Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

meleri
23. mar 2010

Mirusch,

co to je femigard? já ti řeknu že my dodnes nevíme o co jako jde..jasně manžel má slabší spermie, ale né zas tak aby to nevyšlo i pomocí IUI. jenže oni pak zjistili při IVF že ty spermie k tomu vajíčku nejdou..prostě se odpuzujou, nebo je jim to jedno nebo co...ani nám neřekli co to je za diagnoza vlastně....takže se můžem snažit jak blbí a stejně to nevyjde protože ty pakošky prostě k sobě nepůjdou... 😖

jinak je to moc krásná fotka co máš, a jestli tě někdo sere tak na to kašli..já sem si ted taky změnila, když už je skoro léto tak sem si tam dala letní.. 😅 ale vidět jde zase hovno... 😀 musím vymyslet něco lepšího..něco alá Tvář z Marsu. 😝 hej dobrý nápad..

Blondy,

a jak je v itálii, taky tam máte teplo? a co moře, už se dá namočit aspon noha? já tu sním o moři a příští týden už se chystám do naší krásné Ostravy...

Kleopatris,

jasně, vyprdni se na to..sice to v tu chvíli sere, jako mě taky tchýně pěkně nasere, a to stačí když tu je někdy jen 2 hodky....ale já mám pocit že ony si to fakt snad ani neuvědomujou...

jen nechápu že se kvám nasáčkovali tak brzo, dyt to mohlo počkat...já to vlastně do tedka nevím, vy jste oba Slováci a žijete v německu nebo manžel je němec? páč co vím tak němci moc takové návštěvy nedělají?

meleri
23. mar 2010

hele jak se vám líbí moje tvář z Marsu? 😅

kkatka78
23. mar 2010

Ahoj Holky,

Meleri,Mirusch ti vysvetli,co Femigard je...teraz som za pokusneho kralika ja...lebo idem Femigard uzivat a som zvedava,ci mi pomoze....

Inak vobec to nechapem, dnes som dostala MS..5 dni dopredu,to sa mi este ani nestalo a pritom som mala ovulaciu o 2 dni neskor ako min.mesiac... 😒

Tiez prdim na kazdeho komu sa moja foto nepaci... 🙂 sme ake sme nie?

Emily,krasna fotocka,fakt sa tesim s vami 🙂
Kleo,Mirusch ma pravdu v tom vlaceni na rukach,ty si mamina...a maminy ,,udavaju,, pravidla tym ostatnym,lebo maminy sa o miminka staraju 24/7, ti ostatny pridu a odidu a zozvyky zostanu...

kkatka78
23. mar 2010

Meleri,dobra foto,hlavne tak trochu inkognito 😀

meleri
23. mar 2010

Kkatko,

dík! 😀 😅

Jen jsem chtěla vědět, to jsou nějaké prášky? jako nějaká chemie? nebo je to nějaké "bio"?

jako tvoje fotka je moc pěkná...jasně, at si každý nechá kecy pro sebe.

kkatka78
23. mar 2010

Meleri,to nie su prasky ale kvapky,ciste na prirodnej baze. Posielam link 🙂 Vraj su dobre,vyskusame...Mirusch mi ich poradila ...dufam,ze zaberu....carovne kvapocky 😀

https://www.magister.sk/product_info.php?produc...

schnucki
23. mar 2010

holky na fotky prdte, kdyby se nekomu nelibili je to jeho vec 😀 ... ja jedu pristi tyden k mirusch tak se necham lepe vyfotit a hodim vam to sem 😀

meleri a jakto ze vam nevysvetlili co to vlastne je, nebo jak se to aspon jmenuje?? ... jinak dobre foto 😀 .... femigard jsou bylinky, pije se to, je to napoj, da se ale objednat jen v cechach nebo na slovensku

blondy ja bych taky rada fotecku 😵

katko tak s tou ms to nevim, spis spozdeni by bylo normal, driv jsem ji snad nikdy nedostala .... to bohuzel neporadim 😒

kkatka78
23. mar 2010

Schnucki, suhlas s foto 😀 Kaslat na ne...len nech tam nejaka je,keby som tam dala aj moju 85 roc.babku,kto by vedel 😀 ?
Mne sa to este nestalo,ze by som dostala takto popredu...max.1-2 dni...ale asi ejaka zmena 😉

Blondy, FOTO! FOTO! FOTO! (zacnem tu skandovat ako na futbale ) 😀 😀 😀

meleri
23. mar 2010

Kkatko,

aha takže kapky, a dá se to normálně v lékárně koupit? i když já nevím...ono jako já fakt nemám problém, myslím že to bude těmi spermiemi...

Schnucki,

jé tak se když tak vyfoťte spolu a hodte něco do alba! 🙂

ne nevysvětlil..už je to nějaká doba...jestli si to dobře pamatuju, tak prý se neví proč to tak je...a to víš, se jménem se moc neobtěžoval...:(

Kkatko,
možná je to těma kapkama?

mirusch
23. mar 2010

Meleri, dakujem ti 😉 Ako uz baby pisali, Femigard su bylinkove "kvapky", no je to taka voda, berie sa 3x denne mala lyzicka pred jedlom, da sa kupit najlepsie cez internet. Hlavne je to na upravu cyklu a ked ma zena nejake problemy, ja som to u teba skor myslela pred tym KET alebo pred IUI ak do toho pojdete. Lebo pokial mate taku diagnozu, tak prirodzene to aj tak nepojde. Katke by to mohlo pomoct urovnat cyklus, lebo ho ma dlhy. Mne to posunulo ovulaciu do normalu a tiez mi to do normalu dostalo hormony.
Inak Meleri, fasa foto, paci 😵 Vsak zatial nechaj, uvidime ci na teba admini pridu, ci to je este ok. Mne sa velmi pozdava.

Blondy fotku neda, nechajte ju, ona chce byt inkognito, treba to chapat. Radsej ziadna fotka, ale hlavne nech sem chodi, nie?

Katka, no uvidis. a kedy budes mat ten Femigard vlastne u seba? Inak tu ovulaciu si mohla mat o 2 dni skor, ta jedna vyskocena teplota ti to "pokazila". Ktovie...

kkatka78
23. mar 2010

Meleri,este kvapky neberiem.
Mirusch,co tvoj ZUB? Este zlobi??? idem bud.stredu domov na Velku noc,tak uz ma doma ,,cakaju,, Od kedy sa to ma Miruschtek uzivat,od cyklu,ci to je jedno??Ale urcite tam bude nejaky navod...hej ja,co som pozerala na co vsetko tie kvapky su,tak mne by bodli na vsetko,no hlavne na tu ovu a upravenie cyklu....
Uvidime... 🙂

schnucki
23. mar 2010

mirusch ja zadala blondy o fotku male, jestli by zas neposlala nejake mailem, ja chapu ze chce byt inkognito, hlavne ze sem chodi 🙂

jdu se natahnout, jsem zas naka unavena, tak snad usnu

mirusch
24. mar 2010

Katka, od zaciatku cyklu najlepsie - ten Femigard.
Idem do muzea, tak az neskor.... a od tych druhych antibiotik som tiez cervena 😠 nechapem to, doteraz som nemala problemy. Ach jo 😔 Katka, jasne ze este boli 😀 Mam zapalenu kost, preto.

blondynka400
24. mar 2010

meleri, pěkná fotka 😀
Je tady krásně, kolem 20 (včera i 22) a svítí sluníčko. doi m oře se noha určitě strčit dá, ale já to tedy zatím ještě nezkoušela 😀

schnucki, fotku malé určitě poslat můžu. Kdybych náhodou neposlala, tak se připomeň jo? Občas nevím, kde tu hlavu mám 😝 😀

mirush, dík, alespoň někdo mě tu chápe 😀 😀

meleri
24. mar 2010

Blondy,

dík! 😅 já jsem se už možná ptala tak se nezlob, ale jakou tam máte vlastně pláž? pisčitou? tak jsem nedávno slyšela že francouzi mají tu fr. kuchyni tak dobrou protože 3/4 toho ukradli italům! 😅

a co malá, už pase koníky? 🙂

mirusch,

chtěla sem se zeptat a ten femigard je asi jenom pro baby že....chtělo by to asi něco na líné sperma.
furt tě to trápí jejda....to je dost blbé! a co heřmánek či kamilka či jak se to řekne po slovensky, to by nepomohlo aspon trochu..

ahojte

schnucki
24. mar 2010

ahojik holky,

mirusch no prosimte, reakce i na dalsi?? ... myslim na tebe holka at to neni tak strasny ...

blondy dekuju, ja nemyslela ze to vyzni jako ze chci tvoji fotecku, ... rozhodne chapu ze se tu nechces ukazovat 🙂 .... neboj, pockam par dnu a kdyz nic, ozvu se 😀 ... tady sviti taky uz slunicko, sice ne tak teplo, ale zimni boty a bundu jsem schovala 😵

meleri nechci kecat, ale myslim ze i chlapy muzou ten femigard pit, jista si ale nejsem .... mirusch bude vedet ....

jdu neco delat a az se pritel zbudi, ukecam ho snad na prochazku 😀

meleri
24. mar 2010

holky co to znamená když před ženskou chlap koktá a rudne? jako že je mu trapně?

schnucki
24. mar 2010

meleri kde jsi a co vyvadis?? .... no teoreticky by to mohlo znamenat ze je mu trapne, nebo se v te situaci neciti dobre, nebo se mu libis a je nesmeli ....

meleri
24. mar 2010

nic nic nevyvádím...právě jak jsme tady na vesnici tak je tu samo jenom jedna lékárna..no a já tam chodím často že jo..pro kaše, takže každý týden..občas nějaké ty prášky nebo tak..a je tam takový týpek a mi už je z něho fakt samotné trapně protože pokaždé jak chci platit nebo něco chci, tak začne drmolit koktat a posléze je úplně rudý, já pak taky, pak už fakt nevím jak se chovat co říct, a po placení mizím..... 😕 😅

blondynka400
24. mar 2010

meleri, jojo je tady taková široká s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. A moře je tu hodně teplé, víc než třeba jadran
Koníky pase, ale jenom chvilku a ještě tehdy když se jí chce 😀 . Ale na pořádné pasení má ještě skoro měsíc čas.
No hele řekla bych, že ten chlápek je z tebe trošku nervozní 😀

schnucki, no koukala jsem na telku, že včechách už je taky docela hezky. Tak včera byl první jarní den, tak to už bylo docela na čase.... No snad to pošlu ještě dneska. Když ne, tak určitě zapomenu. Ale malá nějak zlobí, nechce spinkat a prdí jak dospělý chlap. Tak jí asi trápí bříško, ale nevím proč, já nic nestrandarního nejdela 😒

schnucki
24. mar 2010

teeeda asi se mu meleri libis 😀

ja kdyz jsem z cech odjizdela, tak bylo hezky a nastesti je krasne i tady u nas v nemecku, dneska jsme byli na prochazce, ja musim, jinak me boli desne hlava 😝

ted uklohnim obed, pripravim svacu a natahnu se 😵

blondynka400
24. mar 2010

schnucki, myslíč ten tvůj obedovečeři ju? 😀
Mně zas bolí dneska břicho, nevím z čeho 😝

blondynka400
24. mar 2010

schnucki, tak oftky se odesálají
mirusch, tobě jsme je posala raky, aby jsi neřekal, když je to ta má občanská povinnost 😀

schnucki
24. mar 2010

jojo, presne tak 😀
dekuju, fotecky dosli, mala je kouzelna ... a jak se tam culi 😵

meleri
24. mar 2010

Blondy

jo tak to je super, já mám ráda takové ty skaliska a šutráky, ale taková pláž je super pro rodiny s dětmi, těším se že se jednou zas do Itálie podívám!

Jo, tak to je šikulka, že už tak brzo pase koníky! To jsou nejkrásnější chvilky s miminkem, i když vydrží jen chvilku tak je to určitě legrační!

Já nevím, včera se to zas stalo, nejhorší je že příští týden tam musím zas....já to nesnáším, jak lidi jsou tak nervozní a stydliví, že nevím proč, ale pak jsem na tom ještě hůř než oni a odcházím červená až na prdeli.. Právě nechápu, jako co by na mě viděl..ale asi ho rozčiluje že mám přízvuk....no ptám se vás páč nikoho jiného se mi jaksi nechce ptát.. 🙂

tady je ted nádherně, už druhý týden opravdu teplo, včera to bylo i na šaty ale dneska už pofukovalo takže jsem šla v riflích, ale nevím v česku asi bude ještě chladno, ale strašně se už těšííím... 😵

mirusch
24. mar 2010

Docitam vas neskor, akurat som kukla ten Femigard - to je pre zeny. Aj ked som citala, ze mozu aj chlapi, ale myslim, ze bol vyvinuty hlavne pre zeny. Pre chlapov su speci vitaminy, to co napr. bral Schnuckin priatel, ale to je aj dost drahe a nepomoze vsetkym. Meleri a hlavne ak mate taku diagnozu, to vam asi nepomoze len ICSI (teda teraz KET).

Ok, ja len hlasim, ze mam uz toho vsetkeho plne zuby. Ked som sa dnes vratila z muzea a chcela sa prezliect, tak som skoro odpadla, cervena ako rak, hnusne flaky, pali ako keby som sa tyzden valala na africkom slnku. A zubarka mi iba dala dalsie antibiotika...Ale tie som si uz nevybrala z lekarne a pekne som sla do nemocnice na pohotovost. Lekar povedal, ze cokolvek by som teraz zobrala, tak by som zle reagovala, ze to je stale reakcia na tie prve a najprv to treba odstranit. Tak mam lieky na alergiu 🙄 A ak pomozu, tak zajtra vecer mozem zobrat tie antibiotika, co mi predpisal on (lebo mi ich treba). A sa ma Dr. pytal, ze odkial som a nadvazoval proste konverzaciu, tak som sa pytala, odkial je on, lebo Nemec isto nie a on ze z Egypta, faraoni a tak, normalne sympos a by kecal dalej, keby nepocul, ze prisli dalsi ludia. Aaaach 😀 😝

Blondy, velke diiiiik a cmuk za fotky. Mala je proste modelka, zaujimava, taku tvaricku si clovek hned zapamata 😵 😵

Meleri, teraz som precitala, no toto 😕 😀 Ty mas napadnika?! No, ak ho chces dorazit, tak sa ho rovno opytaj, ci sa mu pacis, ze tak kokta. Stav sa, ze da vypoved 😀

Inak aj u nas bolo dnes 20° 😵 😵 Ale rano 5°, cize som mala vetrovku a skoro som sa roztavila ako snehuliak, hlavne ked mam teraz zvysenu teplotu z tej alergie, kurnik.

meleri
24. mar 2010

Mirusch,

no já sem asi hnusná ale chtěla bych ho dokopat aby něco s tou neplodností něco dělat a né furt sakra já..jako že já furt musím trpět a on nic....jenže on by trpěl už jenom tím že by každý den musel spolknout jeden prášek..jestli by si na to vůbec vzpomněl..

To je mi líto, Mirusch, opatruj se sakryš, ty zuby to je děs teda...zkus to nějak proplachovat, co třeba šalvěj? nebo ta kamilka či jak se to řekne... jej kecáš, já mám gyndaře Egypťana.. egypťani jsou strašně sympatiční, teda aspon ten jeden co ho znám ! 🙂

Nemluv mi o tom ani....třeba když potřbuju prášky proti sračce, tak posílám manžela on dělá v jiné vesnici tak jde do lékárny tam, tady bych si fakt netroufla...jo tý brdo, to bych fakt nedala! navíc je ten chlap hezký, kdyby to byl šereda tak je to lehčí..🙂))))

mirusch
24. mar 2010

Meleri, to mas pravdu, chlapi to radi vsetko nechaju na zenu, nech sa ona znivoci... Vsak sa popytaj na nejake pripravky pre chlapov, maju take speci vitaminy.

No vies, ten zub je uz o nieco lepsie, momentalne ma viac trapi to, ako vyzeram, tie flaky su fakt hnusne a cele nohy cervene, ale hlavne to dost pali a boli. No uvidime, co sa stane 😝 Len aby sa zub nejako vyliecil, aby mi to ten zapal este neskomplikoval.

Jo, tento Egyptan bol tiez fasa, ked som prisla, tak telefonoval vonku, volne prehodeny cez zabradlie, dobra postava, no som kukala teda 😅 a este navyse taky prijemny spravanim... Ale no co, vsak kukat mozem, nie?

To vies, ale keby si sa ho rovno opytala, akoze zo zartu, ze coze sa stalo, ze kokta, ci sa mu pacis... akoze v ramci komunikacie... ktovie co by to spravilo. Alebo to spomen manzelovi, ze ako ten tam kokta a cervena sa, nech trosku poziarli 😀 😝

schnucki
24. mar 2010

mirusch no jeste ze jsi na tu pohotovost zasla, jinak by do tebe prala antibiotika a tys behala jak rak ....
tak egyptan joooo 😀

ja ro rikam ze se mu meleri libis 😀

meleri
24. mar 2010

Mirusch,

jo však já už do žádných hormonů nejdu...sem mu řekla už at si to píchá sám...no na to nic neřekl.

aha to je pitomé s těma flekama, tak ti přeju at to vymizí co nejdřív! jo tak ten můj dr to je takový egyptský skřítek ale jinak je strašně hodný....🙂 jasně že můžeš! však francouzi říkají že když držím dietu tak neznamená že se nemůžu podívat na Menu...🙂)))

hele jak se mu můžu líbit, to je blbost, ale je fakt že to začíná být už trapné...asi zas najedu na kaše ze supermarketu....jo kde sou ty doby kdy moh člověk chodit na rande s kým chtěl...ale zas je to taky nahovno takový život...páč je stejně člověk dost sám..