Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
15. mar 2009

nemas zac zuzi 😀 .... ok, ja reknu pritelovi, dam mu seznam filmu a uvidime jestli je bude mit, ... muzes mi kdyztak poslat seznamek co bys rada?? moc velky prehled nemam, abych ti neposlala neco co uz jsi vydela nebo vubec nechces 😉

zuzka11
15. mar 2009

Jasnačka, napíšu IP.....moc díky....moc.

blondynka400
15. mar 2009

zuzka, v podstatě všechno stahování není žádná sranda. Není to jen tak že si najdeš odkaz a stáhneš.... 😒

kovkov, ano jsem v Itálii ale manžel je čech. V tomto případě ano. Tak s ním zkus žít a uvidíš, vrátit se můžeš vždycky 😉

kleo je to pravda, že se člověk cítí jako kůl v plotě. Ale myslím, že dost záleží na naátuře, každý to snaší jinak...

K těm vekovým rozdílům, já si myslím že je celkem jedno kolik komu je, záleží jak se chová a taky na kolik vypadá. Znám chlapi, co jim je 30 a chovají se a vypadají jako důchodci
😝

schnucki
15. mar 2009

ok zuzi, tak posli IP a my mu dame vedet, bude to ale trosku trvat, obrnis se trpelivosti? 😀 .... pritel mi povedel ze vcera odletel do spanelska na dovcu, neni si jistej jestli na tyden, nebo dva ☹ .... ale jakmile bude zpet, dame mu okamzite vedet 😀 ...... jinak nemas vuuuubec zac 😀

blondy to mas pravdu, zalezi na nature, kazdej to snasi jinak, ale jednoduchy to neni .... kazdopadne to kovkov zkus, za to nic nedas 😉

blondy ja znam par, co jim je kolem 30 a chovaj se jak 15ti leti 😀 ..... ale mas pravdu, vek neni dulezity, pokud to funguje

blondynka400
15. mar 2009

schnucki, no kdyby jsi znala mého manžela, v životě by jsi neřekla, že mu je 40( a to ani vzhledem ani chováním) 😀 😀 😀

schnucki
15. mar 2009

😀 me prijde takova ta lehka potrestenost naprosto v pohode, nas dva kdyby chvilema nekdo pozoroval, tak si pomysli, ale na druhou stranu je zodpovednej a tak .... ale kamos ne, a to me neprijde uplne v poho ...... jestli vis jak to myslim 😀

kovkov
15. mar 2009

ahoj tak som tu zas,
ďakujem,....som myslela , že mi ani nikto nic nenapise ale super ze ste sa mi venovali.zlate ste.a ja to ist risknem s tym odchodom,musim povedat, ze sa uz skôr doma cítim strašne opustená...viac než tam a s ním.a okrem toho keď budem mať robotku, tak to bude hotel a tam sa dlho maka, tak samoty sa az tak nebojim, a slovákov tak je az az 🙂

blondynka400
15. mar 2009

schnucki, vím jak to myslíš. S nezodpovědným člověkem bych být nemohla.... Mám ráda když jsou lidi lehce "nenormální a potrhlý"...

kovkov, jak to že se doma cítíš opuštěná? Co by jsi v tom hotelu dělala? Všude se dají najít noví známí.... 😉

schnucki
15. mar 2009

😀 .... presne blondy, ja sama sem lehce strestena, takze me tesi, ze i ten muj je lehce prastenej,
jsem rada ze i u vas to funguje 🙂

kovkov my tu nekousem a radi vydime nove lidicky 😉 ... mas doma problemy?? .... to je fajn, ze by si mela praci, a pokud nebudes mit velke problemy s reci, najdes si brzo znami

ivana98
autor
15. mar 2009

ahojte 🙂

mirus, vsetko naj k narodeninam!! 😉
mne teraz ten cas leti nejako rychlo, zase ubehol dalsi tyzden... zajtra sa zase chystam na sluzobku do prahy, uz sa celkom tesim.. posledne 2 tzydne som sice bola viac-menej doma, ale furt bolo treba nieco vybavovat, hladat novy nabytok atd 🙂 stihli sme aj kino, videli sme der vorleser, je to ale dost kontroverzne, neviem ci ho mam odporucat.. ale vlastne hej, mne sa celkom pracil. teaz si ideme pozriet dalsi z filmov, co sme si nakupili na dvd (namiesto nabytku, skrine boli moc drahe, tak sme si dopriali aspon nieco 😝) my sme proste maniaci 😀

vidim ze zuzke krasne pribudaju tyzdne 😵
schnucki, ako ste na tom vy?
prajem krasny tyzden, ja sa zase niekedy ozvem 🙂

schnucki
15. mar 2009

ahoj ivus, ... je to jsem rada ze te zas vydim .... 😀 to je dobry, misto nabitku dvd, ale proc ne 😉 ..... my jdeme zitra na spermiogram a 6.4. pro vysledky, rovnou nam rekne i jak dopadli ty hormony, tak se konecne dozvime kde je, nebo neni problem 🙂 .... vy jste uz oba v cechach?? .... muzes mi prosim napsat jak to ted u vas je, nejak si to nemuzu srovnat, bylo tu i par novych lidicek a mam v tom zmatek 😅

kovkov
15. mar 2009

no problémy ani nemám, ale tak si doma žijeme už " každý po svém", ako dospelí, s bratom sa troch vadíme ale to sa dá.

a osamelá som bo kamarátky majú farjerov a uz sa tak casto zas nestretávame,a v lete som vzdy bola " vonku" a pracovala som tak nebol casu ist von a tak a sme sa trochu mozno aj odcudzili. a oni chodia este vela pit von , zúrovat a to mna uz az tak casto nebavi, no ale v tirolsku ma to bavilo s novými ľuďmi atď.

blondynka400
15. mar 2009

schnucki, ná já právě nejsem úplně "normální", ale toho sis možná všimla sama 😀

ivana98
autor
15. mar 2009

schnucki, ty si ale zabudlivko 😝 my sme sa sice stahovali kvoli mojej novej praci, ale "len" do Baden-Würt 😎 do prahy chodim len sluzobne, a len pocas tyzdna.. takze pohoda 🙂 ak to chces presnejsie, teraz vlastne byvame kusok od tej dediny, kde bol ten Amokläufer 😅

super, takze ste sa konecne dokopali na spg 😎 vam to ale trvalo 😉 drziiiiiim palce!

schnucki
15. mar 2009

😅 ivus promin, ted se mi to zase vybavilo .... jezis no, tady to furt bezelo v televizi a vecne se spekulovalo proc a nac a zac, no hlavne ze vi jste se do niceho nepripletli 🙂

kovkov to je blby ze jste se si takhle odcizili, moje kamaradky se protridili po mem odjezdu, to pak clovek pozna kdo je kamarad a kdo jen znami .....

ivus ja jsem nechtela pritele nutit, po jeho bejvale zkusenosti, no a jednoho dne sam prisel, jestli muzu udelat termin, ze pojedem 😀

schnucki
15. mar 2009

holky jdu spinkat, vstavame v 7h, tak letim do hajan

preju vsem jeste krasny zbytek vecera a dobrou noc 🙂

blondynka400
15. mar 2009

kovkov, hm, to se bohužel občas stává, zvlášť když pak každý má jiný názor na život. Jak psala schnucki, lehce se to protřídí. U mne ta tak bylo taky....

schnucki, dobrou noc 😉

kleopatris
15. mar 2009

babulky aj ja sa s vami zatial rozlucim a za dva tyzdne aj daco som tu ako na koni 😀 tak sa majte zatial pekne a moc nepiste 😀
papa a dobru nocku

blondynka400
15. mar 2009

kleopatris, hezky si užij dovolenou a ať je vše tak jak si představuješ 😵 . Chtěla jsem napsat ať si tam zaděláte na mimi, ale ty vlastně ještě nemůžeš co? 😒
Měj se hezky a vrať se nám v pořádku 😉

violoncielka
16. mar 2009

Ahojte babenky
krasny pozdrav z Irska,bolo tam nadherne.Sme uplne oddychnuti a zrelaxovani takze hor sa do noveho tyzdbna.
Co mate nove? Vidim tu aj nejake nove tvare....Ahojte
a zahliadla som aj ivanku...ahoj 🙂 Ako sa dari v novej praci?
Schnucki tak drzim palce,je dobre vediet na com ste....

blondynka400
16. mar 2009

Ahoj violoncielka 🙂
Tak to je dobře, že sis oddechla a jsi plná sil 😉
Jinak si myslím že nového celkme nic, vše je tu při starém 😀
Jak se jinka máš na severu? Tady už přestalo pršet a začíná být fakt nádherně, teploučkou a skoro pořád svítí sluníčko 😎

violoncielka
16. mar 2009

Blondy aj tu je nadherne,ja mam na jar vzdy taku chut zacat naplno zit 😵 .Ako ti dopadli tie vysledky z Prahy?

blondynka400
16. mar 2009

violoncielka, negativní, já si to myslea, fakt nevím co na tom UTZ viděla, absolutně mi to nedávalo smysl... V sobotu čekám MS (no a nebo taky nečekám), tak uvidím, co z toho bude, BT se drží krásně vysoko a zatím stále stoupá 😵

Jak jsi na tom s tím IVF? Už se to to blíží ne? Tedy jestli si dobře pamatuju, to víš ta moje hlava děravá....

schnucki
16. mar 2009

ahojik holky,
tak uz jsme zpatky, musim se priznat, ze jsme potom jeste padli do postele a ja dve hodky spala, pritel jeste chrupci 😀 .... jinak budem ve ctvrtek volat na vysledky, mame sice termin toho 6.4., ale sestricka rikala, ze si mame zavolat, aby treba ten termin nebyl zbytecnej, coz si sice nemyslime, ale uvidime 😀 ..... rikal ze tam byli casopisy a dokonce i telka s p... 😀

ahoj violoncielka, to je moc dobre ze jste odpocati a mate plno sil na dalsi kroky ... jak to vypada s tim ivf, mate ho v dubnu vid, ....

kleo preju taky kraaaasnou dovolenou 😵

blondy tak budeme doufat ze teplotka neklesne a zustane hezky nahore 😵

letim s dcerkou od pritelovi segry k zubarovi, tak se ozvu potom, tak za hodku a pul
kraaaasny den, tady je zas zatazino 😠

jinak violoncielka, s tim jarem souhlasim, ja jsem takova ziva, jakmlile je dyl svetlo a pomalu se otepluje, jak kdyz do me pichne, plna energie ....

blondynka400
16. mar 2009

Ahoj schnucki,

tak hlavně, že to máte za sebou. Už jste ukončili půst? 😀 😵 Doufám, že výsledky budou co nejlepší....

Ta moje teplotka zatím vypadá fakt moc hezky, takhle vysoko s jednodenním poklesem jsem měla zatím jen jednou a to, no víš kdy.... ☹ . K tomu mám dneska hrozně nafouklé břicho a je mi zle od žaladku ☹ . Ale nevím, nechci to zakřiknout 😔

Jak jsi na tom vůbec ty s teplotami, proběhla ta ovu?

mirusch
16. mar 2009

Ahojte 😀 Dakujem vam vsetkym kraaaasne za blahozelanie!!!! Narodky mam zajtra, to je pravda, ale uz sme si to oddarcekovali 😉 Boze, aka som stara.... 😅 Az som sa zlakla toho cisla.

Ivus, no hura, slava, ze si aj spomenies na nas.

Nemozem teraz vela pisat, ale zajtra este kuknem. Schnucki, dnes som na vas myslela, ze ako ste dopadli, som zvedava na vysledky. Nechapem, preco ma byt ten termin zbytocny, tak ci tak treba poriesit teba, nie? Isto tam chodte!!!

Vitam Kovkov 😉

Este k tomu filmu Marley a ja ... odporucit ho nemozem, komedia to nejaka brutalna vobec nie je, ani nejaky extra pribeh. Ok na kuknutie, ale fakt nic moc. Dnes do kina nejdem, som mrtva, vsak ved nabuduce, v DE to isto tiez bezi.

Inak mam ovu, je to naprd, vediet, ze mam a nic z toho ☹ Papa.

kovkov
16. mar 2009

mirusch

dakuje, ahooooj 😉

blackie26
16. mar 2009

ahojky jakse mate? ja mnela zavirovanej pocitac

ja uz sem tyden v posteli mam odchliplou placentu tak musim byt v klidu takze opruz ☹

blondynka400
16. mar 2009

Mirusch, jaká stará? 😵

Blacke, odchlíplou placentu? Tak to mi je líto.... A jsi doma? Jak moc je to vážné?

zuzka11
17. mar 2009

Dobré ránko!

jdu dočítat, ale ředem všechny zdravím!!!

Co jsem tak přelítla - Blondy - držím palce!!!

Miri, tak dneska ještě jednou VŠECHNO NEJLEPŠÍ!!!!!!!