Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

lusinda1903
29. sep 2010

ahojte kocky co ako sa mate? drzite sa ? katuskad uz rodi ci co? no pekne mne sa ma v sobotu vratit ten moj tak dufam ze sa coskoro zaradim medzi vas, ale to vy uz asi ani nebudete tehotne :D

schnucki
29. sep 2010

dobre ranko holky,

dekuju vam moc za pismenka a za pochopeni ... cloveka to hned povzbudi 🙂 ... hebamme nam poradila flasticky co jsou jak jen to jde na principu prsa, mala s nimi ji fakt lepe jak s tema co jsem mela a pak nam poradila i mlicko co tak nezatezuje brisko, je toho totiz tolik ze jsme nevedeli poradne co

dneska mala zaspala o pulnoci a spinkala az do 5h rano, pak od 6 do 9, takze super, ... ted ma chudak skytavku a mrcasi se mi tu na ruce, nerada jen tak lezi 😝

lusinda1903
29. sep 2010

oprava nie katuska ale ta co tu mala termin v septembri... :D

schnucki
29. sep 2010

@finfrle ja byla taky jeste u zubare pred porodem , rychle mi to tam vycistila ...

@janulka04 koukam jste meli noc na prd ... a to se ti mala takhle budi kazdou noc?

@emily327 jak dneska je?

@yarden , @barbora87 ahoj holky, jak se mate, co je noveho?

boze ja nez neco tou jednou rukou nacvakam 😀

schnucki
29. sep 2010

@lusinda1903 asi myslis ivus, me se mala narodila 18.9. a ivca rodila ted, vcera po pulnoci, jestli to nepletu 🙂

lusinda1903
29. sep 2010

@schnucki hej hej dakujem... :D mam v tom uz zmatok 🙂 a co vy kedy sa chystate????

finfrle
29. sep 2010

@schnucki To jsem moc rada,ze mala te nechala trochu prospinkat! 😵 😵 😵

finfrle
29. sep 2010

@schnucki To jo zubar je treba pred si rikam,ze pak s mimi uz to jen tak nepujde 😅
Jinak se citis dobre?Na tebe i Ivku moc myslim a ted jeste ta nase Emilka a je to...me preskocime ju 😉 😀 ja si malou necham v brisku 😀 😀 😀

schnucki
29. sep 2010

@lusinda1903 prosim prosim 😀 .... ted nevim jak to myslis na co se chystame 😅

@finfrle ona spi v noci dobre, akorat predevcirem mi spala hodne pres den a pak mi tu od 5 do pul7 strasila ....
zadny takovy, hezky malou privedes na svet ... uz se na ni tesime 😵

jinak meleri ja jsi se ptala, tak jsem dostala tablety aby se mleko prestalo tvorit ...

finfrle
29. sep 2010

@schnucki ty jo to jsou i takove tablety jo 😕 😨 to nevim
A schnucki povez jake to je byt uz tou mamou,vyjma to kojeni co ti delalo zle?Se toho zacinam trochu bat a ty jsi nase prvni co uz je maminkou 😉 🙂

yarden
29. sep 2010

@schnucki Super ste to zvladli kocky. Vsak vies co je pre Tvoju malinku princeznicku najlepsie a nebudete sa predsa trapit, ked to neslo s materskym mlieckom. 😉 Mate moj obdiv a podporu.... 😵

janulka04
29. sep 2010

@schnucki no, veru, posledny tyzden takto spime...cakam, ci to aj zubky nebudu...neviem 🙄

lusinda1903
29. sep 2010

@schnucki hehe doteraz si mala ibaze cakas babenko 😀

kleopatris
29. sep 2010

@janulka04 aj my sme mali noc na prd...asi je to nakazlive 😀 ale nam teda fakt lezu zuby....

boze ja by som tak brala spat aspon 5 hodin v kuse ☹

emily327
29. sep 2010

Prepacte, sla som si na hodku lahnut, necitim sa dobre, to hrdlo skriabe a nos mam plny. Za hodku ideme do poradne, tak som zvedava co nam porodnik povie. Potom napisem, ako sme dopadli. Dufam,ze si nas nenecha rovno v nemocnici. Tak zatial pa 😉

yarden
29. sep 2010

@emily327 Drz sa. A potom informuj...

@lusinda1903 Asi maly informacny skriatok 😀 sem prisiel... Schnucki ma dcerku, ktora ma tyzden a 4 dni, teraz sa narodil maly chlapcek Ivanke, na rade je Emily a potom Finfrle, Barbora, ja, meleri...
Staci kliknut na foto a objavia sa Ti info 😉

lusinda1903
29. sep 2010

@yarden hehe dakujem... ale naozaj to tam dnes rano este mala 🙂

finfrle
29. sep 2010

@emily327 Moc na tebe myslim!!!Mam i dobre zpravy 😵 tak se pak ukaz 😉
@yarden nene me se preskoci 😀 Emilka a pak Barbor,ty a Meleri ... ja si to skvrne v bruchu necham 😀 😀 😀

Je tu nadherne 😵 😵 😵 cekam na pradlo a sup ho ven.Sice chladno ale slunicko.Boze to je vazne hned nalada lepsi a taky jsem se ted vratila z jednoho offisu kde jsme predminuly patek pohoreli a ted svete div se v patek mame jednorazovy prispevek na mimi 200eu 😵 + veskere zdravotni karticky na bezplatnou peci jupiiii

barbora87
29. sep 2010

@emily327 drzime palceky a tesime sa na dobre novinky

@finfrle neeeee ty pojdes tiez rodit ja uz som to vymyslela ze ja nechcem ist rodit...tak ty musis...ja maleho podrzim aby sme v decembri tu mali klud a ziadne zle porody 😉
a co mas za dobre spravy???som zvedava????

mne volali dalsi makleri kvoly bytu a este jeden privat tak zajtra o2,3 a 4 pridu pozerat na byt tak budem mat co robit

finfrle
29. sep 2010

@barbora87 ono koukam,ze preskoci me i tebe co 😀 hele ale Barbor to nam asi neklapne,ty nase mimina se nedaj zadrzet 😀 😀 😀 uz uplne vidim jak tlacime tu hlavicku zpatky 😀

Meleri no jak je dneska?
Mirusch ta si uziva v muzeu jeje hned bych tam sla za ni 🙂

barbora87
29. sep 2010

@finfrle no ja si to tam zasijem 😀 a potom to bude v pohode... 😉

yarden
29. sep 2010

@barbora87 Si ma pobavila 😀 😀 😀

barbora87
29. sep 2010

@yarden to nebolo na pobavenie to som myslela vazne 😉 proste v decembri tu ma byt klud a pohoda pred vianocami a ziadny porod

finfrle
29. sep 2010

@barbora87 😀 to siti asi nevydrzi 😀 to bych neriskovala,vazne uplne vidim jak behas nohy zkrizene a drzis se dole a rikas malemu nene mazej zpatky 😀 😀 😀

finfrle
29. sep 2010

@barbora87 hele ale vanocni miminko by bylo paradni!!!!

barbora87
29. sep 2010

@finfrle no ako pre koho by to bolo paradne 😀
no tak presne ako si to predsatvujes tak tak budem behat 😎 ja to uz zvladnem...a mozno po novom roku ho vypustim

yarden
29. sep 2010

@barbora87 Vsak tesne pred vianocami uz bude klud. To uz bude len zimna atmoska, stromcek, vona kapustnice a najvacsi darcek na svete budes drzat v naruci 😵

barbora87
29. sep 2010

@yarden hmm no uvidime...budem potrebovat este 100rokov aby som sa zotavila z porodu...ale skusim to s malym dohodnut....

finfrle
29. sep 2010

@barbora87 😀 pry vypustim 😀

@yarden pozor radeji nezacinat s Vanocema me uz to chyta 😀 ano se tak netesim na narozeni male jako na to,ze budeme na Vanoce vsichni tri spolu 🙂

barbora87
29. sep 2010

@finfrle no ja uz som si vcera kupila vonave sviecky s vonou skorice a pecenych jablk uplne naaaadhera!!!zboznujem tuto vonu!na jesen a v zime si vzdy zapalim sviecocky a relaxujem pri tom...je to uzasne....a ked si predstavim ze budem onedlho relaxovat s malym tak mi zacne hrabat 😀