Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

mirusch
9. apr 2009

Bre ranko 😀
Simonecka, kludne tu oxiduj, ja tu tiez oxidujem preto, ze som v zahranici a tu su super baby, da sa dobre pokecat. 😉 A navyse mas este trochu casu na tehu, ja som tiez do 28 cestovala...no teda oxidovala v UK. Ale az potom ma trklo, ze manzela by som hadam aj chcela a tak 😅
Inak s tym jedlom, to je fakt, ze to nie je dobre, preto si schudla tych 10 kg a uz by si viac nemala. Chapem, ze sa ti nechce pre samu varit, ale daju sa aj rychle jedla alebo si navar aj na 3 dni a mas pokoj. Da sa rychlo rizoto spichnut, cestoviny s nejakou fajnou omackou....Skus si nieco najst, lebo pravidelne jest a aj teple jedlo by si mala. Vies co? Napozyvaj si vela kamaratov a budes musiet varit 😀 Alebo sa budeme my z temicky u teba striedat - ako dobrocinna akcia 😀
A neboj nic, ukaze sa ci tvoj vztah za nieco stoji alebo nie, ked budes cestovat. Mozno sa prijemne prekvapis 😉

No, idem dneska upratovat u svokry, potom hadam fitnesko, aj ked teraz prsi, tak nalada nie je az taka skvela. 😔

blondynka400
9. apr 2009

Ahoj holky,

tady u nás je dneska taky docela ošklivě. Zataženo, ale krásně teplo. Dneska jsem nějaká mrtvá, vstávala jsem brzy, strávila 2 hodiny v tělocvičně. Nějak mě ty antibiotika a hormony zmáhají 😀.
Hele holky tak mě napadlo, je možné že po tom duphastonu nebo antibitokách mám nižší BT než normálně? Já tedy neměřila všechny dny, jen ty, aby byly výsledky relevantní, ale i tak je to nižší než obvykle, myslela jsem, že by měli být spíš vyšší 😕

kleopatris
9. apr 2009

ahojky babulky 🙂
u nas je pocasie krasne, zajtra odchadzame do Nemecka na 3 dni - Bayerische wald so svokrovcami sa tam mame stretnut, tak dufam, ze neprsi v celom DE 😒
inak neviete ci dnes v noci nebol spln? v praci si nikto nevsimol, ale ja som celu noc nespala, tak som jak prejeta kosackou na travu 😖

schnucki
9. apr 2009

teda vy jste toho ale nakecali 😝 😀

ja mam ted cas jen do 1h, pak prijdou decka .... vecer mi mozna pritel priveze neotebook, tak bych tu mohla vecer byt, no a kdyz ne, tak zitra, to uz jsem doma 😀

simonecka hezka fotka 😉 .... preju hezkou cestu, a co v polsku??

jinak mirusch nejsem si ted jista, jestli jsme se s pritelem bavili o tom, jestli bude mit i jeho obcanstvi, ale pokud by nebyl problem ze dite by melo 3, tak mu je dame, urco tam jeste pojedem, a pokud bude mit jeho obcanstvi jako pritel, nemusime mu vyrizovat vizum .... 3 jazyky, 3 obcanstvi 😀 uf

blondy on premyslel, ze by chodil na hodku do posilky, myslis ze by to pomohlo je zlepsit??

simonecka ted mozna polozim blbou otazku a mozna mi to uteklo (nestiham vas poradne docitat) ale nepsala jsi ze jste se rozesli? nebo je to nekdo novy 😀 .... kazdopadne ten pravy se urco jeste objevi, a 3 mesice neni tak strasna doba, je to holt zkouska vztahu, takove odlouceni 🙂

kleo u nas sviti kraaasne slunicko, takze urcite neprsi v celym nemecku 🙂 litam tu v tricku 😎 😀

blondynka400
9. apr 2009

schnucki, nemyslela jsem posilovnu, ale Mojžíšovu. Kamarádka je fyzioterapeutka a u chlapů, které mají sedavé zaměstnání a pak začnou cvičit mají výborné výsledky, lepší než s nějakými vitamíny a pod... Jen to chce vytrvalost a ne každý chlap je ochoten cvičit... Tak mě to včera napadlo 😀
3 občanství, to jde? 😕

lluciferek
9. apr 2009

ahojky
vůbec vás nestihám dočítat
ta restaurace se snad dneska dořeší. už toho mám až po krk!

jinak čekám ne svoje dny a pak začnu poslední balení HA 😵

schnucki
9. apr 2009

blondy aha, ja myslela ze mas na mysli normalni cviceni .... no mrknu na to co by mel jako delat a tak a zkusim mu to navrhnout 😀

nevim jestli 3 obcanstvi jdou, ale pritel ma dve + moje 😀

luciferek to taky pekne trva s tou restauraci ... budete ted zamlouvat jinou?? preju t se vam to brzo vyresi 😉

lluciferek
9. apr 2009

Tak můj přítel cvičí už 10 let a nemá sedavé zaměstnání.je pořád na nohou,tak jsem zvědavá 😀

lluciferek
9. apr 2009

no cvičí jako v posilovně nic víc. 😕

schnucki: no zamlouvali jsme,ale nic se nám nelíbilo,jako bylo to drahé a hrozný přístup atd...
panH. si vzal nakonec jeden podnik do pronájmu a bude ho otvírat 1.5. tak to tam snad uděláme. dneska se tam jde mamča kouknout tak uvidím.

blondynka400
9. apr 2009

schnucki, no je to takových 12 cviků, zabere to tak půl hodinky. Taky jsem jí teď začala cvičit, i když se to nezdá, je to docela makačka a to jsi myslím, že jsem docela vytrénovaná 😝 . Na spermijky je rozhodně lepší než posilovna, ta jim moc nepomůže. I když pořád lepší než nic... Ještě by to pak chtělo i nějaké mobilizace 😉

luciferek, proč vůbec čekáš s tím vysazením HA?
Bohužel i když žije zdravě a hýbe se, ještě to nezaručuje že budou v pořádku... Je to v dnešní době hrozný 😒 . Jinka u schnucki jsem měla namyslim speciální cvičení, je to v hodné pro páry, co chtějí otěhotnět a buď jim tro nejde nebo má muž patologický spermiogram 😉

schnucki
9. apr 2009

to je dost, zamluvis si restauraci a oni ji pak zavrou 😠 .... drzim palecky aby vam to vyhovovalo a meli jste tuhle starost z krku 😉

tyyy jooo, t je takhle akcni 😀

blondynka400
9. apr 2009

Teda holky teď se nějak strácim o jaké restauraci to mluvíte 😅

lluciferek
9. apr 2009

blondynka: já se 6.6. vdávám a měli jsme domluvenou restauraci a zaplacenou zálohu a oni jí zavřeli a tak vznikly komplikace.
jinak čekám,jednak kvůli svatby,protože mám šaty šité na míru a tak nemůžu být těhotná 2. protože jsme šetřili penízky na svatbu a potom se bude šetřut na zařízení do bytu 3. protože jsem tu psala,že má problémy a tak potřebuji po vysazení jít na kontrolu a ještě mi pan doktor řekl,že mi dá tableky na podporu žlutého tělíska. no a domů let 1.6. tak pro to 😉

schnucki: děkujeme. ale snad to už vypadá nadějně a budeme moct zítra poslat oznámení. za 40 min. mám volat mamči jak to dopadlo.

meleri
9. apr 2009

Tak čaute holky, tak jsme to vyřešili, tak se snad rozvod nekoná.

Slíbil že bude na mojí straně, a že bude pondělí středa pátek jíst tady s náma. Taky že omezí ty večerní aktivity..dneska přijde domů v sedm na koupání malého..a včera taky přišel relativně brzo.

sice nevím jak dlouho to vydrží..

já jdu dneska shánět nějaké to proutí do vázy, nabarvila jsem vajíčka samolepkama a sehnala košíček..Samsonek mi pomáhal, držel vajíčka zatímco já lepila...pak ale dostal hlad, tak bylo po lepení..

ještě by to chtělo nějaké ty kytky, tak vyrazím do přírody..🙂)

Holky,

to by mě taky zajímalo jaká vlastně ta mojžíšovka je. Já mám takový problémy se zádama, že bych měla něco dělat..dřív sem plavala s tou monoploutví, jenže s tím je konec..

zdravím vás všecky, snad máte taky tak krásně!

ahoj

lluciferek
9. apr 2009

meleri: to je dobře,že jste to vyřešili no a snad vám to vydrží.

jinak já mám skoliozu už od malička a ještě ktomu co jsem v Irsku tak nechodím na rehabky a tak jsem před rokem skončila v nemocnici. potom mi dali fizioterapie a to trošku pomohlo,ale jinak mám speciální cvičení a chodím plavat a hodně mi pomáhá vodní masáž.jinak masáž jako taková mi pomůže jenom na chvilku. potřebuju projet ultrazvukem a na to masáž a pak si jít lehnout do sauny. dělám to tak 14 dní 2X týdně a pak mám na víc než měsíc klid. Kdybych změnila práci,tak i na dýl.

blondynka400
9. apr 2009

lluciferek, tak to s tou restaurací je pěkně blbý, je to docela pech 😝
S tím vysazením, já taky čekala kvůli svatbě. Ale teď vím, že to byla chyba, protože moje tělo se s tím poměrně dlouho srovnávalo a to jsem na tom ještě na rozdíl od některých byla dobře. Ty tvoje problémy jsem četla, snad bude vše ok. Ale třeba ty budeš mít větší štěstí 😉

meleri, no to je super, uvidíš, všechno bude v pořádku 😵
K té mojžíšové, já ji zatím cvičím pár dní, ale jak jsem psala kamarádka jsem fyzioterapeutka a má s ní výborné zkušenosti. Ale jestli tě bolí záda, řekla bych, že by bylo vhodné asi trošku jiné cvičení než mojžíšová. Chtělo by to, aby se na tebe koukla nějaký dobrá fyzioterapeutka, zmobilizovala ti a napravila to co je potřeba a dala ti potřebné cviky 😉

lluciferek
9. apr 2009

meleri: aby jsi ulevila bolesti,ta musíš zpevnit zádové a břišní svalstvo. 😉 Pokud nemáš problémy s páteří tak ta bolest je na 90% z důvodu ochablého svalstva.Asi ty záda namáhaš,ale nemáš na to dost silné svalstvo a tak přicházejí bolesti.

meleri
9. apr 2009

Luciferek,

dík! Jej no já mám taky skoliozu, ale lehčí formu. mě na to právě zabírá dost dobře to plavání, ale chce to fakt plavat v kuse tu hoďku. Jo masáž je super, ale jak píšeš tak to moc nezabírá. a na co míváš ten ultrazvuk? to taky pomáhá?

Blondýnko,
všimla jsem si že tu jedna je. ted se mi tam ale nechce když jedu do toho česka ale jak se vrátím tak tam zajdu.

holky už doopravdy končím, omrknu ještě večer..🙂

kleopatris
9. apr 2009

meleri super s tym manzelom, dufam, ze to tentokrat vydrzi 😉 ale normalne je poznat, ze uz sa mas uplne lepsie. Som tak rada, tak sa drzte 🙂

blondy, mohla by si mi poslat nejaku stranku alebo tak odkial mas tie cviky, ja by som tiez zacala, zatial len tak preventivne. dakujem 😉

inak aj ja mam skoliozu a este asi o 1-2 cm kratsiu nohu, ale to nepoznat lebo sa mi to vyrovnalo vychylenim panvy, takze som zvedava ako sa to prejavi v tehotenstve...bezbolestne asi nie 😒 ja ked uz mam fakt ze velke bolesti chrbata tak cvicim na fitlopte, mam taku knizku cvikov a to mi fakt pomaha 🙂

luciferek to je pekne blbe s tou restikou..clovek sa tesi a oni mu ju zavru ☹ ale snad vam to s touto druhou vyjde 😉

lluciferek
9. apr 2009

meleri: já mám takové místo,kde to mám strašně ztuhlé. je to u toho špatného ohybu páteře a ona to vždycky tím ultrazvukem rozehřeje a pak to pořádně prstama projede a pak to zase ultrazvukem uklidní. strašně to bolí. né ten ultrazvuk to cítíš jenom horko,ale ta masáž . no a pak to bolí ještě na druhý den,ale pak je to ok.

jinak jsem mluvila s mamčou a říkala,že to tam budou malovat a pak by to snad mělo být ok,takže to tam uděláme. Konečně!

blondynka400
9. apr 2009

kleo, na netu to pořádně nenajdeš. Koupila jsme si knížku a pak všechny cviky probrala s tou kamarádkou a příští měsíc mi udělá mobilizace. Taky jsem začala cvičit preventivně 🙂. Ale myslím že cizině jí neseženeš 😒
No ale jestli máš vychýlenou pánev, tak bych o tom docela uvažovala, protože právě vychýlením pánve dost často nejde otěhotnět a mojžíška to právě spravuje. Teoreticky bych ti to mohla nějak popsat, ale nevím jestli by to bylo ono, chce to aby tě to někdo naučil, aby jsi to dělala správně....

kleopatris
9. apr 2009

a keby som si zohnala tu knizku pochopim to z nej? 😅 lebo neviem, kde by mna to tu kto mohol naucit 🙄
ja som este uvazovala nad brusnymi tancami, ale co ja viem, ci je to to prave pre mna ..

simonecka91
9. apr 2009

schnucki on je to nekdo novy no 🙂 ale ne zas tak novy znam ho rok🙂

v polsku moje mati je polka takze tam jedu za rodinou na svatky a oni me tam nasi vyzvednou a pak jedu do ostravy a z ostravy zpet do nemecka...

takze holky ja mizim napisu vecer stejne je tam nuda zase dostanu akorat prednasku jak moje sestrenky maji rodinu a ja se flakam po svete traparna no oni si trhnou ale uz se tesim na babicku to je moje milena holka 🙂

blondynka400
9. apr 2009

kleo, v čechách se jich prodává několik. Mě bylo řečeno abych si koupila tuhle, je docela fajn, navíc k tomu je i docela hezké povídání, jak s tím začala a pak nějaké zkušenosti, je to docela zajímavé. Pochopit se to dá, není to nic těžkého, ale stačí aby jsi nějaký cvik dělaal malinko jinak a už to pak není ono. Ale pořád lepší než nic 🙂 . A třeba až budeš na slovensku tak by jsi nemohla zajít k nějaké fyzioterapeutce, která tohle dělá (nemůže být obyčejná, je na to speciální kurz)? Ono pak bez těch mobilizací to není úplně ono, zvlášť když máš nějakou větší vadu... (což nevím jestli je tvůj případ 😀 ). Každopádně ale i tak bych to být tebou možná zkusila, je to docela fajn a má se potom hodně zpěvnit zadek a břicho, když už nic jiného. Fakt mi to přišlo jako pár lehounkých cviků, ale když to děláš pořádně, tak to dá docela zabrat 😀

kleopatris
9. apr 2009

no tak si to skusim niekde pozistovat, ze ci sa to da aj u nas. ale co ked ja som z maleho mesta, pochybujem ze tam niekto ma taku specializaciu, ale za opytanie nic nedam 😉 napises mi prosim este meno tej knizky, co mas ty? dakujeeeem moc
ja inak nic nepozorujem zatial, ze by mi ta panva sposobovala potiaze, ono to len trosku vidno v obtiahnutych satach a tak, ale inak nemam ani bolesti ani nic, len ten chrbat sem tam, ale to je skor pracou 😒 ale urcite to skusim, lebo zas az tak mlada nie som 😀 a do tridsiatky by som rada stihla aspon jedno 🙂, keby nahodou mal byt problem s otehotnenim...

mirusch
9. apr 2009

skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne 🙂

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila 😀 ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar 😀 potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. 😖 Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena 😀 no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super 😀 som z toho bola uplne sfetovana 😀 no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu 😉 ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo 😅 (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal 😀 . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo 😀 bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete 😀 . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja 😀 . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor 😉

kleopatris
9. apr 2009

no aj svokra mala cosi take, je to pozicali na mesiac, uz neviem kvoli comu. seci to tam skusali, ale my s manzelom sme sa bali, ze nas to potrasie 😀 jaaak male deti 😀

mirusch
9. apr 2009

Kleo 😀 No ono je to asi take velke ako walkman plus 4 elektrody. Jasne ze ta to nepotrasie. Mne sa pacil ten pristroj, kde sa dali tie gombiky (nastavenie frekvencie) otacat, tam sa to da fajne vystelovat. Teraz mam take lacnejsie digitalne, tam to nie je take jemne to nastavenie. Ale je fakt, ze sa mi stalo, ze som nechtiac otocila gombikom silnejsie a nadskocila som ako ma to pichlo v chrbte 😀
Ale fakt dobra vecicka!!!

kleopatris
9. apr 2009

jezis tak to neviem, ci sa to dalo stelovat u nich, ale myslim ze aj oni mali take, lebo raz mala ona a raz manzelov dedo a vytesovali sa tam z toho a tiez vraveli ze to velmi pomaha. ja verim, ze to pomaha, ale nastastie to zatial nepotrebujem...klop klop klop 🙂

mirusch
9. apr 2009

Inak Kleo, to mozu aj zdravi ludia, dokonca v tom co mam je funkcia "masaz". A ked sa to pouziva kazdy den, tak to fajne uvolnuje svaly.