Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
4. okt 2010

@mirusch tak to hned informuj co s finfrle ... emily to bude mit asi tlakem, ja mela na porodnim sale svoji postel a jakmile me zasili tak me doktorka rika ze co nejrychleji na postel a dve hodiny jsem tam lezela, ale malou jsem teda mela i s manzilkem u sebe ... no snad ji bude brzo lip a bude si malou uzivat 😀

@barbora87 nespinka celou noc, ale spi 3-4h v kuse, takze se i vyspim 😀 ....
to mas pravdu, strasne to leti ... uz jsme tu tri odrodily .... fuuuuha

mirusch
4. okt 2010

@barbora87 Finfrle nevie presne, ale hadam sa coskoro dozvieme, co zistili... Ale je pripravena, ze keby mali pochybnosti a nieco by fakt bolo zle, tak ide rodit hned.
No, ja si myslim, ze u Emilky to bude hlavne nizkym tlakom. Ale infuzie vedia urobit zazraky, tak verim, ze ju rychlo postavia na nohy. 😉

Ja sa idem naobedovat a pracovat.

mirusch
4. okt 2010

@schnucki Keby len tri 😀 Na tie predchadzajuce nemyslis? Uz vas je neurekom!

barbora87
4. okt 2010

@schnucki no musim pivedat ze mi tu bude smutno :( tu budem 2,5mesiaca skoro sama :(((
Ale som rada ze to jedna po druhej mate za sebou a mate zdrave miminka...
Jeeee super ze tak spinka...mas z nej radost 🙂
A ako sa ty citis?

@mirusch no keby nieco nech nevaha ved zacina 38.tt tak malinka bide uz uplne vyvinuta...hlavne nech su obe v poriadku...
No verim ze emilka bude zajtra zase fit...musi si oddychnut

mirusch
4. okt 2010

@barbora87 Len 36 tt zacala, ale to tiez staci, to je celkom v pohode. No som na nu zvedava. Som sa jej rehnila, ze nakoniec porodia s Emilkou v jeden den 😕 😀 😝 Uf.

barbora87
4. okt 2010

@mirusch aha takuz mi sibe 🙂)) ale tak v stredu zacina 37.tt hihi no to by bola sranda keby porodila tiez dnes..a aka bola na telefone?

mirusch
4. okt 2010

No, najprv mi pisala sms, ze ju vystrasili, lebo jej namerali vysoky tlak a kukali velmi ustarostene, tak bola nervozna. ale na telefone bola celkom ok potom a hovorila, ze sa neda odbyt. Proste odhodlana 🙂 Isto ze sa boji o malu, kto by sa nie. Som na nu zvedava.

barbora87
4. okt 2010

@mirusch aha no verim ze bude vsetko ok...hlavne aby ju dobre vysetrili a ked treba tak nech porodi hlavne aby nebola ohrozena aj s malou...no informuj

kleopatris
4. okt 2010

jej zeby aj finfrle dnes? 😲 no kazdopadne drzim pasticky 😉
inak aj mne skolaboval krvny obeh a cpali do mna infuzky, lebo som sa nemohla ani postavit...aj cikat som musela na posteli 😝 ale teda maleho mi nechali nonstop, nezajem ci vladzem alebo nie ....

barbora87
4. okt 2010

Tak babule my sme sa s mm navecerali a aom k.o. Pripravim si dokumenty na zajtra a pojdem sa osprchovat a do postele...
rano mam odber krvi potom ideme do banky,potom mame termin v tej firme co stavaju tie domceky,potom toys r us a o 4idem ku kamoske sa dohodnut o babyparty...takze plny den...
Takze vas budem lenna rychlovku citat...

A co ta finfrle?viete nieco?

mirusch
4. okt 2010

Finfrle stale nevie, cakaju na Dr. Ozve sa, ked bude mudrejsia.

meleri
4. okt 2010

chudák Finfrle,
ježiš ale je už v 36 tt měla by krásnou malou žabku, ale donošenou....ale myslím že by to přišlo pro ni nečekaně a nevím jestli se už zařídili s plenama atd...každopádně doufám že všechno je u ní ok!!

Mirusch,
máš zlatozlatou pravdu, musím se postavit do latě vyfackovat a nepřemýšlet takto....pokusím se užít dnešní večer a zítřejší ráno a pak tam prostě pojedu jako vždy....🙂 moc ti děkuju za podporu, jsi zlatíčko!!!

barboro
ahoj! 😵

barbora87
4. okt 2010

@mirusch joj este su v nemocke?chuda :( no tak som zvedava

barbora87
4. okt 2010

@meleri ahojky!ako sa citis?uz ta presli tale psycho myslienky?ja som to tiez mavala a do dnes mi hrabe 🙂

mirusch
4. okt 2010

@meleri Jasne, to sa mi paci taky pristup. Bat sa clovek moze vzdy, nemusi sa ale dopredu 😉

@barbora87 Pred hodinou mi pisala, ze este cakaju na dr. Veru, od rana je tam, je to hrozne, ze ju takto dlho nechaju cakat, ved to je na nervy 🙄 l

Zajtra nebudem na nete, iba vecer....

barbora87
4. okt 2010

@mirusch no je to hrozny pristup :( dufam ze ma aspon co jest a pit...

finfrle
4. okt 2010

Ahoj holky moje.
Dnesek byl opravdu narocny a to moc 😲
Stesti a radost z Emilky vystridal docela stres a strach.Zacalo to tlakem 150/104 po nejake dobe se snizil 130/106 ....udelali mi ihned scan a neco lekare dost vydesilo ohledne srdicka...nic mi nerekli...jen me rychle odvedli i s mm na nejaky specialni scan a tak cekalo snad 40zenskych co to cekali kazdou chvili.Asi po 10min vysla ta co ten specialni scan delala ze nema cas a at prijdu jindy ze nechape proc tam jsem.Tak jsem se nedala a teprve pak zkontrolovala kartu,ze je neco zle a ihned me vzala.Vsechny tehule teda koukali a docela nazlobene.Behem te doby jsem i volala s Mirus a ta vas informovala,pravda je ze jsem docela plakala a drzela jsem se jen tak tak.Hned ze scanu me brali na porodni na pasy kde me nechali hodinu lezet a monitorovali malou i me.Vzali mi dnes tolik krve a moci ze uz ani nevim...nastesti jsem mela svacinu ale i tak jsem uz pak i hladovela.
Vysetrovali me 2lekari a i pak primar.Nakonec ze me pusti domu ale zitra kontrola az k veceru a to mam pak i prvni predporodni kurz a ve stredu dalsi kontrola.Nejak uz se mi to ani nechce psat...
Po 8 hodinach v nemocnici nic moc.
Jsem vycerpana a je mi ouzko.
Moc vam dekuji,ze jste na mne mysleli.Moc si toho vazim opravdu.Foto od Emilky zatim neprislo.

barbora87
4. okt 2010

@finfrle ahojky
Joj moja cely den sme na vas mysleli...to mi je luto ze mas take stresy :((( dufam ze bude vsetko ok...a povedali ti co sa presne deje?drzim moooc palceky!drz sa a chod spinkat nech prides na trosku ine myslienky

mirusch
4. okt 2010

@finfrle Jaaaaj moja, som si aj myslela, ze si trpela, aj ked si na telefone znela dobre 😖 A preco si ta tam vlastne nenechali, preco musis kazdy den hore-dolu, nech ma neseru. A co to vlastne bolo teda? Povedali ti nieco?
Myslim na teba zlatusik, ty to zvladnes! Ked uz nebudes vladat, tak poziadaj o vyvolanie porodu a hotovo.

Dobru noc kocky, zajtra skoro vstavam...

finfrle
4. okt 2010

Bude dobre nebojte.Nemam silu ani chut to nejak ted probirat popravde jsem vyrizena a unavena.
Alespon neco vesele hlavicka je dole a je to pry holcicka.
Holky reknu vam kdyz jsem videla manzela jak mel slzy v ocich a byl uplne na vyvraceni no nic prijemneho....doboru noc

finfrle
4. okt 2010

Jeste me odchytl Emilky pritel a pak jsem nakonec mluvila i s Emilkou.Malou ji nachvilku donesli,je ale strasne vycerpana.Musi se urcite prospat a moc vas zdravi!!! A jak jsem rekla i foto Sonicky a maminky!
Jsou kocky co 😵 😵 😵 Vice vam napisu zitra a mozna i nove fota 😉

barbora87
5. okt 2010

Dobre ranko
Tak mna caka dlhy a narocny den...idem sa okupat a potom k dr na odber,do banky atd...mm ma volno lebo mame vybavovacky
@finfrle ahoj moja...dufam ze dnes bude lepsie...cely vecer som na teba myslela nez som zaspala...robim si o vas starosti...
Pozdrav emilku a sonicka je uplne nadherna!!!!uplna princezna!!!!

mirusch
5. okt 2010

Dobre ranko. Aj ja uz strasim ...
Dakujeme za fotocky, Emilkina mala je fakt krasna princeznicka. Uf. To clovek potom fakt zabudne na to trapenie 🙂 Aj ja pozdravujem 😵 😵

@finfrle No, tak to je dobre, ze dole hlavickou. Ale treba zistit, ci je fakt v poriadku.

Ok babule, dnes frcim prec, som tu az vecer. Papa.

mirusch
5. okt 2010

Spravy od Schnucki - bola na pohotovosti, lebo mala celu noc zimnicu, bolesti a tak a ma zrejme zapal obliciek. Dostala antibiotika a pojde este k urologovi. Tak na nu myslite.
A moj chlap je tiez chory doma, cize to znamena, ze to zrejme skoli aj mna ☹ Ach jo. Takze ktovie kedy Schnucki a jej princeznu uvidim. 😔 Hlavne aby boli vsetci zdravi.
Pa, frcim.

meleri
5. okt 2010

chudák schnucki, asi se nachladila, no ještě že už může antibiotika to se jí určitě hned uleví, ach jo všichni jsou nachcípaní my jsme si to už vybrali min. týden tak snad budeme mít klid.

Finfrle,

snad je vše v pořádku! jinak moc krásné fotky s Emilkou a s malou, malá je fakt krásná! 😵

meleri
5. okt 2010

finfrle,
ted jsem to četla co se stalo! nechápu proč si tě tam už nenechali když máš velké problémy s tlakem! tak zas musíš jezdit tam a zpátky, to je k zbláznění....:(
já se tak nějak přikláním k názoru Mirusch že jestli je to takové riziko s tlakem tak proč ještě čekají, přecejen už bude miminku líp na světě! každopádně na tebe moc myslím a budu tady pořád dneska do dvanácti tak třeba jak budeš mít čas tak se ozvi!

finfrle
5. okt 2010

Preji dobre ranko!!!!
Vice fotecek od Emilky najdete na fcb od jejiho pritele 😉

Konecne snidam a jsem trochu vice stale unavena.Moc jsem toho zase nenaspala ale bude dobre.Do nemocnice jedeme az odpoledne,tak se jeste natahnu.

@mirusch To je mi moc lito se Schnucki,chudak mala jako by to nestacilo.Presne jak pises hlavni je zdravicko a lekari ji daji dohromady.Moc ji od nas vsech pozdrav!!!
@meleri Dnes na tebe budu myslet,jestli si pamatuji mas kontrolu a scan ne? Neboj bude vse vporadku 😉
@barbora87 Ahoj poklade,neboj vse budeme vporadku.Jsem jen unavena.Mala mi dala par kopancu at uz vstanu a posnidam.Co tvuj rostak nechava maminku dnes odpocivat?Setri se je to vazne treba!

Ivanko chybis nam ale doufam,ze jste s malinkym vporadku a tesim se na foto 😉

ivanajelinek
5. okt 2010

Ahojte babulky..Tak sa nachvilocku hlasim...Uz sme doma, prva noc celkom v pohode. Vcera sme boli aj vonku a prespal skoro 3 hodinky. Inak mi mm moc moc pomaha, takze sa to da zatila zvladnut. ked budem viac casu tak si vas skusim nejak ürebehnut.
Emilke velka GRATULACIA!!!!!
@finfrle Teraz si na rade ty...

finfrle
5. okt 2010

@ivanajelinek Ahoj maminko nase!!!! 😵 Opatruj se a setri se!

ivanajelinek
5. okt 2010

@finfrle Budem. A ty ako sa citis? Malinka sa otocila? pripajam jednu foto nasho krasneho prcka...