Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
26. máj 2010

barbor dekuju, ale horalky mi tolik nejedou 🙂

ivus co se zeptat doktora jestli na ty zada neco neni? ... jojo, uuuplna modelka 😀

ja mam teda chloupky tmave, ale co, treba ji v lete bude teplo a zmizej 😀 ....
jojo, prijde mi zajimave pozorovat jak brisko roste, jak si me pani v salonu merila tak me napadlo v tom pokracovat, merim si ho kazdy mesic 😀 tak jsem zvedava jak porostem dal 😵

jani taky dobry miry 😀

janulka04
26. máj 2010

schnucki, dakujem, uz som ti IPla moje 😉

no jasne, ved hotova modelka 😀
som zvedava, kolko potrva dostat sa do povodnej formy 😀 😀

schnucki
26. máj 2010

ja taky dekuji 😉

nad tim ja radeji jeste nepremyslim, zatim mi jde nejvic do briska, jsem zvedava kolik pristi utery se na vaze ukaze 😝 posledne jsem totiz byla na puvodni vaze pred tehu 😀

ivanajelinek
26. máj 2010

Aj ja cemmmvase cisla...

janulka04
26. máj 2010

cooo, schnuckiiiii????
to mas dobre..ja uz +18 kil 😝
kto ma tromfne??? 😀

ivanajelinek
26. máj 2010

Schnucki, ty si este nepribrala?Ci ako to mam chapat? Ja mam plus 7,5kg

schnucki
26. máj 2010

ja jsem na catako shodila 4 kila, a ty mam ted zas nahore, proto mam stejne jako pred tehu ... ale doufam ze jeste priberu, jim jak utrzena ze retezu, tak nevim kam se to jidlo ztraci 😝 ale brisko roste jak z vody, tak to jde asi zatim do briska .... v sobotu si chci koupit vahu abych se mohla sem tam mrknout jak jsme na tom 😀

jani myslim ze ja ze zavodu vypadavam 😀 ... ale ivus nebo emily by te mohli trumfnout 😀

janulka04
26. máj 2010

schnucki, nekric este... 😝
ja som do 35tt mala plus 11 ci 12 kg...ten zvysok som pribrala za posledny mesiac

barbora87
26. máj 2010

Ivi hej uz mi je lepsie vyzera to tak ze sa budem coskoro citit zase ako clovek a nie ako obluda🙂len s tym jedlom mam stale problem...len vymyslam a uz ani neviem co mam vymyslat...ale tak aj to sa urcite upravi...

Jani no ja som hlavne rada ze sa mimi hybe...kvasinky prezijem🙂...ale bola som uplne z toho fascinovana ako sa babo hybalo...som vysla z tej ordinacie taka vysmiata🙂))

teraz sa tiez valam na gauci...doobeda tu bola kamoska tak som kecala a kecala a teraz valam sunky🙂ale vobec mi to nevadi najradsej by som spala🙂
a pocujte s tym priberanim...ako ste na zaciatku priberali?ja som za posledne 3tyzdne pribrala 300gramov ale to som nebola 4dni na wc🙂

schnucki
26. máj 2010

nooo tak uvidime, treba jeste prekvapim 😀

schnucki
26. máj 2010

barbor ja na zacatku jak uz jsem psala shodila 4 kila, pribirat jsem zacala az s rostoucim briskem 🙂

to ti verim, ja jdu vysmata pokazde od doktora 😀 mas i foto?

ivanajelinek
26. máj 2010

Jaj Schnucki, to mas dobre...Mne tiez kazdy tvrdi,ze sa najviac pribera az ku koncu.Ale nevadi, hlavne ze sme zdrave, no nie?
U nas sa akurat prehnala burka a cely den dnes leje ako z krhle-(y).. 🙂

barbora87
26. máj 2010

Schnucki takze by som sa mala asi krotit ze?ale tak ja zase vela toho nezjem ale zase valam doma sunky...ale tak ked mi byvalo tak nevolno tak som nebola schopna nicoho...
Hihi hej aj foto mi dal musim si konecne urobit album

schnucki
26. máj 2010

presne ivus, hlavne ze se mrnouskove maj v poradku 😉 ....

barbor vubec se nekrot, jez tak jak mas chut ... ja jsem jist na zacatku moc nemohla, proto jsem toho tolik shodila, ... vubec se neomezuj, ok 🙂
jasne, hod fotecku 😉

blondynka400
26. máj 2010

schnucki, taky tě to brzy čeká 😀 . Akorát některé objevy jsou lepší a něco bych za obejvovat nemusela, jako že nechce spinkat 😀

janulka, tak já snad doufám, že to bude ok. Přeci jenom ten teplotní rozdíl ještě teď nebude až tak velký....

blondynka400
26. máj 2010

K té váze, potvrzuju to co janulka, já měla někdy na konci 8 měsíce taky nějakých 11kg, pak celou dobu ani gram navíc a za poslední týden jsem přibrala asi 6kg. Čín blíže k porodu, tím víc jsem futrovala sladký (a to jsem celé těhu žádné těch hcutě neměla). Ale tělo prostě potřebovalo energii.
ale z váhy trauma nemějte, já už teď mám -1kg oproti váze před těhu. Zhruba první měsíc od porodu to šlo dolů samo, asi 3kg, pa kse to zastavilo, a jakmile jsme začala cvičit, zas to jde v pohodě dolů. Zhruba 2kg měsíčně. A to žeru jak kyselina 😀

janulka04
26. máj 2010

blondy ja mam aj pocit, ze sa nejako nalievam vodou, tak mozno aj z toho to trosku viac vyskocilo....normalne som taka spuchnuta, ale co by som aj chcela, je teplo a este uz som v aom vysokom stadiu 🙄
a ja pocitam, ze aspon 10 kil necham v nemocnici a zvysok pomaly kojenim pojde dole 😉
ved zbierali sa tie kila vyse polroka, tak nemoze nik cakat, ze ich schudnem za mesiac, nie? 😀

ivanajelinek
26. máj 2010

Ked necitim dnes skoro vobec pohyby babetka, znamena to nieco? Ci je to normalne?

schnucki
26. máj 2010

tak uvidime co se na nas jeste nalepi 😀

jani ja se toho nalevani vodou docela hrozim, hlavne pres leto, abych se vesla do bot 😝 .... ja uz ted vypiju 2l vody denne ....

ivus ja bych nerekla ze je to nejak spatne, ja malou citim nekdy pres den vic, nekdy min .... treba kdyz neco stale delam nebo jsem hodne v pohybu tak ji ocividne uspavam, to se vzdycky ozve az kdyz se valim na gauci ... nektery mimca se pry hybou vic, nektera min .... ja jsem o ni jednou taky skoro cely den nevedela a bala se co se deje, ale na kontrole bylo pak vse v poradku, tak asi jen nemela naladu 🙂 .... urcite se ti ozve 😉

mirusch
26. máj 2010

Robim kuk, precitane, tesim sa z vas, ale prave som prisla z prace a som grogy a hladna, cize najest, ozehlit a do postele. Zajtra robim, potom lekar a potom robim za peniazky. Tot vsjo z mojho pohnuteho zivota 😀 Ale aspon sa nemozete stazovat, ze ste neinformovane.
A Ivus, tesim sa, ked Schnucki da vediet, ze UZ! Ved je aj nacase.
Finfrle, uz som reagovala na toho tvojho Dr., ja by som sa s nim uz vobec nebavila, povedala by som mu svoj nazor, s tym, ze ked nieco s dietatom bude, tak ze ho budes zalovat (trosku postrasit, nech nie je taky namysleny 😀 ) a rovno by som sla inam.

schnucki
26. máj 2010

ahojik mirusch .... dekujeme za informace ... ja jsem ti covece prisla na to, jak si zprijemnit zehleni .. nova zehlicka 😀
sousedka ma takovou naparovaci, stoji na takovym podstavci kam se naleje voda a pak se tlaci takovi tlacitko a zehlis parou, pujcovala jsem si ji na zaclony, s tou moji ani nesli vyzehlit a hned se vyzehlila vse co mi tam lezelo 😀 tak jsem hned rekla drahemu, ze kdyz mi tuhle koupi tak uz ode me nikdy neuslysi remcani pri zehleni, tak ji dostanu k narozkam 😀

ivanajelinek
26. máj 2010

Jej Schnucki a co si neprisla aj ku mne...ja tu mam taku kopiskooooo 😠 No aj mne to uz kolegyna hovorila, ze si mam taku kupit, ze je to rychlejsie...Lenze mm tomu neveri.povedal, ze mne nepomoze ziadna zehlicka (iba ze by sama zehlila) 😀

janulka04
26. máj 2010

Ivi, mozes poslat mne, aj som maiak do zehlenia....ako vazne, ja periem a zehlim denne...mna to bavi...a zehlim uplne vsetko 😀

schnucki
26. máj 2010

to me manzilek taky neveril, ale fakt je to s ni rychlejsi ... a kdyz me vydel jak tam s ni litam po tomzehlicim prkne, tak souhlasil ze mi ji poridi 🙂 ale musim mit naladu 😀 ... jen musime pak mrknout nejake akce, protoze se pohybujou od 70 az do 200euro 😝

jani tak to jsi prvni clovicek ktereho znam ktereho bavi zehleni 😀 me se to vzdycky kopi dokud manzilek neprijde ze nema co na sebe 😅

ivanajelinek
26. máj 2010

Jani to fakt... 😕 Ja te 😕 da neznasam zehlenie...Ale zasa ked raz zacnem, tak zehlim aj 3-4 hodiny v kuse az vsetko neni hotove.Lenze to vzdy trva, ked sa do toho donutim.A teraz s tym mojim bolavym chrbatom veru nevydrzim dlho stat...Takze asi tolko ja a zehlenie... 😝 😝

janulka04
26. máj 2010

no, koky, to je to jedine, co ma bavi..momentalne neznasam varenie....lebo vsetko sa to vypapa za jeden den a mozem aj kotle navarit...umyvat dlazku...ja len na styroch...a to teraz nehrozi, vysava mm....tak mne ostalo to zehlenie...ale nie...akoze mna to bavi, co mam male 😵

ivanajelinek
26. máj 2010

Jani tak to naozaj klobuk dole, za to ze rada zehlis...Ja zasa rada varim 😀 ale nerada potom upratujem... 😀 Len nemam rada, ked neviem co varit...ako napriklad zajtra 😝

janulka04
26. máj 2010

ivi, to aj ja som voplakedy, ale teraz som uz taaak leniva na vsetko....az hroza
ok, idem do perin, dobru, babulky 😉

barbora87
27. máj 2010

Dobre ranko!tak ja od 5strasim a noc bola teda o nicom

schnucki
27. máj 2010

dobre ranko holky,

ja teda domacim pracem tak nejak vseobecne neholduju, vzdycky kdyz uklizim tak si pustim oblibenou muziku a pak to jde 😀 ale zehleni primo nesnasim 😝 .... i kdyz posledni dobou se nejak rychle zadycham, normalne jsem uklidila celej byt za jeden den a ted mam kouplenu vzdycky na druhej den ....

barbor bud v klidu, ja se permanentne nekolikrat za noc budim 😝 ... dneska si urcite pospis 😉

u nas vcera a celou noc prselo, dneska je zas zatazino, super ... musim letet do skoly kvuli zmene jmena a pauze, ale vubec se mi tim vlakem nechce, je mi v nem tak divne spatne 😝

a co mate v planu dneska vy??