Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
13. jan 2010

tak jsem vyzehlila, ale dalo mi to premlouvani 😀

snazim se holky, rikam si ze vsechno bude v pohode a budeme tatinek a maminka 😀 .... dekuju holky za podporu .... a koukejte se ke me vy dve pridat 😵

a kde se nam vubec ztratila nova tvaricka???

me se taky libi jak to blondy vsechno bere, ale myslim ze jinak to ani nejde ... nema cenu se zbytecne nervovat, kdyz to clovek stejne nezmeni, ja casto prehanim takze vim o cem mluvim 😀 stoji me to vzdycky nervu 😝

blondy budes mit jeste nejakou kontrolu nebo se uvidi az na sale jestli se to male povedlo??

emily327
13. jan 2010

schnucki, tak nech ti blondy ide prikladom 🙂 a dufam,ze my s Katkou sa k vam za chvilku pridame 🙂

blondynka400
13. jan 2010

emily, že jo 😀 . Ono to zní sice divně, ale je to tak 😀

Tak mě ještě napadlo k úpravě cyklu po vysazení HA mi hodně pomohl jeřáb, ale nevím, zda ho u vás seženeš... Ale fakt vřele doporučuju 🙂

schnucki
13. jan 2010

me tenkrat doktor dal kyselinu a vitamin E, ten jsem musela pul roku brat a srovnalo mi to cyklus, ... ale doktor rek ze jen pul roku (ecko) dyl nebrat .....

presne tak, nikdy neni tak zle aby nemohlo byt jeste hur 🙂

blondynka400
13. jan 2010

schnucki, já ted musím chodit na kontorly každý týden, po TP se chodí snad každý druhý den....
Jdu zas v pondělí, určitě se na polohu mrkne, ale já vím, že se neotočila, krásně poznám, kde je... Je viděr, kde má hlavičku, zádička i zadeček, když se vyboulí nebo tvrdne děloha (už to jsou poslíčky 😅 ), je to úplně detailní.... Dneska mi ukazovala i obličejíček, má pěkný nosánek 😀

emily327
13. jan 2010

blondy, co je jerab??? to je nejaka bylinka?

schnucki: kyselinu listovu uz beriem, ako som vysadila HAK, tak sme sa zacali aj snazit, takze hned som zacala brat KL.

blondynka400
13. jan 2010

emily, jojo, je to bylinka, pomáhá sorvnat hormonální hladiny. Ale dá se použít pouze výtažek, ale fakt je to super....

emily327
13. jan 2010

blondy, jej to je mile a skvele,ze mas moznost citit a nahmatat ako sa mala toci v brusku 😉 uplne som zabudla historku mojej buducej svokry, ked sla rodit mojho draheho tak mal normalnu polohu ako ma mat babatko na prirodzeny porod, tak zacala normalne rodit, lenze drahy sa pocas prevozu do nemocnice otocil a ako zacala tlacit, tak vytlacila najprv zadocek a to ju uplne netrhlo, mala chuda 42 stehov ☹ Ale tymto som ta nechcela strasit, len som ti chcela napisat,ze treba dufat do poslednej chvile,ze sa mala otoci. Mozno sa otoci pocas cesty do nemocnice 😉

emily327
13. jan 2010

blondy, draha moja ale ja som skor chcela prelozit,co to jerab znamena po slovensky 😀 no idem kuk do nejakeho slovnika 😀

blondynka400
13. jan 2010

emily, v pohodě... Tak on při porodu koncem pánevním je potřeba většinou nástřih a někdy i větší než při "normálním" porodu, ale neměl by to být až takový rozdíl..... On je občas člověk hodně potrhaný i tak...
Je prava, že jsou případy, kdy se otočí hodinku před. Ale abych pravdu řekla, už v tom nějak nedoufám, prostě je tak jak je, así ví proč to je a musím se s tím nějak vypořádat....
Jé, tak jestli se tomu na slovensku říká jinak, to nevím, v čechách je to jeřáb ptačí....

schnucki
13. jan 2010

blondy tak to jo, dej pak vedet .... jeeeee, na tohle se strasne moc tesim, citit spunta jak se tam tak pohybuje .... ale ze to je az tak vydet jsem netusila 😵

a ze uz by bylo slyset srdicko az v utery pujdu k doktorovi, to by bylo super 😵

emily teda tak to je historka, 😕 to muselo bejt ale prekvapko ....

kkatka78
13. jan 2010

Emily, pokial moje znalosti cestiny este sluzia,jerab by mal byt jastrab....

Dufam Emily,ze sa coskoro pridame k Schnucki a budeme tu jeden velky klan tehotnych mamiciek...jeeeej to bude super....Vsetkym tehulkam drzim moc palceky...tak ako oni mne a Emily,aby sme ,,boli v tom,, a este sa vratim k tomu,co si Emily napisala skor,ze zivot ta naucil si vziat ponaucenie zo vsetkeho,co sa v tvojom zivote stane a ja mam presne ten isty nazor...zivot nas uci a my sa mame ucit. Ja som sa niekedy strasne hanbila za to,ked sa ma niekto opytal na muza atd a ja som sa musela priznat,ze som rovedena. Nie som na to vobec pysna,ale asi to tak jednoducho malo byt a ja som sa mala poucit....ale uz tu miesam inu temu...

Takze tehulky,len klud,ziadne stresy, pohodicka a vsetko bude v poriadku... 😉

blondynka400
13. jan 2010

schnucki, no ono spíš vidět, jako blikající tečka....

U mne je to asi vidět víc než u většiny, je to tím, jak to bříško mám relativně malé. Tedy alespoň si to tak vysvětluju. U žádné těhulky jsme to takhle neviděla, třeba že je poznat nožička to ano, ale takhle ne....
Hold já musim mít vždycky něco extra 😀

schnucki
13. jan 2010

jeeee, tak to uz se tesim na blikajici tecku 😀 .... ty musis mit proste vzdycky neco extra 😀

holky letim do hajan, preju hezky sniky, dobrou nocku

emily327
13. jan 2010

schnucki aj tebe dobru nocku 🙂
blondy, ved to cely cas pisem,ze si nieco extra 😀
katka, to aj ja pevne dufam 🙂 nadej umiera posledna 😀

ok zienky, vdaka za pismenka a aj ja vas opustam, idem sa uz venovat drahemu, lebo mi tu uz frfle,ze sa viac venujem vam ako jemu 😀 Dobru nocku :-* cmuk

blondynka400
13. jan 2010

schnucki,emily hezkou dobrou noc 😉
Taky už půjdu 🙂

emily327
13. jan 2010

katka, este k tomu,ze si rozvedena ani mne to nie je prijemne to uvadzat do potrebnych dokumentov, lebo su ludia co na mna pozeraju ako keby som spachala trestny cin, ale ja som si uz na to zvykla. A vzdy s usmevom na tvari podotknem,ze stastne rozvedena 😉 Uz to s nami pojde cely zivot, ale to uz sa zmenit neda.

kkatka78
13. jan 2010

Kolko si rozvedena Emily? Hej asi sa to s nami bude tahat cely zivot ale prdet na to,stalo to za to 😉

Dobru nocku Bambulky a pekne sniky 😵

emily327
13. jan 2010

katka, som rozvedena tento rok to bude 6 rokov v novembri. Ty?
Mna ten vztah s mojim ex vela naucil, bola som mlada a "hlupa-naivna". A viem,ze keby som nebola s mojim ex, nikdy by som nestretla mojho terajsieho priatela, s ktorym som velmi velmi stastna. Takze vsetko zle bolo na nieco dobre 😉

ivana98
autor
14. jan 2010

dobre ranko,
najprv musim najviac na svete gratulovat schnucki, prajem ti to hrozne moc a uzi si tehu bez komplikacii.
inak neviem kto tu prehana alebo neprehana, ale schnucki, tym testom s 2 kolajnicami si ma fakt nastvala 😠 😀 to sa predsa robi inak, najprv snazilka mava tienik, potom slabu ciarku a az potom kolajnice 😀 😀 😝
a ozaj, ako na teba reagovali dr. v Kiwu???

katka, ten jerab je podla mna vtaci zob 😎 z jastraba by sa asi tazko dolovali kvapky 🙂
mirusch prajem rychle uzdravenie a odkazujem ze tu snazilku, (kde dr. nevedia kam z konopi), teda mna popisala vyborne 😝

emily, moja kamoska ma dve deticky z prveho cyklu hak. keby som nevidela ako mesiac predtym zobala HAK, tak neuverim 😵 😵 ale oni nechceli nic nechat na nahodou a sexikovali pocas plodnych dni kazdych 6 hodin 😕 😎

blondy, gratulujem k statusu happy tehulky 🙂 a to finale zvladnete urcite v pohode.

no nic, utekam do prace, majte sa krasne 😵

lubinka9
14. jan 2010

ranko,
tak uz tu mam chlapika v kupelni. Fesak to je celkom 😉 😀
a ma zo sebou aj vysavac tak asi si aj uprace. 😎

ale ste popisali vecer 😕

kleopatris
14. jan 2010

dobre ranko 🙂

dnes mna zobudila moja draha sestricka, tak uz tu strasim tak skoro 😀
tu to vzdy oziva az vecer, mam taky pocit, sak nez vas clovek docita to da roboty 😉

joj schnucki ja sa furt s tebou tak moc tesim, ja som tak velmi dufala, ze tentokrat to vyslo 😵 a tesim sa uz na prve fotecky a rastuce brusko 😵 my to este nemame uplne za sebou a mozme to prezivat znova od zaciatku s tebou 😵

inak aj ja maleho dost zretelne vidim, ze co mi prave vytrca a hlavne ked brucho stvrdne, vtedy je z neho taka mala gulicka a ma vyrysovane vsetky casti tela 😀 ale tvaricku nie :( tu sme este nikdy nevideli, ma ju furt pichnutu v placente potvorka mala, aspon bude prekvapko.

blondy mna napadla taka blba otazka asi 😅 ked by mala malicka kratky pupocnik a nemohla sa kvoli tomu otocit, stacil by jej potom pri porode? nemoze ostat niekde "viset" ? tak som nad tym v noci rozmyslala, ze jak to vlastne prebieha a tak a jak je vlastne taky pupocnik dlhy 😅

lubi tak pevne nervy dnes s ujom opravarom a nepusti ho skor dokial si neuprace 😠

mirusch uzdrav sa rychlo a emily, kati aspon pekny dnik a prijemny den na snazilkovanie 😉

kleopatris
14. jan 2010

jezis ozyva s mäkkym i, ups, pardon 😅

kkatka78
14. jan 2010

Emily, ja som sa rozvadzala len min.v auguste,ale rok a pol sme spolu nezili...aj mne to dalo strasne vela do zivota, riadny kopanec,ale my sme si neboli sudeny. Ale o tom je zivot, dostanes kopanec,zivot ta zrazi na zem ale ty sa musis pozbierat,vstat, oprasit sa a ist dalej,i ked je to neskutocne tazke...Ale som vdacna ja za tuto skusenost.

Ivanka, ved ja som mala na mysli nejaku tu bobulu 😀 len som myslela,ze v doslovnom preklade jerab je jastrab...ale ved uz vieme,co to je 😉

Lubinka, no este sa budes mozno cudovat na akeho sikovneho majstra si natrafila 😉 , ked mu spravis kavicku,mozno ti vyupratuje aj cely barak... 😀 len nech spravi,co ma sup sup nech mate pokoj ze?

kkatka78
14. jan 2010

kleo nic si z toho nerob, makke,ci tvrde, hlavne ze je 😉 a my to pochopime.... aj tebe pekny dnik 🙂

blondynka400
14. jan 2010

kleo, to já právě jedna z otázek, na které se chcí příšzí týden zeptat 😀 . Ale ono i když je mim hlavičkou dolů, tak je dost běžné, že je omotané pupeční šňůrou.... No uvidíme, co mi na to řekne 😅

ivana, děkuju 😵

lubinka, zas další fešák? Krom doktora? Ty se tedy neznáš 😀

lubinka9
14. jan 2010

katka, no ja som mu ponukla, on je taky skromny nic nechce. Alebo sa boji, ze ho chce cudzinka otravit 😀 😀

kleo, ten tvoj dotaz 😀 😀 , to by ma nikdy nenapadlo 😀 Ale nieco na tom je. Ale myslim, ze priroda to ma dobre vymyslene a pupocnik je dost dlhy.
To len blondy musi byt extra, tak jasne, ze aj malicka je po nej 😎 😵

lubinka9
14. jan 2010

jj blondy, tento je tusim este fesnejsi ako Dr. A to sa mi teda nemci nejako zvlast nepacia 😀 Ale je to indi vindi. Asi jak na SK.

blondynka400
14. jan 2010

lubi, jo tak ještě hezčí jo? 😀 A má pěkné svaly? 😀

lubinka9
14. jan 2010

blondy no nieco sa mu tam pod trickom rysuje. Ale tak mam zly vyhlad 😀 😀
Ale je vysoky a ja som vzdy bola na vyssich, to lebo ja som mrnus a nejak to mam geneticky zakodovane, ze chlapa som si asi kvoli potencialnemu potomstvu vyberala vyssich. 😀 😀

inak baby dosiel prave matraaaac. Tak sa tesim 😵 😵