teba 🙂

Kati, urob si testik v den MS, dufam,ze tam najdes vytuzene //. Budem velmi drzat palce. Co sa tyka grafov, to ti neporadim, tak daleko som sa ja uz nedostala 😀

blondy, tak je dobre,ze malinka vas nechala vyspat a ze je uz vsetko ok. Zase keby bola cely cas len dobrunka, tak by ste si ju moc neuzili 😀 Musite vediet,ze ju mate 😉

meleri, dakujem moja si zlata. Dufam,ze mi to coskoro prejde a uz si tehu budem vychutnavat. Ale zase ak by mi nic nebolo, tak to by som mala ja vela stastia, lebo ja v zivote viac trpim ( co sa mojho tela tyka). Mna stale nieco boli ☹ Nech sa malemu co najskor ulavi a nech ste zdravucki cmuk

Inak dnes mi prisiel papier z nemocnice, ale bez nejakeho datumu na prvy scan, tak som lekarke napisala mail,ze ci by bolo mozne objednat sa na prvy scan skor ako po 12 tyzdni, tak si zajtra zavolam do nemocnice a objednam sa. Asi buduci alebo potom az ten dalsi tyzden. Uvidim ako budu terminy. A je to v mestecku iba pol hodka busom, tak to nie je az take strasne. Tak sa uz velmi tesim, ale a bojim, ale dufam,ze vsetko bude ok.

Jani, neboj vsetko bude ok, my zeny sme velmi starostlive a vzdy sa o nieco a niekoho bojime, takze to je uplne normalne 😉 Treba pozitivne mysliet a bude vsetko ok a to ti pise casta pesimistka 😀

schnucki
16. feb 2010

jani uz 26tt, to to leti .... neboj, vsechno bude v pohode 😉 ... i kdyz myslim ze pred porodem stresuje kazda 😅

emily jak je dneska?? ... teda ti lekari u vas me neprestanou udivovat, ale delas dobre, zavolej tam a jak to bude mozny udelej termin .... tak to neni tak daleko, a nezapomen pytlik sebou 🙂 ja je mam vsude po taskach 😀 .... urcite bude vsechno ok, ono kdyby ti treba nebylo vubec zle a tak tak by to bylo divny, ale verim ze vse bude ok 🙂

emily327
16. feb 2010

schnucki, dnes je tak,ze som sa v noci zobudila na velmi velmi silnu bolest v podbrusku ako ked mas dostat dobre silnu MS. Velmi som sa zlakla, ale drahy mi zacal hladkat podbrusko a ako tou teplou rukou hladkal, tak som asi po pol hodke zaspala a teraz pred chvilkou ma to chytilo zase ☹ Neviem co to moze byt fnuk ale hovorila som so svokrou a ta vravela,ze ak som mala normalne v tomto case dostat MS, tak to moze byt to,ze telo este reaguje takto kvoli tomu,ze akoby sa chcelo ocistovat myslim maternica ale uz sa necisti lebo je tam babatko. Tak fakt neviem. Pokial bobo neuvidim na scane tak dovtedy nebudem mat pokoj na dusi ☹
Si zlatino, dakujem moja za pismenka, tebe je moja ako? Vsetko ok?

schnucki
16. feb 2010

emily ja se casto v noci budim hladem, ale myslim ze az tak silne bolesti jsem nemela, jednou my bylo v noci hodne zle tak jsem druhy den volala doktorovi a povydal ze je to normalni, telo nema ms, vse se roztahuje, a mimco pry ty prvni tydny rychle roste, tak i proto .... zkusila si psat sve dr na slovensku? ....
ja si nedovedu predstavit takhle dlouho cekat, a nevedet ... ale my vsechny drzime palecky, takze bude vse ok 😉 .... me doktor povedel, ze pokud nedostanu krvaceni, tak je vse v poho, ze kazda reagujeme trosku jinak ... mirusch mi rikala ze jeji znama mela dokonce krece 😝

ja si dneska myslela ze me ty bolesto opoustej, asi tak pul hodky me jakoby nebylo nic, az jsem se zalekla, ... no mrne si asi zdrimlo, protoze uz mi dava zas zabrat 😝 .... a v noci nemuzu spat ....

janulka04
16. feb 2010

no, schnucki a zajtra uz 27tt 😀 😀 😀
hej, leti to nehoraznym tempom...uz mam do porodu iba dvojmiestne cislo...skoro ma piclo...ked som to dnes zbadala...
ale zase sa hrozne tesim, to je jasne, ze ake bude male, ci to teda naozaj bude tretia princezna, alebo ci sa nam nepodaril ten ochranca pre starsie sestricky....ved sa uvidi...
a ty ako?
A emily?
nieco som citala, ze nevolnosti vas trapia tusim...ved ono to prejde a bude uz len lepsie a potom pride etapa, co mam teraz ja, ze by som si to brusko niekedy najradsej niekam na chvilu polozila, i aspon prehodila na chrbat 😀 😀 😀 ...keby sa dalo, hlavne ked tak dlazky pucujem po stvornozky, ci ked si zipsujem cizmy..to su jedy 😝

emily327
16. feb 2010

schnucki, kontaktovala som moju Dr. nas Slovensku a ta mi napisala,ze ak su bolesti silne a pretvavaju,ze si treba dat potvrdit,ze to nie je mimomaternicove tehu a nasadila mi 3 krat denne magnezium. ( ktory beriem ale iba raz denne) Je pravda,ze posledne 2 tyzdne ma v tom podbrusku nebolelo zacalo sa to len vcera v noci. Preto chcem co najskor absolovat prvy UTZ. Zajtra budem volat do nemocnice, tak dufam,ze mi daju termin.
Ved ano ja to chapem,ze som tehu a nieco si musim vytrpiet 🙂 Inak aj teba bolia tak prsia??? Mna hrozne...

Janulka, ahoj moja, pozerala som si tvoj album a som ani nevedela,ze ty mas doma dvojicky 🙂 Krasne modrooke, su nadherne. Moj drahy si tiez zela dvojicky, tak uvidime ci sa to potvrdi. My v rodine mame zopar dvojiciek, takze pre mna by to ani prekvapko nebolo 😀 To som akurat vravela mojmu drahemu vcera,ze teraz mi je zle potom mi bude vadit brusko a stale nieco 😀 Ale velmi sa z babatka tesime a hlavne, nech je vsetko ok. Inak tebe moja drzim palceky aby si bola v poriadku a aby vsetko dobre dopadlo cmuk Uz iba 99 dni 😀
Ja od kedy mi lekar potvrdil,ze som tehu, tak mi ten cas ide hrozne ale hrozne pomaly ☹

Kazde rano, skor nez vstanem z postele spapam banan alebo jablcko, dnes som namiesto normalnych ranajok ( chlieb) zjedla vlocky a nebolo mi zle, ale za obedom ma uz brusko zacalo boliet ☹ Ach jaj. Este do toho riesime nase nove byvanie, zacinaju sa prejavovat nedostatky, tak to mam fakt,ze pestre. Do toho sa snazim vybavovat vsetko co je potrebne po navrate domov aby som mala pre zdravotnu poistovnu.. Takze sa nenudim, aj som rada,ze som PN.

meleri
16. feb 2010

Lubinko,

držím palce ať je vše v pohodě, tak brzo páni na 6, ani vyspat tě nenechají! ale aspon ti to rychleji uběhne takhle ráno. tak se měj moc pěkně a brzo se zase ozvi i s mimčem! 🙂

Emily,

jo to věřím, jak si popisovala to propichování dutin tý brďo to bych fakt nechtěla zažít...
jo ty prsa se už připravujou na kojení, jo hned takhle odzačátku.. 😀

Janulko

ahoj hlavně že jste s malou nebo malým vpořádku!

ivanajelinek
16. feb 2010

Ahojte kocky, tak ja vas tak rychlo docitavam...Momentalne mame toho moc vela v praci...V sobotu som robila 16 hodin v kuse a este vcera som bola z toho hrozne unavena...
Inak sa mame dobre, zle mi vobec neni...Len tiez mi vsetko smrdi a sem tam sa budim v noci na to ze mam hlad...Uz som si dala aj pri postel Butterkekse, ze aspon nieco...

No Emily chuda moje, drzim palceky nech sa ti polepsi...A nemysli prosim ta hned na to najhorsie, vsetko bude urcite v poriadku...

Lubi tak nech ti to vsetko dobre dopadne, budeme na teba mysliet... 🙂

A Schnucki u teba vsetko v poriadku? Uz si bola u toho dr. ci ides zajtra?

schnucki
16. feb 2010

emily tak to jo, dej zitra vedet kdy ti dali termin ... jinak prsa me bolej nekdy festove, takhle pres den ne, ale jak si jdu lehnout a natocim se treba na bok, tak boli, nebo kdyz vstavam ... a pritel ma zakaz 😀

meleri uz ted na kojeni? 😕 .... jak je malemu? uz je mu lip?

schnucki
16. feb 2010

ahoj ivus, uz jsem si rikala kde jsi ?? 🙂 .... termin mame zitra v pul 3, uvidim jestli mi udela rovnou to NT, nebo kdy dostaneme termin ... uz jsem z toho nervozni, dneska mi ani moc nechutna, aby bylo vse v poradku ....
ale zadny negativni myslenky, vse bude ok 🙂

ja nejak vubec na sladky nemam chut, asi to jeste prijde, ale zatim po cokolade netouzim, ani po susenkach ....

kkatka78
16. feb 2010

Ahojte Bambulky,

Meleri ako je malickemu? Dufam,ze lepsie...

Dufam,ze vam vsetkym tie vysetrenia dopadnu dobre...a Lubi porod.

Emily,bude lepsie,uvidis,skus na to nemysliet,i ked mne sa to hovori,je to tazke,ked ta stale nieco boli.

Co som ja dnes toho pojedla...hroza a tie kombinacie....kapustnicu som zajedala palacinkami...
Mam taky slabsi biely vytok,ale mam taky pocit ako pred MS....prsia,brucho atd.

Prikaldam grafik,len tak pre zaujmavost... no uz som sa trosinku zabehla...no dufam,ze BT bude stale ta ista vyssia 🙂 ...nechame sa prekvapit...ak do piatku nedostanem,tak skusim testovat...

Drzim vam vsetkym palceky... 😉

emily327
16. feb 2010

meleri, no tie moje prsia ma toaj vyhodu 🙂 som rada, lebo ja som nikdy nemala nejake velke a tak zvacsenie potesilo 😀 ( hoci priatelovi sa pacili ake boli 🙂 )

Ivana, kolko?? Ze 16 hodin??? Boze moj ako to mozes zvladnut?? Ja som v praci 6,5 hodiny a som mrtva. Dufam,ze to velmi neprehanas a aj oddychujes cmuk bud opatrna prosim

schnucki, tak drzim na zajtra palce. Inak NT screening sa robi prave v tom 12tt, tak to by bolo fajn, keby ti to hned aj urobili. Tak daj potom vediet. Inak by ma zaujimalo,ze ci ked robia tento screening,ze ci tam treba ist na lacno.... Ani mne moc slake nejde na chut, skoro vobec.

Katuska, tak to mas super priznaky, ja som si tiez myslela,ze su ako pred MS a pre mna to bolo o to silnejsie,ze som vysadila HAK a cakala som neskutocne silnu MS a neprisla 😝 tak budeme spolu s tebou cakat do piatku a ja pevne verim,ze tam najdes // 😉

kkatka78
16. feb 2010

Dakujem Emily.... dufam(e)... to je to co mame, nadej 🙂
Uz dnes ledva chodim,nohy mam totalne tazke...fuuu idem a to som dnes cely den nic nerobila 🙂 😝

janulka04
16. feb 2010

no, emily...to uz su velke slecny... 😉
a ja som dvojicky nikdy nechcela, som stale vravela, ze chcem len jedno a kukni na mna 😀

meleri
16. feb 2010

Schnucki,

no tenkrát jsem se to tak dozvěděla z knihy od kojení, proto vás ta prsa bolí a často i slušně porostou..

ne má zas nanovo rýmu a velkou únavu..uvažuju už fakt o nějakém céčku, páč pomeranč do něho nedostanu.

Emily,

jo! 😅 většinou porostou!

schnucki
16. feb 2010

ja mela takovyhle pachute kdyz mi ms uz meskala ... jedla jsem okurku a po ni cokoladu 😝 ....
jinak ten grafik vypada pekne, drzime vsechny palecky aby ms nedorazila .... jinak i ja mela boleni bricha jako pred ms a uz me to neopustilo 😀

emily u me stoji v papirech ze mezi 12 a 14tt, tak doufam ze se do toho pusti uz zitra a nebo pristi tyden .... jsem uz cela nedockava .... i se tesime na to jak male povyrostlo 😵

netusite od kdy male slysi??

schnucki
16. feb 2010

meleri zkus se zeptat v lekarne nebo doktora, chudak malej, takovy trapeni .... myslim na vas a preju at se brzo uzdravi ....

ivanajelinek
16. feb 2010

Shnucki, daj potom vediet ako si dopadla u dr. Ja idem v pondelok a uz som z toho tiez akasi nervozna ale zaroven sa hrozne tesim... 🙂
Tiez sa chcem popytat na ten Nt screening ze co to bude stat a tak...Inak robili ti testy na tu toxoplazmu ci ako sa to vola?

schnucki
16. feb 2010

ivus jakmile budu mit trosku kld pisnu vam co a jak 🙂 .... nene, nerobili, protoze to pojistovna neproplaci, musim si to zaplatit sama, takze zitra beru sebou papiry co jsem dostala, kde jsem zaskrtala ktere testy chci, ale chci to jeste probrat s doktorem, .... jinak me to NT bude stat kolem 200euro 😝

emily327
16. feb 2010

schnucki, no mna ten NT screening resp. PAPPA test ako to tu v IRL volaju, bude stat 160 euro a + 80 euro UTZ. Takze je to vsade takto drahe 🙂 To len pre info. Tu mi povadali,ze sa to moze robit iba do 13tt. Tak sa budeme tesit na nove info od teba, co ti Dr. povedal. Co sa tyka pocutia, mne vsetci vravia,ze sa mu uz teraz mam prihovarat a hladkat si brusko,ze to vsetko babo vnima, hoci je to len mala fazulka. Tak to tak aj robime 🙂
Inak ja sa fakt uz neskutocne tesim na prvy UTZ dufam,ze bude coskoro.

janulka, vidis ake krasne slecny z nich vyrastli a urcite ti robia velku radost,ze? Hlavne,ze su zdrave cmuk

Katka, presne nadej to je to jedine co mame a to vo vsetkom 😉 Myslim na teba 😉