Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

kleopatris
28. jún 2010

@lubinka9 no asi sa ti to fakt neoplati zacinat, lebo tie kurzy su dost drahe a ked nestihnete dokoncit, tak radsej az v BA. Aj nasi maju bazen a mna veru nenapadlo, ze co tam nasi davaju 😕 no musim pozistovat, aby som malemu neublizila.
Maxi tam strasne rad "pije" tu vodu a ked si predstavim, co v nej vsetko plave...sa divim, ze to skoncilo len zabkou v ustach a ze sa mi este nepokakal a podobne 😅

lubinka9
28. jún 2010

@kleopatris my mame od Lamaze tohto psika http://www.google.com/imgres?imgurl=http://www....

maly je z neho hotovy a furt si cpe do pusy tu kosticku 😀 . A aj steka ked sa zmackne nufak. Lamaze ma v tomto hodne kreativne hracky.

kleopatris
28. jún 2010

no my uz mame tiez tu vcelu, motyla ci co to je, toho freddieho a tiez ho zboznuje 😀 tak preto som skusila aj ponozky

lubinka9
28. jún 2010

inak mi dnes postarka priniesla 2 vzorkove darcekove balicky od Hipp-u a Babyvita. Tak mam 2x zeleninovy a 2x ovocny prikrm + lyzicky a kasu 😵 No super nie? Toto mi bude chybat ked odideme z DE, uz ziadne zlavove kupony na pampers, vlhcene obrusky, oblecenie, ziadne vzorky. Minule mi prisiel cumel, podbradnik, lyzicka od Nuby, predtym novorodenecka ciapocka..

na SK mi daju figu borovu ☹

kleopatris
28. jún 2010

aj my sme dostali kasicky a lyzicku a cajiky, fialovu pampersku 🙂 ale davaju tu o dost menej jak v DE...no Lubi cim vychodnejsie tym menej darcekov 🙄
musim kuknut este to Nuby, ci to je aj v AT 😝

schnucki
28. jún 2010

holky vy jste ale ukecany 😀

lubi babyvita kupuje kamaradka a male to chutna ze vseho nejvic 🙂

ivanajelinek
28. jún 2010

baby tiez vam robia tieto horucavy problemy? Ved ja som najradsej len doma a az vecer ked tak idem niekam von sa prejst alebo tak.
Lubi no pozerala som uz vselijake flasky, ale ved ich je tolko moc. Ale väcsinou mi doteraz odporucil kazdy tiez tie Aventy. A ako je to s cumlikmi? Treba radsej nejake mat doma? Ake ste zvolili vy?

finfrle
28. jún 2010

@ivanajelinek jj tepla nejsou ted nic pro me!Co jsem tehotna radeji se teplu vyhybam.
Lahnicky co budeme kupovat Tommee Tippee a i cumlik.
Koupim jich jen par nechci malou na ne naucit.Pry jsou dobre pro novorozence(udrzuje lepsi pristup vzduchu v pripadu nahleho umrti novorozence)tak uvidime

lubinka9
28. jún 2010

@ivanajelinek ja mam tieto cumliky http://www.nukshop.at/nuk_genius-Kat1519/nuk_be...
mali ich uz v nemocnici. Maly tam cumlal paradoxne vacsi (6m+) ako tie co ma doma a sem tam ich tam vypluje, co robi, ze ho to davi.

lubinka9
28. jún 2010

a ak mozem poradit, kupujte latexove cumliky, silikonove su sice trvalejsie ale latex je predsa len prirodny kaucuk a teda "zdravsi" 😉

schnucki
28. jún 2010

ivus mrkla jsi na ten pas? .... my dostaneme lahvicky od chicco, budou v te darkove tasce od banky, a dudliky jsem koupila dva, strasne se mi libili ... ale taky nechci malou nejak na to naucit, jen jsem neodolala ...

lubi tak to se musim mrknout z ceho jsou ....

jinak me tohle teplo unavuje, furt neco piju a jsem jak prastena balvanem .... v sobotu ma byt pres 30°, tak jsem zvedava jak tu cestu preziju 😝

janulka04
28. jún 2010

kuk, babulky, momentalne nestiham..len obcas malokedy sa mi podari doplnit fotky, poodpisovat...a sup prec, mm zacal pracovat a nakolko je leto, je prec cely den, poiem vam, vstavama o siestej, lahnem po polnoci, ale totalne znicena..napodiv to nema vplyv na moje kila, takze som riadna mamina....
mala nam krasne pribera, dnes bola u nas hebamme a uz mame 4260g, takze o 260g viac ako pred tyzdnom
do dlzky je obrovska, kuknite na fotky..je to vidno aj na vanicke v kociku, ale neviem, kolko mam, Untersuchung U3 mame az 6.7.
naozaj mam toho vela..aj varit, aj domacnost, skolka....potom to dat vsetko spat, aj nejaku vychadzku spravit...tak ma mrzi, ze nemam prehlad, no tehulkam prajem, nech im tie horucavy nerobia tolko zle, ako mne, ked som bola tehu s dvojickami a pohladkat bruska....
a mamicky a drobcekov tiez zdravim....
posielam nasu spachtosku... 😵
Inac som aj na FB, hlavne kvoli rodine tam supem viac info ak na konika, tak ak by si ma niekto chcel dat do priatelov, tuknite, poslem vam v IP moje meno...
prajem krasny slnecny tyzden

ivanajelinek
28. jún 2010

Ahoj Schnucki.No pozerala. To pomaha na boleti chrbta? Lebo naposledy som to videla aj v C&A...My sme boli chvilu u znamych a poviem vam, ze stacilo mi prejst z domu do auta. To je ale horko...Chrbat trosku lepsie ale dnes ma picha zasa v pravom boku hore, tak ako zacina brucho 😠 Skusim najst nejake cviky na chrbat a pocvicim 😀

schnucki
28. jún 2010

@ivanajelinek ja jak jsem byla v patek u mirusch tak se me prave ptala jestli ho mam, ze si ho jeji znama kupovala na podporu zadum ... nevim jestli by i tobe pomohl, ale napadlo me ti o tom pisnout .... pokud by jste nekdy meli cestu do nejakeho toho obchudku, mozna by jsi se mohla zeptat 🙂

jani koukam toho mas az nad hlavu .... mala je kraaaasna 😵 ... pisnu IP

ivana98
autor
28. jún 2010

ahoj dievcata,
pamatate si este na mna?? 😉 vidim, ze sa tu veselo tehulkuje, tak snad prijmete naspat stratenu zakladatelku 😵 😀 😝

meleri
28. jún 2010

Ivano!!!! 😵

super! jsi těhu!

schnucki
28. jún 2010

ahojik ivus ....
vitej nazpet 😵

schnucki
28. jún 2010

@ivana98 a jakpak se mate???

barbora87
28. jún 2010

@ivana98 ahoj ja ta este nepoznam ale vitaj medzi tehulkami!!!ako sa citis?trosku popis o sebe nech mam prehlad🙂

barbora87
28. jún 2010

Inak babule ako sa mate?ja som od vikendu ako na drogach stale frcim🙂ziadna unava nic...tak uvidim ako dlho budem taka🙂

ivana98
autor
28. jún 2010

mame sa vyborne... a brusko mi pomaly rastie do krasy... 😵
prepacte, ze som to tak dlho tajila, ale ked ja som sa na zaciatku tak hrozne bala ☹ ☹

konecne sa nam vyriesila aj dilema, kde byvat.. kedze pojdem o par mesiacov na matersku, tak sa stahujeme za manzelom a konecne budeme mat iba 1 byt... @schnucki: bude to neu-isenburg 😉

ivanajelinek
28. jún 2010

Ahoj Ivi 😉

ivana98
autor
28. jún 2010

@meleri!! a ty si tiez tehu?? bola si na KETe, alebo snad prirodzene?? gratulujeeem 😵

ivanajelinek
28. jún 2010

Barbor krasna fotecka 🙂

barbora87
28. jún 2010

Dakujem ivi🙂
uz som ju mala aj predtym ale vymazala sa neviem preco...

schnucki
28. jún 2010

@ivana98 my chapem ze jsi nam to tak dlouho tajila 😉 jsme rady ze jsi se zas ukazala a ted se muzem tesit s tebou ... tak to je super, to budes kousek od nas 😀 tak az tu budes dej vedet a hned vas prijedem navstivit ... sbalim mirusch a pojedem 😉 ....

@barbora87 ja teda energie na rozdavani vubec nemam 😝 jsem tim teplem jak oparena, zitra umru po ceste 😝

ivanajelinek
28. jún 2010

Schnucki ani ja nemam momentalne energie na rozdavnie... 😝 Je mi tiez mizerne...Akurat mi suseda povedala, ze silne bolesti chrbta mozu vyvolat aj kontrakcie...Tak asi zajtra zbehnem k dr. alebo k hebamme ak to neprejde.

barbora87
28. jún 2010

@schnucki no ja neviem co so mnou je...stale nieco vymyslam a robim...a stale by som nieco do seba cpala...dnes rano o pol6som jedle v lezani a so zatvorenymi ocami termix🙂))a teraz mi tu od susedov nieco voni joj hned by som zase do seba nieco cpala...ale drzim sa aj ked teraz som si dala kofilu...ale za cely den som jzedla6termixov a 2käsekrainer a 1jablcko a 1kofilu
teraz som si zase pocuvala srdiecko od mimi je to naaaadhera

blondynka400
28. jún 2010

Ahoj holky,
nějak vás nemám sílu dočíst ☹ . Malá úřestala dělat scény u jídla, ale za to od té doby, co před týdnem tak blbě spala se jí večer zhoršovalo usínání a zkončilo to až tak, že včera to trvalo 3 hopdiny než usla. Už fakt nevím co s ní, zbývá mi jí jedině nehcat vyřvat, ale vzhledem k tomu, že je to fakt silné miminko, je schoppná řvát klidně několik hodin, je to tvrdohlavka, prsotě to jen tak nezdá... Nějak se mi nezdá, že by měla nějaký důvod, nebo jsem ho tedy neobjevila... 😖
Tuhle metodu fakt neuznávám, ale už opravdu nevím co s ní, přitom přes den je to takové zlatíčko ☹

schnucki
28. jún 2010

@ivanajelinek urcite si zitra skoc k doktorovi nebo k hebamme, at ti s tim neco udelaj .... ja sice bolesti zad nemam, ale asi to neni sranda, tak ta se uz nemusis trapit ... dej pak vedet co ti povedeli, ju ....

@barbora87 si tu energii uzivej, ja se posledni dobou musim do jidla nutit, nekdy mam dny kdy bych furt neco do sebe cpala, ale jak jsou ty vedra, tak vubec nemam chut neco jist ....

@blondynka400 no prosimte, zoubkama to asi nebude vid, kdyz je pres den v pohode .... bohuzel ti neporadim cim to je ze vecer nemuze zaspat, kazdopadne na vas myslim at se to zlepsi 😉