Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

finfrle
21. júl 2010

@schnucki No nechtelo ale pak jsem zniceho nic usnula jako zabita a spala jsem sest hodin vkuse 😅 a bez zachodu 😀
Ten jako by tenis...je to tenisak na provazku na tyci a palkama si ho pinkate dostran.Prakticky se toci 😀 a byla to teda svanda,jsme se rezali vsichni,nez jsme pochopili jak to funguje a jak to hrat abychom se neprizabili 😀

@zuzanka7117 No neblazni nadherne nejsou jsem to jen ja a muj zivot 😀 ale dekuji!Davej na sebe pozor.Presne jak pise Schnucki asi se ti roztahuje deloha at ma mimisek vice mista!Si pamatuji,ze to bolelo jako bych mela dostat silnou MS ale pry je to normal!!!!Hlavne bez stresu!

Schnucki spici panna jo 😅 tak zavolej prince at te polibi ne!Zadne ulevy at pracuje na probouzeni sve princezny dokud to jde a mimi mu nebude povidat za zady 😀 A jak je mimiskovi?

Barborko krasne rano jak se citis?

Lubi pak pisni jaka byla noc jsem na vas myslela moc!

barbora87
21. júl 2010

@schnucki Ahoj schnucki presne za tyzden takze buducu stredu 18.30tak sa tesime 🙂
jeee tak drzime palceky aby sa malinka ukazala 🙂 a kocik ste uz objednali,

barbora87
21. júl 2010

@finfrle Ahojky no citim sa oky doky ale nejako unavena...mala som byt uz u kamosky a nemozem sa vyhrabat...mimi kope od vcera vecer o 106!a dnes ked mi rano smska prisla tak sup a koplo a teraz si tam uz hodku kopka...
A ako sa ty citis?

finfrle
21. júl 2010

@barbora87 Barbor dobry jen mala kopala cele rano a ted si dava slofika 🙂
Mame tu pekne zatazeno a prsi,takze po vcerejsim plavani si dam dnes oddych jen ted pojedu neco vyridit a nakoupit.Pak uvarim bastu,dnes rychlou a jednoduchou,a budu nejspise u pc cely den 🙂

Ivanko kdepak jsi???Je vse vporadku myslim na tebe taky!!!!

barbora87
21. júl 2010

@finfrle Tie mimca su dnes nejake divoke 🙂 ja Uz som vonku idem ktej kamoske a mame tu taky hic ze dovidenia

schnucki
21. júl 2010

@finfrle tak to musela byt sranda s tim tenisem 😀 to jsem jeste nevidela .... fakt, mohla bych se furt jen valet a spat, ale co mi chodi ty emaily s tydnama tak tam stoji, ze to muze byt tim, ze mam malo zeleza, tak si asi skocim pro brokolici se spenatem 😝 .... jinak mala ma dneska klidny den, sem tam se tam prevali, ale jinak je docela v klidu, vetsinou se ozve kdyz sedim tu u pocitace 😀

@barbora87 tak to pak dej hned vedet 🙂 ... jedeme ho objednat v sobotu, je to totiz asi hodku od nas, takze se to v tydnu nestiha, jelikoz ma manzel nocni, no a zaroven se chci podivat konecne na tu skrin, uz me nejak tlaci cas 😝

to je super ze vam prckove delaj radost uz od rana, 😀 ja vzdycky rana pozoruju jak se mi brisko hybe a musim se u toho usmivat 😀

jinak jsem dneska nejak dostala krizi, jestli mam vsechno .... asi zacnu prat male veci, musim si je radne usporadat a napsat co uz vse mame, nevim jestli mam vsechno z obleceni, musim zacit kupovat nejakou tu kosmetiku, plinky .... a vubec nevim co si vzit na sebe do porodnice, nocni kosili nemam, jelikoz v zadne nespim, asi si vezmu teplaky, .... no mam nejak krizi 😝

meleri
21. júl 2010

Zuzko

kde je Sardegne, ty jsi žila ve Francii? no jestli se tam dobře vydělá tak se to snad vyrovná! 🙂 ani mi nemluv co bych dala za jednu pořádnou zimu....a hlavně kvůli Sama je mi to líto, sníh si tady moc neužije...jedině v Alpách asi se tam příští zimu vypravíme, jen tak poblbnout ve sněhu....lyžovat moc neumím...

Finfrle,

to je divoška teda! někdy to asi bolí že? já si akorát pamatuju, že do močáku tu nebylo moc příjemné když kopl..

holky tak jsem udělala včera ten pribínáček a chutnalo to stejně jak ten český, akorát to nebylo takové našlehané (protože se mi nechtělo...) ale příště to musím fakt pořádně našlehat.....🙂

jinak mám v sobě čtyři chleby se šunkou a furt mám hlad.....sem dneska nestihla uvařit...🙂

ivanajelinek
21. júl 2010

Dobre ranko 😉 Tak ja som sa konecne vyhrabala z postele 😝 Dneska som jak mechom buchnuta..Vcera bolo super pokecali sme, najedli sme sa..Okolo pol dvanajstej sme boli ale uz doma....
@schnucki a v nemocnici si sa uz bola nahlasit? Ja som uz dostala papier od mojej dr.-ky na Vorstellungsgespräch do nemocnice.Ze vraj to trva tak hodinu a pol. Robia ti vselijake vysetrenia, vytery, mas pohovor s oberarzt, ze ako chces rodit, ohladom PDA a veci podobne. Uz ste boli obhliadnut nemocnicu? Ja ked som bola teraz v sobotu na kurze v nemocnici, tak som pozerala taku miestnost kde prebalujes babo a tam bolo vsetko. plienky, waschlapen, oblecko pre mimi uplne vsetko.ze vraj pre mimi nemusis do nemocnice brat uplne nic, az ked pojdes z nemocnice ti manzel donesie nejake veci.A s kozmetikou mi radili, ze nemam kupovat eset nic, ze v nemocnici dostanes toho moc...Takze neviem.Skus sa popytat v tvojej, ze co vsetko poskytuju oni...
@finfrle takze ste mali tiez pekny vecer vcera, ze?
Tu je tiez akesi horko, ale tak dusno, urcite sa prezenie burka. Ale od zajtra hlasia ochladenie, prsanie a len tych 22 st.Aj cely vikend ma tak byt.. 😝
@meleri no ved treba papat.Aby prckovia rastli...Ved mozno ze su az dvaja v brusku 😉

schnucki
21. júl 2010

meleri jen se radne najez, jak pise ivus, treba tam jsou opravdu dva 🙂

ivus ja jsem dneska posilala pani co dela obhlidky porodnice email, protoze mam terminy jen do cervna a nevim jak jsou ted, kazdopadne dneska se chci doktora zeptat jak je to s nahlasovanim, protoze sousedka mi treba rikala, ze neni treba se nahlasovat brzo, tak nevim .... no dneska se zeptam a zeptam se radeji i ji co ona si brala, protoze ten seznam veci sebou od doktora je fakt maly, tak tam asi taky spoustu veci budou mit ....

ja nevim, asi jak se to blizi tak me chyta panika 😀

ivanajelinek
21. júl 2010

@schnucki, neboj..Len klud...Ja sice tiez sem tam rozmyslam, ze ci mame vsetko, ale si myslim ze ked bude mimi tu, tak sa aj rychlo dokupi..Nie?Potom najlepsie zistis, ze co ti este treba...Ja mam zajtra kontrolu u hebamme, lebo moja dr.-ka ma dovolenku.Dnes by sme mali mat kurz a mali by sme sa ucit dychat 😀

schnucki
21. júl 2010

@ivanajelinek ja vim, ted jsem si projela obleceni co uz mame a srovnala ho podle velikosti a jsem spokojena, mame toho na zacatek dost, jedine co se jeste podivam jsou nejake kalhoty ci teplacky a mikinku, mam jedny teplacky s kuschel bundickou, tak se jeste po nejakych kouknu .... a s tou kosmetikou mas urcite pravdu, v porodnici neco dostaneme a co ne, se doukoupi 🙂 ... ale dekuju za uklidneni 😵

sousedka vypravela, ze jak nemohla kojit, tak jeli z porodnice rovnou do kramu pro lahvicku a mlicko 😀

dej zitra vedet co kontrola .... chodis na kurz i s manzilkem? my to budeme muset zvladnout bez kurzu, jsou bohuzel jenom vecer a ja nemam auto a manzilek je v praci 😝 ale pry kdyz budu delat co mi v porodnici rikaj, tak to zmaknem 😀

a jak ti jinak je? uz 31tt 😵

zuzanka7117
21. júl 2010

@barbora87 Ahoj...ano uz som ta potvrdila za priatelku.....na gyndu pojdem buduci tyzden, lebo maju dovolenku, v pondelok sa hned pojdem dat objednat, uvidim kedy ma vezmu......fakt sa dost bojim aby to bolo ok......je tu teraz dost stresov, ale snazim sa byt stale v klude a venovat sa iba tehotneniu.... 🙂

@schnucki Ano to dufam, fakt len cakam aby mi to povedal lekar, ze je vsetko OK......ktovie ci sa nedockam az na SK.....pisala mi jedna baba co je tiez v Norsku,ibaze hore na severe, ona je v 13. tyzdni a prvy ultrazvuk jej vraj urobia az o mesiac...

zuzanka7117
21. júl 2010

@finfrle no mna to zatial az tak silno neboli, len obcas a hlavne ak niekam idem, ci uz po uradoch, alebo tak, ked sa vraciam domov,tak mam naozaj dost, som unavena a boli ma to viacej....to je pocit ked si potom lahnem..... 😀

@meleri - Nie, Safdegna, po nasom Sardinia je v Taliansku, je to ostrov asi 300 km dlhy a asi 150 km siroky.....tam som zila asi 5 minut pesi od mora....Leto tam bolo rozpravkove, ale ta zima.......skoda reci

ivanajelinek
21. júl 2010

@schnucki...ale je mi celkom dobre..Uteka to ale hrozne rychlo.Vcera sme sa s babami bavili o porodoch, a kazda povedala ze prirodzeny porod je najlepsi...tie co uz maju deti, tak mi popisovali ako to vsetko prebiehalo.. 😀 No manzel bol iba v sobotu so mnou, cez tyzden to nejak nestiha.. Dneska tiez neviem ci to stihne.Ale ked nie, tak pojdem aj sama.
@zuzi hlavne klud...A na slovensko sa nechytstate, ze by si sa dala tam teda vysetrit?

zuzanka7117
21. júl 2010

@ivanajelinek - ano chystame sa ale zy o mesiac....je to na nervy.....ved uvidime ...ako hovoris....hlavne klud

ivanajelinek
21. júl 2010

@zuzi to by si bola tak 11-12 tt... To by nebolo az take hrozne, keby ze neni ina moznost.Ale ved uvidis co vybavis tam u doktora.Drzim palce...Hlavne pekne oddychuj, a uvidis, ze bude vsetko dobre.. 😉

ivanajelinek
21. júl 2010

Boze tu je zasa tak hrozne horko a dusno, ze mi je z toho az zle 🤐 Neda sa v byte ani dychat...Sa tesim na ochladenie!!!!!

finfrle
21. júl 2010

@schnucki Ahojky holka,ja si vzala preventivne zelezo co jsem dostala v balicku pro sebe a mimi.
Co se tyce unavy asi je to normalni radeji vice odpocivej za par tydnu te ceka porod a pak uz se taky nevyspis.Cetla jsem ,ze to mas nadspat at to pak telo zvladne!Musis odpocivat!!!!!!!
Co se tyce pyzamka ja spim v tricku a teplakach takove pyzamko a kosile vubec nenosim ale do porodnice musis mit kosile!!!Koupila jsem si takove obyc 3,jednu na porod(tu pak nejspise hned vyhodim-bude spinava a od krve a ....
a dalsi napotom.Prece jenom ti pak budou kontrolovat spodek a na krmeni ji musis mit do V aby jsi mohla bytahnout rychle prso.Taky me holky varovali,ze ji muzes zakrvacet a budes hned potrebovat dalsi.Koupila jsem tu jednu okolo 5eu a pocitam,ze poleti jakmile se vratim domu ci jeste v nemocnici.Rozhodne bys ji ale mela mit!

@meleri mas pravdu nekdy uz to zaboli ale alespon vim,ze je ok 🙂
Ja chci taky recept na pribinaka!!!!Siiiiiiiim 🤐 Dnes na pohovoru me mala teda kopala do mocaku,ze jsem hned pak letela na zachod 🙂
@ivanajelinek Ahojky tady je silene pocasi az az leje a leje.Na ty pliny postovne,jsme psali mejl tak cekame az nam odpovi,dam vedet 😉
@zuzanka7117 Pekne odpocivej!!!!

ivanajelinek
21. júl 2010

@finfrle Dakujem 😉 No tu v nemocnici dostanem na porod taku ich nemocnicnu koselu, taka co sa vzadu len zaväzuje 😝 Ale naposledy mali v tchibe take extra pyzama na kojenie...Tiez este nic nemam, ale ako hovoris, na spanie najlespie nejaka kosela, predsa ked budu chodit kontrolovat rano je to praktickejsie..

finfrle
21. júl 2010

Jinak se musim pochlubit,jak jsem mela dobrou bastu jeje jsem uplne pohlazena podusi 😀 i buchtu jsem dnes po dlouhe dobe upekla 🙂
Jdeme objednat nejake ty olejicky.
Zitra me tu budu cely den sama tak snad vas tu nejakou budu mit napokec 🙂
Ted jsem mluvila s Emilkou a je nadsena konecne se jim podarilo koupit auticko!Pry se ji dari lepe jen je unavena.Mooooc vas pozdravuje!

schnucki
21. júl 2010

ahojik holky, tak jsem zas tu, byli jsme pro auticko od rodicu abych se mela dneska jak dostat k doktorovi, nakrmili jsme kocky a vecer je pojedu zkontrolovat ....

@ivanajelinek tak to je hezke ze manzilek chodi taky pokud to stiha 🙂 ... ja pujdu 17.srpna na tu prohlidku nemocnice, tak se tam snad jeste neco dozvim 🙂

@finfrle dekuju, urcite mas s tema kosilema pravdu, budu muset po nejakych mrknout .... asi taky radeji poridim vic ... holky uz mate kojici podrpsenku? ja furt premyslim kdy ji koupit ....

ze emilku taky moc pozdravujem a je super ze maj uz auticko ...

@zuzanka7117 zuzi neboj, to bude v poho, uvidis co ti povi doktor u vas a prinejhorsim si zavolas na slovensko jestli by na tebe nemrkli az tam pojedete ... jinak jet tam v 12tt neni nic zleho, ja byla jeste ted v cechach 🙂 ... neboj

ivanajelinek
21. júl 2010

@schnucki no dnes to vyzera ze pojdem sama.MM mi volal, ze to nestihne.Ale nevadi, nic sa neda robit.. Podprsenku tiez este nemam, a neviem kedy ju kupit. Inak mne sa to tam hore vobec nezväcsilo, takze vobec neviem ze aku kupit a kedy...
@finfrle co dobreho si zasa varila? A co tak budes zajtra sama.Kde bude manzelik?Inak ja som kazdy den sama, takze tak...

finfrle
21. júl 2010

@schnucki Podprsenku jsem chtela koupit a nakonec mi v krame poradili az kolem 37tt Ze prsa budou uz odpovidat velikosti s mlickem a bude to lepsi 😉
@ivanajelinek Pracovat....
JInak jsem varila fishcake 😝 a pekla vylepseny pernik s kousky orisku a kousky horke cokolady a podavat s pudinkem 🙂

finfrle
21. júl 2010

Mame tu 13stupnu kosa jak z nosa.Popijim kaficko(inku) a davam si buchtu....stavite se jeste je dost 🙂

schnucki
21. júl 2010

me se teda uz zvetsili, zitra si jedu jeste koupit jednu podprsenku 😝

tak to mame jeste casek na podprsenku na kojeni 🙂

@finfrle to vypada ale lakave 😵 uz se balim a jedu 😀

finfrle
21. júl 2010

@schnucki Jasne mas to co by kamenem dohodil 😅
Me taky o dost povyrostli a zanedlouho si budu muset koupit dalsi,a taky pak nejakou obyc.volnejsi na noc az se mala narodi.
Jinak olejicky mam nakoupene 🙂 se prdolka ale bude mit 🙂 880KC v pejru 😀 ale koupila jsem toho dost a hlavne kvalitni 🙂

finfrle
21. júl 2010

Si nemuzu pomoct toto jsme si nadelili k nasemu prvnimu manzelskemu vyroci,ktere slavime v nedeli 🙂 Pujdeme na to az za 2mesice ale paaaani zase to bude urcite stat za to 🙂

finfrle
21. júl 2010

a na odkaz zapomenu 😀 p://

https://www.youtube.com/watch?v=UD4jxsGhv4E
schnucki
21. júl 2010

ja jsem slysela ze nejlepsi kojenecka poprda je sportovni ....

finfrle tak to bude urcite super, taky se mi to libi ... to budes uz v nejakym 34tt vid, tak snad to nebude na tebe moc .... urcite pak pisni jake to bylo 😵

finfrle
21. júl 2010

@schnucki jj mesic pred terminem 😅 ale budu u toho sedet 🙂 prinejhorsim tim vzrusem porodime drive 😀