Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

meleri
1. júl 2010

finfrle,

jsem unavená, do toho ta vedra..přitom je tak nádherně! ráda bych sedla na vlak, zajela cca asi 80 km je krásné město i s moc pěkným parkem pro děti kde je i malý vláček a kolotoče, doted jsme to dělávali, ale je to celkem záhul ho uhlídat..nevím co mám dělat, nevím jestli to zvládnu,už mi zas začínají ty motáky hlavy...
do toho to vedro....dřív sem ho na nádraží a všude nosila v nosítku, je tu všude strašně moc schodů, ale ted v tom vedru nevím! a kdo by mě pomohl s kočárem....no nevím co dělat, sem zoufalá, nechci tady sedět, ale nevím jestli tuto cestu zvládnu.

schnucki
1. júl 2010

@finfrle jsme rychli jak blesk 😀

@ivanajelinek ja byt tebou tak zajedu bud vecer a nebo zitra dopo nakoupit, ty vedra jsou fakt sileny a davaj dost zabrat ... jinak my taky kupujeme melouna bud v ruskem obchudku a nebo v tureckym, jsou fakt mnamkovy 😵

@meleri nosit ho ted urcite nemuzes a teoreticky se vzdycky najde nekdo kdo ti pomuze, teda aspon tady jsou hodne ochotny ... ale nevim kdyz se ti mota hlava jestli je to dobrej napad ... a auto nemas??

finfrle
1. júl 2010

@ivanajelinek Zkus odpocivat....nemas nahodou doma balon na cviceni?!Ten je moc dobry na zada!!!
Jsou ruzne cvicky jak ulevit bolavym zadum koukni na net!
Tady je docela kosa 18stupnu a fuci ☹ ale na praci je to ok alespon ze me neleje.
Chodim pekne zabalena...stale se nemuzu dostat z toho nachlazeni.

@meleri Radeji sed doma neblazni,prece jenom zvladat prcka a v horku hm nic moc a k tomu to tehu...radeji ted nic narocneho nedelej nepokousej osud... 😕 radeji opatrne at jsi vporadku!Je mi jasne,ze nemuzes sedet porad doma ale radeji neriskuj!!!
Jdi jen nekde v okoli a na takovy vylet jedine s manzou ne?!

meleri
1. júl 2010

holky,

já s těmi motáky nemám odvahu vyjet na dálnici, prostě mě to strašně vyčerpává..takže kdybych tam jela tak vlakem jedině, to si člověk odpočine, akorát ty schody....
já nevím co mám dělat, k vodě nemůžem, má pořád rýmu, a sedět tu taky nemůžu, a v okolí tady je strašně málo stromů, do lesa nemůžu protože ten je na kopci a je tam tak 50 stupnů... 😝 s manžou jasně, ale to jde jen o víkendu....:(
já uvidím v kolik se vzbudí jestli to má vůbec cenu...

finfrle
1. júl 2010

Ted mam pauzicku na kaficko a housku s maslem,mnam samo sebou,ze kaficko z zita bez kofeinu!
Dokumentuji to pro vas poradne i kolotoc jsem vam vytahla 😀 jen hudbu neuslysite 🙂
Musim povlect postel pro Emilku a zachvilku jedna cast bude hotova,jupii!
Pracuji klasicky na etapy at to neni moc na malou 🙂

barbora87
1. júl 2010

@meleri ja by som zostala radsej doma v takom teple...aby tie niekde neprislo zle a co potom...a pri vas neni ziadny detsky park alebo pieskovisko?

schnucki my tu frcime:D

@ivanajelinek no ja tie boleysti poznam z pred tehu a teraz mam obcas ale snazim sa odpocivat a vystriet sa alebo co zboznujem si lahnut do vane alebo manzelik ked ma trochu jemne pomasiruje...ja som chodila na tie cvicenia mala som to predpisane na chrbticu a myslim ze to fakt pomohlo

ivanajelinek
1. júl 2010

@finfrle, no ten balon mam, a ten je jediny kde ma ten chrbat neboli.Bud na nom len tak sedim alebo sa cez balon len tak prevesim. Vcera sa ma uz mm pytal vecer ci mi ho ma doniest aj do postele 😀 😀
Jaj finfrle ako ti tych 18 st zavidim 😝
Meleri no radsej nikam nechod ked ti neni dobre. Aspon teda nie autom 😒

finfrle
1. júl 2010

@meleri A co nejaky maly parcik a vzit si sebou deku a pod strom??? Jen tak veget!Nebo nejake male detske hriste?Ty bydlis v baracku???Jestli jo tak jen na zahradku a staci to az az ale s motakem neblazni co kdyz se neco stane!

finfrle
1. júl 2010

@ivanajelinek Tak si udelej jen balonovy den 😉 hlavne odpocivej a relaxuj.Me posledne taky zada bolely,tak manza odelal mirnou masaz v sede a bylo lepe.Spinkej na tvrdsim at se ti pater moc neprohyba...bych ti chtela pomoct ☹
Ja nevim,ze jsi vcera s holkama po te rajske nezustala,pekne chladek a basty bylo dost 😀

Tak jsem dosvacila a jdu neco zase udelat.Za par minutek se tu na vas mrknu at pak nemusim hooodne docitat 🙂
Jeste,ze vas mam alespon me to prinuti si dat pauzicku.

schnucki
1. júl 2010

@meleri radeji se na to dneska vyprdni, chapu ze s tou hlavou nechces autem je, ale ani tim vlakem bych to neriskovala ... radeji neco maleho v okoli jak pisou holky ...

@ivanajelinek ten balon je super napad, no vidis, to me nenapadlo ... ja ho chci koupit manzilkovi k vanocum, ma taky problemy se zadama kvuli praci a uz mu ho taky doporucovali 🙂

@barbora87 takova hloupa otazka, ty uz jedno ditko mas? nejak mi to uteklo ... jak pises ze poznas z predchoziho tehu ....

ivanajelinek
1. júl 2010

@finfrle urobim 😀

barbora87
1. júl 2010

@schnucki nie myslela som ze pred tehotenstvom:D lebo som mala problemi s chrbticou a kolenami a bola som na pnke co som sa 3 tyzdne ani pohnut nemohla...chodila som na masaze a na cvicenie

ivanajelinek
1. júl 2010

@schnucki ja som ten balon mala doma na slovensku. Som si ho kupila uz hroune davno a bol tam len tak na skrini zapraseny, takze som si ho zobrala...Som vedela ze sa mi niekedy este hodi 😝
Som si tiez urobila kavicku, dufam ze ma trosku prebere. Lebo som dnes zasa jak mechom buchnuta. Nechapem ze tak vela spim v poslednej dobe.este pred dvoma tyzdnami som mala energie za 10-tich skoro hore a teraz spim aj 12 hodin v kuse a sem tam si eset aj cez obed zdriemnem. My aj kamoska volala ze ci nepojdem na kupko s nimi.Ale to u mna nehrozi. Aj zajtra som mala ist pozret poobede kolegyne do roboty ale asi aj to odlozim az ked nebudu az taketo horucavy.

meleri
1. júl 2010

holky díky za rady, nakonec to asi vzdám, je to škoda ale co se dá dělat...však to nesou poslední pěkné dny v mém životě...vlak totiž jede v 14 30 a zpátky v 17 30 apak až v 18 15 což je sice tak akorát ale mám obavy jak by to tam zvládal..

finfrle

s dekou se to nedá on je strašně aktivní musíš pořád za ním lítat po celém parku nebo tak.....a průlizky jsou tu na strašném slunci...já nevím co budu dělat zas mě chytá depka....

ivanajelinek
1. júl 2010

Meleri neboj...Bude dobre. A manzel chodi kedy z prace? kde vlastne byvas vo francii?

ivanajelinek
1. júl 2010

kocky som nasla taketo nieco do kupelne. Este ze sme boli minulu sobotu v Ikee.Ale som to tam nevidela.Stoji len 25 eur, atk to sa eset da...Na to by som polozila hore najskor vanicku a potom ako prebalovaci pult.

ivanajelinek
1. júl 2010

kocky nasla som u nas v mrazaku Srnciu pecen.Myslite ze sa to moze pocas tehu?

barbora87
1. júl 2010

@ivanajelinek ivi kamoska toto ma a uplne jej to staci a za tu cenu fakt ze super

meleri
1. júl 2010

ivčo

poblíž v Lyonu, manžel chodí kolem půl osmé. mě to tady tak nebaví.....vesnice je někdy fakt nahovno..

meleri
1. júl 2010

ivano fajn stojánek, a není to tak drahé jak ty ostatní!

ivanajelinek
1. júl 2010

Ved to, lebo v izbe uz mame jednu komodu takze toto by uplne stacilo do tej kupelne...Len zasa zbehnut do Ikey. Mame ju tak 50-60 km od nas...Jedine v sobotu ale hned zavcasu rano.

meleri
1. júl 2010

ivčo
tak to věřím to je celkem z ruky....taky tam míváte tolik lidí?

ivanajelinek
1. júl 2010

meleri tak som pozerala a Lyon je od nas 560 km 😒 Inak by som hned prisla na navstevu. Inak mm bol kedysi v Dijone.To je len kusok od vas..

ivanajelinek
1. júl 2010

Myslis v Ikey? No naposledy tam bolo dost. A bolo tam hrozne teplo, som bola rada ze sme to rychlo prebehli a isli prec.. 😝

meleri
1. júl 2010

ivčo,

jo hele to není zas tak hodně! 🙂 vy jste někde na jihu německa? jo Dijon to už je poměrně blízko, jezdíme tam přes to do česka....jo ráda bych tě viděla! je to smůla...

meleri
1. júl 2010

můj strejda je němec on tady jednou byl a řekl Frankreich, das ist eine katastroooofe! 😀 😝 😅

meleri
1. júl 2010

jo v Ikei, tady to máme taky z ruky, a kolikrát těch lidí, je to až nepříjemné...ted co máme malého tak nakupujeme vše z druhé ruky (myslím nábytek) protože je to fakt náročné tam jet...

barbora87
1. júl 2010

babule co hovorite na tento golfac http://www.willhaben.at/iad/viewimage?adId=1883...

nonika1979
1. júl 2010

@barbora87 awojky moja ja som si az teraz klikla na tuto temu ze pozriem sa sem kto zo sveta by tu mohol byt a ze wien rakusko ako ma to potesilo mozem sa spytat kde tu vo wien si v kolkom bezirku? 🙂

lubinka9
1. júl 2010

@ivanajelinek ten mam ja, staci bohate, je stabilny ale... Pisu sice, ze sa da pouzit do 1 roka ale ked si priratas tu prebalovaciu nafukovaciu podlozku tak pocitaj tak do 5m. Mojmu malemu uz z toho trcia nohy, musela som tam dat zrolovany uterak aby si nebuchal o drevo paticky. Doporucujem k tomu kupit aj plastove boxy na drobnosti, tiez IKEA v detskom oddeleni. Neviem ale ci sa ti na to bude dat polozit vanicka aby bola stabilna, ci sa trafis do rozmerov..
my sme to kupovali len na dobu urcitu, kedze sa vraciame domov.. Doma mam v kupelke pracku, budem prebalovat na nej.
ale mam aj toto: http://babybutt-de.erwinmueller.com/shop/artike...
prakticke, stabilne, skladne, dobra cena a super ak mas problemy s chrbtom 😉 Ale tiez nam bude vanicka pomaly mala 🙂 i ked velkost je standartna pre detske vanicky. Predpokladam, ze od pol roka budeme kupat vo velkej vani a uz doma 😉

baby vykecate, ved ja stiham len posledne prispevky citat 😝

mirusch prislaaa, prepaac.. 😅 dakujem 😵