Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

janulka04
12. máj 2010

ahojte, kocky, ja vas malo stiham, som na zbitie...lenze momentalne dorabame malym detsku a este dokoncujeme aj spalnu..som stastna, ked zalahnem a spim...
poradna vcera na vybornu, ja uz mam plus 16 kil..a mala, ze sice je hlavickou dole, no este je prilis vysoko, takze tak skoro isto neporodim...dufam len, ze mala nebude az v juni 😀

schnucki
12. máj 2010

ahojik holky,

tak se hlasim, byla jsem dneska ve frankfurtu, setkat se s kamaradkou, tak jsme skakli do C&A, no tak jsem trosku nakoupila 😀 az pujde manza do prace udelam fotecky a hodim je do alba 🙂

blondy nene, dve deti mi budou stacit 😀 .... koukam mala si z tebe pekne strili, vid 😀 nedala sis treba kafe ze bys ji nadopovala?? to musi bejt krasa kdyz zacnou vydavat zvuky 😵 uz se na to mooooc tesim ....

jani ahoooj, a co jeste mate pred sebou, mate toho jeste hodne?? .... super ze je mala hlavickou dole a ze mas krasnych 16kilo navic a ze poradna byla na jednicku 😵 .... tak to jsem zvedava kdy se mala rozhodne vykouknout 🙂

janulka04
12. máj 2010

kocky, pridavam vam par fotulek, ze ako vyzera malych izba...teda len z jednej strany, lebo este nieje dokoncena a ako vyzera spalna...tak vitajte u nas 😅

janulka04
12. máj 2010

dakujem schnucki, ja uz mam plny album a miery modelky 106-116-116 😀
takze myslim, ze uz by sa aj patrilo, aby do 2 tyzdnov bola vonku 😀 😀

schnucki
12. máj 2010

jani ty fotecky pokojiku jsou super ... nadherny barvy, fakt 😵 .... strasne se mi libi jak jste zkombinovali barvu na stene a zaclony na oknech, super 😵 to by me nenapadlo ....

jinak ja pridam fotecky asi az v patek, dosli mi baterky do fotaku a nemuzu zadny najit 😝

jooo myslite ze bych mohla malou uz plne citit?? sedela jsem u manzilka na gauci a ucitila jsem takovy kopnuti, tak jsem se podivala na brisko a uvidela jsem jak se mi jako nadzvedla kuze, jako kdybych uz mohla to kopnuti videt 😵 to same mi delala dneska rano kdyz prisel manzilek z prace, akorat ze ted odpo to udelala jen 2x, tak jsem mu to nestihla ukazat ... no vjeli mi slzy do oci 😀

janulka04
12. máj 2010

schnucki, dakujem....si zlata...malym sa velmi paci, povedali, ze maju izbu ako princezne, ale este nemame hotove...postel je, ale este nabytok chceme novy...ach jaj, stale cosi 😒

a myslim, ze by si uz mohla malu citit...ja neviem, podla mna kazda zena to vnima inac... 😵

schnucki
12. máj 2010

ja uz malou citim tak tri tydny, ale dneska to bylo poprve takove intenzivni a jeste jak jsem to vydela 😵

opravdu to mate krasny .... ja ted zacinam davat dohromady seznamek co vsechno budem potrebovat, pujdem se podivat po cenach nabytku aby jsme vedeli a pokusim se nekde najit prodejnu kocarku aby jsme se konecne rozhodli, musim je totiz videt, podle netu si to netroufam .... dneska jsem vydela ten Quinny a nevipadal vubec spatne 😵

janulka04
12. máj 2010

schnucki, ja som ta pochopila...urcite je mozne, aby si vnimala kopanceky aj okom...ved sleduj sa a uvidis, poznam kocky, co sa im bruska vyduvali skoro 😵
hej hej, Quinny sa aj mne pacil 😉 my sme dostali ten buzz 3, zrejme ho aj dost vyuzijem, kedze tem moj, stale nedorazil, pan ma problemy ho objednat 😒

ivanajelinek
12. máj 2010

Ahojte babulky...jani vcera som na teba myslele, ze ako ti je, ked si sa dlhsie neozvala.teraz vieme preco...Som rada, ze je vsetko v poriadku...Ja tiez uz 2 dni citim pohyby maleho dost intenzivne...Je to super... 🙂
Schnucki, my tiez musime ist pomaly popozerat izbu...Chcela by som to este pred tym stihnut ako pojdem na slovensko...Ja som pozerala ceny izieb a väcsinou sa pohybuju tak od 400 eur nahor...Je skoro vsade komoda, skrina a postielka(ale samozrejme bez madracu)...No a kocar je fakt lepsie vidiet nazivo.
Ozaj a ako sa ma Mirusch nasa? Je s nou vsetko v poriadku?
A co finfrle, ako jej je?
A kam sa stratila Katka?
Co mate v plane zajtra, ked je zasa sviatok? Chlapi idu zasa na hokej do Kolina, ale ja ostanem sama doma.Tak neviem co budem robit...Keby ze je aspon pekne pocasie, ale ved je stale zima a prsi ☹

ivanajelinek
12. máj 2010

Schnucki a kde budes kupovat ten pas do auta? Viem ze aj lubka ho mala.Lubi bola si s tym pasom spokojna?

schnucki
12. máj 2010

ja musim mrknout na net ktery by se mi libil a kolik tak asi stojej, pisnu si to a pak se na ne mrknem ... bohuzel nevim co mela pani za typ, ale byl moc hezkej, podle mych predstav 🙂

uplne se mi to brisko nadzvedlo, jak kdyby mi zevnitr primo do kuze kopla, bylo to takove malinke ale viditelne 😵

ivus mi pojedem zitra za manzelovym sefem vyzvednout fotecky ... vecer asi k sousedum na pokec .... u nas je prave ten problem ze postylku mame mit od rodicu, tak chci kouknout co se vyplati vic, jestli to koupit zvlast, nebo celek ... oni totiz jsou casto na ty kompletni pokoje slevy a akce ... manzelovi rodice ji tenkrat kupovali pro jeho segru, takze kdyby jsme ji nevzali, muzou ji mit doma ....

jinak mirusch mi volala, mam vas moc pozdravovat, ale bude mit ted hodne prace, takze se ozve pozdeji, asi az za par tydnu, tak nemame panikarit 😉

ivus holky tu jednou psali ze se ten pas da tezko sehnat, nejlepe na netu, ale jeste jsem po nem nekoukala ...

ivanajelinek
12. máj 2010

Jej Schnucki uz budete mat fotecky zo svadby? Potom nejake posli, okay?

No ja som nasla na e-bay nejake.Ale neviem ci je dobre kupit aj pouzity ci radsej novy...

schnucki
12. máj 2010

tak jsem ted smejdila po netu a objevila jsem prodejnu ve frankfurtu (tam jezdim do skoly) a stranky vypadaj uplne super, dokonce maj i ty kocarky co se mezi nima rozhoduju, a meli na netu seznam co by jsme meli mit do porodnice, potom, na jidlo, atd ... tak jsem si ho taky vyjela a srovnam si je 😀

link na male album ... http://picasaweb.google.de/10591841811075717753...

ja nevim jestli by pouzity stacil, ono nevim kolik stojej .... mozna ze by pouzity stacil i kdyz ja mam radeji veci nove ....

schnucki
12. máj 2010

jo a dneska jsem byla v bance kvuli zmene jmena a pani si vsimla ze jsem tehulka, dala mi takovej papirek ze ktereho si muzeme vybrat jakoby odmenu 😀 ... tak jsme se dneska shodli ze vezmeme takovou tu cestovni tasku ve ktere jsou 3 druhy flasek, dva ruzne dudliky, potom takova podlozka na prebalovani a jeste nejake protibakteriim pri kojeni 😀 ... tak to tam mam odnest az mi prijde nova karta, reknu kdy mame termin a oni nam tu tasku se vsema vecma poslou, od firmy chicco ...
tak jsem byla mile prekvapena ...

barbora87
12. máj 2010

Jeee schnucki nadherne fotecky!krasna nevesta a to brusko ti hrozne pristane!!!

Janulka to som rada ze je vsetko ok s vami...nevadi tak si este trosku pockas hlavne ze je vsetko ok...

No ja som dnes cely den doma a je mi blbo ale nie ako vcera vdaka bohu...ale dnes mi nic nechuti a vsetko mi je kysele...teraz sedim v obyvacke manzelik je este v robote ale moji hafani sa so mnou mazlia tak mi je fajn...zajtra je tu sviatok tak ideme do ceska manzel si potrebuje nieco vybavit a ja si kupim aspon rohliky termixy to mi chuti vdaka bohu stale...

kirkee
12. máj 2010

Ahoj holky, mam dotaz ohledne ovulacnich testu a nevim, kam ho napsat, tak to zkusim tady u vas.
Chci se zeptat - mate nekdo zkusenost s tim, ze by vam ovulacni testy neukazaly ovulaci, presto, ze ovulace prokazatelne probehla? (hlen, teplota..)
Diky moc za odpoved 🙂

schnucki
12. máj 2010

barbor dekuju 😵 taky se kamaradka snazila ze me neco uhledneho vytvorit 😀 ... a uz si ulitavas na okurkach? ja je vzdycky dlabala kdyz uz jsem nevedela co by ... jeee, my taky vzdycky nakoupime hafo rohliku a dlabeme uz po ceste 😀

ahoj kirkee, ja jsem ovu testy zkousela jen jednou a prislo mi ze jsou nejak moc casto pozitivni, ja z nich chytra nebyla, tak jsem si radeji merila BT a podle toho si ovu vysledovala 🙂

ivanajelinek
12. máj 2010

Schnucki, krasna nevesticka...Mne hovorila kamoska, ze do porodnice nepotrebujem skoro nic, ze ved tam vsetko dostanem.Ze len pre male veci co sa mu oblecie na cestu domov.Tak neviem.

Barbor aj u vas je sviatok? No take rozky... 😀 Mne teraz teiz svokor doniesol rozky, tak som 2 dni jedla..

emily327
12. máj 2010

blondy, jej to muselo byt mile, ked sa na teba tak chechtala z postielky 😉 No nepritul si to babo,ze? Neboj ona sa dostane do starych kolaji.

Jani, ahoj tak som rada,ze je vsetko v poriadku. Neboj este stale si v termine a hlavne,ze je mala otocena ako ma byt a ze ste obe v poriadku 😉 Izbietky su krasne. Obdivujem ta,ze mas tolko energie v 39tt zariadovat 😉

schnucki, v tej banke to bolo fakt mile,ze ti ponukli odmenu 🙂 Urcite sa taka taska zide a potesi.

Dnes je moje babo neskutocne aktivne 😀 V praci som brala od klienta tanier a tak ma koplo,ze az ma vystrelo, tak sa hned bali, ci som ok a ja ze ano, len, ze babo ma v brusku kope 😀 A takto je to cely den. prvy den kedy je to takto intenzivne. Dufam,ze to nie je preto,ze som si dala za pohar pepsi coly a preto je take aktivne v brusku 😀 Ked tu takto pisete,ze ona ma kopla alebo on, tak mi pride luto,ze ja este neviem co ma v brusku kopka :-/ Ale uz iba zopar dni a hadam sa aj ja dozviem. Dnes som sa v praci dohodla so sefkou,ze pred odchodom na matersku si vyberiem dovolenku, takze v praci koncim 30.6. Tak mam pred sebou este 7 tyzdnov prace a potom uz iba balenie a jupii domov, len dufam,ze ta sopka nebude strajkovat.

ivanajelinek
12. máj 2010

Mna zasa boli hlava, hroza.... 😠
Baby vy si co myslite o tom prebalovani babetiek nasiroko? Ja som o tom citala, ale neviem ci sa to vobec este robi.Ked sme boli my mali tak sa to tak robilo...Ale to bolo pekne davno...A ake budete alebo pouzivate plienky? jednorazove ci tie klasicke?

emily327
12. máj 2010

ivanajelinek, ja som tiez rozmyslala,ze co zobrat do nemocnice pre babo a rozhodla som sa,ze zoberiem si svoje veci. Lebo to co dostane to je take co sa pouzilo uz mnohokrat a asi budem radsej ak babo bude mat na sebe svoje veci. Uvidim necham si potom poradit. Ale to by ti mali v nemocnici dat taky zoznam, co si mas priniest ty pre seba a co pre babo. Taky zoznam mam ak chces tak ti ho mozem poslat.

schnucki
12. máj 2010

ivus dekuju 😵 ... ono ja nemela tak nejak vseobecne predstavu co vsechno budem potrebovat, na strankach toho obchudku je seznam nejen do porodnice, ale tak vseobecne co se potrebuje na zacatek, tak se ted muzu alespon orientovat 🙂 ... ja treba vim ze dostanu pak od doktora takovej malej seznam co si vzit sebou ....
jinak jsem si volala s pritelem a on dokonce vi kde ten obchod je, tak nekdy vyrazime 😵

ivanajelinek
12. máj 2010

Ahoj Emily 😉 uz si doma z prace? Tak to je super ze ta uz tak kmope..Mna tiez? neboj, este par dni a budes uz aj ty urcite vediet co skryvas v brusku? A tych 7 tyzdnov ubehne jak voda...

ivanajelinek
12. máj 2010

A Schnucki, posles mi link na tu stranku?Pozrem aj ja...

ivanajelinek
12. máj 2010

Emily, jasne posli aj ty...Cim viac budem mat, tym lespie..

schnucki
12. máj 2010

ahoj emily, my tu tasku si od nich urcite vemem, stejne by jsme ji kupovali, je to takova ta cestovni taska kam hodim plinky, neco na prevleceni a tak, takze jsme se shodli ze se nam libi a ty veci v ni se taky hodej 😀
to je super ze se male takhle ozyva ... ja jsem z toho stale takova happy a tesim se az i pritel uvidi ty kopy 😵

ja si prave taky myslim ze dostanem seznam co je do porodnice potreba a ja si radeji toho vemu o neco vic nez min 😀

ja bych taky rada jestli muzu ten seznam ... mam toho radeji vic nez malo 😀 .... ale budu si muset osvezit slovicka, par veci tam neznam jak se reknou 😝

emily327
12. máj 2010

ivana, ahoj moja ano uz som doma z prace, dnes ma cely den boli hlava ale nie velmi ale citim take pulzovanie. No uz som doma idem do vane a potom budem oddychovat, som uzimena a stale citim este hrdlo a nie som este uplne zdrava. Ok poslem ti to neskor 😉 Kludne posli aj ty co budes mat alebo schnucki ak mas nieco tak poslite to aj mne,budem rada. Len dufam,ze to bude v slovencine alebo cestine 😀 Po nemecky neviem.....

schnucki
12. máj 2010

preeeesne, cim vic tim lip 😀

http://www.schwabs-babycenter.de/

schnucki
12. máj 2010

emily ja ti to muzu prelozit a poslat, jestli nevadi tak zitra, ... je to totiz v nemcine ....

me dneska zlobi zaha, tak si davam mliko 😀

emily327
12. máj 2010

schnucki, co som citala na nete a co baby radili, tak si do porodnice netreba brat toho prilis vela. Staci mala taska pre teba a pre male a to je vsetko. Ak nieco budes potrebovat, tak ti manzel prinesie. Budes tam iba par dni 😉