Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
5. feb 2010

ahojik holky,

ja se prave vyhrabala z pelechu, dneska jsem vstavala ve 3 rano 😝 pak nemohla zaspat, pak prisel drahy, pokecal s mrnousem a ja zas nemohla zaspat 😝

blondy super ze je mala ukazkova 😵 .... to nas moooc tesi 🙂

holky teda vy mate veci sebou, jsem ani nevedela co vse je treba 😝

lubi ja myslim ze kdyby nebylo neco v poradku tak by ti to rekli, takze ze placni na gauc a nemysli na nejhorsi 😉 ... ja ti neco poslu 😀

emily tak jsem na tebe dneska vecer zvedava, drzim palecky a myslim na tebe ....

kde je katka to nevim, a kde mame mirusch???

holky me je posledni dobou nejak casto zle, hlavne odpo a vecer, to nejsem schopna se pomalu ani najist ... premejslim jestli jim hodne, ale kdyz ja casto nevim co jist ☹ .... vcera vecer pritel volal jak se mame, co jsme jedli a ja se mu rozbrecela do telefonu ze nevim co mam furt jist ... no hotovo

kleopatris
5. feb 2010

dobre rano

lubi urcite je malicky ok 😵 mne ta hebamme povedala, ze tie miminka rastu tolko kolko mamicka zvladne porodit a kedze ty si drobnucka budes mat aj drobne babatko 😵 neviem co sa nespriemeruju ti nasi synovia 😀
aj ja som mala taku nespavu noc...doteraz som chodila cikat maximalne raz za noc a teraz chodim furt a potom nie a nie zaspat, rozmyslam nad kravinami a pod...
inak tie nase veci maju termin dodania az polku februara, to som vtedy este netusila, ze budem chciet aby sa maly narodil skorej 😝 ale jemu sa aj tak ocividne nechce, ani jediny naznak, ze by som mala ist rodit....
a dnes rano mna nastval manzel 😠 tak som dost znechutena zo vsetkeho...noci mam na prd a on dnes rano zapol telku, potom si zacal vyspevovat a podobne somariny...tak som sa rozculila, ze tu este niekto spi...a on ze sak ja mozem spat cely den a on musi pracovat 😠 akoze taketo komentare nech si strci niekam....mne to robi nenormalnu radost, celu noc nespat, potom cely den brusko vlacit a cely cas cakat kedy sa to spusti a cely den byt sama 😠

emily tak drzim pasticky u lekara 😵

meleri, ze co to je 😀 nejak neskoro si vsimol, ze mu tam nieco narastlo 😀

kleopatris
5. feb 2010

schnucki na zaciatku som ani ja netusila, co mam jest. totalne nechutenstvo, ale neboj to prejde 😉 a "potesim" ta, maly si zoberie co potrebuje z teba, z tvojich zubkov, kosti a podobne, takze jemu je fajn, len tebe je zle 😒 ale drzim prsty nech sa to konecne zlepsii

schnucki
5. feb 2010

kleo dekuju moc 🙂 ... asi se mi chvilema bourej ty hormony ...

jinak manzel by mel brat trochu ohledy 😠 ... to bych byla teda taky pekne nastvana ... chlapy

meleri
5. feb 2010

Kleo

no mohl by mít trochu pochopení.. 😠 chlapi jsou někdy pitomí, oni se moc asi nedokážou vcítit..hlavně že když jim není zrovna nejlíp tak se kolem nich musí chodit po špičkách.. 😖 no snad už brzo porodíš a budeš mít to těhotenství za sebou!

jinak jo s malým je někdy sranda, teda jak kdy, dneska dělal takové scény při přebalování že jsem mu dala na zadek..a pak jsem toho litovala protože to vůbec nepomáhá..jenže už fakt nevím co s ním, proč ho to tak štve když je pokakaný...ted bylo pár měsíců klid a zas s tím začal...

meleri
5. feb 2010

Lubinko,

to teda byla noc! tak si pěkně odpočin pokud můžeš. neboj on se ti pak vytáhne! ale je fakt že Němci musí mít teda megavelké děcka! 😅

no řekla sem mu že je to lulínek. 🙂
on jak je ve vaně tak si na něho pořád šplouchá vodu a furt se tomu směje..

Emily

tak to je fajn, tak hlavně at je všecko v pořádku a at ti dají v práci pokoj.. 🙂

lubinka9
5. feb 2010

baby ja som teda zasa vytuhla ale po takej noci sa ani nevidim. Som zalahla okolo pol 11 a teraz som vstala 😅 No a obed nemam ziadny, pockam este chvilu a pojdem si kupit kebab, dufam, ze maly zvladne kilojouly 😝

no diky za podporu, uz mi asi aj hormony blbnu a kleo, je to presne tak, ked je clovek hore furt mysli na kraviny, najlepsie by bolo to cele prespat. A inak mi hovor s tymi komentarmi, moj takisto.. pride z prace a ja sa mu nehadzem od tolkeho stastia okolo krku a on ze co je s tebou a ja ze unavena som a on ze z coho? 😠 Na wecko 3x v noci, znovu zaspat, do toho jeho chrapanie, vcera o polnoci mu zacala v taske zvonit pripomienka, nez sa zbadal, ze je to jeho mobil tak uz som sa k nemu dosuchtala ja, vypla a o 10min. zacala zvonit dalsia 😠 To uz som ho budila nech si to laskavo ide vypnut, ze sa mi tazko dviha z postele. Na to ma este ohriakol, ze som to zle vypla 1x 😠 Povedzte mi, kto si dava pripomienky na polnoc?? 😲
No a rano ma pravidelne budi posuvanim kovovych vesiakov s koselami po tyci v satniku, hore a dolu 300x kym si nejaku so svojich 50 kosiel vyberie 😠 🤐 a to iste pri nohaviciach a zakonci to trieskanim suflika ked vybera ponozky. A ako vravis kleo, medzitym si spieva a vypiskuje, stihne si zatancovat moonwalk v kupelni a tesi sa, ze po robote ho budem cakat pri vchodovych dverach vysmiata a najlepsie aj s upecenou strudlou 😝
..no musela som to zo seba dostat. 😀 😀 sorry

schnucki, to je treba pre mimi, pre nas je toho treba este viac 😀 😀

emily drzim palce na kontrolu 😵

meleri, no a tebe by sa pacilo keby si bola pokakana? 😀

na miri snad nespadol nejaky obraz.. 😕 😅

ivanajelinek
5. feb 2010

Ahojte kocky, tak som vas rychlo docitala.Ja som akurat prisla z prace, dnes som hrozne unavena, neviem co si mam navarit, no hroza 😒
Inak neviete co pomaha na bolest hlavy? Vcera som myslela, ze mi od bolesti hlava praskne.Som prisla z prace a isla hned do postele. Zajtra ma caka narocny den, asi budem musiet pracovat 16-17 hodin v kuse, tak som zvedava ako to zvladnem, ked uz o desiatej som unavena.. 🤐

Emily, nech ti kontrola dobre dopadne... 😉

mirusch
5. feb 2010

Mirusch zije. Ale ma nejaku zimnu depku a este aj manzel ju rozculuje 🙄 Ze preco mam zlu naladu, ked som ho upozornila, ze nechal smetny kos dokoran a smrdi to. Okrem ineho... Skoda reci.

Som vas aj citala, ale ani neviem, cim sa zapojit, do tehu veci sa zapojit neviem 🙄 No neva, hadam to prejde. A doslo mi od zubarky, ze za oba zuby 1080 EUR, poistovna uz odcitana a to je len korunka keramika plus nie vzacny kov. Tak som sedela 2 hodiny na internete, aby som pochopila tie jej skratky a vypocty. Idem buduci tyzden za nou a par veci si objasnim, vobec mi nezaratala, ze som 5 rokov chodila na prehliadky, aj za to je bonus napr. Poistovna plati sice 60%, ale len z cistej ceny korunky, material nie je nikde zohladneny a material je 700 EUR! Si mozu strcit ten mini prispevok. A este aj ten mi musia tyzden schvalovat a potom to poslem do inej poistovni, kde mame extra poistku, aby mi tiez tych par EUR navyse schvalili. Nechapem, preco nie su tie percenta aj z materialu. Ci si ho mam fakt dat vyrobit v Cine ci co. 😠 Este si dam urobit kalkulaciu v SR u zubara a ak je tam velky rozdiel v cene, tak pojdem tam. Co maju robit ludia, co nemaju vobec prachy? Veru, bez zubov chodit.
Som sa tiez musela vystazovat 😔
A vcera som stretla manzelovu tetu, na ulici sa mi stazovala, ze kolko musi zaplatit za operaciu oka a za transport do nemocnice a ze ti, co nerobia, ti maju vsetko zadarmo.... ( 😕), som podotkla, ze ani ja nerobim ... ze ano, ze som blba robit zadarmo (to, ze moj manzel bol tiez dobrovolnym poziarnikom, to je UPLNE ine a v poriadku). A ze keby som si dala overit diplom zo skoly, tak ma zoberu robit kdekolvek a hned. Ano? Tak potom tie odmietnutia boli len zo srandy alebo co?
Proste z jej slov vyplynulo asi to, ze som leniva a blba. Co na to povedat. Skoro som sa rozplakala tam na ulici.

Uf.
Meleri, ale pobavila som sa na tom "Co je to?" lulinkovi. To musi byt hrozna sranda, ked dieta objavuje svoje telo. A prosim ta, preco ho nedas na nocnik? Mozno pochopi, ze ked to urobi na nocniku, tak nemusi byt nestastny, ze to ma v plienke...

Lubi, to je ok, ze kontrola ok. A ze maly...az taky maly nie je, ved sama nie si velka. A aj Zuzka a Blondy mali 3 kg dieta predsa. Co plasis?
Inak na otazku, ze kto si dava pripomienku na noc, odpovedam, ze moj manzel 😠 Tiez som bola parkrat zobudena o polnoci a on si dalej sladko spi, lebo ma stople v usiach. Asi aby nepocul vlastne chrapanie. Asi to je tak automaticky a chlapi su lenivi to prenastavit.
Ale jedno musim povedat, moj chlap si pripravi veci na rano uz vecer, aby ma nebudil. Ale pred odchodom mi pride dat pusu, cize aj tak ma zobudi, ale na to som ho naucila ja, aby sa rozlucil, clovek nikdy nevie, co sa moze stat...

Ivus, nuz, teraz nemozes tabletky, cize len vela pit, pripadne nejaka relaxacia, uvolnit svaly v siji... neviem. Spytaj sa Dr.

Inak Kleo a Lubi - mojej mame tiez vraj moj otec rozpraval, ze co vlastne cely den robi, ze nerobi nic, tak ona proste s kludom prestala fakt upratovat a prat a varit, teda pre neho - pre nas deti ano. Az ju nakoniec moj otec prisiel prosit, aby mu oprala 😀 A vsak som sem minule pisala o tom vtipe, kde pride chlap domov a vsade chaos, bordel, deti v pyzame, vsetko na zemi a zena lezi v posteli a cita si a hovori mu, ze ved sa jej vzdy pyta, ze co cely den robila, tak ze dnes nerobila nic 😀 A prave preto ja raz do roka chodim do SR sama, nech si manzel vzdy pripomenie, co vlastne vsetko inokedy robit nemusi.

Schnucki, nuz musis byt len trpezliva a vydrzat. A dufat, ze ti tie nevolnosti neostanu cele tehu ako Kleo.

kkatka78
5. feb 2010

Ahojte dievcata,ja len pozdravim,inak citam vas stale 🙂
My snazilkujeme,snazilkujeme 😉 ... moj graf BT vyzera ako Vysoke Tatry 🙂
Drzim vsetkym palce

emily327
5. feb 2010

Ahojte, tak sme sa prave vratili z nastevy u lekara GP, vela sme sa toho nedozvedeli, iba mi urobil test a bol aj u neho pozitivny 🙂 Tak sme oficialne tehu, 5tt a datum porodu by mal byt 6.10.2010 (moj drahy sa narodil 4.10. 😀 ) uvidime mozno si zamiesil narodeninovy darcek 🙂 Zmeral mi tlak, 120 na 60, co je dobry. Vypisal nejake papiere a posle ich v pondelok do nemocnice jednej znamej gynekologicke a tak musim cakat na oficialny list od nej. Co moze byt tak za meiac a mozno aj viac ☹ Ale dohodla som sa s nim,ze mi zisti kedy sa da urobit prvy UTZ, aby sme vedeli,ze je babatko v maternici. Lebo oficialne sa tu v Irsku robi prvy UTZ v 14 tyzdni tehu, co mi pride dost neskoro. Bude to na nase poziadanie a tak si za to budeme musiet zaplatit, ale chcem mat istotu,ze je vseko ok. Hoci sa mi divil,ze aj tak tam nic neuvidim ale ja si stojim za tym, aby prvy UTZ bol urobeny do konca prveho trimestra. Kontrolu u GP mam o mesiac. Dostala som na poziadanie papier,ze nesmiem dvihat tazke veci a ze ma maju setrit v praci 🙂

Inak som dnes odisla z prace o 2 hodky skor , lebo mam zapalene hrdlo a dutiny, tak mam 3 dni neplateneho volna. Potrebujem sa dat dokopy a tak som si ho vypytala. Takze tolko odomna, idem sa napapat a precitam si vas zajtra, budem cely den domka sa liecit, tak sa opatrujte a dobru nocku. pa pa

kkatka78
5. feb 2010

Jeeej Emily a ja mam narodeniny 7.10. 🙂

emily327
5. feb 2010

katka, fakt?? No super 🙂 Tak budeme oslavovat mozno spolocne 🙂

mirusch
5. feb 2010

Katka, uz sme sa o teba bali, musis sa ozyvat, lebo inak panikaaaa! Pocuj, posles mi link na ten tvoj graf? Nech skontrolujem?

Emily, ja by som ich strasne zbila, tych vasich lekarov. Musis byt razna a nenechat si nabalamutit veci. To akoze tehotenstvo zistuju v Irsku lekari tak, ze urobia tehotensky test? 😨 A vedia oni vobec, ze to sa robi z krvi? A ze uz zijeme v 21. storoci? A chodili vobec do skoly, ked tvrdia, ze do 14 tt sa na sone nic nevidi? A co srdce? Netreba im okuliare? Ja by som sa tam aj bala ist k lekarovi 🙄 😠 Pekne si pytaj, nech ich aj porazi. Ja som v UK gynekologa nevidela, vsetko odbavila sestricka, od predpisovania antikoncepcie, po vysetrenie! Chapes to? Lebo ja nie.
Ved si daj do pasu info, ze si tehu.

emily327
5. feb 2010

mirusch, snazim sa na to nemysliet ako to tu funguje. Lebo inak by som sa asi zblaznila alebo si nervozity privolala potrat. A to urcite nechcem. Ale mas pravdu, su ako 100 rokov za opicami a to mi este povedal,ze az 97% zien pocas tehu krvaca, takze ak by sa mi nieco take stalo,ze budem spinit, takze je to ok. Tak to mi skoro oci vyleteli,ze o com to hovori. Ale beriem tie jeho slova dost s rezervou a uvidim ako sa dohodnem s tou lekakou, ked k nej pojdem na prve stretnutie, dufam, ze to nebude az o 2 mesiace ☹ Ja som tu v Irsku pocas 4 rokov nikdy gynekologicke vysetrenie nepotrebovala, takze neviem ako to tu chodi, ale viem,ze tu sa zene pocas celeho tehu NIKDY nepozru do rozkroku. Takze asi tak. Ale nase rozhodnutie porodit doma na SK a vratit sa domov uz v 7 mesiaci je urcite spravne. Tak dovtedy uz treba iba verit 😉

kkatka78
5. feb 2010

Polepsim sa 😉

schnucki
6. feb 2010

ahojik holky,

ja jen na skok, padnu pak zas do postele 😝

nejprve gratulace emily 😵 .... ale jinak souhlasim plne s mirusch 😠 ... musi byt vydet uz srdicko, coz je dulezite, pak jestli je na spravnem miste, a pokud by jsi krvacela, tak okamzite k doktorovi, to neni normalni ... a radeji si ten utz zaplatte, protoze je dulezity ... boooze to my vime vic nez ti doktori, hruuuuza ....

katko koukej se tu ozvat casteji, a posli mirusch ten grafik, sledovala i moje 😉 .... vzdy jsme to poresili a me pomohlo tomu rozumet 🙂 ...

mirusch takovej roman 😀 ... uz je ti dneska lip?? jinak mas na zuby zusatzversicherung? me to bylo doporuceny, protoze taky furt se zubama neco mam, ale jeste ho nemam 😅 .... jinak to jsou fakt palky, to si normalne delaj srandu ...

mirusch je to tezky, ale nad takovyma lidma co maj jen blby keci je lepsi se pousmat a myslet si svoje, ... je blby ze je to rodina, ale zkus to prejit ....

lubi to si sebou beres pulku bytu 😀 .... tak to ja se nezabalim, no ale v lete toho nebudu potrebovat tolik 😀

ivana ja jeste bolesti hlavy nemela, ale zkus vic pit 🙂

meleri
6. feb 2010

Mirusch,

ono je to těžký, na nočník ho dávám po jídle nebo při přebalování ale vykakal se zatím jen jednou jinak se vykadí prostě pokaždé jinak..někdy před jídlem někdy po jídle někdy až později, zas se mi nechce ho nechat sedět celý den na nočníku, to si s ním radši hraju chodím ven..

a už se za mnou plazí že chce najíst, tak musím něoc připravit..

přeju pěknou sobotu 🙂

blondynka400
6. feb 2010

Ahoj holky,
lubi, já toho moc nepoužívám... Na mytí používám pouze vodu (na změření teploty teploměr 😀 ), po koupání olejíček (mám dva slunečnicový z lékarný a pak dětský od hippu), pak kartáček na vlásky.
Na ošetření pupíčku 60% líh, na zadeček proti opruzeninám používám rybilku.
Nazačátku jsem používala na bradavky bepanten (je to i mimi na zadeček), ale teď už nepoužívám, už si zvykly a malá správně pije, takže problémy nemám.
Jinak k té borové vodě, není potřeba. záleží, zda bude mít mimi v očočkách záněty nebo ne. V případě, že tam bude něco špatně, dětský doktor vám to v porodnici řekne a taky doporučí, čím ošetřovat, podel závažnosti...

Neboj, všechńo je určitě ok, jen maličký bude opravdu menší. Vždyť ty taky nejsi žádný obr, ne? Navíc 3kg jsou docela hezká váha 😉. A hlavně jsou to jen odhady, a ksutečnost může být úplně jiná 😉

A to je vlastně všechno, nic víc nemám...
K těm prdíkům, říká se, že chlapečkové na to trpí mnohem víc. Rektální trubičku jsem koupila ve zdravotnických potřebách, ale zatím jsem jí nepoužila, to jedině ve vyjímečné situaci. Spíš jestli nkde seženeš, kup si nahřívací polštářek (ale jen takoý malý, aby si ho mohla přiložit na bříško), je to fakt super věc a krásně se jim uleví... 😉

emily, to jsi mě tedy pobavila, že doktor stanoví žě jsi těhu tím, že ti udělá test z moči, tomu tedy říkám medicína na úrovni 😀

emily327
6. feb 2010

blondy, no on je obvodny lekar, tak tu je postup takyto,ze ides k obvodnemu, ten vypise papiere na zaklade testu a posle do nemocnice, kde si ta pridelia ku gynekologovi a potom dalsie vysetrenia ako krv a merania a UTZ uz robia tam, to ide mimo neho. On len urobi test, zmeria tlak a to je vsetko a este mi povedal,ze srdiecko bude vediet najst uz v 10 tyzdni, tak uvidime. Najdolezitejise bude ako bude postupovat ta gynekologicka v nemocnici. Tak uvidime. Ale zatial to neriesim, lebo on je fakt iba odvodak. Pockam si na objednanie z nemocnice a potom sa uvidi.

schnucki, dakujem moja za gratulaciu 🙂 A tebe je moja ako? Stale mas nevolnosti? Inak s tym papanim sme na tom rovnako, ani ja uz neviem co mam jest ☹

jarmimina
6. feb 2010

Ahojte babenky som tu nová prosim vás je tu zvás niekto kto pracuje v Rakusku a otehotnela?Prajem vám pekný den 🙂

meleri
6. feb 2010

Ahoj Blondy,

chtěla sem se zeptat jaká je ta RYbilka? je to mastný krém nebo spíš takový ten suchý?
já používám pořád indulonu, jinak co se kosmetiky týče tak fakt čím mín tím líp..jinak fajn jsou krémy od Weledy. to mi tu vlastně poradila Zuzka. 🙂

holky je to šílené jak se to blíží ještě pár týdnů a už jdeme na KET. tento týden musíme vyřešit všechny krevní testy a vyšetření, pak mě čeká za dvy týdny gynda, kvůli císaři a pak už začátkem března na to jdu. tak jsem si odvykla že mi furt někdo čumí mezi nohy no bude to zas těžké ten začátek... ☹

mirusch
6. feb 2010

Schnucki, jasne, ze mam Zusatzversicherung, ved som pisala, ale len 25%, lebo inak by to bolo velmi drahe mesacne platit a ako som pisala, tych 25 % je len konkretne na korunku (asi), ako u normalnej poistovni, lenze len korunka stoji tak 150 EUR, material stoji 2x tolko, plus robota zubara a v labaku, proste je to naprd, lebo na material a pracu poistovna neprispieva a to su tie najvacsie vydavky. Cize mam platit za 2 zuby 1300 a po odcitani poistiek 1000. Tak som si hrozne pomohla 😠 Cize aj ked ti napisu, ze ti Zusatzversicherung preplati 100%, tak len na tu korunku a stale sedis na 700 EUR material plus praca (teda u 2 zubov). Ale dva zuby naraz mam o 120 EUR lacnejsie ako keby som ich davala robit zvlast. Ach jo.
Inak, vies, nad tymi blbymi kecami sa neda pousmiat, kedze je to rodina a toto si o tebe mysli. A presne to si mysli o mne manzelova sestra. Proste oni dve su take rovnake povahy a spikli sa asi proti mne. Skoda reci.

Emily, 97% 😨 😠 Joj, taku prednasku by som tomu lekarovi urobila, ze az. Moja kamoska zazila aj take, ze prisla k GP, chora a on sa jej pytal, ze co ma urobit 🙄 Tak mu nadiktovla, ze vyter z hrdla, ze podla toho jej da antibiotika a pod. Tak si to predstavte!!!!
Inak tak sa mi vidi, ze by som mohla v Britanii robit lekara aj ja 😝 Je to ale smutne konstatovanie. 😔

Jarmimina, obrat sa na Kleopatris.

Meleri, KET? Uz ste sa rozhodli? No fiiiha, aki ste rychli!

blondynka400
6. feb 2010

emily, no já snad radši nehci nic vědět 😀
Jo jinak srdíčko až v 10tt je pekná blbost 😝 . Standartně je vidět v 7tt, někdy i dříve.... Já ho měla třeba viditelné už koncem 6tt 😉

meleri, no nevím jak bych to popsala. Ani úplně mastné ani suché. Ale fakt mi vyhovuje, má po tom krásně hladkou kůži a ani náznak opruzeniny... A na to, že 100ml stojí 50Kč...
Takže jste se rozhodli? To je super 😵

mirusch, tak, že bychom si v Irsku založili soukromou ordinaci? Jen necím, jestli na to toho nevíme až moc 😀 😀

emily327
6. feb 2010

mirusch, blondy no to by nebol zly napad, pridite sem a otvorte si ordinaciu 😀 Ved preto som tu, aby som sa s vami poradila 🙂 Hm no uz sa na mna kukal divne, ked som mu povedala,ze chcem prvy UTZ do konca prveho trimestra. Vravel,ze je to nestandardne a preto si to budem musiet objednat privatne... Tu sa fakt sono robi iba 2 krat za cele tehu, otras. Ale musim mysliet pozitivne lebo uz mam zaludocnu nervozitu a to nerobi dobre mojmu zaludku ☹

V ktorom tyzdni je uz dietatko napojene na krvny obeh matky???

blondy, ako sa mate? Co malinka? Nemas nejake nove foto??

meleri, drzim palce, aby testy a vysetrenia boli ok cmuk

blondynka400
6. feb 2010

emily, no fakt o tom jetě budu uvažovat 😀
Já bych řekla, že standart jsou 4 UTZ, někdy v 8tt, pak ve 12tt, ve 20tt v 30tt. I když v čechách jsou dle pojišťovny standart 3 UTZ (12, 20, 30tt) a když máš fyziologické těhu, máš nárok na 5 UTZ v rámci těhu. Ale já jich tedy měla v konečném důsledku mnohem víc a to jsem žádné problémy neměla 😀 . le dsot jich bylo je takových těch rychlých kontrolních...

No plně napojen, počítej tak od 7, 8tt, le je to individuální, každé embryjko je jinak rychlé...

Já se mám dobře, i když už jsem opět slaměná vdova... Malinká je v pohodě, občas jí trápí bříško, ale jinak ok. Je na ní krásně vidět, jak roste a co už všechno umí a vnímá. Každý den je na ní vidět nějaký pokrok....
Fotky nějaké mám, ale ve foťáku, budu je muset přetáhnout 😅

kkatka78
6. feb 2010

Schnucki, to si pis, Mirusch je skvela v grafoch....minula sa povolanim,myslim si,ze ona by kludne svojimi vedomostami mohla byt aj nasa gynekologicka 🙂

Inak pozdravujem vsetky dievcata... 🙂

kkatka78
6. feb 2010

Inak Mirusch, studovala som ten graf BT a myslim,ze sme sa trafili do ovu...takze si pockam na vysledok 😎

blondynka400
6. feb 2010

katka, pošleš mi odkaz na grafik, to víš no, jsem zvědavka 😎

mirusch
6. feb 2010

Blondy, Katka este nema odkaz na graf, este si musi urobit Home page, proste to pod mojim vedenim studuje 😀 Vyzera ale, ze mala ovu a ze sa fakt trafili. Az taka skvela v grafoch nie som, uz je to aj davno, ale ono sa to tam da vsetko pekne nastudovat.

Ok, tak si otvarame s Blondy ambulanciu niekde v Irsku, dohodnute. 😉 Sa nas budu ostatni lekari bat 😀

Emily, nabuduce sa toho lekara spytaj, ci sa niekedy informoval o zdravotnictve vo zvysku Europy a konkretne napr. vo vychodnej Europe, ze oproti tomu su oni 100 rokov za opicami. Proste si vzdy pred navstevou Dr. nastuduj a trvaj si na svojom aj keby si si mala doplatit. A nervy nemaj, ak mas normalne tehu, tak to zvladnes aj bez lekara, ved si zober ze nase stare mamy a aj mamy ani zdaleka nemali take vysetrenia, ziadne ultrazvuky a sme tu 😵 a potom to dotiahnes do vitazneho konca v SR a tam sa o teba postaraju dobre.