Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

barbora87
13. aug 2010

@finfrle Uz letiiiim 🙂 a kedy idete na tu party?no to ti verim ze si k.o. Tak odpocivaj zajtra...a dnes si to na party uzi!a malinka teda nech odpociva aby ste sa mohli bavit

finfrle
13. aug 2010

@barbora87 Mame jit za dve hodiny ale nevim nevim mozna pozdeji,protoze jeste nejsem ani okoupana a vlasy...velka neznama.Zitra se vazne ani nehnu!

barbora87
13. aug 2010

@finfrle Tak pekny vecer a zajtra sa ozvi ako ste sa bavili!ja cakam na mm

schnucki
13. aug 2010

@barbora87 ja jsem byla u sousedky, byla sranda ... prijela ji nejaka teta kterou nechtela videt, takze byla schovana v loznici a ja s jeji tchyni ze jako davame pozor na malou ... no mysleli jsme ze nechaj tam balicek a zas odjedou, ale neeeee, sli dal ... no nakonec mala usla tak toho tchyne vyuzila a zasla nenapadne do loznice (asi po 45min 😝 ) ... dohodli se ze sousedka zavola manzelovi, ten zavola domu ze se jeste zdrzej jako na nakupech a ze tchyne musi pryc, takze se taky zvedli a ze taky pujdou ... no sousedka se malem pocurala a jeji manza stal buhvi kde za rohem a autem a cekal az mu dame echo ze jsou pryc 😀 no akce ....

barbor je mozny ze to byla skytavka, ja ji teda tak brzo nemela, nejdriv pred par tydny, ale mala ji nema casto ....

@finfrle panejo, ty jsi dneska byla zas pylna ... to se budou mit na te party .... uzijte si to a zitra si hezky odpocin 😉

barbora87
13. aug 2010

@schnucki Jeee tak to ste mali srandu 🙂))
no ja si to inak neviem vysvetlit ze co by to bolo...este aj v intervaloch som len cumela...tak akoze ja sa nedivim ze vsetlo tak citim ved mam uplne mini brusko a placenta v zadu tak mam extrem 🙂
a co robite cez vikend?uz je postielka zlozena?

ivanajelinek
13. aug 2010

Ahojte..Citam ze sa mate dobre a aj prckovia v bruskach posluchaju. 😉
@finfrle uzi si to na party, ale neprezen to 😀
My sme dneska triedili veci a zajtra sa ide na nakupy. Este mi chyba par veciciek...Tak som zvedava ci nieco najdeme...Prajem vsetkym krasny vikend.

schnucki
13. aug 2010

@barbora87 to jo, takova necekana akce 😀
je mozny ze to skytavka byla, protoze nic jineho me ani nenapada ... ja nevim od kdy mrnouskove skytavku muzou mit, ale u me to je taky tak ze citim jakoby vevnitr takove impulsy pravidelne a pokud je dobre natocena zveda se mi i brisko ... nase mala se zacne po nejake dobe rozcilovat, se tam zacne kroutit jak paragraf 😀 a vetsinou to trva i dlouho ...

dneska peru povleceni a takovy to na strany postylky .... postylku budem stavet o vikend, chceme totiz presunout postel jinak nez ji mame, ziskame tim vic mista a ja muzu mit postylku na me strane postele, takhle bych ji mela na konci postele ....

@ivanajelinek ahoooj, a co vam jeste chybi?? ... ja uz mam vse podle velikosti a uz mam i vybrano co vezme manza sebou do nemocnice 😀

ivanajelinek
13. aug 2010

@schnucki ahoj..No este nejake tie bodycka (mam par, ale uz vidiet ze su nosene), tak aj nejake nove, dupacky 62 alebo polodupacky 62 (nemam ziadne), pyzamka 62 nemam ziadne, a nejake kabatiky na gombiky(nieco co sa neprevlieka cez hlavicku, lebo takych mam dost) tiez 56 a 62...a este nepremokavu podlozku do kolisky, lebo mam len velku do postielky...A nejaku tu flasku...takze hurraaa zajtra na nakupy 😝 A ty ako sa citis?

schnucki
13. aug 2010

@ivanajelinek tak to mate pred sebou jeste nakupy 😵 .... tu nepromokavou podlozku musime taky jeste koupit ...
my pojedem zitra nebo pristi tyden taky na male nakupy, chceme se jeste podivat v jednom kramku na autosedacku a vzit manzelovi rodice sebou, protoze ty nam chtej koupit stojanek na vanicku a ja jeste to polohovaci lehatko ....

ja se citim dobre, mala se ocividne soupla dolu, no uvidime v pondeli 🙂
no a v pondeli nas ceka po kontrole u doktora cesta na urad ktery ma na starost vsechny ty pridavky na dite a tak, aby jsme se informovali co nam nalezi, kolik asi tak dostaneme a jak je to vubec s tim kindergeld, co chtej zrusit ....

ivanajelinek
13. aug 2010

@schnucki zrusit???? To som teda nepocula...Ved Kindergeld dostavas az pokial dieta studuje, nie?

schnucki
13. aug 2010

@ivanajelinek promin, ne kindergeld, ale elterngeld ....

ivanajelinek
13. aug 2010

Tak ani o tom som nepocula. Ved prednedavnom som bola na takej prednaske o elterngeld a tan nic nehovorili. 😕 A odkedy to maju rusit? A to ako nebudu zeny na materskej dostavat nic, alebo ako? No musim sa aj ja na to spytat.

schnucki
13. aug 2010

@ivanajelinek doted to bylo okolo 300euro a ted to bud snizej na 150 a nebo uplne zrusej ... a dokonce to vypada tak, ze my dostaneme tenhle rok jeste 300, ale pristi rok tech 150 nebo nic ... platit to bude od pristiho roku, pribuzna od kamaradky ma termin 31.12. a dostala dopis, tak se ptala jak je to u me ....
ja ti kdyztak v pondeli pisnu do IP co nam povedeli ...
dlouho se to omylalo ve zpravach, jsme se tu s manzelem rozcilovali, ze chtej setrit na tomhle ... dokonce i to Harzt IV chtej nejak zkratit ... tenkrat dokonce ty velky ryby, podnikatele a tak nabidli, at jim zvysej dane, ze tak se na penize taky dostanou, ale ne, oni nam vezmou elterngeld ....

http://www.rp-online.de/politik/deutschland/Kri...

dokonce tim jejich sparprogram klesla o dost oblibenost Merkel ...

schnucki
13. aug 2010

ono spis vypada ze to budou jen zkracovat na tech 150, akorat ze ona rikala i neco o zruseni ... coz je ale podle me blbost ... ale snizovat se to bude urcite ...
ja si myslela, ze kdyz se mala narodi tenhle rok, dostaneme komplet tech 300 cely rok, ale vypada to ze od ledna nam to taky stahnou na tech asi 150, coz me strasne vytaci ....

yarden
14. aug 2010

Ahojte babulky...

JA nemozem spat, ale snad vy ste na tom lepsie a ste v risi snov...
Mna zobudil necakany navstevnik, svab... V Izraeli je ich dost, vacsinou v trave a obcas vlezu do domu... A tak vliezol, ale neviem kade, lebo vsade mame na oknach sietky... No ma vydesil a tak som ho likvidovala ako vo filme "Men in black" s miernym vylepsenim "Woman in white" 😀
Som mu dala pocitit vonu chemikalie v spreji...
Uz sa bojim zaspat...

schnucki
14. aug 2010

@yarden ja taky nespim, nejak nemuzu zaspat 😝
😀 si te dokazu predstavit ... svab 😝
ja tu posledni dny zabijim komary, vubec nevim kde se furt v loznici berou

yarden
14. aug 2010

@schnucki Tak sme na tom podobne... Ja uz som potom nezaspala, citim sa teraz ako po tazkom flame... Citala som si ... Ale bol to desny zazitok... Akomare pozname aj my... Bzucia okolo usi a su velmi dotierave...

barbora87
14. aug 2010

Ahojte babule
ja som sa pred hodkou zobudila a este s mm lezime...v noci som spala dobre az na tu hroznuuuu burku...maly ma vecer nechal uz o9zaspat tak parada...

schnucki
14. aug 2010

@yarden ani mi o nich nemluv, uz treti noc kvuli nim nespim, fakt nevim kde se berou, cele leto nic a ted najednou ... a jsou jeste ke vsemu takovy mali ze nez ho najdu 😝

ja se ted vyhrabala z postele, spala jsem tak dve hodky, ale nejak mam hlad tak nemuzu spat dal 😝 to bude dneska den ....

barbora87
14. aug 2010

@schnucki Tak to si toho vela nenaspala...tak sa napapaj a chod este spat...za par tyzdnov sa uz nevyspis 🙂

yarden
14. aug 2010

Ahojte opat... Som si skusala lahnut na polhodinu, ale neda sa mi zaspat... Idem si urobit kavu a nejako to musim prekonat...
A este budem cely tyzden sama, moj drahy bude v SR az do dalsej soboty...
Sa tu zblaznim... 🙄

barbora87
14. aug 2010

@yarden Joj tak mozno cez den pospis...a kedy pojdes ty zase na sr?neboj my sa ti budeme venovat aby si nebola sama

mirusch
14. aug 2010

Ahojte. No ja som dnes tiez kukala do plafonu od pol piatej do pol siestej 😝 Stale bojujem s vedlajsimi ucinkami druhej migrenovej tabletky. Ale nevadi, hlavne, aby sa mi to uz nevratilo. Kazdu chvilu ocakavam mamu, tak budem par dni mimo, keby nieco, moze ma Schnucki skontrolovat sms 😀

@schnucki To je viac ako nanic s tym setrenim. Ked ohlasili setriaci program, prve co ma napadlo bolo, ze zase budu setrit na skolstve, kulture, Harz IV... A aj tak je. Svinstvo. No ale chcu znizovat pocet vojakov, aspon nieco. Skoro som vypenila, ked som videla v telke, ako sa pytaju bohatych na jednom nemeckom ostrove, ze co si myslia o tom, ze by mali platit vyssie dane - tak sa niektori rozculovali, ze preco neberu peniaze od Harz IV. No chapete? 😠

Ok, tak si pekne tehulkujte, ozvem sa neskor.

yarden
14. aug 2010

@barbora87 3.9. mam UTZ takze poletim bud 2.9. alebo 1.9. podla ceny leteniek... Tak asi na tyzden...Asi opat aj s drahym 😎
A s Vami mi je dobre... Len skoda, ze sa nemozeme stretnut niekde na kave a pokecat tehulkovo a maminkovo...
A neviem neviem ci zaspim cez den... Mozno len privriem oci a zrelaxujem...

finfrle
14. aug 2010

Krasny den,snad mate slunicko a ne jako tady...
Dnes nevarim bude ohrivaci den a jen odpocinek.Party byla uzasna a moc jsme se pobavili a zasmali.Na zacatku byla pres pul hodiny mse a musim vam rict,ze jsem na ni byla poprve,kdyz nepocitam vanocni...Knez si jako by udelal oltar v kuchyni a vsichni se pak usadili po celem dome...byl to takovy maly kostel z celeho domecku.Mala me pekne celou dobu kopala a docela to byl fajn stary sympatak.Pak prislo na radu jidlo mnami to bylo neco a o dezertech ani nemluvim ale vite co kolace i schnucki kolac sli hodne rychle naodbyt.Ja zase zkousela ty jejich 😝 Pak tanceni a vazne parada 🙂 ja teda jen koukala.
O pulnoci jsme uz byli doma.Byla jsem vazne unavena,mala kopala a uz me bolelo dost v zadech.Usnula jsem jako mimi az na to behani na zachod.

Schnucki Jsi me pobavila s tou tvou kamoskou 😀 takova akce Jamese Bond byl oproti vam suchar 😉 😅
Nezapomen odpocivat!Lehni si na postel a jen manzelovi davej pokyny jak ma postylku postavit 😉 to chlapi radi 🙂

Ivanka tak jeste koukam,ze nakupy si uzijes 🙂 to je asi ted super ne,ze muzes vzit od manzela maminu a vyradite se spolu...Moc si to uzij

Yarden koukam taky vzruso jak jsi honila svaba co...snad si ho dostala oni se potvory umi dobre mnozit!

Barbor jen jeste lenos a relaxujte vsichni tri!

Mirusch uz ted nam chybis 😉 opatruj se a uzij si mami a pekne slintani preji...snad uz mas naladu ok

JInak jsem vcera koupila pro malou nuzky,jednorazove podlozky a nepromokave prosteradlo,to stalo jen 5eu pocitam,ze si ho projistotu dam na svou postel abych predesla tomu jak nekdy praskne voda v posteli a pak by byla mokra cela madrace...

finfrle
14. aug 2010

@yarden ja jsem uplne ko a moc se necitim ale spat uz nemuzu...rano me vzbudilo to me slunicko co lezelo vedle me a ze pry uz nemuze spat,a ze vstavame ...no jo to jsou ty nase spolecne snidane 😅
Mala si kope ale vypada to podle pocasi,ze to zalomime i tak.Dnes je tu jen 14stupnu a vazne kosa.

yarden
14. aug 2010

@finfrle A super ze ste si uzili na party... To bolo cisto v irskom style?
A brala by som aspon na jeden den vasich 14 stupnov...My tu mame furt 35 a 100% vlhkost a noci su podobne... Posielam Vam trosku tepla... Ale ked sa chcete ohriat, tak pridte... Nieco ukuchtime... 😵

finfrle
14. aug 2010

@yarden Tak jo za Xhodin jsme u vas 😀 ja kuchtit nebudu nastesti jsem mela polevku v mrazaku tak rozmrazuji a v lednici mam potato cake,takze jen osmahnu a hodim do trouby 🙂 vazne relax...peceni nechci ted videt dlouho 😀
Ono na te party byli pouze Irove a pak ja s mm a jeden par polaku ale jsme nejak zustali jen s Irama a bylo to super.Presne jak jsem cekala kazdy se me ptal kdy malou cekame a hladili mi bricho a nadbihali mi,ze tehotna zena ma sedet a pod ale me v sede je nic moc tak jsem radeji stala... 😅

barbora87
14. aug 2010

@finfrle Jeee parada tak ste si to uzili!my uz sme usilovny ako vcelicky kuchynu som dala do poriadku uz periemdruhu pracku mm sklada komodu na jeho veci lebo sa vystahoval z detskej do obyvacky aby mal maly miesto 🙂

Inak chytaju aj vas niekedy depky co sa tyka buducnosti?

@yarden jeee super tak o2tyzdne frcis a uvidis drobca ako narastol

finfrle
14. aug 2010

@barbora87 to vis,ze ano.Prepadne te takovy strach a uzkost z toho co prijde a pod...normal.
Vlastne se nam zmeni zivot uplne naruby...uz to neni jen o nas ale i o tom spuntovi...jak uz jsem psala porod se zvladne ale mam takovou predstavu,ze prijedu z nemocnice a vytahnu autosedacku a co ted....
Jsem si s mm rikala,ze si sedneme a budeme na ten uzlicek koukat 😀