Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
8. mar 2010

meleri, tak kojit dovjčátkka jdou, když je člověk šikovný, tak i dvě najednou. Ale chápu tě, já bych dvojčata taky nechtěla, navíc si myslím, že se jim člověšk nemůže věnovat, tak jak jednomu...
Určitě se rozhodneš správně 😵

schnucki
8. mar 2010

ahojik holky,

hlasime ze vysledky NT dopadli dobre, spadl nam kamen ze srdce 😀

blondy vase mala je proste zlata, ale pockej az zacne lizt 🙂

finfrle za kamaradku me to mrzi, ale je podle me lepsi ted nez pozdeji ... soufl ti sem tam bude, me se i nekdy zamota hlava .... mysli pozitivne ... a mas uz termin na utz??

finfrle
8. mar 2010

Schnucki stale mi termin utz neprisel ☹ ale za dva tydny jdu k lekari a ten tam chce jeste zavolat ohledne toho aby to bylo do 12tt tak uvidime.
Dnes mi vzali znovu krev a jen projistotu budou delat test na toxoplazmozu ale bylo je narocne premluvit a donutit jojo
Jinak jsem rada za tu sestricku,bohuzel ji mam jen co cervna a pak uz ne Ceka miminko 🙂 no snad mi da vsechny rady jeste predtim nez odejde.Dokonce jsem se ji zeptala jak je to ohledne sexu a vlastne mi potvrdila,ze je to bezpecne ale ze nekterym zenam po tom neni dobre.A pry kdyby se nahodou neco stalo s mimi tak ze by si to ta zena mohla pak s tim spojovat a vycitat i kdyz vliv to pry nema....tak jsme sebavili s manzou a jeste pockame a nechame to vklidu.

emily327
8. mar 2010

schnucki, jaj velmi som rada,ze vysledky boli v ok. Tak uz len pekne papakaj a opatruj vas 😉

Prepacte,ze dnes nepisem, ale nie je mi cely den dobre, boli ma zaludok a mam tu moju tazobu od rana, este,ze mam dnes volno. Tak dobru nocku pa zienky

schnucki
9. mar 2010

finfrle urcite to stihnete do 12tt, to musej, tak snad budete mit brzo termin 😉
ono asi zalezi fakt na kazde z nas, a kdyz to manzel vidi stejne jako ty, tak je to super 🙂

emily dekuju, vubec jsem na to nemyslela, nejak jsem si to zakazala a dopadlo to dobre ... uz papkam vic nez predtim, ale nejak mee presla chut na syr a zeleninu, tak se musim nutit 😝 ... jak ti dneska je, je to lepsi??

a jak se ma zbytek?

meleri uz dosla ms?

mirusch
9. mar 2010

Caute 😀 Ja len ze zijem, ale nestiham a dnes proste migrena, klasika, hned som vedela, ze som dostala MS, ked som sa rano zobudila s takou hlavou. Cize MS, migrena, stretavam kamosky a este a pracujem. Dovolenkaaaaaa 😝
Ale kukam vas aspon jednym okom. Cmuk.

janulka04
9. mar 2010

ahojte kocky...ja som len tak nakukla, momentalne nestiham, robime spalnu a male zacali chodit do skolky, Laurinka mi ochorela, tak vstavam...jednu odvezem, potom kuryrujem druhu a medzitym pomaham mm...mam fakt dost 😝

meleri...dvojky sa kojili supeeeer...aspon mi to mliecko nekvackalo do plienky ci do vlozky do podprsenky....a
vyhoda...ze ked jedna tahala, druha nemusela, tej tieklo same 😀 a opacne...ved viete, tie, co ste kojili, ci kojite, ono sa tym tahanim spusti mliecko z oboch ßrsnikov
😵
a o vacsej starostlivosti, alebo, ze by som nejako extra sa pri nich narobila nemoze byt rec...ale oni boli a su extra dobrunke, ako male vela spali, nikdy nic nerozbili...doteraz mam vsetky ich hracky 😀
...praveze, ked Linda dostala ako 18-mesacna rotavirus a bola s mm v nemocke, kedze Lauru som este kojila...to boli galeje...Laurinka stale, mami, pod citat, pod kreslit...pod hento a tamto a ja som to nepoznala, hrali sme sa, ale vetsinu casu sa hrali spolu...ja som ich vzdy iba skukla, ked bolo moc kriku, alebo mooooc ticho 😀
takze z mojej skusenosti su dvojky super! 😉

finfrle
9. mar 2010

Krasny den,jen zdravim a mazu zase do prace.Dnes se mi nejak zacal houpat zaludek ale neni to tak zle...
Mame tu uplne uzasne pocasi,slunicko uz treti den je modre nebe a 10stupnu uplna parada!Dnes po praci zkusim trochu balit at toho pak neni moc ale jak jsem rikala jsem sipkova ruzenka 🙂

meleri
9. mar 2010

janulko,

tak to si mě uklidnila! takže kojení pohoda? a kojila jsi dlouho? já bych zas chtěla min. do toho roku, spíš tak do těch 14 měsíců. Samsonka jsem kojila do 13. jo to je fakt že to dost teče, já musela furt nosit takové ty vložky do podprdy, jinak by to bylo promáčené. no ale nevím jak bych kojila zároven! já byla ráda že jsem oběma rukama udržela jedno mimčo, ale dvě to už mi přijde náročné!

aha takže ti spaly spolu a spolu se i budily? tak to je super.. no vyptávám se..člověk nikdy neví!..🙂)

janulka04
9. mar 2010

meleri, v pohode..preto si nadovsetko cenim tie klasicke zavinovacky..v nich sa super podopierali...ale teraz mas tie vankuse na kojenie a snim podla mna uplne lazo plazo 😉
a ja som kojila Lindu do 5.mesiaca, lebo sa po mojej hospitalizacii odmietla prisat...to vies, flaska bola lepsia 😀 😝
a Lauru do troch rokov a opat som bola v nemocici, tak preto sme to stopli...to bol cecun maly, pocitam, ze by pila doteraz 😀

emily327
9. mar 2010

schnucki, co sa tyka syrov, tak tie ja uz nejem asi mesiac, vobec mi nejdu na chut ☹ Je super,ze si na to nemyslela a vobec si nepripustila,ze by vysledok mohol byt aj iny. Ja dufam,ze aj nam sa podari takto mysliet, ked budeme cakat za vysledkami. Uz iba 2 tyzdne a asi pojdeme aj my na NT.

Mirusch, chuda, zase migrena, ja musim zaklopat,ze mala som iba jeden krat co som tehu, tak sa som fakt rada. Uzivaj si kamaratiek a pobytu na Sk, z toho co pises, tak to nemas klasicku dovolenku, ale aj ja ked idem domov, tak to nikdy nie je o oddychovani.

Janulka, ahoj moja ako sa mas? Teraz cakame na teba, si v poradi 😉

Meleri, tak ako? MS prisla?

Finfrle, super aj u nas je take pocko, konecne sa oteplilo,ze? Ja sa uz neviem dockat jari, lebo toto je dost klamlive pocko, kedze v noci este dost mrzne. Tak dufajme,ze sa to coskoro zmeni 😉

janulka04
9. mar 2010

emily, ahoj...ja vzdy len tak na skok, momentalne prerabame spalnu a ponahlame s pripravami na malu, kedze ja som typ, co si nechava vsetko na poslednu chvilku...ale slubujem, ze ako ude trosku cas, popisem...len teraz sa naozaj neda ☹

finfrle
10. mar 2010

Schnucki dodatecne gratuluji k NT!!! 🙂
Vcera jsem bylapekne unavena a mela jsem dost divne krece,tak jsem vlezla do postylku uz v sedum.

Emi jj je krasne a zase uz je modre nebe coz je vazne super,zima je v noci ale pak se to pekne vyhoupne nahoru.

Preji klidny den papa

blondynka400
10. mar 2010

schnucki, gratuluju k negativnímu NT 😵
Zlatá by byla, kdyby se naučila přes den sama usínat 😝 😀

janulka, meleri, no mě tedy naštěstí mléko samo z prsou neteče (nazačátku ano, ale teď už ne). Jedině třeba v noci nebo ráno, když je hodně nalité, tak z toho druhého lehce odkápne, ale jinak naštěstí ne. Ty vložky do poprdy mi stejně moc nedržely 😝 😀

meleri
10. mar 2010

blondy,

tak to máš fajn. já si s tím užila...dokud jsem neměla ty vložky tak jsem musela spát nahá na ručníku a každou chvíli to osušovat..pak to naštěstí přešlo.

blondy
prosím tě nevíš jestli na tu mentruaci pomůže kontryhel??? jako na vyvolání? já to spíš vždycky brala na utišení krvácení, ale na netu se všude píše že je to i na vyvolání..což teda nechápu protože většinou mi potom ty mencky i dřív přestaly..
mám ještě do 15 tého aby přišla, pak to můžu vzdát a doufat že pak v dubnu nebo květnu...
štve mě to..ještě se mi toto nikdy nestalo aby mencky nepřišly protože chci jít na KET. :(

kleopatris
10. mar 2010

ahojte 🙂

jee finfrle super termin mas 😵 mozno sa narodite na moje narodky 5.teho 😀 skorpionik jak vysity
a stahovanie, hm nic moc, my sme sa stahovali ked som bola myslim v 7.mom mesiaci a pekny zaberak...som sa citila dost blbo, ze som nemohla pomahat 😖

blondy presne aj nas maly, 56 kratka, 68 siroka...jedine co mu mozem dat je 62 a aj to musi mat rozopnute medzi nozickami, aby si mohol nozky natiahnut. chudatka nase, chude a dlhe 😀

schnucki tak 6 cm 😵 a obrazky krasne 😵 a gratulujem k dobrym vysledkom NT 🙂

jani tak dievcatko 😀 aspon budu mat nasi chlapci vacsi vyber, jak len blondynkinu malu 😝

meleri to je mi luto s tou mrchou 😠 to je vzdy jak naschval, ked ju clovek nechce dostane ju nacas a ked ju potrebuje tak nechodi....ale snad to stihas do toho 15.teho, budem drzat pasticky 😵

lubi super, ze uz je dobre 😵

emily snad uz ti tie nevolnosti za chvilu prejdu 😉

u nas je vsetko ok, maly ma aktualnu vahu uz 4,5 kg 😀 a posledne dni je taky maly protivko, ale nevadi, aspon sa nenudim 😀 sak v noci netreba spavat, furt len keca a keca cele noci, skoda ze mu este nerozumiet 😝
konecne nam dorazil aj kocik, tak sme boli na prechadzke 😵
ja mam tiez tie vlozky v podprde, ked sa maly chvilku opozdi s pitim, tak uz mi kvapka mlieko...
momentalne riesim co jest a co nie, lebo drobec sa mi furt vrti jak paragraf, co ho tlacia prdiky 😒 tak to su novinky od nas 🙂

schnucki
11. mar 2010

ahojik holky,

nejprve vsechny zdravim a dekuju 😵 ...

jani mas proste super holky, 😀 ... ja si taky myslim ze dvojcata nejsou vubec spatne, kdyz si clovek najde system ... a jak jste daleko se spalnou??

meleri jak to vypada dneska?? uz prisla??

emily ja ani nevim jak se mi to povedlo vypustit, pri vysetreni jsem byla nervozni a pak jsem to nejak vypustila a bylo to ... ale predtim jsem hodne o tom premyslela, to asi proto 🙂 ...

finfrle jak je dneska??

ahojik kleo, to vas dorazil kocar az ted?? .... ale kraasne rostete 😀 ...

blondy necim te mala musi trosku pozlobit 😀

ja mam dneska kupu veci na praci, vcera mi nebylo nejlip, tak jsem nic nezvladla, musim vyprat zbytek veci, vyzehlit hromadu pradla, trochu tu poklidit a zabalit ... mam z ty cesty zitra trosku obavy 😝

blondynka400
11. mar 2010

meleri, tak že by byl kontryhel na vyvolání MS jsem tedy neslyšela, ale myslím, že tím nic zkazit nemůžeš...
Jojo, nestěžuju si 😀

kleo, tak tady to značí malinko jiinak. Ale dneska jsem jí oblékla obleček na 3-6 měsíců a jde to. 0-3 už je prostě krátký... A to velikost newborn přeskočila úplně 😀
K jídlu a prdíkům, dle mé zkušenosti je celkem jedno co jíš, moc velký rozdíl v tom není. Prostě hold musíš vydržet, nekojit častěji než za hodinku a půl, dávat kapičky a používat na bříško nahřívací polštářek a nějaký týden vydržet, v nejhorším případě pořídit rektální trubičku. Jak se pak začně více hýbat, už je to v poho 😉

schnucki, to máš pravdu, jinak by to ani nebylo miminko 😀

finfrle
11. mar 2010

Ahojky
Schnucki jojo to je teda neco ta unava!

Jsem unavena az az.
Meli jsme se spendlikem teda krusny den!Byla jsem slaba jako moucha a nejak se mi v praci zamotala hlava a udelala jsem baci,pomohl mi az cerstvy vzduch.Dostala jsem do sebe jen bagetu s maslem a k tomu jsem mela snad po 3letech horkou cokoladu.Nikdy jsem necekala,ze tehotenstvi semnou tak zamava.Spendlik je vporadku a myslim si,ze se pekne smeje jak semnou cvici
Zatim je dost velky problem jist a fungovat oci mam jako bych nespala uz roky.
Ja normalne nejsem nejaka krehotinka co by si stezovala ale vazne to semnou pekne mava.
No a pozitivni je to,ze uz jsem okoupana a v pyzamku uz od ctvrte a zachumlana pod perinou jupiii
Uz se vidim jak pres vikend uklizim novy barak 😀 😀 😀

emily327
11. mar 2010

ahojte, tak som tu aj ja. Mame sa dobre, nevolnosti uz presli, sem tam nam je este tazko na zaludku na vecer, ale uz je to lepsie. Dokonca uz po praci nepotrebujem ani spanok 😀 Ale zase v noci sa mi uz nespi tak dobre ako predtym. Teraz uz len cakame na prvy UTZ.
A co vy ako sa mate?

Finfrle, drz sa moja, neboj to prejde 😉 Hlavne vas opatruj cmuk

blondynka400
11. mar 2010

finfrle, jo ty začátky jsou krušný ( ikdyž já to tedy neměla 😀 ). Ale s tím jídlem ano, taky jsem měla porblémy něco sníst. Ale potřebuješ jíst, teď se špendlík vyvíjí, to je to nejdůležítější, od 13tt už bude jenom růst.
Tak na sebe dávej pozor 🙂

emily, tak žeby konečně nevolnosti ustoupily? To je fajn 🙂 . Asi mi to nějak uniklo, ale ty jsi ještě nebyla na UTZ? V 11tt? 😕

emily327
11. mar 2010

blondy, nie neuslo ti nic este stale sme na UTZ neboli ☹ termin mame az 22.3. to budeme v 11t+5
Dufam aj ja,ze nevolnosti ustupili a uz sa nikdy nevratia 🙂

blondynka400
11. mar 2010

emily, no snad nebudeš jako kleo 😉 😀 .
Ono jak se hladiny hormonů vyrovnávají, tak to přechází.

Hm, tak to j tedy pěkně pozdě. Ale tak mimoděložní to už určitě nebude, to by už jsi dávno věděla, tak co 😉 . Hold kdo si počká ten se dočká 😵

emily327
11. mar 2010

blondy, to ja som nebola ani predtym ako kleo, ja som nemala nevolnosti,ze grcanie, to som asi len 3 krat a dost aj to vecer. Ja som hlavne chcela absolvovat prvy UTZ do konca prveho trimestra, lebo tu normalne robia az okolo 14tt prvy UTZ. Ale myslim si,ze ak by to bolo mimomaternicove,ze uz by sa to prejavilo nie? Zatial klop klop som nemala ziaden krvavy alebo hnedy vytok.

Ozaj neviete mi napisat, ci krvacanie z nosa, je ok v tehu alebo to nieco znamena? Mne sa za posledne 2 roky a mozno aj viac vobec krv z nosa nepustila a teraz posledny tyzden kazdy den, ale to nie sama od seba ale ked smrkam tak sa pusti z jednej strany ☹ Zeby riedka krv????

kkatka78
11. mar 2010

Zdravim Babulky.... 🙂 Nic nove pod slnkom u nas....pisem,len ze zijeme 🙂

emily327
11. mar 2010

ahoj katuska, ako sa mas? Kedy cakas dalsiu MS? Drzim velmi velmi palce, myslim na teba 😉

kkatka78
12. mar 2010

Ahoj Emily,mam sa ok...dalsia MS by mala byt koncom mesiaca,ale tento krat urcite nie som,lebo drahy bol ,,unaveny,, takze nic nebolo...a netrafili sme sa do ovu,no neva bud.mesiac mozno... 🙂 Optruj (te) sa mi.... cmuk

finfrle
12. mar 2010

Krasny den!
Tak konecne dnes je lepe 😵 vstala jsem dokonce drive nez zazvonil budik 🙂
S jidlem je to stejne,pres hodinu jsem do sebe rvala pudinkovou ryzi...
Je pravda,ze me trochu ten zacatek zmaha.Jsem rada za manzu,ten do me zvladne dostat alespon trochu jidla 🙂
Vcera jsem manzu od sebe odhanela mel chute se mnozit 😀 Ja se bojim tak mozna az se budu citit lepe 😀

schnucki
12. mar 2010

ahojik holky,

ja jen narychlo nez vyrazime ... jsme v balicim stresu, chceme do 10h vyjet, zacalo tu strasne chumelit, tak jsem nafsena 😝 ... tyden se neozvu, u nasich na konika nechodim, tak se mi tu opatrujte, budete mi chybet ....

me dneska chytla strasna bolest mezi lopatkama, jakoby pod prsama, az mi slzy vyjeli, vubec nevim co to bylo ...
jidla mam hafo, tak snad tu cestu prezijem 😀

emily je super ze ti uz neni tak zle, a co se te krve z nosu tyce, tak to bohuzel nevim, ....

vsechny mooooooc pozdravuju a mejte se tu kraaasne ...

emily327
12. mar 2010

schnucki, stastnu cestu a uzi si rodinku 🙂 cmuk