Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

ivanajelinek
30. jún 2010

Finfrle mnammmmky hned by som dobehla...Ja mam v plane tiez robit niekedy. A knedliky robis sama? 😵 MM zboznuje domace knedliky.Ale ja som ich este nikdy neskusala 😝

barbora87
30. jún 2010

finfrle no tak sanca este je ze to dobehnem?:D ja neviem nikdy som nebola na varenie ale ten problem je ze ked dostanem hlad tak sa musim co najskor najest lebo mi je zle a nemam cas vyvarat 😅
ale ked sa da tak nieco aj navarim ale nic extra...ja nejsom taka domaca zienka...
no je to nadherny pocit ked vies ze manzelik sa o vsetko zaujima a v minule sme boli v kauflande a mali tam nadherne podbradniky macko puh a tak mi vybral podbradnik...no je uzasny...ale zase nemozem ho prechvalit lebo avy si zase nenamyslal....ale ked mi povedal ze chcem zacat pripravovat izbu tak som bola prekvapena ze ,,uz" za mesiac lebo vzdy som ja bola ta co vsetko hned hned...

no zase zacinam byt hladnaaaaa ach to je hroza so mnou...

no finfrle nerozculuj sa a odpocivaj ....vidis ako to malinka citi...pohladkaj ju za mna....

finfrle
30. jún 2010

@ivanajelinek jj knedliky delam sama 🙂 Klidne se stav 🙂 rajska a plnene papriky,uz se tesim.
Zrovna jeden varim a mam teda gigant 😀 manza si je posledni dobou chvali 🙂ze pry jsem uz takova maminka a varim cim dal lepe 😅 Pry se pripravuji na roli maminky,ktera dela vsechno dobre 🙂 No je mile slyset pochlavlu 😎

Uz mame prvni nater pokojicku hotovy 🙂

barbora87
30. jún 2010

jeee finfrle tak to ti dal pekny kompliment...no ale pockaj tak aj ja sa stavim:D plnenu papriku zboznujem mnami mnami

schnucki
30. jún 2010

barbor uvidis, treba ho ani vyndavat nebudes muset 🙂

finfrle nechutna ti polevka?? ... mirusch furt nekde lita, ale cita nas, kdyz stiha 🙂
je skoda ze jste se s emily nepotkali drive, to je fakt ....

finfrle ja nevim, me se nejak libi jak ten pupik cumi 😀 asi jsem uz prastena ... ale me stejne vyleze, uz se tlaci ....

jinak ja se musim priznat, ze jsem nikdy nebyla takova hospodinka jako ted 😀 tim jak jsem driv nemela tolik casu, tak to bylo vsechno narychlo, varit se mi nikdy nechtelo, remcala jsem u kazdeho myti nadobi a ted ... vyvarim, hledam si recepty, neremcam u myti nadobi ... no az me to desi 😀

kazda pochvala potesi 😵

schnucki
30. jún 2010

@finfrle kdyz budes mit casek hod fotecky pokojicku, at se muzem pokochat ....

finfrle
30. jún 2010

@barbora87 Nejlepsi je pro me uvarit chvilku po jidle,protoze pak bych to nevydrzela 🙂 a snedla bych i to nedovarene 🙂
Manza se tu smeje nad knedlikem,pry nevi jak to delam,ze mi kazde testo tak vykyne 🙂
Ono jsem zjistila,ze i uvarim vice a pak hura na mzazak a kolikrat to prijde vhod!
Mam super receptik na kolacky,tak je musim nekdy udelat at si posmakneme 🙂 ale ted po knedlikach musim tomu dat cas at nejsme tlusti na tri prsty 😅
Si delam zasoby na podzim a zimu do mrazacku plnene tvarohove knedliky s jahodama,dokud je sezona 🙂 tak budu muset zase nakoupit a uvarit 🙂 nikdy nevim kdy prijdou vhod a v zime pak nemaji jahody takovou sladkost 🙂
Uz jsem i premyslela jak napecu na Vanoce,kdyz mimi prijde presne do te doby peceni.Tak udelam par kousku (kdyz se na to budu citit) a dam zamrazit 🙂 a pak to jen vytahnu.
Ja Vanoce miluju a musi byt s kazdou tradici na kterou jsem zvykla, a ted kdyz k tomu pribude skvrne budou o to hezci 🙂
To mi pripomnelo,ze v cervenci mame prvni vyroci svatby a ja sikulka schovala do mrazacku malinkou krabicku se svatebnim cukrovim 🙂 jeeee to bude 😵 😵 😵 😵 😵

barbora87
30. jún 2010

jeee finfrle manzelik ma stastie ze ta ma...si sikula...
aj ja by som chcela taka byt ale hmm som leniva 😠 ale dufam, ze raz budem lepsie domaca zenuska....
no o vianociach mi ani nehovor to su sviatky kde si potrpim na kazdu tradiciu...ale teraz to vyzera biedne...boh vie ci mi zrovna mimisek nepoleze von 😀
takze ja nejako neplanujem ale pride mi babka zo slovenska a ta mi navari vsetko co budem chcet a aj napecie...tak sa tesiiiiim....
jeee tak to je super prekvapko a kedy mate vyrocie?
my mame 8.8. uz druhe...ten cas leti...

finfrle
30. jún 2010

Holky jste zvane 🙂
Hostina pro vsechny,mam sest zidli a dost prostoru 😅 i na odpolednich dvacet na ucho se najde misto 🙂 domecek je velky 😉 jen si rikam jak to vydejcha manzel tolik bab a tehulek 😀 jako by mu sestacila jedna tehudemenci postizena 😀 😀 😀
Manzel rika,ze at se klidne stavite,ze ma rad nadoby 😀
Na vysvetlenou ma babicka mi nedavno rekla,ze zena je jen nadoba,ve ktere muz stvori dite 😀 a manza se toho chytlnul a ted to mam nataliri.Samo,ze babi si ze me delala srandu 😉 ale prakticky ma pravdu.

Schnucki jestli to dnes stihneme i s bordurou hodim 😉

schnucki
30. jún 2010

my chceme letosni vanoce travit doma, doted jsme se stridali u rodicu, ale ted si je udelame doma ve trech 😀

tak ja se oblikam a letim k vam 😀

barbora87
30. jún 2010

Jeee tak manzelik ma zmysel pre humor hihu

no pockaj dopapam a letim aj ja🙂priletim v kratasach nevadi?

ivanajelinek
30. jún 2010

Pockajte ma aj chcem ist 😀 😀 😀
Finfrle ak budes mat chvilku cas, pisnes mi do ip receptik na knedlik aj na kolacik? Ja by som tiez rada nieco upiekla len neviem co 😖
my chceme ist na vianoce domov ak sa podari, lebo uz piaty rok sme boli vzdy sami, lebo ja som musela pracovat 😒

finfrle
30. jún 2010

@schnucki s tou hospodynkou jsem na tom stejne,nejak me to bavi cim dal vic...ani netouzim chodit nekde po hospodach a radeji si pokecak s kamoskou doma u kavicky 🙂
Zjistila jsem,ze myti nadobi je fajn felax a pritom nam majitel nedavno namontoval mycku 😅
uf jsem se ale precpala 🙂 budu muset jit pomoci manzilkovi...

barbora87
30. jún 2010

Tak ivi priprav sa a po ceste sa stavim pre teba🙂))tak teraz som si dala take zeleninove prsty s tatarkou....hmmmm to bolo dobreee teraz odpocivam...

No to vam zavidim ze bude oslavovat vianoce v troch...jaj keby som vedela kde ja budem...

ivanajelinek
30. jún 2010

No barbor vy dostanete ten najkrajsi darcek na vianoce...a mozno aj vy uz budete oslavovat v troch...A ked nie Vianoce tak novy rok urcite 😉

finfrle
30. jún 2010

Holky cekala jsem ale nikde nikdo 😀
podivejte co vam uniko 😅 a hlavne ten gigant knedlik 😀

Ivan k veceru poslu ju ted mazu pomahat natirat 🙂

barbora87
30. jún 2010

Finfrle pockaaaaaj uz letime!!!!jeee to vyzera mnami

Ivi no bolo by fajn keby sme uz boli aj my traja...no uvidime...necham sa prekvapit🙂

schnucki
30. jún 2010

teeeda tak to vypada uuuuzasne ....

@ivanajelinek ja jsem finfrli taky uz posilala IP s prosbou o receptik 😀

@barbora87 a treba se to zrovna povede a male prijde jeste pred vanocema 😵

barbora87
30. jún 2010

Schnucki bodaj by...to by bola naaaadhera...lebo cez sviatky by som valala sunky doma bavka by navarila a pozerali by sme rozpravky...no parada...no uvidime co ci mimi na mna pripravi...len dufam ze ma nebude 24.12.terorizovat...

finfrle
30. jún 2010

Holky mate to v IP 🙂
Si predstavte,ze uz bylo vymalovano a cela jedna stena se sloupla jak byla nekvalitne predtim udelana,tak skrabeme ale nastesti jen tu jednu ale piclo by me!

schnucki
30. jún 2010

barbor kazdopadne budete mit ten nejkrasnejsi darecek pod stromeckem 😀

finfrle dekuju moc 😵
tak to musi byt na palici, i kdyz jenom jedna stena, stejne to nastve ....

holky me je takove vedro ze nejsem schopna ani jist 😝 asi skocim pod sprchu a z gauce se nehnu ....

emily327
30. jún 2010

ahojte, tak som doma. Dnesny den bol velmi divny ale uz je za mnou. Dostala som zopar darcekov a blahozelani a nejake peniazky od klientov. Tak ma to potesilo ale cele to bolo take divne. Na konci som dostala super darcek, moja kolegyna polka mi povedala,co mala uz dlho na srdci.... Tak som sa dozvedela,ze som zly clovek a ze som jej velmi ublizila. No tak mi to pokazilo cely den, ale co uz kaslem na to. Tak je dobre,ze uz nebudem blizko nej aspon nemusi byt so zlym clovekom kazdy den v praci.... Ale inak pohoda. Uz sa neviem dockat odchodu domov. Tu su ludia hrozne pretvarky, cely rok bola ticho nic mi nepovedala a zrazu teraz ked mam odist, tak mi povedala co si mysli hm no kaslat na to. Aj som rada,ze som odisla.....

Ako ste sa dnes mali?

mirusch
30. jún 2010

Ahojte, mrkla som, ale prilis vela kecate, to mate tolko casu 😕 😀 😝

@emily327 Pisem, lebo ma zaujal tvoj posledny den. V kazdom pripade ti blahozelam k uspesnemu ukonceniu 😉 Kedy vlastne cestujete domov? Sorry, ale necitam vsetko. No, co na tu tvoju kolegynu povedat.... Nie je rodina s mojou svagrinou? 😀 Presne aj ja som to mala. Rok cusala a potom, na zaver nasej navstevy si vyliala srdce a vyslo z toho, ze som zly, lenivy, proste otrasny clovek. Citi sa to dost nanic, ale ty vies svoje, my tiez a ja ti len poviem, ze si trikrat odpluj a pozeraj dopredu. Mas sa na co tesit, dobrodruzstvo zacina 😉 😉

Finfrle, ty si ina kucharka, teraz take fotky davat, ked mam dietu?

Zdravim vas vsetky do radu, s niektorymi som v kontakte cez IP. Inak klasika, nestiham, Schnucki to zhrnula velmi dobre 😝 Neviem co skor.

Lubi, ozi, doslo IP?

schnucki
30. jún 2010

@emily327 vyprdni se na ni, uz ji v zivote neuvidis ... vim ze to zamrzi, ja nemam rada pretvarku, takze chapu ze te to zamrzelo, ale vyprdni se na ni 🙂 .... ale jinak to bylo fajn, ne ....

me zas chyta zaha, uz abych mela zitra ty tablety 😝
me je dneska celej den tak horko, ze to az neni mozny, a to to nejsou ty nejhorsi tepla ....

barbora87
30. jún 2010

Tak babule som doma melon kupeny ale varim teraz vecer o8chilli con carne...

Joj emily to co je za cloveka???ja si myslim ze ti len zavidi...hod ju za hlavu...uz ju nikdy neuvidis!!!som rada ze na teba takto mysleli ostatni!!!a ake darceky si dostala?

ivanajelinek
30. jún 2010

@emily to ako co si mala za kolegynu? Ale ja som v predoslej robote tiez mala taku...Ale neboj, uz ju neuvidis, takze ti to moze byt jedno.Ja viem ze to urcite nahneva ale kasli na to. 🙂 Teraz si mozes uzivat dlhu dovolenku 😉
@schnucki a co budeme robit cez vikend? ja som volala s maminou a ze na slovensku su tiez horucavy.A ze hovorili ze najhorsie to znasaju tehotne zeny a stari ludia. Ze ked nemusia nech ani moc cez obed nevychadzaju von.Ja som tiez az teraz trochu vysla. Len co som zavesila pradlo a to je vsetko. 😝

finfrle
30. jún 2010

@schnucki To mi povidej ale uz mame vymalovano a cekame nez to uschne a jdeme na borduru.Asi mame do noci co delat i s uklidem 🙂 to se snad uz bude lepe spat 🙂

@emily327 pamatujes co jsi mi dnes rano rekla o te pipce....... tak to plati i na tu tvou!! 😀
Uz mas volno,jupiiiiiii Se zachvilinku uvidime 🙂
Pokojik vypada lepe a lepe 🙂

@mirusch Ahoj 🙂ty nam tu ale chybis!Jaka dieta nepotrebujes!!!Priste musis dorazit s holkama na rajskou 😀 😀 😀

@schnucki Zkus to zapit mlickem a chleba s maslem u me to zabira!!!!

schnucki
30. jún 2010

@ivanajelinek ja se toho vikendu uplne hrozim, manzilek me dneska uklidnoval ze klima nam funguje a vytahl ze sklepa kühlbox, dame si tam piti a ja si asi koupim na cestu i nejakou zmzrku ....
v cechach je to pry to samy ... dokonce jsem dneska koukala na netu a pro cesko hlasej ze cely cervenec bude takhle teplo 😝
to jo, ja dneska byla v tom kramu a myslela jsem ze odpadnu kdyz jsem prijela ....

schnucki
30. jún 2010

@finfrle me prave uz to mliko na zahu vubec nepomaha, zkousim i jine veci ale je to marny, mala mi proste tlaci na zaludek a to zene ty stavy nahoru ... ale tyhle tablety mam od doktora, tak snad to bude v poho ... budu se snazit je nebrat tak casto ... i moje mamka se me ptala jestli mi na to neco dal 🙂

finfrle
30. jún 2010

@barbora87 Tak ty jsi to prece jenom zvladla pro melounek 🙂 Tak si ho dame spolecne ale ja az zachvilku 🙂 ceka me jeste prace.
Takhle navecer varit,ty jo mas ale elanu 🙂
Ja uz sotva pletu nohama 🙂 ale pokojicek je temer hotov jeste do nej nastehovat veci 😝 a dolepit borduru.

Emi az tu budete uz se vyspinkate v detskem pokoji 😀 to se Sonicce bude libit 🙂