Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

meleri
23. júl 2010

barboro,

dík, no už je to za námi! ale je to psycho, fakt to mám ještě v hlavě, protože pokaždé jak mám nějaký výtok tak hned kontroluju zběsile jestli to není krev....

chudák fenka, to je drsné, vlastně ta žádnou pomoc od bolesti nedostane, ale zas je vidět že jsou otrlejší než my lidi...a co pes museli jste ho dát pryč na tu dobu? nebo tam byl taky?

schnucki,
aha, tak to jo! ale jinak jsou kočky super, teda pokud jsou přátelské..

ivanajelinek
23. júl 2010

Kocky tak hlasim ze mam upratane... 😉 Ale ma to dost zmohlo...Aj som volala so svokrou a ta ked pocula ze umyvam okna, skoro odpadla 😀 Ze to sa nemam namahat ze okna sa umyvaju ku koncu tehu, ze aby sa to takpovediac pohlo(ze vraj sa to tak hovori)... 😀

finfrle
23. júl 2010

Tak jsem doma a nepochodila jsem...vse mam zarizene ale jakmile jsem prisla do prace za sefem at mi da papiry na materskou....ze pry zapomnel 😠 musim tam za nim zase zajet v pondeli ci utery 😠 no sragora jeden!
Jdu si vas docist 😉 koukam,ze toho bude hooodne kecalky 🙂

finfrle
23. júl 2010

@barbora87 Barbor me nejvice pomaha na zahu mleko a nebo na to je pro tehotne Gaviscon,Rennie!
@schnucki Co se tyce monitoru dechu do toho nejdeme,kamosky rikali vyhorene penize a pry se jen vice stresovali....ale nevim 😕 ja ho mit nebudu.
@yarden Ahoj holka 🙂 ovoce poranu nedela dobre na zaludek si ho prekyselis a pak je to nanic,radeji toustik 😉 neco suchciho a pak az ovoce.
@ivanajelinek 🙂 koukam,ze jsme vsechny ranni ptacata pri patku 🙂

Pisu heslovite 🙂 mate toho teda napsano hoooodne

schnucki
23. júl 2010

@ivanajelinek koukam si se do toho ale pustila 🙂 ... ja se nejak nemuzu premluvit, valim se na gauci a bastim chlebik ....

@finfrle to si dela srandu? tak snad je bude pristi tyden mit, jinak ho nervuj dokud ti je neda ... to byl nas nazor s manzelem na ten pristoj taky ... reknu mamce at ho zatim nekupuje a uvidime ....

finfrle
23. júl 2010

@schnucki to je neco nanuk pak chlebik 🙂
jj je to ... ale co nadelam,snad pristi tyden to bude,musim to popsat a na to,kdyz jsem mu rekla jak to bude s dovolenou jen koukal a nechapal jak ji muzu chtit ci co 😀 😠 Jsem rekla,ze mi ji musi zaplatit a koukal jak ....

finfrle
23. júl 2010

jeee uz jen dva dny!V nedeli mame prvni vyroci svatby 🙂 🙂 😵 krasny rok a snad i ty dalsi budou takove 😵

barbora87
23. júl 2010

@meleri No to ti verim...ale drz sa!dufam ze budevsetko ok...
No pes boltiez doma 🙂 naucil sa ze nemoze k nimchodit 🙂 ale to bolo len ked boli malinke v krabici...ked uz behali takho tie stenata otravovali to bola sranda...

@finfrle ahojky no to je inteligent!tak dufam ze buduci tyzdenti to urobi...

schnucki
23. júl 2010

@finfrle ja bych si dala i varenou kukurici, ale v kramu co meli se mi moc nezamlouvala ... ale zitra se po ni jeste podivam 😀

tak to predem gratuluji k vyroci 😵 urcite budou i ty dalsi super 🙂
hele a co ta bradavka? je to uz lepsi?

finfrle
23. júl 2010

@schnucki Dekuji 🙂
No varenou kukurici bych mohla stale ale je tu zase za 1.89 eu coz prehaneji za 2mensi a v sezone!Mam jednu v lednici ale ta bude asi az na nedeli...vymyslim co uvarim 🙂
Jinak ta bradavka je stale pootevrena ale uz neboli,predtim mi do ni uplne strilelo bolesti a to jako by vystouple znaminko co se mi udelalo na dvorci jsem vcera nechtene strhla a teda to bylo krve!Nastesti prso dnes rano vypada ok,zeptam se v nemocnici co a jak a radeji at se kouknou ale vypada to v pohode.

@barbora87 Taky doufam,koukam,ze budou stenatka 🙂 jeee

finfrle
23. júl 2010

Co mi doporucite na uvareni na nedeli?
Zvazuji veprove kotlety,nejak upraveny brambor 😕 ,jablecne pyre k masu,a nevim ...... 😕 😕 nebo neco jineho ale co?

schnucki
23. júl 2010

@finfrle at se ti radeji na to fakt nekdo podiva .. ale je fajn ze uz te neboli 🙂

ja ani nevim co budu varit zitra, natoz v nedeli ... ale ja mam chut na bramborovou kasi, tak zitra koupime brambory a uvidim co k tomu 🙂
a rizoto asi udelam 😀

finfrle
23. júl 2010

Ja zvazuji jako slavnostni bastu ale nemam poneti co,si rikam,ze mame kazdy den nacancano 🙂 tak neco specialniho na nedeli jojo to netusim 🙂
Dneska budu varit spagety 🙂

ivanajelinek
23. júl 2010

Joj kocky tak mna to tak zmohlo ze som si nachvilku zdriemla 😝 A teraz nieco navarit...
@finfrle ahojky...Zasa robis chute?? 😀 😀 😀

finfrle
23. júl 2010

@ivanajelinek to vis 🙂 ale jeste se mi nechtelo varit,tak jsemsi dala bagetu se sunkou 🙂,je mi docela zima tak zvazuji hermankovy caj
Jsem se pokusila usnout ale nic 😒 jsem pritom unavena a pali me ocicka ale nejak nejde zabrat.
Volal mi veterinar,ze k nam prijede kouknout na malou(kocku) aby ji naockoval.Budu pak klidnejsi,ze se mala narodi a vsebude jak ma...

schnucki
23. júl 2010

@finfrle tak ve vareni bohuzel nepomuzu, ja nejsem jaksi expert 😅 ... ale jak te znam tak vymyslis neco uuuzasneho 🙂
vy mate kocku? to bude urcite lepsi kdyz bude naockovana a vsechno jak ma byt 🙂

@ivanajelinek spravne, po takove praci jsi si spanek zaslouzila 😉

ja se laduju polivkou a valim na gauci, nejak se mi nechce nic delat ....

finfrle
23. júl 2010

@schnucki Si z toho nic nedelej ja jsem taky valeci 🙂
Kocku mame jj na fcb mas foto 😉 Stelivo a vse dela mm ja ji ted v tehu jen sem tam pohladim davam ji najist.Jsem opatrna a proto i to ockovani.Nastesti je naucena,ze nesmi do loznic ani nic takoveho,zeby skakala na stoly a pod...
ma sve misto(okno) a podlahu 🙂 a viditelne je spokojena i s tim 🙂 Posledni dobou je hodna a moc nevriska za co jsem rada.Snad uz pochopila,ze to nebudeme tolerovat.Ted se jen bojim tech injekci,me bude nenavidet nekolik dni.
Ale musi to byt!!!
Uf to je den zima a lenost a to jsem pritom za dopoledne zvladla veci az az

finfrle
23. júl 2010

Je tady nikdo 😕 🙂 se mi podarilo nahodinku zabrat ale probudila me krec v rameni 😒 mm mi zacs tancit u postele tak jsem se nasmala a boleni zapomnela a je mi moooc fajn.Zachvilku jdu teprve varit ty spagety ale az si vypiju cajik 🙂
Ivanko snad jsi si jeste nenasla dalsi uklid?
Schnucki nejspise vytuhla na gauci 🙂 a nebo pojida zase naminu 😎 😅

barbora87
23. júl 2010

Tak hlasim sa boli sme na nakupe...treba ist do maleho mestecka lebo tu obchod neni...svokra mi kupila vo vögele balerinky tak sa vytesujem a pre mimi za 5€ nove polohovacie lehatko chicco!to sme kupili v takom obchode kde ludia daruju veci a 3/4tammaju novych veci...a oblecko este aj s vysackami z obchodu...aj na tom lehatku...hodim fotecku na fb lebo tu mi nejde pridat z mobilu
inak tu je prijemne sprchlo tu...

finfrle
23. júl 2010

@barbora87 paradni cena!Uz se tesim na foto!
Lehatko zatim nemam a nevim jestli budu porizovat?!
Jsem po tom spanku nejak prastena pres palici.

barbora87
23. júl 2010

@finfrle No ja som kupovat nechcela lebo ze mi kamoska pozicia ale svokra to chcela zobrat ved za tu cenu a nove ako zadarmo...
Joj ja sa tesim na vecer ked pojdem hajat...dnes som nejaka mimo a jedla som len raz a to za lyzicu polievku a buchtu plnenu lekvarom

finfrle
23. júl 2010

@barbora87 Musis jist!!!!Honem mysli na prcka v brisku musis!
Kdyz tu jsem ja tak tu neni nikdo 😀 se mi vyhybate 😀 😕 😀
Vcera jsme si pustili dva super filmiky,tak dnes asi zase nejaky 🙂 mala mm kopala krasne a silne.Je to krasne moc a mm vzdy zari ocicka 🙂

barbora87
23. júl 2010

@finfrle No dnes som fakt mimo a mimi sa od vcera neozyva :((( asi sa zlaklo ked som 4krat sedela na wc 🙂 ale pojdem si nieco dat potom si trochu oddychnem...dnes som si vybrala este take super gumaky 🙂 zajtra si ich asi kupim...
Jeee parada ze ste mali taky pekny vecer...ja sa tesim ked pridem domov a mm sa bude len a len mne venovat 🙂

finfrle
23. júl 2010

@barbora87 to je normalni,ze mimi odpociva a spinka.Ono potom kolem 24tt se zacne hemzit az az neboj.Me se taky stane,ze treba den dva le lina a chrni!
Hlavne nejez ty slataniny co jsi psala!

barbora87
23. júl 2010

@finfrle Hej?no len som sa bala ci som nejako mimi nemohla ublizit ked mi bolo rano tak zle ...
Neboj od dnes ziadny salam ani nic...teraz mam take rozky plnene makom tak mnami mnami 🙂))

finfrle
23. júl 2010

salam klidne ale hamburgry a smazene nugety nebudou to prave a navic po takovem jidle zarucene je spatne i pali zaha! Ja si salam dopreju ale v omezene mire.
Male jen tak neublizis ale davej pozor na kose s pradlem 😅 znas se 😀
Ono je to maly vetrelec a jen tak se neda a neco ho jen tak nerozhodi 😉

barbora87
23. júl 2010

@finfrle No ale to 4krat na wc sedenie som mala uz asi pred 2tyzdnami po tej istej salame co som papala tak neviem...ale mne ani smazene jedla nechutia...fakt si dam len obcas a hlavne nemastne veci...no svokra je zase v robote 2hodky tak potom si urobime normalnu veceru...ale na tu pizzu co som jedla v pondelokmam este aj teraz chut a myslim na nu...asi si s drahym doprajeme buduci tyzden 🙂))
no to som rada ze to je votrelec ved co by som si bez neho pocala 🙂

ivanajelinek
23. júl 2010

Ahojte...Nie uz som neupratovala...Neni ani co.Som vyvesila pradlo von a za pol hodku taka leja, ze som utekala zvesavat...A bola paradna burka a ochladilo sa nejak na 15 st 😝 Rozmyslam ci mame ist s mm teraz nakupovat alebo az zajtra...Ale asi az zajtra lebo ako pozeram tak mi mm zaspal na gauci...Sme mali mat wassergymnastik, ale hebamme nezdviha telefon, tak je asi pri porode zasa...Uvidim ci zavola spät..moj maly mal v bruchu stikutku, konecne to videl aj manzel...Sme sa na tom smiali, sa mi asi 10 min natrasalo brucho 😀

finfrle
23. júl 2010

Barbor,kdyz mas chut,tak si dej ale malo 😉
To mas pravdu co bychom si bez vetrelce pocli 🙂
Ja nekdy do sebe taky naplacam i nezdrave ale jen mene protoze vim,ze se moc dobre citit pak nebudu.
Rikala jsem si,ze v tehu budu zrat hodne a ono je to naopak 😕 😅 Uz je tolik hodin a vareno neni 😀 to jsem ale manzelka. 😀 😀 😀 co ta fotecka!

finfrle
23. júl 2010

@ivanajelinek 😀 😀 😀
Hlasili v evrope bourky a velke ochlazeni!