Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

kkatka78
3. máj 2010

Jani 😀 😀 😀 Tak to je uz za par. Inak fakt nezavidim,to byvani pri kostole....ja som tak raz tiez byvala tu v UK,nastastie to bolo na dedine a vyzvanali len raz v nedelu o pol jedenastej 😀

janulka04
3. máj 2010

no kati, tu doobeda co pol hodina, rano o siedmej 5 minut 🙄
a v nedelu...snad kazdu polhodinu ale take ody, ze hotovo 😠 a to az do siedmej vecer 🙄 🙄

barbora87
3. máj 2010

ahojte
aky ste mali vikend?no ja si musim zaklopat ziadna bolest bruska ani nic tak dufam, ze je vsetko ok...

kkatka78
3. máj 2010

Barborka,tak to je fajn,len tak dalej 🙂

Jani, zvesit zvon!!! No a ked mas male deti,jak by dal 😀 😀 😀

barbora87
3. máj 2010

Dakujem kati...no v stredu idem k lekarovi tak uz teraz som nervozna...ale tak mozno to bolo fakt zo sexu...inak si to neviem vysvetlit...ale tak som sa zlakla az mi prislo zle na zvracanie...cely den som
si vcera robila starosti ale tak potom som nemala ziadne take bolesti...teda len sem tam ma chvilocku zaboli ako keby som mala dostat moje dni ale to je zevraj normal

kkatka78
3. máj 2010

Neboj Barborka,verim,ze to bude ok...hej vraj take bolesti su normalne...hlavne v prvych tyzdnoch...tak hore hlavu a hlavne mysli pozitivne a neprivolavaj na seba vselijake neduhy 😉

barbora87
3. máj 2010

No mala by som mysliet pozitivne no snazim sa...ale ked pocuvam co vsetko sa stava a tak...ale musim mysliet pozitivne!a ked bude v stredu vsetko ok tak budem kludnejsia

meleri
3. máj 2010

Barborko,

nezlob se, dlouho sem tady nebyla, a tak jsem minula tvůj příchod, nemůžeš když tak o sobě napsat, odkud jsi, a tak...jinak my žijeme ve Francii, mám jedno dítě a uvažujeme o druhém, i když ted jsme spíš zpomalili...

barbora87
3. máj 2010

Ahoj meleri...
No pochadzam z malaciek a byvam uz11.rok vo viedni...v sob budem mat 23rokov..,s manzelikom sme4roky spolu svadba bola 08.08.2008...no nam sa mimi postastilo v stredu idem na utz a srdiecko by malo fungovat o stosest...dufam,ze bude vsetko ok..
A preco ste spomalili?

meleri
3. máj 2010

Barboro,

gratuluju k těhotenství! 🙂 Ve vídni musí být krásně! určitě! užívej si těhotenství, je to fakt krásné, i když i náročné.

já si nedokážu představit být ted těhotná a nosit malého v nosítku nebo tahat do schodů kočár (máme bohužel celkem dost schodů) do toho má ted malý fakt pitomé období že strašně zlobí...

a nevíte jak je na tom Blondýnka? a Schnucki?

barbora87
3. máj 2010

Dakujem...

A kolko ma maly rokov?

No schnucki sa v sob vydavala...

meleri
3. máj 2010

malý má 18 měsíců!

joj to jsem to propásla! a nevíš jestli v česku nebo jsou v německu?

kleopatris
3. máj 2010

ahojky 🙂

meleri super, ze si spät 😵 a verim, ze cesta bola narocna...maly ti vymysla? aj mne ten moj a to ma este len 2 mesiace a daco 😖 mozno ma len blbe obdobie a vrati sa ti za par dni do normalu 🙂
schnucki sa vydavala v nemecku 😵 a blondynka sa tu urcite coskoro objavi 😉

barbi davaj si pozor 😉 a urcite bude vsetko ok

tak my sme objednali golfac quinny zapp, na kt.mi pasuje vajco 🙂 tak sa tesim a dufam, ze ten krpec bude konecne spokojny a bude drzat tu krpatu hubinku zatvorenu a ze ho nebudem musiet tahat vo vajci na rukach....lebo je to fakt tazke, ten nas 6 kilovy macko a sedacka k tomu 😝

emily327
3. máj 2010

meleri, ahoj moja, no mrzi ma,ze vsetko vase usilie sa navstevou takto zmenilo. Ale neboj urcite to nebude dlho trvat a maly sa dostane do starych kolaji a bude vsetko ok. cmuk

Barbora, to je dobre moja,ze si v poriadku. Inak v stredu ideme aj my do nemocnice na kontrolu, sa uz fakt neviem dockat, nevideli sme drobceka uz dlhych 6 tyzdnov. Drzim palce, aby bolo vsetko v poriadku cmuk

Janulka, hm no kostol na 5 minut to mas celkom dobre, ja byvam oproti tescu a kazde rano o 5:00 pride kamion, samozrejme s nastartovanym motorom caka do 6:00 a potom z neho vykladaju tovar a to je taky hrmot,ze to by zobudilo aj mrtvolu. Na zaciatku som bola kazde rano hore o 5:00 a nespala som do 7:00 trvalo to cca pol roka ale uz som si akosi na to zvykla, hoci sem tam sa na to este zobudim. A ako sa ma brusko? Co malinka v nom? Mas este nejaku kontrolu do porodu? Malinka je otocena hlavickou dole?

Katus, ako vidim uzivas si bank holiday 😉 Ja mam volno az do stredy a vo stvrtok idem do prace, som rada,ze mam tolko dni volna, potrebujem si oddychnut. A tento tyzden budem v praci iba 3 dni jupiii super. velmi sa tesim,ze to tak rychlo ubieha, cas odchodu sa blizi 😎

emily327
3. máj 2010

Meleri, schnucki sa v sobotu vydavala v nemecku a nasa Mirusch bola cestnym hostom 🙂 Takze asi si uzivaju nasi mladomanzelia medove dni s princeznickou v brusku 😉

emily327
3. máj 2010

kleo, chuda moje, ty si si dost vytrpela v tehu a tak som pevne dufala,ze maly bude dobrunky. No zatial to tak nevyzera hmm Je to hrozna bezmocnost, ked dieta place a ty nevies co s nim,ze? Ci uz ma take trucovite plackanie? Je divne,ze sa mu vonku nepaci, vacsina babatiek na cerstvom vzduchu spinka a je tisko. Neskusala si sa opytat na to pediatricky,ze cim to moze byt,ze tak casto placka?

meleri
3. máj 2010

Kleo,

to je mi líto, asi ho něco trápí? my jsme mívali přes den klid ale v noci plakal asi strachy.... U nás to bylo skoro vždycky v klidu, spíš byl klidné miminko, až jsem si říkala jak je zlatý, občas sice stávkoval jako každé dítě, ale byl poslušný, dalo se s ním pěkně vycházet, ale ted..na všecko ne ne ne, nedá si říct, chytá záchvaty vzteku, prostě ho nepoznávám... ☹ dřív jedl, ted všecko vyplivuje...prostě všecko je boj...

ten quinny je moc krásný kočárek, at vám dobře slouží! 6 kg je hodně na nošení, tak si aspon vydechneš.. 🙂

super se Schnucki, ted jim určitě vyšlo i počasí, už se moc těším jak se ozve...

EMily a jak ty...

kleopatris
3. máj 2010

emily on neplace, ze by plakal, on len furt mrkoce a jeduje sa 😅 take hlasne zvuky nespokojnosti...proste ked sa mu stopercentne nevenujes tak sa rozculuje 😀 akoze hram sa s nim a nedajboze sa kuknem na pocitac a on to zbada tak sa hned rozmrkota 😀 ale nevadi, aj tak by som ho nemenila zlato moje umrncane 😵 a v kociku sa mu asi zda tesno - zeby klaustrofobik? a nudaaaa je tam brutalna 😀
lekarovi som sa stazovala, ze nechce spavat a on ze, to vobec nevadi, ze jediny komu to vadi su vzdy rodicia, ze babo vie co chce 😎 no to som sa toho dozvedela 🙄
inak drzim pasticky na kontrolu aby bolo babatko ok 😵 a som zvedava ci sa ukaze co je zac 😀

kleopatris
3. máj 2010

meleri a nie je to nejake obdobie, ktorym si prejde kazde dieta? ja viem, ze niekedy by mali mat take obdobie trucu alebo take cosi
a naseho netrapi nic, on je proste extra zivy 😀

barbora87
3. máj 2010

Kleo no tak to mas co nosit ked ma 6kg🙂 tak si snad zvykne ja by som bola len rada keby ma niekto vozil v kociku :D

emily no 5.5.bude nas den🙂tak musis informovat!a o kolkej mas termin u lekara?ja 13.30!to budem uz doobeda nervozna az mi bude na odpadnutie🙂))

emily327
3. máj 2010

Meleri, my sa mame super, konecne si uzivam tehu. Od 14 tyzdna sa nam ulavilo, nevolnosti presli a aj brusko spapka vsetko co do neho nalozim. Takze sme skoro vzdy hladni 😀 Brusko rastie a drobcek sa v brusku prevaluje, zatial necitim nejake kopance ale skor take suchanie sa o steny maternice. Cely den je drobec ticho a na vecer ma diskoteku 😀 Zatial sme pribrali cca 5.5 kg co je tak akurat z toho co som sa docitala na nete. V stredu ideme po 6 tyzdnoch na kontrolu do nemocnice a uz sa nevieme dockat, kedy drobceka zase uvidime. A dufam,ze sa nam aj ukaze, ci to bude chlapcek alebo dievcatko. Uz by sme chceli zacat nakupovat vybavicku. 11.7. letime navzdy domov na Slovensko a odratavam ako na vojne. V praci je toho vela ale zvladam to zatial no statie na nohach 6 hodin citim hlavne vecer, ked ledva pridem domov. Ale zatial pohoda, mam dost sil a citim sa fajn. Takze tolko v skratke o mne a drobcovi 😉

barbora87
3. máj 2010

Inak teraz som zjedla tresku s rohlikom a to mi tak chutilo!

kleopatris
3. máj 2010

barbi presne to mu hovori moj manzel stale 😀 ze co by on za to dal, keby ho niekto vozil a mohol stale spat 😀 ale Maximu je to fuk 😀

emily327
3. máj 2010

barbora, no ano ano je to nas den 😀 5.5. aky pekny datum xixi Ja som objednana na 10:00 doobeda ale ako som pocula od inych tehuliek, tak budem rada,ak sa domov dostanem az niekedy poobede. Lebo oni objednaju na 10:00 asi 20 mamiciek. Hm no ak by to slo podla abecedy, tak by som sla medzi prvymi xixi ale je mi to jedno, uz som nachystana,ze si beriem nieco na papanie a pitie aby som tam neumrela od hladu a smadu :- Nebud moja nervozna, skor sa tes. Ja som sa nevedela prveho UTZ dockat. A priatel tiez nie. Mas super, ze si vo Viedni,ze ak by nieco mozes zajst domov na Sk na vysetrenie, co ja by som za to dala aby sa mi niekto pozrel aj medzi nohy hm no 😎

emily327
3. máj 2010

barbora, treska s rohlikom je super, len by som bola velmi opatrna hlavne v prvych mesiacoch co sa majonezy tyka. Ryba je fajn ale majonezu neodporucam.

meleri
3. máj 2010

Kleo

o odbodbí trucu jsem slyšela, myslela jsem ale že je to až tak ve dvou třech letech. tak nevím, že by to přišlo dřív...ale co se dá dělat no...🙂

holky musím končit malý se probudil tak se mu musím už věnovat, mějte se všecky fajn!
ahoj 🙂

barbora87
3. máj 2010

Kleo no maly este nevie co je dobre🙂

emily a preco sa nema papat majoneza?ja momentalne letim na majonezu:(
no bude to nas den tak dufam,ze bude vsetko ok!no tesim sa ale mam aj strach,ze co ked nebude srdiecko pracovat ako ma...no musim povedat ze som vo viedni spokojna s lekarmi...no mne stale cumia medzi nohy🙂))no ja som si nasla zenskeho 3min odomna z domu tak sa doma napapam aby som tam fakt neodpadla z nervozity🙂

emily327
3. máj 2010

zienky chcela som sa opytat som uz v 19 tyzdni tehu, ake su este dolezite do porodu vysetrenia? Kedze v Irsku to funguje ako funguje, tak by som rada vedela ake by som vysetrenia mala mat za sebou, kedze idem v stredu do nemocnice tak by som sa na to opytala, lebo cakam,ze ma zase objednaju az niekedy v 25tt ak nie neskor. Dakujem pekne.

janulka04
3. máj 2010

ahojte, ahoj meleri..tak sledujem, ze doma bolo dobre, no maly s ti pokazil....

kleo...som zvedava,co na quinny povie maly 😀
ja mam Quinny buzz 3, dostali sme od svokry...a este mi ma prist ten Jane nurse, tak dufam, ze malej sa bude lubit 😀

emily, ja celkom ok, ale to vies, uz plasim z porodu, uz mi lepi 😀
kazde pichnutie, tlak...za vsetkym hladam ze uz to prislo. Najradsej uz by som zabku mala pri sebe... 😵
a mala je uz otocena spravne, zajtra mam poslednu oradnu u lekara, potom uz budem chodit do nemocnice...no a uz som v pluse skoro 17 kil 😀 😀 fuj
takisto sa netesim na zajtrajsi odber krvi....
no a uvidim, co bude, zajtra vam napisem hned rano 😉

emily327
3. máj 2010

janulka, tak sa budem tesit na zajtra rano na tvoje pismenka, neboj odber zvladnes a urcite aj to ostatne 😉 Ked si vydrzala doteraz tak to este chvilku vydrzis cmuk Uz iba chvilku a bude mala zabka pri tebe, este to chvilku vydrz cmuk