Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

kkatka78
10. jan 2010

meleri prepac,ja som ta asi ani neprivitala...VITAJ 😉

Mne po vysadeni HAK trvalo asi rok pokial som sa dostala do normalneho cyklu. Predtym som mavala MS pravidelne kazdych 28 dni, si to bude uz aj vekom, dnes mam cca kazdych 34 dni...ja tiez cakam kazdu chvilu, som zas ako balon nafuknuta...ja mavam hrozne vykyvy pred MS... 😒

zuzka11
10. jan 2010

Jeeeezis, zase kecaplky🙂))A ja se chytsma zehlit....chce se mi, chce, chce..... 😖

katy - ja necitila nic, fakt....ano prsa,a i bricho...to za po //, jsem citila trochu vajecniky...prsa vubec...a nejak jsem se zaoblila...pak zase odoblila, ale na zacatku to byla takova reakce tela...no a trosku se mi motala hlava.....

Meleri - mam to taky tak, jak Blondy pise, co vsechno chysta, tak bych si snad to brisko uz zase strihla 😀 Clovek zavzpomina, ty posledni tydny mi prisly nekonecne, ale ted bych ji je klidne vratila, zase citila ty kopanecky, to satrani nozicek pod zebrama.......jooo, nostalgie....

schnucki
10. jan 2010

teeeeeda vy jste ale ukecany 😝 jsem se vas snazila tal letem svetem precist .... koukali jsme s drahym na film, no ja ronila slzy, ale meli jsme tmu tak me nevydel 😀

emily keca se nam to krasne, ale zkus to brat ted ze zacatku trosku s nadhledem, pred ms nema cenu, si myslim ..... ale ja mam ted treba tyden spozdeni a zitra letim pro test 😀 .... myslim ze takovy to plaseni nas asi neopusti ... snaz se na to moc nemyslet, ja byla ze zacatku z kazde ms na prasky 😝

blondy super ze uz mas pripravene veci 😵

ivus jojo, v utery ho prubnu, pokud neprijde .... sance je mala ale ja se ji drzim jak kliste 😀

kkatka78
10. jan 2010

zuzka no zase si ma tou nostalgiou dostala... ☹ Ked ja mame taketo stavy pred MS nafuknute brucho, prsa jak balony, vajcniky pobolievaju....skoro ako tehulka...no ked to pride naozaj,tak to asi ani nerozoznam....mne sa tiez v poslednom case zle dycha...ale citala som,ze su to niekedy stavy,ked sa v tele riesia hormony...ale nie je to casto a nic vazne...

emily327
10. jan 2010

katka: no ja od septembra mam MS tak,ze v septembri som vobec nedostala lebo som bola na Sk, to nikdy nedostanem ked som doma, potom v oktobri som dostala normalne, november som nedostala vobec a dostala so az v decembri koncom 31.12. takze tak moja MS za posledne mesiace hm no tak uvidime co z nasho snazilkovania bude ☹

kkatka78
10. jan 2010

emily drzim palceky, urcite to vyjde 😉

schnucki
10. jan 2010

to ja zacala mit bolesti pred ms az se mi to cele srovnalo ... predtim nic a pak, bolesti bricha a nekdy i prsa 😝

emily treba se ti telo jeste srovnava 😉 .... chce to mit trosku trpelivost

emily327
10. jan 2010

schnucki: no myslim,ze si tym presla kazda na zaciatku, ked sa nevedela dockat, toho dna ci ta MS pride alebo nie. Asi si tym musim prejst aj ja a potom to budem brat z nadhladom. Teraz som vo faze, nic nerobenia, nesedovania sa, iba snazilkovania a cakania na urobenie si testu. Tak si to uzivam 😉

mirusch
10. jan 2010

Ivus, ze vykonat povinnost 😀 Akeho mas obetaveho chlapa! a ma to tam na dlhsie? To by sa mu skor oplatilo si prenajat byt, nie? Aj sa to da odcitat potom na daniach. Ty si stale merias BT?

Emily, no, keby ti mala MS dlhsie haprovat, tak by som sla na hormonalny profil, ze ci nemas nieco s hormonami. Staci jeden hormon v kybli a je to v kybli cele...Ale zatial mas cas, zatial hlavu do kludu, stale je kedy plasit sa 😀

emily327
10. jan 2010

schnucki: dufam aj ja 🙂
katka dakujem ajtebe drzim prsteky cmuk

blondynka400
10. jan 2010

emily, já se přidávám k holkách, těch 6 týdnů je tak ideální.... Jako minimum bych brala 5 týdnů 😉
Jinka při ustálené délce cyklu je lepší testovat až v den očekávané MS, rozhodně ne před...
Jo a to netrpělivé čekání, až si uděláš první testy, to si prožila fakt asi každá 😀

katka, já se tedy taky přidávám k zuzce, že jsem skoro žádné "příznaky" neměla, prsa mě třeba neboleli vůbec. Jen jsem byla taková nafouklá a někde uvnitř jsem to věděla (a tedy dost mi pomohlo i BT 😀 )hlavně jsem věděla, že už to konečně vyjde a ne ajko řpedtím, kdy to nedopadlo dobře, to jsem nějak vnitřně cítila....

kleo, mám od johnsona a když jsem si na ně doma šáhla, nepřijde mi, že by mohl škrábat... Hlavně tedy jsem to ani nikdy neslyšela.... 😕 Ale třeba nám o tom řekne něco meleri nebo zuzka 😉

ivana98
autor
10. jan 2010

mirus 🙂 hej, vyzera to, ze tam bude pracovat dlhsie, uz ma po skusobnej a neobmedzenu zmluvu 😵 samozrejme ze si prenajme byt, ale monsieur sa este nedokopal, resp. uznavam, ze moc casu na hladanie nema a ponuky su tiez nic moc 😖 viem ze si dva byty odpocitame na daniach, ale aj takto s dvojitym kilometergeld to nie je zle... za 2009 nam vratia poriadny balik na daniach 😵

emily, ale ved ty si vysadila az teraz, nie? to ti blbla ms aj pocas HAK?

ivana98
autor
10. jan 2010

mirus, ty uz nemas moj link na krivku na ff? teda, krivka to nieje, kedze nemeriam, ale ako menstruacny kalendar je to fajn 😉

kleopatris
10. jan 2010

mna len varovala segra, ze niektore ju hrozne skrabali na bradavky, ale mozno to zavisi aj od ich citlivosti?
hm ja asi proste nejake kupim a bud sadnu alebo nie, asi jak s plienkami pre malych....

zuzi fakt mi bude to kopkanie a hranie sa s rebrami este chybat? 😝

inak ani ja som nejak extra nic necitila, len unavu, ale to som prikladala praci a nie tehotenstvu. a nieco mi naznacovala BT, tak jak u blondy 🙂

zuzka11
10. jan 2010

Kleo - uvidis, bude....a Katy nechtela jsem te rozesmutnit, promin....ale priznaky - vsugerovat s eda strasnemoc, kolikrat kdyz to nevyslo, jsem mela pocit vetsiho nafoukleho bricha a tak, kdyz jsem se bouchala do prsou, tak bolely 😀 - taky priznak...neee, delam si prcu, fakt nic moc...az cca 14 dni po //

Kleo - ted jsem docetla...maly slonik.... 😖 ☹ ja nechciiiiii 🤐

O cem ma referovat? Vlozky do podprdy?

mirusch
10. jan 2010

Ivus, uz nemam 😅 Ako hovorim, uz nesledujem... U nikoho...
No tak to je dobre, ze aspon sa vam to financne oplati, mna by svihlo, keby moj chlap musel cestovat, ale ako hovorim, my uz pomaly ideme do dochodkovskeho veku, tak sme pohodlni 😝

kleopatris
10. jan 2010

noo vlozky do podprdy 🙂 mas nejaky dobry tip?

emily327
10. jan 2010

ivana: ano haprovala mi aj pocas HAK ale neriesila som to.

ivana98
autor
10. jan 2010

emily, to je zvlastne. tym lepsie, ze s tymi hormonmi koncis a telicko sa da do poriadku 😵
mirus, to je najmenej, ak chces, tak ti ho zas poslem. no s tym cestovanim... s tym nic nenarobim. ved ze je to takto lepsie ako predtym, ked tu nemal pracu. no a ja mam momentalne cestovania plne zuby, takze je na rade on 😝 rozmyslali sme, ze si najdeme byt niekde na pol ceste, napr. v Heidelbergu, ked uz mame 2 auta, tak by to slo.. ale obaja by sme museli denne 80 km tam a 80 spat a vecer by sme sa videli tiez len 5 minut a padli do postele mrtvi. a tie naklady.... br.. ver mi, ze sme to pocitali 😖

to je dobre, tu sa na jednej strane riesia testy, hormony, priznaky a vlozky do podprdy 😀 😝

mirusch
10. jan 2010

Ivus, nuz tema pokrocila a uz ma aj ovocie 😵

Kleo, fiiiiha, aka fotka. Kocica 😉

emily327
10. jan 2010

ivana: no aj ja si myslim,ze to je asi pre moje telo lepsie.

lubinka9
10. jan 2010

tak sme uz spat z vychadzky, aj som vychystana na zajtrajsiu kontrolu 😝 😀 No skoro som si ruky a nohy vykrutila jak som nevedela to brucho obist 😀

na vychadzke bolo super, snehu kopec, parada.. ale uz fucim jak lokomotiva ku koncu ked sa blizime domov. Byvame pod strechou, je to sice prve poschodie ale zlati Nemci rozhodli, ze aj ked je poschodie len jedno daju vytah 😎 😀
Lebo schodov je to neurekom a dost prudke..

inak strudla sa podarila, schnucki snad nezabudnem 😉 dnes uz idem off

no a k mojim tehu priznakom, BT nad 37, pocit prechladnutia, sem tam MS bolesti, hrozna unava a zaludok na vode. Ale nevracala som vobec. Vlastne tento x tie priznaky prisli velmi skoro, resp. vedela som ich rozoznat. Testovala som na 35 DC, i ked som citila, ze som tehu priblizne tyzden skor ked mala dojst MS. Prsia sa ozvali az neskor.

kleo ma tiez novu fotecku.. ja mam vlozky do podprdy Lansinoh, su velmi jemne, myslim , ze skrabat nebudu.

blondynka400
10. jan 2010

kleo, je koukám taky fotečka 😵
Já si myslím že je to inidividuální, každému vyhovuje něco jiného... A plínkama je to to samé. Každý říká něco jiného....

zuzka, jojo, s kluš bychom ráci věděli, jestli jsou nějaké, co koušou? 😀

emily, tak jestli si měla problémy i po čas užívání, to je docela divný. Ale třeba jsi měla nějaké, co ti neseděli.... To jsi měla řešit... Oni existují hodně rozdílné. Ale ono teď je to už asi jedno...

emily327
10. jan 2010

blondy: brala som 5 rokov tu istu HAK a bola som s nou spokojna, hm no ten mesiac co mi vynechala si myslim,ze som asi bola prechladena. Lebo mala som nutkanie na zachod, ale rychlo som to preliecila, tak mozno preto som nedostala MS. Neviem uz to neriesim. Aj tak moja MS nikdy od kedy som brala HAK nebola silna a trvala ku koncu len 2 dni. Tak dufam,ze sa to skoro upravi alebo ze uz vobec nepride a bude to ok.

blondynka400
10. jan 2010

emily, tak teď v tom mám jaksi zmatek. 😀 Kdy a za jakých podmínek jsi nedostala MS? 😕 A Teď to špinění bylo potom, co jsi MS nedostala?

emily327
10. jan 2010

blondy: no ja som brala HAK poslednych 5 rokov a mala som pauzu na ocistenie sa od hormonov pol roka ( ale neviem uz presne kedyto bolo 😀 ) 4.11. som mala poslednu MS a potom so nedostala a dostala som az 31.12. a to spipenie som mala tento tyzden v utorok po vysadeni HAK. je to jasnejsie???

blondynka400
10. jan 2010

emily, tak už to chápu 😀 Mně to hold nebylo jasné, to víš, blondýna 😀
Hm, no je to sice divné, že MS nepřišla, ale vzhledem k tomu, že to bylo pod umělými hormony, tak bych to neřešila.... 🙂

emily327
10. jan 2010

blondy: no vies ked blondyna pise blondine 🙂 Tak niet divu,ze sa nepochopia 😀 😀 No sak ja nic neriesim ja som nikdy moje problemy zenske neriesila, lebo som nikdy ziadne nemala klop klop aby som to neuriekla. Iba raz ked som chodila na gynekologiu a chirurgiu asi pol roka, lebo lekari sa so mnou hrali ako s tenisovou loptickou, kedze jeden tvrdil,ze je to slepak a ten druhy,ze je to zenskeho povodu. Ale chvala bohu som sa potom sama rozhodla (sice bez potvrdenia chirurga) o vybratie slepaku a hold podarilo sa, bolesti prestali 🙂 uz je to viac ako 3 roky ale mam to v zivej pamati. hm no zdravotnictvo 😀

mirusch
10. jan 2010

Emily, to je ako ked mna lekari posielali z operacie na operaciu kvoli bolestiam v podbrusku a nakoniec som si ja diagnostikovala, ze su to bolesti svaloveho a chrbticoveho povodu, zapisala som sa do fitneska a bolesti prestali 😝 Lekari su sice dobra vec, ale tiez niekedy nevedia kam z konopi... A vtedy pomoze zdravy rozum a Femigard 😀

zuzka11
10. jan 2010

Tak ja zadne kousaci nemela, mela jsem tri pary latkovych a ted mi kamoska dala jednorazovny Fixies, ale ja ty vlozky skoro nepotrebovala, asi prvni tyden......Pak si to kojeni sedlo a pohoda.....A kojpodprdu jsem nemela zadnou, planovala jsem ji koupit, az budu vedet, jake dudy mi narostou, ale pak mi vyhovovaly moje volnejsi sportovni, takove ty lambadky...a to taky asi tri tydny, ted mam uz normos kosticove a pohoda......co hodne radim, vzit si do porodnice ty latkove uterky do kuchyne....lepsi o moc nez rucnik, zvlast kdyz s etam sprchujete x krat denne, je to jemnejsi a hygienictejsi, a rucnik pouzit jen na telo a pak na vlasy - kdyz si je budete myt, abyste byly kocky pro navstevy 😉 A na doma dalsi roli, je to lepsi nez toaletak, clovek to jen priplacne na "spodek" nemusi tam smejdit, aby to tenky toaletak vysusil...sory za naturalisticke okenko a konec porodnice poradny.....