Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

kkatka78
15. jan 2010

Emily, skus SAVERS tam si obcas kupujem 3 za 99p ale to su len tie pasiky a potom mavaju aj normalne tie su jeden za 1,49....alebo 2 za 3,99...ale SAVERS je najlacnejsi...urcite

kkatka78
15. jan 2010

No nemam este celkom jahody,mam len taky skoro cierny trosku vytok,ale ja som to mala uz predtym a vzdy som dostala...Ani mi nevrav nic o bradavkach moje prsia za poslednych 6 mesiacov su neuveritelne citlive,hlavne pred MS a nafuknute...hruza...a aj zboznujem spat na bruchu,ale ked mam pred tak sa mi to neda,lebo ma az pichaju...akokeby som kojila 4 deti 😀

emily327
15. jan 2010

katka dik, hm no ja som si kupila naposledy zn. tesco a tie stali 2 za 7 euro a to som si tie najlacnejsie. Ale nie je lepsie kupit kvalitejsi? A ako viem, ktory to je???

emily327
15. jan 2010

no asi ta citlivost bude z vysadenia HAK, fakt neviem. Posledne MS som vobec nemala ani naliate prsia, kedysi som to mavala, teraz asi 3 mesiace nic ☹ a teraz len bradavky, prsia nic....

kkatka78
15. jan 2010

Najkvaitnejsi su asi tie Blue..nieco...ale tie su drahe ako pes cca 15 Libier za dva...ja si kpujem tie pasiky a ked sa bude nieco risovat,tak si kupim aj kvalitnejsi...ale podla mna su vsetky o tom istom...je to tehotensky test,kt. ti ma povedat ci si v tom alebo nie...

mirusch
15. jan 2010

Emily, takze unavena, bolia bradavky, brusko.....hm.... 🙂 Ale opakujem, stale to mozu byt hormony po vysadeni HAK. Coskoro sa ukaze.
Nuz, ja som tiez riesila nase IVF len tu. A az potom s kamaratkami, ktore tiez mali problemy, ostatne som tym nezatazovala, rozhodne nie podrobne, to aj tak pochopi naozaj len ten, co cez to tiez presiel. Vsak na to konik je, nie? Mne osobne velmi pomohol.

Katka tak ako, da sa? Riadne si prestuduj, co ti tam pisu, az take zlozite to nie je. Alebo uz tvoris graf?

Ok, tak ale teraz uz fakt idem do postele. Pa zajtra.

emily327
15. jan 2010

asi mas pravdu, nikdy som to neskumala, bola to len otazka do eteru 🙂

mirusch
15. jan 2010

Emily, stacia ti aj tie lacnejsie a ako pise Katka, ked bude fakt podozrenie, tak kup kvalitejsi, ten aj lepsie vyzera na fotke 😀 Take nieco, ako ma Schnucki v albume...

kkatka78
15. jan 2010

Nasa Schnucki je cool 😀 kupuje aj coolove testy ....

Mirusch neda sa mi to...neviem preco a z akeho dovodu ale neda...shit 😒

emily327
15. jan 2010

mirusch, katka: dakujem zienky, som rada ze vas mam cmuk dobru nocku prajem a do napisania zajtra pa pa

emily327
15. jan 2010

prepac blondy pochopitelne aj tebe dobru nocku a do napisania cmuk cmuk ospravedlnujem sa 😉

schnucki
16. jan 2010

ahojik holky,

katko dekuju, byli v baleni dva za 10 euro, tak jsem do toho sla 😀 puvodne jsem chtela ten digitalni co ukaze i tydny, ale za 14 euro me ani nehne ....

mirusch dekuju dneska za sms, ale nestihame, .... cekame na chlapka kvuli te plisni ... ja teda v loznici nespim, tak doufam ze dneska prijde, jinak domaciho roztrham na kousky .... pak musime nakoupit a k rodicum, prijede sestrenka s tetou .... doufam ze se drahy udrzi 😀

meleri to je mi lito ze te takhle opoustej, myslim ze vime kazda jak ti je ☹ ale hlavu vzhuru, treba se to zlepsi 🙂 .... ja jsem teda byla vzdycky moc rada ze muzu s pritelem o vsem mluvit, pak kecam na icg s kamaradkou z cech, ta vedela i o nasem problemu .... pak jsem tu znovu objevila mirusch a nakonec se zkamaradila se sousedkou .... takze neves hlavu 😉

katko tak treba neprijdou .... myslim na tebe 😵

jinak me zacali bolet prsa pred ms az co se mi srovnal cyklus, ale nikdy to nebylo tak hrozny .... proc jsem ale tentokrat delala test bylo to, ze se mi zdaly takovy plny, pevnejsi .....

a jak se dneska vsechny mate, co mate v planu???

emily327
16. jan 2010

schnucki: pozeram,ze okrem teba tu dnes nik nie je ☹ ale aj ja uz utekam do prace, dnes iba na 5 hodin ale uz vidim kolko prace bude ☹ vonku sa pocasie umudrilo, vyliezlo slniecko a oteplilo sa, tak vsetci budu v meste ☹ este,ze mam zajtra volno. Tak vam prajem pekny dnik a vecer do napisania cmuk pa pa

kkatka78
16. jan 2010

Schnuski, dakujem, dnes som si inak robila test a cisty ako lalia 😒 jedna ciara

Mam zatial take jahody , no len spinenie...ale ako som uz spominala,uz som to tak mala...ale mozno ak to bude pokracovat,tak si skusim o take 3-4 dni test zopakovat...

Ja som dnes trosku upratovala, dnes s mojim bolavim chrbatom asi nic aj tak neurobim, drahy siel na fusku a ide aj zajtra,tak budem vikendovat sama pri tv,cajiku a Wii....
Upeciem asi dnes nejaky kolacik,mam chut na nieco mlsne 😉

kkatka78
16. jan 2010

Schucki,opravujem,vzdy ti ten nick popletiem 🙂

schnucki
16. jan 2010

ahojik holky,

my za chvili taky padame, ale vubec se mi nechce, jsem nejaka unavena, boli me brisko, jako kazdy den 😀 ale je mi tak nejak blivno .... a to se musim tvarit ze mi nic neni 😝

emily a co vubec delas za praci?? nejak mi to uteklo 😅 .... 5h utece rychle, uvidis 🙂

katko v pohode, ja na ty chyby nekoukam, kolikrat tu taky pisu pekny patlaniny 😀 .... jeste par dnu pockej, pokud se z toho nerozvine radna ms, tak zkus za par dnu znova .... casto se stava ze prvni ms prijde, je ale divna a az ta druha neprijde ....

kkatka78
16. jan 2010

tiez som o tom pocula schnucki.Moja mamka,ked cakala moju sestru,tak mala MS prve 2 mesiace...

hej,clovek ked pisem v rychlosti,tak kadeco niekedy vytvori...patlaniny 😀

emily327
16. jan 2010

ahojte zienky 🙂 tak som konecne doma, tych 5 hodin bolo nekonecnych... Ale zajtra mam volno, tak sa tesim. Prave som dozehlila a sadla k PC, este pojdem do sprchy a uz som len vasa 😀

Katka, co dobre si piekla? Aj ja mam v plane zajtra upiect nieco dobre, asi jablkovu strudlu alebo jablcnik 🙂
Inak moja teta bola v 5 mesiaci ked zistila,ze je tehotna, lebo pocas tych 5 mesiacov mala normalne jahody. Hm no deju sa aj take veci, takze clovek nikdy nevie. Ale neboj ak to nevyjde tento mesiac, tak to vyjde buduci 😉 drzim palce cmuk Inak Kati, ja zajtra tiez budem cely den sama, tak mozme popisat viac. Idem pozriet kde v Londyne budeme.

schnucki: ja som tu este nepisala co robim, lebo sa ma na to nikto nepytal 😀 pracujem ako casnicka v takej malej rodinnej restauracii. Ale som uz fyzicky uplne znicena. Kedze to robim uz 4 rok, tak mam dost. Predtym som bola "kancelarska krysa" 9 rokov a tak je toto neskutocna zmena. Mam zniceny chrbat a aj pravy bedrovy klb ☹ ale ortoped nic nezistil, takze je to len prepracovane. A za druhe uz nemam 20 a citim sa ako starenka 😀

mirusch: ahoj moja ako sa dnes mas? Uz je ti lepsie? Tento konik je fakt super, som velmi rada,ze sme sa tu zopar z nas dali dokopy a venujeme sa jedna druhej takto cez pismenka 😉

Kde je nasa sexi tehulka blondy???? Nevidim tu ziadne pismenka od nej....

blondynka400
16. jan 2010

emily, jsem tu, pžed chvíli jsem dorzial domů 😀 . Byla jsem celý den mimo... A Teď bych pořád něco jedla, ale už je docela pozdě 😝
Hm, tak to nemáš jednoduché zaměstnání. Já to dělala jen parkrát jako výpomoc kamarádovy, když fakt neměl lidičky, takhle na chvíli to byla legrace ale jinak.. 😝

sxhnucki, dávej na sebe pozor, ju? 😉

emily327
16. jan 2010

blondy, uz som sa zlakla,ze to na teba prislo 😀
tak som rada,ze si doma a ze si ok. A co si porabala cely den? Poviem ti,ze neviem ci je to vekom, ale uz som fest unavena z tej prace. Materska by sa mi celkom hodila ako "odpocinok". Tak uvidime ......
Inak to nechapem, som 6 dni v tyzdni denne 7 hodin na nohach a priberam viac ako ked som sedela za PC a vobec a nehyabala. hm Nechapem to a lezie mi to dobre na nervy, lebo uz po veceroch sa snazim nejest... ☹

blondynka400
16. jan 2010

emily, nene, ještě ne 😀
Ale tak všechno a nic.... Jak jsem tu nějakou dobu nebyla, mám toho nějak moc,pořád mě chce někdo vidět 😀
No nevím, jestli mateřská je ten nejlepší odpočinek 😀
Tak já bych řekla, že je to tím věkem, ono to dělá fakt hodně. A navíc není pohyb jako pohyb 😖

kkatka78
16. jan 2010

Emily, piekal som zo stranky www.dobre-recepty.sk na str.6 myslim na mucnikoch je Ananasovy 10-minutovy kolac a fakt je super...a lahky...Ja som tiez pracovala jak blazon,ked som robila pre mojho byvaleho sefa,tak som robila 10h. denne 6 dni v tyzdni a po 4 rokoch som bola totalka vycerpana...tak pre mna byt nanny je zmena

emily327
16. jan 2010

asi mas pravdu blondy, hm no co uz narobim, hadam si pri babatku vybeham tie kilecka navyse 😀
Minulu noc sa mi snivalo,ze som mala dcerku Sonicku 🙂 Este aj meno som si z toho sna zapamatala 😀 tie hormony si so mnou robia co chcu 😀

kkatka78
16. jan 2010

Aj so mnou Emily,mne sa uz 2x snivalo s malym chlapcom a vraj to znamena prirastok do rodiny 😉 Ja mam sestru Sonicku hehehehe

emily327
16. jan 2010

Katka, dik za receptik, ten kolacik poznam, uz som ho piekla je rychly a super chuti 😉
No ja dufam,ze pre mna zmena bude materska dovolenka 😀 ved vam potom napisem, hoci si myslim,ze ma budu krize boliet este viac ako ma bolia teraz 😀 Ale asi to tak ma byt,ze stale musi nieco byt, nikdy nemoze byt super, aby sme nezabudli na to,ze zijeme 😀

blondynka400
16. jan 2010

katka, já když byla ještě v čechách, byly dny, kdy jsem pracovala 20 hodin denně 😝 . Ale mně to nějak nevadilo, ale asi to bylo tím, že mě ta práce fakt bavila...

emily, tak třeba se ti to splní 😵
Já myslím že troška správného sportu a úprava jídelníčku by stačila 😉

kkatka78
16. jan 2010

presne...ja som to iste moj priatel sa na to casto hneva, mna trtne v krizoch a ja umyvam dlazku...a pod. ja som hyperaktivna...a to je ten problem...ja musim stale nieco robit....ten kolacik je fakt super a rychly...ja mam rada rychle veci 😀 😀 😀

emily327
16. jan 2010

Kati, fakt?? No mna nikdy take meno ani nenapadlo, ale teraz viem,ze ak budeme mat dievcatko,ze sa bude volat Sona 😉 Inak aj mojmu otcovi sa pred par mesiacmi snivalo,ze som rodila 😀 Tak som sa dobre pobavila 😀 Ale dufam,ze to tak coskoro bude. Bolo by to dvojnasobne tesenie sa tohto roku 🙂 Neviem co so mnou je, ale od kedy som vysadila HAK, tak mam pocit stastia neskutocne silny. Nechapem co mi je. Mozno to bude HAK, moja dobra kamoska musela po par mesiacoch vysadit HAK, lebo mala sklony k depresiam a bola dobre na nervy. A aj ja som bola taka, uskostliva, domyslava, trapila som sa vecami, ktore ani neboli dolezite a teraz nic. Nechapem to ani moj drahy, lebo vzdy som bola na nervy a teraz som ok. Hm no aspon,ze je to pozitivna zmena 😀

blondynka400
16. jan 2010

emily, ono to fakt může být těmi umělými hormony, je to svinstvo. Člověk si ani neuvědomuje, jak hrozně ho to ovlivňuje.... Mně je bez ní taky mnohem líp a už jí nechci ani vidět, i když ještě budu muset nějakou tu antikoncepci vymyslet. Spoléhat se na plodné a neplodné dny nehodlám 😝

kkatka78
16. jan 2010

To nie je HAK to je to tesenie a skusanie bambina 🙂 JA som taka ista....