Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

janulka04
4. okt 2010

@schnucki to tak byva, a teda hlavne na zaciatku a u prvorodenych vnuceniec 😀
u nas sa o malu biju moje dve 😀 😀
tak ale na staci vriesknut a je klud 😝 😀 ty asi tuto metodu na svokre nebudes aplikovat 😝 😀
inak sa celkom da, chystame sa cez vikend na Slovensko, povybavovat papierovacky a aj ideme do atelieru si spravit profi rodinne fotecky 😉 😵

janulka04
4. okt 2010

kocky, co je s Ivankou?

schnucki
4. okt 2010

@janulka04 je normalni ze mi chce skoro kazdou hodinu jist??

janulka04
4. okt 2010

@schnucki tak to ja neviem, ale ja som po porode tiez nejaka rozozrana, sa vyhovaram na Stelli...to ja nieeeeee, to ona si pyta...ja jej len "filtrujem" 😀

schnucki
4. okt 2010

@mirusch ja vim ze na ni musim takticky, jen me to prislo trosku blby z toho duvodu ze ona muze malou videt denne ale nasi ne .... manza rikal ze byli jeho rodice jen unaveni, ale jeho mamka byla jasna
pocitame s vama 😀

schnucki
4. okt 2010

@janulka04 ona byla ted vzhuru tak asi proto, moc toho ale nevypila 😝
a jak valcite doma? kdy jdou holky do skoly, pristi rok?

janulka04
4. okt 2010

@schnucki ale aj moja ma take etapy, ze papa niektore dni co hodina 😔

doma sa to da...male idu do skoly buduci rok, ale kazdu stredu uz budu pocnuc tymto tyzdnom chodit do takej predpripravky na dve hodinky do skoly...co pre mna znamena vstavat o hodinu skor 😝 🙄

mirusch
4. okt 2010

@janulka04 Pisala som Ivke sms o Emilke, tak sa tesila a napisala, ze az dnes ju pustaju z nemocnice 😕 . A ze kukne, ked sa jej bude dat.

Idem trosku obehat par veci, termin u Dr. dat pre nas oboch a skusim fitnesko, ze co to spravi. Aspon dietne... A poobede mam veeeeela roboty (platenej). Lebo cez vikend som bola leniva.

janulka04
4. okt 2010

@mirusch miri, vdaka za info o Ivke 😉

kleopatris
4. okt 2010

@finfrle muj velky maly chlap sa ma super 😀 vymysla furt, ale aspon je s nim sranda 😵

@schnucki to mas so svokrou teda radost...aj moja mi uz vlacila maleho ani nie 8 hodin po porode a bola cely den v porodnici...a cez vikend krstime, tak som zvedava ci sa tam babky aj nepobiju o maleho 😖 ale malinka je uzasna a nadherna 😵

tak sa idem aj ja popysit mojim pokladom 😵

janulka04
4. okt 2010

@kleopatris paaaaaaaaaaani, tak ten ma kukuce krasne!!!! No hotovo....aj ja chceeeeeem !!!! 😀 😀 😀

lubinka9
4. okt 2010

cauky,
emi mooooc gratulujem, parada! hlavne moooc zdravicka 😵 a na draheho narodky, no ne 🙂 Krajsi darcek si nemohol priat.

my zajtra ideme do sukromnej detskej koznej kliniky. Najprv sme to mali riesit u statneho na Kramaroch ale odmietli mi dat termin, vraj mam prist a pockat ako ostatni. Niekolko hodin so 7 mesacnym dietatom, ktoreho vsetko svrbi!! 🤐 Chore, chore,... Zlaty Deutschland.
tak snad sa niekam posunieme.
@kleopatris mrnavy je chutny, vymyselnik..

@schnucki vasa mala tiez nema chybu, peknunka. A ako vam to ide?
kuk tu nas krpuch

kleopatris
4. okt 2010

@janulka04 sak som sa ti ponukala za svokru 😀 😀
@lubinka9 jaky je zmeneny 😵 uz som ho dlho nevidela, ale tiez ma okane jak svet 😵 chudatko sa natrapi ☹ uz sa plazite? my este nie. a zubky?

janulka04
4. okt 2010

@lubinka9 lubi, ahoj....no asponze sa to pohlo trosku, s tymi statnymi zdr. zariadeniami, je to katastrofa....my sme bojovali volakedy s Laurou po neurologickom a tiez nikoho netankovalo, ze deti tam cakaju x hodin.... 🙄
prajem, malinkemu vela zdravia...a tebe vela sil 😉 😵
ja ked pozeram po tych vasich chlapcoch, baby....este by som aj jedno prijala 😀 😀 😀
za 10 rokov...vy ma tu neprovokujte! 😝 😀 😀

lubinka9
4. okt 2010

@kleopatris jj, trapime sa veru. Kazdu hodinu sme v noci hore, bud prdiky, svrbenie alebo zubky..
mame uz 2 spodne, cakam, z ktorej strany pride dalsi.. No to je take plazenie 😀 ale nejaky pohyb to je. 😅

no ideme mixovat obed, pekny den vsetkym 🙂

schnucki
4. okt 2010

@mirusch bejt leniva si dovolit muzes 😀

@kleopatris jojo, to mi udelala taky, jen co jsem zmizla z pokoje mi malou vytahla z postylky i kdyz spala, jsem ji pak nemohla uspat ... ale co, ja se nedam 😀
jezis ten je uzasnej, a jak roste ... ten cas leti 😵

@lubinka9 to je dobre ze se to nekam pohlo, snad uz se to nejak vyresi .... tak ty maj dost, at si tam s nim pockaj ....
malej je taky uzasnej, a jak uz je velkej 😵
ja myslim ze nam to jde dobre, tak nejak mame uz system a najizdime na koupani v urcitou hodinu a pak do postylky ... akorat ze ji asi budu muset az se po koupani vzbudi vymenit plinku protoze rano je to jak bomba, bych tim mohla nekoho i zabit 😀

kleopatris
4. okt 2010

@schnucki to je moj problem doteraz, ze ma plienku precuranu do posledneho milimetra...ale ked ho chcem v noci prebalit tak sa zobudi a nechce spat potvora 😠 tak ho nechavam tak aj ked nic moc teda 🙄

meleri
4. okt 2010

čaute holky,
to je super s Emilkou, tak se bála a nakonec to tak skvěle zlvádla! gratuluju!!! 😵 ted už jenom aby takový porod měly všechny zbývající včetně mně.... 🙂

KLeopatris,
krásné fotky krásně vyrostl, už z něho začíná být chlapeček!
lubinko,
taky máš moc krásného chlapečka a je je mi líto, že ho tak trápí ekzém, a ještě k tomu furt ty prdy? přeju ti at to přecejen přejde! asi mu něco vadí v jídle nebo v mlíku?

meleri
4. okt 2010

prosím prosím myslete na mne zítra odpoledne, jdu na ultrazvuk. mám strach co mi řekne ohledně placenty a vůbec, mám z toho zítřka takový špatný pocit, snad je miminko v pořádku...

kleopatris
4. okt 2010

@meleri neboj vsetko bude v poriadku, budeme na teba moc moc myslet 😵 miminko je urcite zdravucke a aj placenta ok 😉 mozno uz zajtra bude vidno co to bude 😵

meleri
4. okt 2010

kleopatris,
moc děkuju. nevím proč ale mám strach že miminko nežije.

kleopatris
4. okt 2010

@meleri na take vobec nemysli 😉 urcite ste v poriadku obaja. Ale chapem ta aj ja som sa bala, ze sa nieco stane a v podstate sa bojim stale, ale to je uz nas maminkovsky osud 😔

schnucki
4. okt 2010

@kleopatris to je u nas taky tak, pokud bych ji prebalovala, tak tu s ni pak muzu hodinu chodit, proto v noci neprebalujem a rano pak valime oci 😀 ona i hebamme povydala at v noci neprebaluju, ze se tim akorat budi ....

@meleri budeme na tebe vsechny myslet, neboj, vsechno bude v poradku ... prosimte kam chodis na takove myslenky? ... nestras, vsechno bude ok ....

meleri
4. okt 2010

kleopatris,
já nevím - prostě je mi moc dobře! nic necítím ani jakobych nebyla těhotná.... ☹
ale přece kdyby umřelo tak potratím ne?

schnucki,
já vím, měla bych se stydět.. ☹ však to říkám jenom vám, ale prostě nevím nemůžu se toho pocitu zbavit, mám strach!
já už fakt do třetího dítěte nejdu jedině že by ho někdo vyrobil za mne, je to moc stresu to těhotenství.

meleri
4. okt 2010

děkuju vám moc holky, jste zlaté co bych si bez vás počala, neměla bych to odvahu takhle říct...

kleopatris
4. okt 2010

@meleri ber to ako odmenu za predchadzajuce tehotenstvo 🙂 budeme moc drzat pasticky aby to dobre dopadlo. A o kolkej to mas? aby sme vedeli kedy cakat info

meleri
4. okt 2010

děkuju! snad to tak opravdu je jak říkáš. doufám...mám to zítra o půl třetí...přijedeme ale až večer protože je to daleko+ještě nějaké pochůzky...mějte se holky pěkně já se jdu na chvíli natáhnout.. 🙂

mirusch
4. okt 2010

Takze najprv info. Volala mi Finfrle - mala dnes kontrolu v nemocnici. Ze sa lekarovi nieco nezdalo s malou, tak ju poslal na vsetky mozne vysetrenia, vidi to na niekolko hodin este. Teoreticky je mozne aj to, ze porodi este dnes, ak lekar rozhodne 😕

A ze Emilke malu este nedaju, lebo 2x odpadla na vecku - asi ta choroba a nizky tlak, cize do nej pchaju infuzie, glukozu a tak.
uf.

mirusch
4. okt 2010

@lubinka9 @kleopatris No nadherne deturence mate. 😵 😵
Lubi, ja toto cakanie v SR nikdy nepochopim. Uz sice zacinaju aj tam s terminami, ale za to sa plati extra. Vsak o co je to jednoduchsie, ked to funguje na terminy, no nie? A este pokial ide o deti. Ta sukromna klinika, pokial si to mozete dovolit, to je isto dobra vec, som zvedava, ci vam pomozu uz. Bolo by nacase.

@meleri Nic sa neboj. Aj tak nezmenis, ak sa nieco stalo, tak naco sa stresovat dopredu, to mozes aj potom. A koniec-koncov, aj tak je vsetko v poriadku. Ok? 🙂 Ale hned informuj, nech sa o teba nebojime, dobre?

barbora87
4. okt 2010

@mirusch joj a nepovedala co sa deje?chuderka tak ked sa ozve zase povedz ze na nu myslime...
Joj chuderka emilka no ale to som citala ze na zaciatku moze zenaodpadavat...ale bude dobre musi si oddychnut..
a ty ako?pracujes?

@lubinka a @kleo joj fesaci!robia vam radost!

@meleri neboj vsetko bude ok...budeme na teba mysliet!

@schnucki no ja som zvedava aka bude moja svokra...
A malinka spinka celu noc?

Joj babule to je hrozne ako ten cas leti...ani sa nenazdame a budeme mat odrodene...