Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

janulka04
2. jún 2010

ahojte, spisovatelky, tak najprv napisem a potom skusim docitat...
ja som dnes rano vsatala, najedla sa a potom, ze idem si na chvilku lahnut a potiahla som do dvanastej skoro 😀
teraz som sa vratila z poradne, CTG ukazkove, vraj uz sa tam aj nekjake kontrakcie rysuju 😀 , inac otvorena som üpodla dokiho na maximalne 3 prsty...hmm, tak jasne, ze kedze on ma labiska a ta lekarka vcera mala rucenku...tak rozdiel tam byt musel 😀
kontrolu mam u neho v piatok, to neviem, ako bude, kedze zajtra mam ist do nemocnice, mozno uz mi daju vyvolavacku a ak nie, tak v piatok tam mam ist znova...(teraz tam budem chodit denne... 😠 lebo nemam insie na robotu 🙄 ) a vyvolavacku mi daju v piatok..akoze, asi sa mam nejako nakrajat...nechapem...
..a vraj to uz nebude dlho trvat..hmmm, to uz som pocula 😀 😀

schnucki
2. jún 2010

to mas kleo taky pravdu ... no tak to asi dam za ukol moji mamce nam to lehatko koupit, bude mit radost 😀

schnucki
2. jún 2010

jani to je jak roman na pokracovani 😀 my uz jsme na malou tak nateseny 😵 .... a mas to daleko kdyz se tam musis trepat kazdy den? ale to je dobry znameni kdyz se tam rysujou kontrakce, vid? ... ja moc drzim palecky at je vsechno v pohode 🙂

jdu varit

finfrle
2. jún 2010

jani hodne stesti at vse klapne a jsi ok i s mimiskem
Jsem se dobre najedla jen doufam,ze to udrzim protoze klasika citim kyselost a to vetsinou znamena ze pobezim na zachod.Ted se nesmim hybat jojo a to jsem upekla i strudl no musim pockat.......

janulka04
2. jún 2010

nie, kocky, je to kustek, na konci mesta, 5 minut autom, ale aj tak, ja uz vobec nema chut sa hybat, nieto este niekam cestovat denne 🙄

schnucki
2. jún 2010

finfrle tak nehybat a hezky to v sobe drzet 😉 .... jeeee, taky bych si dala strudl 😵

jani to verim ze se ti do niceho nechce ... moc na tebe myslim at uz je mala brzo venku 🙂

finfrle
2. jún 2010

schnucki asi se pokusim presunout do luzka a nachvili si zdrimnout...
Internet nejak vypadava.... ☹
Premyslim co cekat zitra v nemocnici.Snad se na prcka kouknou a budu vedet vice ale snazim se si nedelat nedeje...
schnucki tak pojd na strudl vypada dobre jojo a voniiiiiiiiii tu je holky tak krasne a teploucko zuzo...chudak Emi v praci...

barbora87
2. jún 2010

Ahojte babule tak som bola vo firme odniest veci tak mi konecne poslu peniaze bud tyzden a potom
som sa stretla s jednou babenkou tu z konika tak sme kecali a kecali ma2tyzdne termin po mne...
Inak mi je celkom ok som sa vykupala oholila namalovala tak som sa citila oky doky a v robote kazdy na mna ze ako super vyzeram a ako ziarim tak som nechapala hihi
teraz si urobim chlebik a pojddm si lahnut som unavena...zajtra ideme na slovensko tak sa tesim na halusky🙂

jani drzim palceky!!!

Emily dufam ze si to v robote dobre zvladla

blondynka400
2. jún 2010

Ahoj holky, tak se hlasím z čech. Cesta bez problémů a i docela rychle, na to špatné počasí... Akorát je samo rozhozená a nemůže teď vůbec usnout. Tak jsem zvědavá, potřebovala bych se pořádně vyspat, tak snad zabere 😅

barbora87
2. jún 2010

Jeee super blondy...som rada ze ste dobre dorazili lebo to
pocasie je katastrofa...no tak drzim palceky aby si mala zvykla

finfrle
2. jún 2010

Holky psala mi Emilka,ze ji nedopatrenim vypnuli net od 1.6.misto az 1.7.snazi se s tim neco udelat...
Urco podam zitra info jak to s ni vypada 😒 no jo Irove....
Dnes jsem mluvila s klinikou v Dublinu kde mi delali Pappa test a ze mi pry daji vedet do par dnu jake jsou vysledky.Uz cekam pres 5tydnu...
Preji vsem dobrou noc a posilam moooc pekne pocasi vsem tady je nadherne.

barbora87
3. jún 2010

Ahojte babule
tak dnes som spala celu noc v kuse az do7az na 2psycho sny...1.sen prisla som do nemocnice na vysetrenie a mimimu nebilo srdiecko...2.sen manzel ma podvadzal...tak a teraz uz pochybujem ze som naozaj normalna 😅
uz som oblecena a frcime na slovensko tak vam prajem
pekny dnik a nakuknem sem vecer

schnucki
3. jún 2010

ahojik holky,

blondy super ze jste cestu zvladli 😵 uzijte si pobyt v cechach a sem tam se ozvi jak se mate 😉

finfrle drzim dneska palce aby jste videli male 😉

barbor ty mas fakt sny 😝 ale super ze jsi se vyspala 🙂

my byli vcera do pulnoci u sousedu, tak jsem si dneska pospala ... uz jsme po snidani a objednala jsem si v C&A dve tricka a jedny teplaky, ty co mam maj snurku nahore briska, takze na zacatku super, ale pomalu me tlacej, nemuzu je delsi dobu nosit, tak manzilek at se kouknu na netu a objednam novy 😀

jinak tady je dneska kraaaasne, tak doufam ze se to nezkazi, vyrazime ven 😀

schnucki
3. jún 2010

barbor a jak dlouho na slovensku zustanete?? nejak mi uteklo ze tam vubec jedete 😀 prijenou cestu preju 😉

finfrle
3. jún 2010

barbora ja mela taky sen 🙂 mela jsem holcicku a jezdila jsem s ni v tramvaji a autobudem 🙂
Schnucki dekuji uz se nemuzu dockat ale si rikam,ze scan mi nejspise neudelaji ☹ no uvidime cim nas Irove zase prekvapi.Nam se pocasicko docela pokazilo ale jsem za to rada 🙂 trochu se lepe citim.
Dnes me nejak tlaci brisko tak snad je vse tak jak ma byt.Ja si vazne moc preju aby toho prcka zkontrolovali a mohla byt vklidu,ze je vse jak ma byt.

ivanajelinek
3. jún 2010

Ahojte kocky...Tak mi zasa malujeme uz od rana...Vcera soe boli u znamych a dostala som dve plne krabice oblecenia pre mimi... 😉 Velmi pekne veci, vsetko velkost 56, 62 a 68.takze ako tak vidim na zaciatok nemusime kupovat fakt ziadne oblecenie...A chce mi dat aj taku tu ohradku, taku ako schnucki sem dala vcera obrazok...

finfrle
3. jún 2010

ivana je to je pekne 🙂 zase mas ostarost mene!Mam za tebe radost.
No holky jdu se chystat do te nemocnice,pred chvili se mi zase udelalo zle a bezela jsem na zachod a jak to tak vypada je to jen zacatek.Hned jim to v nemocnici povim at uz semnou neco delaji.Pa pak napisu jak jsme dopadli

schnucki
3. jún 2010

finfrle tak drzim palce na dnesek a dej pak vedet jak jsi dopadla 🙂

ivus supeeer, nemusite toho moc kupovat 🙂 ... my tu ohradku urcite kupovat budem, vezmete ji??
teda a takhle pilny uz od rana 😉 das sem pak fotecky?? ...

ja jsem dneska nejaka unavena 😝

meleri
3. jún 2010

Schnucki, Finfrle, tak at seženete všecko co chcete! hlavně at z toho máte radost!

Ivano,

super s tou výbavičkou, to máš ted už klid! 🙂

u mě nic moc, blíží se mi mencky, tak mám takovou náladu pod psa... 😖 ale včera jsme byli zase po týdnu v lese... 🙂

Jani,
moc ti přeju at je to už za tebou a at už máš malou u sebe!

meleri
3. jún 2010
ivanajelinek
3. jún 2010

Takze zatila takto to vyzera

ivanajelinek
3. jún 2010

este toto vsetko vymalovat.To bude najhorsia robota asi 😝

janulka04
3. jún 2010

ahojte zienky....som doma 😀
robili mi v nemocke zatazovy test , uz nikdy viac, som mala kontra cez 125, som tam kusala do vankusa, co kazde 4 minuty, ale ked mi dotiekla infuzka, mala zaspala 🙄
🙄
🙄
to je taka betarka hnusna , akoze, asi mam byt naozaj rekordmanka v tehu . 😀 ..a o siestej vecer znova tam mam ist a to ma len kuknu..ze tento test vetsinou vyvola porod do 24 hodin, ja mam pocit, ze mojej malej nevyvola porod nic 😀
😀
a ak by teda nic, tak zajtra znova a v sobotu vyvolavacka...moja mala je aka vtipna

ale strasne ma potrapila na tej infuzke...2 a pol hodiny v krcoch baby a nic??? ....ja sa stavim, ze este v sobotu budem chatovat na konovi

barbora87
3. jún 2010

Ahojte babule uz sme na ceste domenka som hotova...cely den som niekde behala ale aspon som videla rodinku a kamaratku s malym...inak babka mi urobila halusky aj v cukrarni som
bola no parada...som k.o.

Jani to je mala tyracka 😀 Drzim palceky aby ta netrapila prilis dlho

zajtra vas docitam dnes nemam silu...pekny vecer a dobru nocku

finfrle
3. jún 2010

Prvni pisu a pak docitam...
Ahojky holky tak mi dnes volali z nemocnice kde jsem byla na pappa test pred 5tydny a vysledny jsou pry velice uspokojive a mimi je podle nich ok 1:8000
K dnesni nemocnici...konecne me zaevidovali,vzali krev,tlak a moc a normalne mi konecne utelali ultrazvuk!!!!!!!!!!!!!!
Podle Scanu jsem presne v 18tt+2 mimi ma 18,4cm a uz vime i pohlavi,ktere je pry presne na 98procent,tak nevim mam li tomu verit a psat to.Chcete to vedet
Pry je mimisek ok i pater a vsechny parametry.
Jsem moc spokojena ale velice unavena.
Emilka pozdravuje a jeste nevi kdy bude pripojena a jestli vubec ☹

finfrle
3. jún 2010

Jeste jsem zapomnela,ze tu byla akce pro mimi a koupili jsme za dobry kacky teplomer do ouska,teplomer do pokojicku a koupelny,chuvicku,a z ceho mam nej radost je krasny kolotoc nad postylku 🙂
Zitra vyfotim a dam do albicka 🙂
Holky me spadl takovy kamen ze srdicka jeje

barbora87
3. jún 2010

Jeer finfrle zo srdca gratulujem!!!tak po trapeni konecne stastne spravy!!!no jasne ze chceme vediet co to bude!!!na100%to je az sa to narodi🙂))

janulka04
3. jún 2010

ahoj, finfrle, ja tipujem dievcatko....

barbora87
3. jún 2010

Aj ja si myslim dievcatko 😀
a pozdrav emilku myslime na nu a dufam ze sa nam co skoro ozve

finfrle
3. jún 2010

JJ mate pravdu Holcicka 😵 😵 😵
Jsem pohlazena podusi a klidnejsi.