Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

ivanajelinek
23. sep 2010

@finfrle Dobre ranko 😉 Ja uz som tiez od siestej hore, ale som este lezala a citala a potom nachvilu zadriemala. 😵 Teraz sa idem nachystat a idem na celyden ku kamoske(tehulke). Idem jej pomoct balit, lebo sa v sobotu stahuju.Aj tak sa doma nudim.Este pride aj jedna kamoska, dame rano ranajky, a cosi porobime.Tak sa nelakajte ked sa tu cely den neukazem...Prajem vsetkym krasny slnecny den 😎

finfrle
23. sep 2010

@ivanajelinek Jsi zlata,ze jsi nam napsala 🙂 Uzij si pekny den.Bude to prijemna zmena a ty prijdes na jine myslenky 😉 Ja se jdu projit okolo baracku abych mela trochu elan...

ivanajelinek
23. sep 2010

@finfrle Ty sa tiez opatruj.Ozaj a co tvoja noha? este mas tu ortezu? kedy ides zasa k dr.-ovi na kontrolu, aby ti povedali ci malinka lezi dolu hlavickou?

finfrle
23. sep 2010

@ivanajelinek Jednu kontrolu mam zitra ale to je takove ze jen tlak a moc ale 4.10. jedu do nemocnice a tam mi snad reknou.Uz mam pripraveny seznam otazek 😅 abych vedela co a jak.Ortezu uz ted moc nenosim.Prave jsem se vratila z venkovni prochazky jen 10min okolo ulice a trenuji nohu aby to tak nebolelo.Uz jsem prelezena..U male jsem si myslela,ze je hlavickou dolu ale ted teda vubec netusim...

ivanajelinek
23. sep 2010

@finfrle Ved to je za tyzden. tak pockaj a uvidis, ze co ti povedia...SA zajtra ta nemozu prezret, ze ako malinka lezi?Ci to ides inde...Tak hlavne pomalinky s tou nohou, dobre?

finfrle
23. sep 2010

@ivanajelinek jj neboj.Jdu zitra k debilnimu GP tak na bricho ho nenecham sahat po tom co bylo posledne!Radeji si pockam do nemocnice.Pujdu si udelat asi tousta a zkusim se natahnout prece jenom 2 hodiny spanku kazdou noc nic moc.

barbora87
23. sep 2010

Ahojte babule
Ja som dnes do9chrapala 🙂)) a aj to ma hafani zobudili lebo mi skrabali na dvere...tak som sa naranajkovala,dala vyprat a prisli mi 3balicky co som vyhrala aukcie na ebay...samozrejme ze nic pre mna ale pre maleho 🙂))
Ale budem musiet zbehnut do obchodu kamoska ma pride navstivit na chvilu...a dnes budemaz do vecera sama lebo mm ide trosku trenovat...maly mi este v brusku spi...sa nedivim ked vcera od rana az do vecera frcal...

A ako u vas?vsetko ok?

ivanajelinek
23. sep 2010

@finfrle tak dobru noc 😀 Ja stale cakam na kamosku, mala prist uz o desiatej a este tu neni. Ja nemam rada, ked niekto nepride nacas 😠

ivanajelinek
23. sep 2010

@barbora87 Juj a ty co si zasa objednala? A uz je lepsie?

finfrle
23. sep 2010

Ja tu jeste sedim,mala ma nejakou kroutici 😀 nechapu.
Ivanko se nedivim,taky nemam rada,kdyz cekas a ono domluvena navsteva ci schuzka neni na cas.... 😠
Barbor to je dobre,ze odpocivas jen tak dal...pak posli foto co jsi koupila!

barbora87
23. sep 2010

@ivanajelinek no tigrikove vecicky 🙂 svetrik,tricko,mikinu a tak...ale az väcsie...tak od pol roka...Ale to len z ebay...
No zatial sa citim celkom ok...tento vikend budem sama lebo mm ide v sob cez den pomahat bratovi a od6vecer az donedela obeda ide privyrobit ako security...no a rozmyslam ze bzduci vikend by sme mohli zacat malovat lebo ten dalsi vikend mam stretko zo skoly a ideme na krst na sk a dalsi vikend mam uz tu babyparty...no uvidime

A co ty s malym?vsetko ok?

finfrle
23. sep 2010

@barbora87 jak len z Ebay?!...tam se nakoupi vsechno a paradne! 😉

barbora87
23. sep 2010

@finfrle no snazim sa odpocivat...robi mi to aj dobre... Sem tam nieco urobimale nic namahave...no teraz som to dala vyprat ale cez vikend ked sa budem nudit tak pofotim viacej lebo som uz dlho nedala nic do albumu

barbora87
23. sep 2010

@finfrle 🙂 no hej len som to oblecko na aukciach vyhrala a nejsu nove tak som to myslela 🙂

finfrle
23. sep 2010

@barbora87 to nevadi.Mame taky par kousku z druhe ruky a jde to 🙂 nekdy natrefis i na spatne ale co...

blondynka400
23. sep 2010

@finfrle hele opravdu to není žádný problém, když si vemu, jak to ta PA dělala 😀 Ale určitě se zeptej, třeba uspěješ 😉
@mirusch tak mě napadlo, kdyby jsi mluvila se schnucki (asi je to pravděpodobnější, než že přijde sem), řekní jí, ať zkusí malé zapnout fén, když usíná. Je to otiž super věc, hlavně když je takhle neklidné. Miminku to připomíná šumění krve v tepnách co znalo z bříška a 90% miminek okamžitě usne,... Nevýhoda je, že to funguje jen zhruba první 3 měsíce 😝 😀

barbora87
23. sep 2010

@finfrle no musim povedat ze teraz tie veci su vsetky ako nove...a minuly tyzden som ma stastie za 4,50€ som vyhrala aukciu 18kusov oblecenia tak som si povedala ze no som zvedava a ked sme to s mm rozbalili tak sme boli taaaak prekvapeny!!!!vsetky veci v100%stave a uplne krasne!!!mm mi normalne neveril!

janulka04
23. sep 2010

ahojte zienky,
tak ja konecne po problemoch s PC, co mi ho mm zaviroval, som online..... 😅
@schnucki z celeho srdca gratulujem....ako sa mate, kocky, uz ste doma??? 😕

@blondynka400 dakujem za foto Anicky...to je tak krasne dievcatko okate 😵 😵 😵
ako to len utieklo...

a tehulky ako sa mate?

mirusch
23. sep 2010

Ahojte babule. Bola som dnes u dvoch Dr., u jednej len kremy predpisat a u druheho, ktory mi mal konecne objasnit co so mnou je. A aj sa zrejme potvrdilo, po par rokoch patrania a mnohych lekaroch, to, co sa predpokladalo. Nebudem to tu online rozvadzat 😝 Ziadna panika 😉 , aj ked to uplne celkom prijemne nie je. No ale coze. Nejako zvladneme.

@blondynka400 Odkaz odovzdam, dobry napad. Uz som pocula od kamosiek, ze aj digestor nie je zla vec. A pri tom poskakovanie na fit-lopte 😀 😝

@finfrle Ale sa nedaj, ked uz budes v tej nemocnici. Normalne im povedz, ze sa im odtial nepohnes, kym ti na vsetko naodpovedia a nepovedia ti, ako je mala. Uf.

@ivanajelinek Pocuj, ty ale informuj, ked budes rodit. Napis sms. Lebo bez informacii tu mame len nervy 😝

@barbora87 Sikovna! Ja som este nenazbierala odvahu nakupovat na e-bay 😅 Ale na dieta je to asi ine, to sa oplati, oni velmi rychlo rastu a kupovat veci v obchode...to je strasne drahe. Dnes som pozerala na tie ceny a az sa mi oci pretacali.
Skoro som si kupila cierne rifle, ale boli predsa len 1-2 cm kratke. Ja mam dlhe nohy, co je dost problem, lebo na take sa kupuje veeelmi tazko.

schnucki
23. sep 2010

ahojik holky,

tak zase podavam kratke hlaseni ....

vsem dekuju moc moc za gratulace 😵

dneska jsme spali docela v pohode, jednoduse jsme ji zabalili do vetsi uterky jako do zavinovacky a dali do postylky kojici polstar a malou zabednili v nem a jak spinkala ....

ale nastal dalsi problem, nejenze jsem vcera nemohla kojit z praveho prsa, ac jsem masirovala a sprchovala a vymackavala jak radila hebamme, ve 4h rano se mala probrala a ja zjistila ze nemuzu kojit ani z leveho, mliko mi tece, ale prso je tvrde a ona nedokaze bradavku poradne chytnout protoze se nezvetsi ... no manza musel ve finale do nemocnice pro lahvicky s mlikem, nemela jsem ji cim nakrmit ... dneska jsem si koupila takove kosicky, ale taky nam to nejak nejde, .... takze stale neco ... byla jsem dneska uz tak vyrizena, museli jsme ji dat zas umele, ze jsem uz byla chvili pred tim s kojenim seknout .... ted cekame na hebamme

jinak se mame dobre 😀

doufam ze se mate vsechny dobre a ja zas letim ... snad se nam povede ze bude dobre spat i nadale, to bych si vas pak letem slitla,
papa

barbora87
23. sep 2010

@mirusch no poviem ti niekedy fakt nevies co ta caka...ale pred rokom som objednavala pre hafanov ale nove veci a teraz pre maleho na aukcii par veci...
ale uz staci ved bude ako model a mozem ho stale prezliekat 😉
a co u dr?napis do ip

barbora87
23. sep 2010

@schnucki ahojky
no sme radi ze nas tiez informujes...som rada ze spanie ste vyriesili 😵
a s kojenim to bude terat este boj...ale nevzdavaj to aj to sa vyriesi...treba mat pevne nervy...drzim moc palceky

barbora87
23. sep 2010

tak inak sa hlasim ze som povysavala potom prisla kamoska a pred chvilou odisla...teraz frcim na nete a priniesla mi 2 zakusky tak sa cpem...uz dlho som si chutila na zakusky a teraz ich mam tak si ich vychutnavam

blondynka400
23. sep 2010

@janulka04 utíká to hrozně no... Ty máš nějaké fotečky v albíčku? 😕 Nějak se mi nehce fotoblog zobrazit 😝
@mirusch ještě je prý jeden domací spotřebič, kdetý je na to dobrý, ale teď si nepamatuju který. ale fén je prý nejleší a halvně nejvariabilnější, můžeš hi vzít kamkoliv, takhe by jsi mim musela dát spát do kuchyně 😝 😀
@schnucki no hlavně, že se máte dobře a už je to spimkání lepší, zkus ještě ten fén a třeba jí pak nebudete muset zavinovat 🙂
K tomu kojení, no nevím moc co poradit. Zkoušela si na začátku trošku odsát aby to prso povolilo a pak aby se přicucla? 😕 Ono když je moc nalité, tak to jde těžko. A tím odsátým jív případě potřeb můžeš pak nakrmit. Na tohle je odsávačka dobrá. S kojením určutě nesekni, to by byla škoda. Ono se to naučíte, obě dvě, hlavně až se pak laktace ustálí (tak od měsíce), tak tyhle problémy odpadnou 😉
@barbora87 co máš dobrého? já bych si dala kalsické větrníky, ale to tady neseženu a péct se mi je tedy nechce 😝

barbora87
23. sep 2010

@blondynka400 hmm ani ti neviem co to presne bolo...ten prvy bol nejaky s piskotami a ten druhy puncovy...ale dobreeeee

emily327
23. sep 2010

jupiiii a sme online v nasom novom byvani 🙂 Konecne tu s vami mozem byt kazdy den 🙂 Jaj ale sa tesim....

finfrle
23. sep 2010

@emily327 Gratulace!!!

emily327
23. sep 2010

Prave si citam vase odpovede a na Slovensku sa za epidural plati kazda rodicka, ak ho chce. @finfrle si zlaticko,ze si napisala,ze iba ja lebo som oficialne vedena v IRL ale nie je to tak ☹ Bohuzial ☹

barbora87
23. sep 2010

@emily327 jeeee vitaj!!!tak dufam ze budes kazdy deninformovat!

barbora87
23. sep 2010

Tak ja som postavila polievku a chytili ma take bolesti v krizoch az mi prislo zle :((( a to som dnes len vysavala :(((
No tak radsej som si lahla na gauc dufam ze bude lepsie...