Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

zuzanka7117
16. aug 2010

Tak uz som z kontroly doma. Povedala mi ze je vsetko ok, vsetko sa pekne vycistilo a chvalabohu tam uz nic nie je...tak som rada, ze to mam za sebou......Uz som fakt s nervami v prdeli.....esteze v piatok cestujeme, aspon nejaka zmena......Tak babule, tymto sa s vami lucim a ozvem sa po dovolenke.....mozno aj skor... 🙂
Ahojteeeee

barbora87
16. aug 2010

@ivanajelinek Oky doky odfotim dnes alebo zajtra no ja si este pockam 🙂 ale vy uz za chvilu budete mat drobcov v naruci

@zuzanka7117 Som rada ze je vsetko ok!drz sa a oddychni si na sk...urcite sa nam ozvi

ivanajelinek
16. aug 2010

@zuzanka7117 tak si poriadne oddychni doma...Urcite to potrebujes.Inak som naposledy citala v casopise, ze v Norsku je najlepsia starostlivost o tehulky...

zuzanka7117
16. aug 2010

@ivanajelinek hehehe....to je dobra somarina.....pokial zena nema nejaky problem, ani ju nevysetria....a myslim ze som zivym prikladom ako sa tu staraju.....no mam dost....

schnucki
16. aug 2010

@ivanajelinek super ze vsechno v poradku a ze se maly ma k svetu 🙂 ... ja jsem si nakonec taky zabalila pyzamko, protoze me prijde zbytecny kupovat kojici kosili jenom kvuli porodnici a pry je pro mnohe lepsi jednodusse zvednout vrset, jako u tricka 🙂 ...
tasku uz mas zbalenou??

@barbora87 to je vzdycky super kdyz manza taky citi, vid ....

schnucki
16. aug 2010

@zuzanka7117 je moc dobre je konrola dopadla dobre, ... hezky si na dovolene odpocin a uzij si to 🙂
a uz jen koukat dopredu 😉

finfrle
16. aug 2010

Ahoj holky,prejeli jsme kolem treti ale bylo mi dost spatne,tak jsem sla spat.
Prohlidka u dr.byla trochu jinaci nez jen obvykle otazky jako "jak se mi libi Irsko" 😅
Mela jsem v nemocnici zase jineho doktora ale byl fajn.Prohmatal mi bricho,dokonce ho poprve i merili a poslouchal dlouho srdicko 144 🙂 docela dlouho daval si zalezet,zkontroloval moc a tlak a tam byl zadrhel.Merili mi ho 3x a mam ho moc vysoky,tak ted musim kazdy tyden k GP na kontrolu a musim se pry moc setrit.Takze konec s uklizenim a radenim po baraku.Na kontrolu do nemocnice jedu az za 5tydnu coz budu v 35tt tak uvidime.Zatim tedy jen GP.
Cely den mala pokopkava 🙂
Nakoupili jsme pro ni par vecicek,tak pak vyfotim.

finfrle
16. aug 2010

Emilka vas moc pozdravuje,neciti se moc dobre a je unavena.To stehovani a vubec cely navrat na SK ji moc nesedli.Ve stredu jde do poradny,tak pak mi pisne co a jak.Sonicka mela vcera poprve skytavku az ji bylo Emili lito a snazila menit polohy ay to malinkou preslo.Mam vas moc pozdravit.Zatim nemaji predstavu,kdy se nastehuji do sveho...

finfrle
16. aug 2010

@schnucki Ahoj to je moc dobre,ze u lekare vse vporadku.Tak to vypada,ze miminko prijde mozna uz brzo jo 🙂 Uvidis,rozhodne uz to mate zapar!Na potrhani taky pomaha i dubova kura a ta je i v provedeni mast a je pry moc dobra i po porodu!!!

@ivanajelinek holka davej na sebe pozor taky uz to mas zachvilku!Super,ze na kontrole vse ok!

ivanajelinek
16. aug 2010

@schnucki nieee, tasku este nemam zbalenu. V stredu mi da hebamme zoznam, ze co vsetko zbalit.Ale uz mam kozmetiku tak bokom, dam k tomu to pyzamo, nejake uteraky, a ostatne tam rychlo dohodim.Ty uz mas? Juj ja zacinam mat hrozny strach z toho vsetkeho.Najmä z porodu. Aj celu noc mi behali taketo myslienky hlavou 🤐
@finfrle tak je dobre ze aj u vas vsetko okay. No a s tym vysokym krvnym tlakom neni ze vraj sranda.Naozaj sa setri..Ziadne umyvanie okien a nocne upratovania, dobre? 😀

schnucki
16. aug 2010

@finfrle super ze je vsechno v poradku ... a jak pise ivca, klidovy rezim, s tlakem neni sranda ... no ale aspon ze ti ho budou hlidat 🙂

@ivanajelinek ja uz mam tasku zabalenou 😀 uz jen do ni pak hodim kartacek a je to ... ale jeste se chci podivat po nejake zince, nebo tak, jinak uz mam v tasce vsechno 🙂 ... pokud se teda zitra v nemocnici nedozvym ze mi jeste neco chybi 🙂

ja teda zatim obavy nejak nemam, jedine co me mozna sem tam probehne hlavou je, abych poznala ty spravne kontrakce ... ale myslim ze po dnesni prednasce u doktorky to zmaknem ....

finfrle
16. aug 2010

@ivanajelinek jj urcite to nebudu prehanet pravda je,ze je mi dnes dost divne ☹
Neboj zvladnes to!!!Verim,cim blize to je tim je kazda vice nervozni.

barbora87
16. aug 2010

Tak babule ja som sa okupala a uz lezim v posteli je mi cele poobedie nejako zle...a teraz na vecer je to este horsie mala som aj take krce v crevach som si posedela na zachode...no neviem co so mnou je...skusim si zmerat tlak lebo posledny tyzden som si nemerala..
Tak potom informujte co teda treba do porodnice...ja po 30.tt zacnem si pomaly pripravovat aby som v decembri nebehala po obchodoch...chcem sa nahlasit na cvicenie bud od 21.9. Alebo od 21.10. Tak uvidim...este od 36.tt budem chodit na akupunkturu az do porodu tak som zvedava

ivanajelinek
16. aug 2010

@schnucki neboli ta brucho uplne hore? Ja mam brucho hore pod prsiami hrozne citlive.neviem ci to moze byt tym ze koza sa stale viac a viac natahuje...Ale to len na dotyk boli.

schnucki
16. aug 2010

@ivanajelinek me tak jak to popisujes brisko nahore nebolelo, jedine co bylo, ze mala jak se natocila hlavou dolu tak me tam tlacila nozickama, ale to jsem vzdycky vedela ze je to ona, polochtala ji aby prestala 😀 ... ted jak je niz tak je to lepsi, ... dokonce i zaha uz me tak nepali jako predtim, uz se to da vydrzet
kazdopadne jestli je u tebe taky hlavou dolu tak se roztahuje, 🙂

@finfrle natahni se a odpocivej dneska ... zitra bude urco lip 🙂

@barbora87 tak snad te to brzo prejde

finfrle
16. aug 2010

@schnucki no ja se snazim ale je mi vazne zvlastne spatne tak jako bych mela kazdou chvili ombdlit ci co.. ☹

@barbora87 Davej na sebe pozor a kdyztak mazej k lekari!

schnucki
16. aug 2010

@finfrle tak zustan dneska radeji lezet a pokud manzilek muze at se o tebe postara ... asi to bude tim tlakem ...
snad ti bude zitra lepe

finfrle
16. aug 2010

@schnucki snazim se nic nedela a manzel se stara a hladi brisko i me at nam je dobre.
Dala jsem fota do allbicka.
mala ochutnavka 🙂 holky jeste k tomu hrebinku co myslite je v albicku ktery?

finfrle
16. aug 2010
finfrle
16. aug 2010

Holky spani nejde alespon jsem se zasmala...
Proctete si a bavte se jako ja!
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/veta-kte...

barbora87
16. aug 2010

Tak ja tiez este nespim...maly zase frci v brusku tak chcipam a zacinam byt hladna...ale nechcem tak neskoro jest takze musim vydrzat...

barbora87
16. aug 2010

@finfrle to je super tema 🙂
zobrala som si vankus na kojenie a skusim spat s nim mozno to malemu bude robit dobre ked sa tak pritulim...teraz je klud asi 15min tak skusim hajat

finfrle
16. aug 2010

@barbora87 Ja se najedla hihi bageta a koktejl z mleka,jogurtu a mrazenych jahod 🙂

schnucki
17. aug 2010

dobre ranko holky,

@finfrle , @barbora87 jak vam dneska je?? doufam ze uz lip jak vcera 🙂

a zbytek se ma jak??

ja letim do banky a na nakup, tak na vas mrknu az prilitnu ....
jinak vcera jsem dostala mail ze skrinky opustili sklad, 😀 ted jen cekam na mail kvuli dohodnuti terminu kdy je maj privezt .... uz se nemuzu dockat 😵 jak mala holka na vanoce 😀

finfrle
17. aug 2010

Ahoj ☹ to byla ta nejhorsi noc za cele tehotenstvi 😒 Nespala jsem vkuse ani pul hodiny a vypadam teda uzasne...

@schnucki To je paradni,ze skrinky jsou uz na ceste!!!

finfrle
17. aug 2010

Uz jsem mezi 30kami 😅 dnes nam zacal novy tyden!
Dam si sprchu snad me probere a zlepsi naladu.

barbora87
17. aug 2010

@finfrle Ahojky joj tak to si toho nenaspala :(((

ja som spala super a este k tomu do 9.15!!!po prvy raz co som tehu som tak dlho spala!!!rozmyslam ci to nebude tym ze som vecer nepapala...aj ten vankus na kojenie mi bol taaak pohodlny...maly je v brusku kludny a nikde ma netlaci tak parada!

@schnucki jeee tak aby ste stihli skrinky postavit nez pride malinka 🙂))

finfrle
17. aug 2010

@barbora87 Me ta nase malicka teda dava rany je vzhuru az az!
Mam za tebe radost,ze spinkas a i zavidim ale bude dobre jen to ted posledni dve noci stalo za nic ale bude fajn...

barbora87
17. aug 2010

@finfrle No ja som teraz uplne ako iny clovek!uz som cysala byt vytrela dlazku a za chvilu pride kamoska s malou...citim sa fajn po dlhej dobe...no neboj take noci pridu aj na mna...
Juj inak uz ti nabehol 30.tt 🙂

schnucki
17. aug 2010

@finfrle tak to me mrzi ze nemuzes takhle spat ... a pres den neusnes? ja kdyz jsem nemohla spat v noci, tak jsem to vetsinou zalomila pres den ....

@barbora87 ja ted uz jen cekam na email od speditera ze kdy je privezou, ale melo by to byt tenhle tyden, ... takze se pomalu poustim do radneho vyklizeni skrinky, byla to totiz moje pracovna, 🙂