Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

mirusch
8. júl 2008

Ivus, ja nie, Violoncielka to spominala....preto som pisala, ze tu sa to da, ale musis si urobit kurz a mat papier 😀 To je normalna praca...
Bude dobre. Ale mozno inak, ako si ty predstavujes....

mirusch
11. júl 2008

😕 zase ste zduchli...a uz sa blizime na 3. stranu...

ivana98
autor
11. júl 2008

mirusch, ja som tu, ale po vcerajsej firemnej party som mierne indisponovana 😝 😝
😀
a ako ty? co planujete na vikend?

mirusch
13. júl 2008

Joj, az teraz som si vsimla, ze si sa ozvala Ivus 😀 No, vikend bol natolko nanic, ze radsej hor sa do noveho tyzdna. Mam naladu asi na minus 50 stupnov, cize nedotykat sa, lebo hryziem 😠 Ale uz je to na dobrej ceste hadam, trosku som sa venovala servitkovaniu, to ma skludnilo.
V SR vsetci umieraju od tepla a slnka a tu je ZASE nanic a 20°. Ach jo. 😔

violoncielka
21. júl 2008

Ahojte babky,tak nas posuvam trosku dopredu,aby sme sa uplne nestratili.
Dobre takze vyhlasujem prazdniny a stretneme sa v septembri dobre?

sem tam nas posuniem,alebo sa niektora nas posunte.
Pa krasne leto a v septembri vas tu vsetky chcem mat s bruskami a novymi silami

mirusch
21. júl 2008

Jasné Violončielka, po prázdninách sme tu ako na koni 😀 Aj keď ja už sem nepatrím 😔 Ale občas vás budem otravovať, okej? Čiže ja radšej budem bez bruška, lebo to by znamenalo, že som nehorázne pribrala 😀

ivana98
autor
21. júl 2008

ahojte violka a mirusch, dnes som na vas zrovna myslela a pisala mi aj jasninka 🙂

nejako sa nam nechce vykecavat o snazilkovani alebo nesnazilkovani, co je aj celkom pochopitelne... 😔 😔
ale mam vas aj tak rada 😉 😎 😀

drzim vam palce pri plneni vselijakych snov a priani 😵

mmmk
22. júl 2008

Ahoj holky, uz jsem se dlouho neozvala. Ani nevim, kdy jsem tu byla naposledy. Ale uz jsme prestehovani, jenze porad je dost prace okolo bytu. Zatim praci nemam, teprve hledam. Dlouho trvalo, nez nam zapojili internet. Bez netu to bylo psycho! 😀

Mirusch, jak to myslis, ze "uz nepatris?" 😕

mirusch
22. júl 2008

Ahoj Mmmk!!!!!! Už som myslela, že si nás opustila navždy 😕 Tak super, že už ste presťahovaní. Prajem rýchle zabývanie sa.
Kukni moju tému Ako sa zmieriť s (možnou) bezdetnosťou, na 1. alebo 2. strane to niekde zdôvodňujem. Ak potrebuješ viac info, napíš IP.

kitten
28. júl 2008

Ahoj vsichni! Uzivate leta? my tu mame neobvykle parno uz 4 den, ale zitra uz ma zas prset 😀 Poslusne hlasim, ze jsem 11tt a 3 dny, tento patek mame 12 tt scan , takze se modlim aby jahudka pekne rostla.
mmk gratulace k prestehovani
Mirusch - je mi lito ze do IVF nepujdete. moc ti preji aby jsi nalezla novou silu a smysl zivota i kdyz s biologickymi hodinamy se bojuje hrozne tezce.Tesim se ze pisnes jak je 😉

Mooc na vsechny prskam baby bacily!x.

mmmk
29. júl 2008

Kitten, cekas jedno nebo dve? 😉

blackie26
30. júl 2008

ahojky jsem nova a nevim kde zacit snad jen ze planujem miminko na vanoce nebo mozna drive 😀 ziju uz rok ve Florencii ale dva roky predtim jsem zila na Sardinii... tak mi napiste mam icq 279483734 a skype krasova.katka

mirusch
30. júl 2008

mmmk, myslim, ze caka len jedno, aj v pase ma len jedno... 😉
Kitten, uzivame, uzivame, aj ked ako vzdy, mame bud zimu alebo strasne horuco. Ja sa teda tesim aj z toho strasne horuca, lepsie ako kosa...

Ahoj Blackie, vitaj. Teraz cez leto to tu trosku stagnuje, ale neopust nas, baby sa isto vratia 😉 Inak, skus napisat IP Violoncielke, ta je tiez v Taliansku...

blackie26
30. júl 2008

ahoj dekuju za privitani 😀
neboj neopustim vas ... s Violoncielkou jse si uz psali poskypu.. je hrozne moc fajn...
ty si odkud?

mirusch
30. júl 2008

Aha, tak vidis...tu je vela babeniek fajn 😉 Ja som v Nemecku - vydata za Nemca...my sme sa uz dosnazili, deti mat nemozeme, ale napriek tomu tu este oxidujem, lebo su tu fajn baby 😵 😅
Ked uz si v tom Taliansku, porad, je taliancina tazka? Neviem sa rozhodnut, ci sa ucit spanielcinu alebo taliancinu.

blackie26
30. júl 2008

aco budete delat dal? neni tezka klidne ti s nipomuzu.. ja jsem ucila se i spanelstinu ale nak mi nic nerikala
jak dlouho jsi v nemecku
jak ste sedlouho snazili?

mirusch
30. júl 2008

No, budem si hladat pracu a budeme si zit svoj zivot... Snazili sme sa 3 roky, rok neslo, tak sme potom boli 2 roky v centre umeleho oplodnenia, nechcem to tu rozoberat, proste stale nejaky problem a nakoniec sme to ukoncili.
Ved toto, mne sa spanielcina zda lahsia, ale zase vyslovnost je divna a celkovo mi to tiez nie je az take blizke... Potom pridem vyskusat, ako som sa naucila 😀

blackie26
30. júl 2008

tak to me moc mrzi a le vim ze jsou pribehy ikterym se to povedlo ikdyz jim rikali ze je to nemozne nadeje umira posledni bud silna

meleri
30. júl 2008

Ahoj holky,
tak se po delší době hlásím, snad vám to nevadí, že vám sem ještě lezu..jestli jo, tak zas hned odlezu... 🙂

Mirusch,
tak jsem nějak pochopila, že na IVF nejdete. To je moc škoda. Ale určitě máš k tomu dost dobré důvody!

Blackie,
zdravím!

Jinak u nás nic moc nového, chodím furt do práce, a jsou ted děsná vedra..byli tu naši ale rychle to uteklo..odjeli v pondělí, ted je mi smutno...zítra jdu na vyšetření a doufám, že mě doktor pustí do česka..chtěla bych letět v září a na tři týdny páč bůhví kdy naše uvidím...

blackie26
30. júl 2008

ahoj......

violoncielka
30. júl 2008

Ahoj Meleri,

ako sa vam dari? male rastie statocne?
Presne aj ja som tu mala aj nasich aj brata s detickami a tiez mi je teraz za nimi smutno ☹ .
Ty si teraz 3 mesiac?
Presne aj ja si vravim,ze pojdem na konci augusta za nasimi,lebo ktovie kedy ich zase uvidim.(Mozno pojdeme v oktobri na IVF)

Mirusch urcite sa daj na talianctinu....aj ked je mozno tazsia (ale mne nepride) dobre sa klze po jazyku a potom mozes prist na preskusanie 🙂

Blackie ahoj

mirusch
30. júl 2008

Blackie, ďakujem ti.

Meleri, kľudne sem lez, veď aj ja sem leziem a nemám tu čo robiť 😅 Dobre si pochopila...máme momentálne azoospermiu a povedali sme si teda, ze už nechceme plávať proti prúdu. Kukni moju tému o bezdetnosti tu na snažilkách ak chceš. Ale ti to ubieha, človeče. Prajem príjemné tehu 😉

Violončielka, Meleri je už 21 tt, za polovicou 😵 Okej, aj ja si vravím, že taliančina. Tak hádam sa mi podarí začať niekedy. Musím kuknúť nejakú knihu, ja sa vždy začnem učiť základy sama a potom idem do kurzu. A to si píš, že prídem na preskúšanie 😀 Teraz, keď môžem plánovať a cestovať, tak sa natlačím všade ... 😅

lolofonka.k
30. júl 2008

zdravim snazilky...je tu aj nejaka dusicka, snaziaca sa v UK?

mmmk
30. júl 2008

Lolofonka, v UK je Kitten, ale ta uz je tehulka 😉

Mirusch, urcite se dej na italstinu, ta zni krasne a uci se lip, nez spanelstina 😉 Mne spanelstina prijde takova (omlouvam se) ciganska 😅 Ucila jsem se ji intenzivne rok, ale stejne mi to porad jelo italsky, tak jsem to vzdala a oprela se od italstiny poradne. No, poradne... chtelo by to tam bydlet, ale me uz odtud nikdo dlouho nedostane 😀 A italsky si pokecam aspon na trhu ve meste 😀 😀 😀

Violl, jak vy jste daleko?

maryah
30. júl 2008

ahoj lolofonka, ja som v UK a tiez sa snazime

mirusch
31. júl 2008

Ahoj Lolofonka a Maryah 😵
Mmmk, diky za nazor. Ja som od zaciatku inklinovala k taliancine, len som zavahala, kedze spanielcinou hovori viac narodov a aj moja kamoska, ale myslim, ze to necham tak, mne spanielcina tiez nejde "do huby". Takze hura taliancina 😉

schnucki
1. aug 2008

ahoj holky,
tak jsme se vratili konecne z dovci, musim rict ze mi dalo zabrat si vsechno precist 😝
blackie26, lolofonka a maryah - vitejte u nas 😉

mirusch, ja znam taky jednu pani co bydli kousek od nasich a kdyz uz to vzdali se to povedlo, takze hlavu vzhuru, a neztracej nadeji 😉 jinak si myslim ze maj holky pravdu, ze je italstina lepsi.

Jinak meleri a kitten preju at vse probiha jak ma, a radi vas tu uvidime 😉

Ja se pomalu dostavam do normalu, hledam praci a hledame novy bytecek.
Jinak violoncielka, jak si premyslela o hlidani deti, tak ja tu drive hlidala 3 decka v jedny rodince, zacatek byl zahul, ale pak se to dalo, a kdyz najdes dobrou rodinku, da se to.

Jinak mirusch, jsem ti propasovala tu musli, osobne vylovenou z more 😀

mirusch
1. aug 2008

Schnucki, tak vitaj spat 😀 Sa tesim na pribehy z dovolenky. Na mail odpisem hadam este dnes... 😅 A za tu muslu som ti nekonecne vdacna, vazim si tvoje vlastnorucne usilie 😉
Ja nadej nestracam, ale .... ako som niekde citala-som optimista, ale moje poznanie je pesimisticke.

schnucki
1. aug 2008

dekuju 😀 pisni az budes mit casek, ja se na chvili zdejchnu, povinnosti domacnosti a kouknu sem navecer 🙂
Je dobre ze nestracis nadeji, jak se rika, umira posledni 😉
Ja si koupila ovulacni test a zkusim to s nim, melo by to byt nekdy v puli srpna, myslim 🙂
A kdy jedes na slovensko? Moji rodice prijedou asi kolem 16.8. k nam, uz se jich nemuzu dockat 😀

Preju vsem kraaaaaaasny den

mmmk
4. aug 2008

Kde jste vsecky? To se tak snazite? 😀 😀 😀 😝