Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

kkatka78
6. feb 2010

Este taky podotaz,ja som ,,technicky tip,, 😀 v tychto veciach....mozete mi niekto povedat ako poslem sem link??? Nemam potuchy...dakujem mooooc...

emily327
6. feb 2010

katka, oznac si hore v okienku kde je nazov tej web stranky a stlac ctrl c spolu alebo pravym tlacitkom ked si to oznacis tak si klikni na myske a daj copy a potom tu v tomto okienku daj ctrl v alebo prave tlacitko na myske a daj paste 🙂 a uz by si to tu mala mat len to odosli a my to uz uvidime 😉

kkatka78
6. feb 2010

Ok Emily vdaka,pokusim sa 🙂

kkatka78
6. feb 2010

http://www.fertilityfriend.com/ttc/

Jupiiiii! 🙂 aj tak mam trochu z toho este spanielsku dedinu...ale uz sa to trosku vstrebava do tej mojej hlavy 🙂

emily327
6. feb 2010

mirusch, ved preto sa snazim mysliet pozitivne, neprivolat si nieco zle. Musim verit,ze vsetko bude ok. Pockam si na prve sono a uvidime. Potom si za dalsie v pohode aj priplatim a aj tak v cca 28-30 tt sa vraciame na Slovensko, kde mam super gynekologicku a pod jej dohladom chcem aj rodit, tak hadam to dotiahneme do vitazneho konca 😉 A mam tu aj vas, tak som velmi rada.

Co mate dnes v plane zienky moje?Ja sa doma liecim, len mi je luto,ze som chora, lebo vonku je nadherne pocko svieti sliniecko a je krasne 🙂 A ja doma a sama, resp. uz nie sama 😀

kkatka78
6. feb 2010

Emily, aj tu je krasne a ked ti poviem,ze sme este obaja v zupane a ani sa nechystame sa prezliect pokial nepojdeme spat 😀 Dnes lenosime, polovicka je stale chora...ja som len poprala a este dosusam....ale inak relax...nic dnes nerobim ...veru, ty uz nie si sama 🙂 teda aspon najblizsich 9 mesiacov nebudes 🙂 Rychlo sa vyliec...

emily327
6. feb 2010

katka, dakujem idem sa vystriet uz je mi dlho za pc, ale potom odpisem na IP cmuk oddychuj 😉

ivana98
autor
6. feb 2010

ahojte, aj ja chcem vidiet graf 😉 ja som zase po 100 rokoch zacala merat, tak sa v tom vyzivam 😀
katka, takto to samozrejme nefunguje... skus takto: ked si v hlavom menu tak chod na "sharing", vyber "home page setup" a tam sa ti zobrazi link na tvoj graf, ten sem skopirujes a je to 😵

inak tehulky, povinne nastavit pasy, nech vam konecne mozeme sledovat tt.. kto sa na to furt ma pytat? 😝

my si dnes tiez valame sunky, teda muzik trochu pracuje a ja si liecim moju nadchu ovocim a cajikmi... takze pohodicka 😎

emily327
6. feb 2010

ivana, ja som si uz nastavila pas 🙂 drzim palce moja 😉

kkatka78
6. feb 2010

Ahoj Ivi, mne to takto ide ten graf...ale skusim aj tvoju alternativu 🙂
Rychlo sa vyliec.... a oddychuj 🙂 Hej mas pravdu,mali by si nastavit pasy...stale sa na to pytame 😀

Ok Emily,tak pisneme na IP

ivana98
autor
6. feb 2010

kati, tebe ano, lebo si prihlasena so svojim heslom. 😀 ak chces, hodim sem aj moj 😎
emily, takto sa mi to uz paci viac 😵 a uz planujete svadbicku, mate nejaky priblizny termin?

blondynka400
6. feb 2010

katka, ten tvůj link nefunguje ☹ . Musíš to udělat, jak radí ivana 😉

mirusch, tak jo. Taky si myslim 😀

blondynka400
6. feb 2010

ivana, určitě dej svůj grafík. Ať máme co sledovat 😎

blondynka400
6. feb 2010

ivana, děkuju 😉 . Tak koukám, blížíš se do finiše cyklu, koukala jsem, že ti šla teplta nahoru, což předešlé cykly ni ne, tak jsem zvědavá jak dopadneš 😵

ivana98
autor
6. feb 2010

ja viem 🙂 lekar mi sice teraz po laparke dava vacsie nadeje ako predtym, ale ja uz fakt nie som naivna... musim cakat 🙂 dnes rano som merala neskor ako obvykle, takze sa to moc nepocita.... ach jaj 😝

inak tie predosle (overlayed) cykly su z 2007, 2008, to som este verila 😕

emily327
6. feb 2010

ivana, si zlata 🙂 Nie svadbu zatial neplanujeme, kedze sme mimo Sk a planujeme sa vratit domov zaciatkom augusta uz na stalo. Kedze najprv potrebujeme zariadit byvanie, tak to bude najdolezitejsie a potom ked sa babatko narodi, tak budeme riesit svadu 😉 Mozno to spojime s krstinami.... ale to je este daleko, takze teraz je najdolezitejsie, aby sme obaja boli v poriadku. Ivi a ty si kde v zahranici? Ako dlho uz planujete?

blondynka400
6. feb 2010

ivana, já koukala, že to kolečko je prázdné, že to není ta "úplně správná" teplota... Po laparce je vždycky větší šance... Jen čekej, kdo si počká, ten se dočká, koukni na mne 😉
Člověk zas musí trošku věřit, koukni na schnucki. Nebo před pár dny porodila jedn holčina z únorovek, snažila se 3 roky a taky jí doktoři řekli, že přirozeně neotěhotní a teď má chlapečka 😉

emily, tak to máš dobrý, že vlastně na to "nejdůelžitější" už budeš doma na slovensku... 🙂

ivana98
autor
6. feb 2010

emily ja sa s vami hrozne tesim, fakt 😵 a v poriadku budete nielen obaja ale obitraja 😎 my sme v nemecku..a snazime sa od 2007.

blondi, ja stale verim, inak by som sa scvokla 😎 super, ze sa dari aj holcinkam so zdravotnymi problemami, ale ja som na tom presne opacne... vsetko tip-top, tak su zo mna dr. zufali, ze nemaju co liecit a riesit 😔
ja obvykle o tom takto verejne nekecam, ale nejako teraz zo mna to napatie musim dostat von 😀 zajtra, pozajtra sa to snad rozhodne..

blondynka400
6. feb 2010

ivana, no to je možná právě to nejhorší, když je všechno v pořádku a stejně ot nejde... Protože když je nějaký objektivní porblém, většinou má nějaké řešení, ale když je vše ok... 😖
Já se tedy moc dlouho "nesnažila" ale zas jsem dvakrát potratila a vyšlo to až na potřetí, už jsem z toho bla špatná, protože jednou, to se stát může, ale podruhé, zvlášť když to bylo vždy ve stejný čas... Pak už jsem se otěhotnět skoro bála, že to zas skončí jak to skončí 😔 , byla jsem objednaná na všechny možné vyšetření a ono to vylšo, kočka moje malinká se nějakým zázrakem udržela 😵
Jen se vypovídej, to pomáha... 😉 Tak držím všechny palečky co mám, aby to tentokrát vyšlo a připojila si se k holkám 😵

ivana98
autor
6. feb 2010

a ako dlho vam to teda trvalo, kedy ste zacali? tvoja kocicka sa pevne drzala maminky, je to zazrak 😵
viem si to predstavit, ze to musi byt na nervy, ked nevies ako to (zas) dopadne... ja ani neviem, co je horsie, ci vobec neotehu alebo opakovane neuspechy 😖 kazdopadne poznam iba to prve...
a tebe nezistovali poruchu zrazanlivosti krvi?
dakujem za podporu... 😵

katka, kde si zmizla?

emily327
6. feb 2010

blondy, ano aj ja som rada,ze uz ten koniec zopar mesiacov budem doma na Slovensku a aj porod bude tam 😉

ivana, si zlata 😉 dakujem velmi pekne. Neboj aj vam sa to podari cmuk Velmi velmi drzim prsteky, aby sa to co najskor podarilo 😉 Kedy cakas MS?

blondynka400
6. feb 2010

ivana, trvalo to půl roku,HA jsem přestala brát v prosinci 08, takže v podstatě chvíli... Naštěstí jsem nemusela nikdy na revizi, tělo se s tím zvládlo vypořádat vždycky samo. 😔
Srážlivost krve mám v pořádku, vypadalo to spíš na imuno problém, prý mám nějak přehnaně aktivní imnutní systém, po tom druhém potratu se něco zjišťovalo, ale nebylo to přesné, jelikož mi to dělali později, než by se správně mělo... Zdravotnictví v IT je nic moc a já tohle vševhno řešila v čechách, jenže zas jsem si nemohla odletět, kdykoliv jsem chtěla... 😖
Taky nevím, co je horší, já znám zas pouze to druhé, protože s otěhu jsem problémy neměla... Každopádně když víš, že tam to "mimi" bylo a pak není, je to hrozné.. 😔 Ale zas na druhou stranu když víš, že je všechno v pořádku a taky to nejde, to musí být taky na palici ☹

emily327
6. feb 2010

inak Ivana, kludne pis moja, radi si ta precitame, poradime, podporime cmuk ved na to sme tu a sme tu fakt super partia bab 😉

kkatka78
6. feb 2010

Ivik uz som tu... mala som desiatovu prestavku 😀 😀 😀

kkatka78
6. feb 2010

http://www.fertilityfriend.com/ttc/

skuste teraz babule...pocuvla som Ivku 😀

mirusch
6. feb 2010

Katka uz si si poradila s tou strankou? Ved som ti pisala do IP, ze si najprv musis Setup Home page, bez toho to nejde. Skusila si? Mam ti to urobit ja?

Ivus clovece, dobre to vyzera. A trafili ste sa vtedy do ovulky? To by bol gol, keby sa to podarilo 😵 A si nejaka leniva si merat teplotu, nie? 😀
Normalne ste ma navnadili, ze si aj ja zase zacnem merat, len pre tu srandu kralikov 😝

kkatka78
6. feb 2010

Mirusch mozes mrknut... please 🙂 a set it up for me please 😉

mirusch
6. feb 2010

Katka, to nie je dobry link, nam sa stale iba otvori stranka a pyta tvoje heslo. Kuknem ti tam...

mirusch
6. feb 2010

Jaaaaj Katka, ved uz si si tu home page aktivovala, keby si sla podla instrukcii v mojom IP, tak by si link nasla 😀 Ach jo. Nevadi. Este mi napis do IP zaciatok tvojho terajsieho cyklu, posuniem ti to na aktualny datum.

Katka, tu je tvoj link, dala som ti rovnaku koncovku ako mas nick tu, ak sa ti nepaci, zmenim. Tu je jej link: http://www.fertilityfriend.com/home/Kkatka78