Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

barbora87
26. nov 2010

Ahojte babule
Ja na len na rychlovku dnes som ako vymenena...citim sa dobre ziadne bolesti aj som sa naranajkovala...teraz este lezime s mm a masiruje mi moje nozky...no je mi uplne fajn...dufam ze mi to zostane...
Ideme s mm von na prechadzku a potom budem doma trosku upratovat a pizrem ci mam vsetko zbalene do porodnice...

Prajem vam pekny dnik a skore uzdravenie churockym maminam a miminkam...

schnucki
26. nov 2010

@finfrle tak to mas fakt o zabavu postarano 😀 ... moc me tesi ze mala uz spinka a ze se dala dohromady, je to moc super 🙂

@janulka04 no prosimte, ... tak to me moc mrzi, ale vubec nechapu proc to dela, ... to si na nekom potrebuje vylit frustraci?? ... chapu ze to vic zamrzi kdyz se znate osobne, ale vykasli se na ni, nestoji ti za to kdyz se takhle zachova ... ty jsi super zenska a s takovou se netrap 🙂

@meleri nejak mi uteklo ze to bude adrien, to je moc hezke jmeno 😵

@barbora87 super ze je ti dneska o mnoho lip, tak si dnesni den uzij 😉

mala usla tak se snazim trosku poklidit, chtela jsem jestli by tchyne nemohla jit s malou ven, ale pry ji neni dobre, ... ja to fakt nechapu, nejdriv si stezuje ze se neozyvam (nikdy se nezajimala co a jak, a najednou), no a kdyz ji treba navrhnu aby o vikend prisli tak pry proc ... ja vim ze se ji nelibi ze si s malou nemuze delat co chce, protoze mi si za vychovou stojime, ale to bude takhle hrat urazenou? .... ach jo, jeste mi parkrat odrekne a uz se ji ptat nebudu ....
my holt nejsme manzelova sestra aby jsme si nechali do vychovy kecat a nechali ji malou vychovat, asi se s tim nemuze nejak smirit ....
tady je to jak po atomovce a docela by mi pomohlo mit hodku abych na to radne vlitla, ale co, dneska prijede manza, tak holt budu uklizet do noci, zitra totiz prijede jeho sestrenka ....

schnucki
26. nov 2010

prominte ale musela jsem si postezovat, ... jestli se nedokaze vyrovnat s tim ze nasi malou vychovavat nebude, tak je to jeji problem, tak ....

ivanajelinek
26. nov 2010

Ahojte... 😉
@schnucki No o atomovke mi hovor 😉 Maly dneska spi akosi na etapy. vzdy tak na pol hodku. Tak som medzitym rychlo trochu pozehlila(fakt len trochu), este tam mam plny kos, teraz som rychlo dala varit polievku. A idem sa nachystat, pojdem s nim von, pokial nesnezi. Vykuklo slniecko, uvidime dokedy.
Ach tie svokry, ze? Ja som zvedava ako to bude ked pojdeme na sviatky domov. O maleho bude bitka 😀 Len nech ma ale skusi niekto nastvat, tak som povedala ze balime tasky a ideme naspät. Lebo ja uz mam stres z toho teraz.

ivanajelinek
26. nov 2010

@schnucki No mna to caka v decembri. 🤐

finfrle
26. nov 2010

Ahoj holky no neuveritelne!Chumeli a v Irsku parada 😵
Malicka je dnes k zulibani.Prdi,grga,papa a spinka jako vzorne miminko.To jsem zvedava jaka bude vecer 😅

Mirusch no kde jsi?

finfrle
26. nov 2010

@schnucki Misko nic si z tchyne nedelej!Proste se kazda je nejaka.Hele ta moje teda ja ji ani tchyne nenazyvam protoze pro me je to cizi clovek,ta ani nechce videt malou ani se na ni nezepta no nic.Vis ty co jsem i rada,protoze takove lidi okolo male nechci.
Mam ted malou pres rameno a pisu 😀 to je pohled 😀 jako pytel brambor a cekame az si odrihne🙂
Co tvoje beruska?

@ivanajelinek hlavne ten prosinec s tchyni zvladni 😀 pevne nervy a mozna rychle po kojeni si dej vajecnak 🙂 diky bohu ,ze tekove starosti nemam

meleri
26. nov 2010

@schnucki to je mi líto ajajaj...neměla by vám do toho mluvit..:(
to samé ted řeší moje kamarádka, dneska sme se nesešly protože si to "vyříkávala" s tchýní tak jsem na ni myslela jak to asi přežila....:(

Barboro
super že ti bylo dobře tak at už je to tak pořád! třeba to byla jen nějaká krizovka....

meleri
26. nov 2010

mi je dneska úplně skvěle, dodala sem si odvahy a vylezla na kopec a zjistila jsem že se k tomu musím zas vrátit nebo se zblázním.....nevím jestli můžu risknout ho zase nosit na zádech v nosítku ale musím se dostat i do lesa ( o víkendu je to zabité) nebo se fakt zblázním....

blondynka400
26. nov 2010

janulka04 no jo, jak píše meleri, někteří lidé jsou hold divný no a jk se zdá někdo nejdřív normální, pak se projeví. Tak občas alepsoň napiš, my na tebe budeme hodný 😵 A gratulace k zoubkům, to vylezly docela brzy 😉
@schnucki hele tchýně jsou všude stejné, máme taky odlišné názory na výchovu, prý jsem moc hodná, demokratická, že se malá moc prosazuje, no prsotě takové kecy, jak tu byla tak se taky lehce snažila ji převychovávat, k tmou jí pořád do nečeho nutila, taqkže ono je to všide stejné 😝 Jo a nejvíc mě pobavila, když mi řekla, že malá v noci blbě spí, protože je málo venku a že vzduch unavuje 😝 😀 Že jweí děti v tomhle věku spali dvakrát 2 hodiny a pak celou noc. Tak jsme jí na to řekla, že hold má někdo spavé mimi a někdo ne a že kdyby tohle fungoval, že by mi v létě musela spát 24 hodin, tak byla uražená 😝 😀
Jo ještě k tomu UM, jak jsem ti kdysi slibovala, nějak nemám vůbec čas najít tu detailín tabulku, kde blo všechno vypsané. Ale ve zktrace maximální dávka by měla být 180ml na kilogram homtnosti a do 5 měsíců max litr. Kolik ti toho malá vypije, sledovaal jsi to nějak?
@meleri tak to je super, že ti je lépe, pohyb jedině prospěje, i těhotné a příroda tuplem. Kolik malý váží? 😕 Ještě přeci jenom nejsi tak v pokročilém stádiu těhu, ale zas už je miminko hezky zavrtané, takže jestli nemáš nějaký problém a malý není moc těžký a nebudeš ho nosit celý den, možná bych ro riskla 😉

schnucki
26. nov 2010

ahojik holky,

tak hlasim ze mam rymu v plnym proudu, nedelam nic jineho nez smrkam, tak si pujdu udelat caj a snad se toho brzo zbavim, nerada bych malou jeste vic nakazila ....

@ivanajelinek to mi takhle spime normalne, vetsinou na hodku usne, pak je tak hodku, hodku a pul vzhuru, pak se napapa a nanovo 😀 takovej kolotoc 😀
jen se nedej, hlavne si nenech do niceho kecat, ... a co te ceka v prosinci??

@finfrle mate snih? tady jeste nic, ale mrzne ... super ze mala je dneska ukazkova 😀 tak snad bude i noc v pohode 😉 .... to vas mel takhle s malou manza vyfotit 😀
ja uz si z ni nic nedelam, manza stoji za mnou a to je pro me dulezite, zjistila jsem ze ji hlt vadi ze si do vychovy nenechame kecat a ze ji nenechame delat co ona chce a ze jim tam malou nenechavame, holt postavili postylku v loznici zbytecne ...

@meleri ona do toho ni tak nekeca, ale od zacatku mi malolu furt brala a chovala se jak kdyby byla jeji, ja to nejakou dobu zkousavala protoze to je jeho mamka, ale pak uz to neslo, ja se vubec necejtila jako mama v jeji pritomnosti, tak jsme si o tom s manzou promluvili a on je diky bohu na me strane .... proste ji vychovavame my a ona je babicka, ne nahradni mama, a pokud se ji to nelibi je to jeji problem ....
nevim na co si postavili v loznici postylku, ona treba chtela ze kdyz pojedeme nakoupit, nechame ji tam ... tak to jsem rekla ze ne, ... ale co, bud se s tim srovna a nebo ne ....

dekuju holky ze si tu muzu takhle postezovat 🙂

schnucki
26. nov 2010

@blondynka400 jeeee tak to jsem rada ze nejsem jedina kdo ma tak rachlou tchyni 😀
tak ta ma taky dobry nazory 😀

ja jsem si to jednou psala kolik toho vypije, tak to zkusim najit, nebo si to napisu znova .... dekuju moc, pisnu si tech 180ml na kilogram a zkusim si zas psat kolik toho vypije a uvidim ....
ja treba zjistila ze ona nema po hodine hlad, ale ze nemuze usnout, ze si chce zdrimnout, tak mame uz takovy maly systemek 🙂 ... dekuju moc ze na me myslis 😵

meleri
26. nov 2010

blondy
já zas musím říct že tím že se tchýně o malého moc nezajímá tak mám aspon klid, že sice přijde, řekne jeje ten vyrostl atd, a nebo jaké má malé ručičky, a tím to hasne.... ☹ najednou stranu mě to mrzí že není trochu "mateřský typ" ale zas kdyby byla tak by mi do toho kecala....třeba moje mamka mi do toho dost kecá a někdy jsem ráda že jsem dál...

víš jde o to jenom vylézt ten svah co vede lesem a pak už je na hřebenu schůdná stezka kde je malý i zvyklý chodit takže po hřebenu jdeme k vrcholku kde jsou kravičky atd (ted asi už budou schované) a dolů ho ponáším nebo jde sám ale je to o hubu protože mu "utíkají" nožky. malý váží 11 kg a pro mě to nic není mám Manducu byla jsem zvyklá ho v ní nosit...jenže už nevím jestli v tom bude chtít být když celý druhý trimestr už nenosím...:(
dr mi to rovnou zakázal kvůli přerušeným vazům po cis. řezu ale můj vnitřní pocit mi říká že by mi bylo líp kdybych se zas vydala "nahoru"..

meleri
26. nov 2010

@schnucki to je super že je manža na tvojí straně teda! to se o tom mém nedá pokaždé říct, i když je to ted hodně lepší než dřív..
já to chápu prostě má člověk i takový divný pocit z toho...třeba za pár let bude tchýně vpoho a dáš ji malého pohlídat...já bych teda syna tchýni nedala ani v 8 letech.. 😅 ona by byla schopna ho nechat utopit v bazénu..prostě nevěřim nevěřim....

meleri
26. nov 2010
blondynka400
26. nov 2010

@schnucki myslím, že určitě nejsi jediná 😝 😀
Systém je hlavní, to je dobře, že jste si ho našli 😀
@meleri ono je otázka, co je lepší no. Když je to norální tchýně, tak j určitě lepší zájem, ale jinak asi spíš nezájem. když děti podle mne zas babičku potřebují, i švihlou....
Tak to já mám máti naprosto super, vůbec mi do toho nekecá, když se na něco zeptám, tak poradí, tedy spíš mi řekne, že už si to nepamatuje a nějakou omáčku k tomu, ale moc se toho nedozvím, ona je hodl stejná jako já, některé věco moc neřeší 😀 Takže mě je líto, že je daleko, protžoe je to jediná osoba, krom manžela, s kterou byych malou zatím nechala samotnou (v čechách už jsme její hlídací služby částečně využila 😀 ). Ale až se vrátíme, tak se užijou ještě dostatečně, toho bych se nebála. Hlavně máti je fakt šikovná a s dětmi to umí,umí vmýšlet skvělé hry, stavět si věci z písku a tak...
11kg to je jak nic, vidíš to že jsi po CS mě vlastně nenapadlo... No já být tebou jestli tam bude chtít být, dala bych na tvůj vnitřní pocit, ten se obvykle neplete 😵

meleri
26. nov 2010

@blondynka400
jako zas moje mamka není žádná ježibaba je super, je moc hodná a to víš že mi strašně chybí ale je povoláním učitelka a prostě je taková že všechny musí občas poučovat, no ale někdy mi to fakt leze na nervy...

já uvidím víš kdybych měla nějaké bolesti tak to vzdám a jdu dolů.....ale už jen po dnešku se cítím úplně občerstvená...a to sem včera padala na frňák a přitom jsem jenom seděla...prostě ta nečinnost je nejhorší..

meleri
26. nov 2010
blondynka400
26. nov 2010

@meleri no jo, učitělka, to jsi mohla říct rovnou 😀
Já si taky mylsím, že nicnedělání a povalování je nejhorší a že smysluplný pohyb přizpůsobený okolnostem může jedině prospět. Ta krjinka dle fotek vypadá moc hezky... 😉

finfrle
26. nov 2010

@schnucki Jj mame snizek ale rano uz beztak nebude.
Uplne me to rozneznilo a prepadla me vanocni nalada.Pustila jsem si Lucku Bilou jeji nove cd a udelala testa(linecke a vanilkove rohlicky) a jedno dalsi cukrovi uz mam v krabicce hotove 🙂 A to se musim pochlubit,ze mam malo rumu tak jsem improvizovala a dala whiskey a ono to je taky dobre 🙂
Zitra budu pect 🙂 mm bude hlidat.Taky mi dnes nakoupil vanocni pranicka,tak casem taky napisu.Uz jsem nasla fajn rikanku 🙂 ta bude mit zase uspech.
No Vanoce baby to me dostava 🙂

meleri
27. nov 2010

čaute toto je fotka mého břicha..

blondynka400
27. nov 2010

@meleri tedy ty už máš slušnou vanu 😵 😀 😀 .
Hele a nešly by ty fotky otočit, ať si nemusím vždycky ukorutit hlavu? 😕 😀 😀

nevestinka2010
27. nov 2010

ahojte zahranicarky 😉
tak letosni zima v Irsku asi bude stat za to
@finfrle nam to tu teda neroztalo, vam jo? a jezdeni autem je celkem o zivot 😅
to je fajn, ze je mala hodna! a si sikovna ze uz peces, ja jeste ne... musim manzela poprosit aby poradne umyl troubu nejdriv...
dnes jsme rano vyrazili na vetve a pak sem udelala venec a zitra se tesim na posezeni u prvni adventni svicky
😵
jinak vsechny moc zdravim a doufam, ze se mate fajn a ve zdravi!

meleri
27. nov 2010

@blondynka400 jo to je břicho co! to sem neměla minule ani před porodem! 😅 hele jednu jsem si dala do alba otočenou, jestli chceš....🙂

meleri
27. nov 2010

dokonce i ve Francii nasněžilo ale zase to stálo...ale mrzne...

mirusch
27. nov 2010

Ahojte babule. Hlasim, ze zijem, ale mala som brutal tyzden, velmi vela lietaciek a prace a tak... Ale priebezne som si vas precitala, nech viem, ako zijete 😉

@meleri @nevestinka2010 Super brusko 😉

meleri
27. nov 2010

čau mirusch, já jsem tu....snažím se najít nějaké informace o mamčině chorobě.....a našla jsem....pořád ještě hledám víc, mezitím si čtu tady co se píše.....
a jak se máš? co zdraví? ted jsme prozměnu nemocní my.....teda mi už nic není ale Samson je trošku na tom hůř.

finfrle
27. nov 2010

@nevestinka2010 Jeee nadherny venec ja chci taky,to jsem nestihla.To jsi stahovala dratkem?
U nas to neroztalo ale jeste vice napadlo a pada dal 🙂 no parada.Vanoce by mohli byt uz zitra 🙂
Holky ja mam uz napeceno chybi jeste jedno a je to 🙂 Byli jsme dnes a mm a malinkou na prochazce si uzit snih a zitra jdeme zase je to paradni ale nevim jak pojede kocarek v tom snuhu 😅

finfrle
27. nov 2010
ivanajelinek
27. nov 2010

@finfrle Tak ty si ale sikovna 😉 No nam u dneska nesnezilo, ale je poriadna zima. Sme boli dneska po nakupoch trosku. Kupili sme malemu zirafku Sophiu, a mm kupil taky kostym pre maleho ala Santa Klaus. Ze ked pojdeme domov, ze maleho tak na Vianoce oblecieme. Ja som kupila 2 tricka pre maleho, ale su mu velke, tak pojdeme aj zajtra popozerat nejake veci pre mrnusa. Vy mate ake hracky pre vasich mrnusov? A teraz som objednala cez internet fusack do maxi cosi a ked prsi tak taky navlek tiez na Maxi Cosi... 😝

@meleri
@nevestinka2010 mate obidve krasne bruska...Aj ja chcem 😵