Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
8. jún 2009

zuzka, abych rpavdu řekla nemám vůbec žádnou foktu. Já na fotky moc nejsem, skoro nic jsem tu ještě nenafotila. Ale kvůli tobě časem nějaké pořídím a pošlu, ju? 😎

meleri
8. jún 2009

zdravim snazilky a tehulky

pondelni rano je nejhorsi z celeho tydne..
my meli vcera pekny den; byli jsme na stredoveke slavnosti, bylo to moc pekne...ted je fakt fajn; ani horko ani zima; obcas trochu sprchne, tak to mam rada....

Zuzko toto leti dvacaty sedmy tyden to je krasa..a jak se citis?

zuzka11
8. jún 2009

Blondy - diky! 😉 Budu s etesit!

Meleri - ty to mas stejne jako pracujici? 😀 ja myslela ze u matek je to porad stejne a horsi rano je kdyz je mimco nemocne nebo tak......ale asi to beres podle toho, ze manzel neni doma vid?

ja uplne OK, diky za optani 😀 zacinam pomalinku vybirat kocarek......co ty, jak s ecitis, uz lip? kamardaky te vytahly ven a je to lepsi vid? A co nejaka dovca, treba po Fr, jedete nekam? At si uzijes manzela a on maleho.....

blondynka400
8. jún 2009

meleri, já taky myslela že u žen v domácnosti je to jedno... 😀 Já tedy nemám pondělí rada proto, že je tady všude hrozně hustá doprava 😝

zuzka 😎

zuzka11
8. jún 2009

Blondy asi do toho ještě nevidíme 😉

Přemlouvám se zajet do banky, zase mi nefunguje karta 😒 😠 Už tenhle půlrok třetí, a manžel má pořá tu samou.........

simonecka91
8. jún 2009

ahojte holky, takze ja akcne dneska po mesici vstala na jednu prednasku 😀 hehe ja prednasky vubec nenavstevuju neb tam muzu vzdycky jako zbytek chcipnout dneska to nebylo lepsi 😅 ale prezila jsem to jsem unavena neb ranni vstavani mi nedela dobre 😀 hlasili ze bude 25 stupnu tak ja uz pripravena ze jdu k jezeru a jestli je tak 8 stupnu tak je to hodne v sobotu byly pouhe 2 stupne jsem vytahla zase podzimni bundu( zeteplenou) po dvou letech jsem si jeste nezvykla 😠

o vikendu jsem pekla ten mandlovy dort, ten co se prodava v Ikei mnam lecker 😵

zuzi tak co udelame s tim lady cup?? mirusch rikala ze si mame poridim barevny, ze ty pruhledne zezloutnou a nejsou sexy :( a ted je v akci ruzovej 😀 ja jsem ujeta na ruzovou a to uz jsem tak stara 😎

zuzka11
8. jún 2009

Simi ja tam vcera hned koukala a nevyjel mi zadny odkaz:(((((jestli neco najdes, posli mi link, hned ho na sebe objednam.....klidne taky ruzovku, je mi to jedno🙂))))))Btw.koukalas zase na ebay? A co tvoje jine uspesne nakupy?

tak dortik? ja ted ulitavam na jahodach, dneska jsem si zase z obchodu prineska dve vanicky🙂))))

simonecka91
8. jún 2009

Ahoj zuzi, ja jsem to videla jen na tech jejich ofic.strankach za 24 euro jeden 😒 na ebay jsem se nekukala mozna by to slo fakt tam levnejc no. neb ja jsem v prubehu tydne uvalila asi 12 000 proste jsem ujeta a to jedu jeste nakupovat boty no to bude uchylka :(

tak na jahodach mnam.....

meleri
8. jún 2009

Zuzko;

jo jenom o vikendu jsme prakticky spolu... ☹ ale co do prace se chodit musi...tak se uz zas tesim na dalsi..jo s kamaradkama je to aspon veselejsi....

jo tak kocarek....to je super...a jaky mate v planu? hlavne nekupujte Chicco, to mame my, a je to smejd..teda jezdi ale kdybych mohla tak vyberu jiny....a uvazujes i o satce? ja to obcas vyuziju; ale vede u nas stejne kocar...

Blondy

no jak to pisu proste pondeli je naprd..at si doma nebo ne.... 😀

Simonecko; no tak ten lady cup to fakt vubec moc nevim o co jde...
Jo skola je asi nuda; ale zas jak to mas za sebou tak aspon muzes lip najit praci, ale co to tady kecam, kdyz toto kazdy vi .... 😅

holky maly nechce spat tak ho vezmu na prochazku..sice asi bude prset ale aspon na otocku..

mirusch
8. jún 2009

Ahojte.
Blondy, aj ja chcem fotky!

Zuzka, vybavene, preposlane, len neviem, ci to Blondy preslo. A inak, ten gyrosek tam nie je, cize stale nemam riadnu predstavu o tvojom bruchu. Predpokladam, ze si len hodila inu fotku a nie ze sa zatajujes 😀

Simonecka, no teda, na prednasky nechodis...Ja som musela, lebo inak som nemala sancu zohnat informacie. Nuz, nebol internet...My sme tu mali vcera riadnu kosu, ale dnes je 20°, tak je pocasiu odpustene.
A fakt, ten Ladycup radsej farebny. Inak, ktora sa odhodlate ako prva, tak sa ozvite, mam 15% zlavu, napisem vam kod. 😉 ( Alebo to mozeme spravit tak, ze ja jednej dam zlavovy kod, ta objedna, dostane tiez zlavovy kod a da ho dalsej). Ja som si oranzovy, lebo oranzovu milujem, ale nad tym ruzovym som tiez rozmyslala. Farba je fakt pekna, prijemna, nemozem nic zle na Ladycup povedat. Len treba zaplatit vopred, nezabudnite, nie ze budete cakat do sudneho dna na balik a ten nepride. Tento druhy mi dosiel do 2 dni, super rychlovka. A ten dzindzik - teda tycinku mozete odstrihnut z neho, ak zavadzia.

mirusch
8. jún 2009

A este k Ladycupu - objednajte len kalisok, tie sterilizacne tabletky a gel vobec netreba. Najlepsie je to na par minut vyvarit vo vode.

mirusch
8. jún 2009

Zuzi, ja tiez milujem jahody, dnes som volala manzelovi, nech mi prinesie, predavaju na jednom mieste cerstve od farmara. Len tiez musim dat pozor na ekzem.

Meleri, ja som tiez uz pocula, ze kocik Chicco nie je bohvieco 😒

zuzka11
8. jún 2009

Miri - jak ze tam neni a co jeho roztomile nozicky? 😉 😀 Jinak bricho je snad videt na tech ostatnich, nebo ne? 😕
Zase jsem si byla pro dve vanicky jahod a jedna uz je ve me......doufam ze se neosypu, jedno predlokti horzi....ale nemuzu si pomoct:((((

Simi- vydrz, oni to na ebay zase hodi, budu smirovat az bude zase ta akce 2 za cenu 1.........

Meleri - chicco ne, hazim okem po Quinny, zitra se snad dokopu do nejakeho obchodu si je prohlidnout......jinak satek ne, ale mam uz nositko, zase z ebay, je to tam holt levnejsi a daji se sehnat usper veci 😉 😀
Vraci se ti manzel hodne pozde z prace? A jak ta dovca at se aspon uzijete?

mirusch
8. jún 2009

Zuzi, jaaaj, tak si to myslela 😀 😀 Na jednej je brucho vidiet celkom dobre 😉 Ved je aj nacase, aby ti podrastlo!
A daju sa ti kupovat bio jahody? Ja sa trochu bojim tych z obchodu a ani nie su nejake pekne.

simonecka91
8. jún 2009

Toz ja se nabastila jsem mela strasny hlad 😀 ted ujizdim na rybach a ryzi a to tehotna nejsem 😀

Zuzi toz ok ja vydrzim ale jen aby byl barevnej je jedno jakej ale teda ne pruhlednej 🙂 mirusch uz v tom ma praxi 😝 toz smiruj smiruj 😀

k tomu kocaru ja bych chtela Inglesina Classic 😵 😵 😵 neprakticke ale nadherne a stejne si ho koupim az budu mit mimino 😎

ja jsem prezrata a mam lemru 😅

mirusch
8. jún 2009

Simonecka a vy ten Ladycup budete objednavat zvlast alebo spolu so Zuzkou? A chcete tu zlavu?

Ja som si doniesla z dovolenky Peanut butter cokoladu. Mnam, mnam. Mojmu manzelovi je zle, len co pocuje ten nazov, ale mne velmi chuti 🙂

zuzka11
8. jún 2009

Simi hlavne ze mas favorita ajasno🙂))Moje hlavni kriterium je rucni brzda....ale uvidime, ze budeme mit podelanka a nebude chtit se mnou na bruslich jezdit, tak mi bude brzda k prdu🙂)))

Jinak smiruju, maji tam plno moon cup, ale my jsme se dohodly na lady cup, vid? tak budu hlidat......a za co jsi vlastne utratila tech 12000? Udelala sis radost necim super?

Miri - jahody jsou ze stanku, supoer sladke, aspon podle chuti slunickoe, ne chemicke.......no ulitavam na nich 😉 Vůastne jsem se te jeste nezeptala, kolikatery dziny, podprdy a tricka nakonec vysly? jak ja bych dala shopping, ale na velryby se mi nic kupovat nechce:((((

mirusch
8. jún 2009

Zuzka, viacere baby vravia, ze Ladycup je lepsi a aj maksi, ja porovnat neviem a ani nie som za reklamu platena 😝 , len som proste spokojna.

No, dvojo dzinov Levis, 3 podprdy uplne super spica a tricka ... hm, ja som si kupila 5 a este som par dostala, robim reklamu jednej firme 😀 Aj ked tu v Europe je im to nanic... 😝 A manzel si tiez nejake kupil. A, 😅 prave som si objednala par veci na Bonprix, len dufam, ze mi nie vsetko bude dobre, inak je 70 EUR v keli...

simonecka91
8. jún 2009

jo my jsme se dohodly na lady cup velikost L a barevnej 🙂 Mirusch mi to objedname se Zuzkou na pul je to levnejsi o polovinu toz Zuzka smiruje 😎

kabelky kufry letenku do prahy obleceni a 12 litru v dupe a to jeste jedu koupit boty a nemam zaplaceny najem 😅

velryba haha kupuj na mimiska ale jeste je asi brzo co?? ale na tech strankach co jsem ti poslala jsou nekdy super veci ja tam naposledy objevila takove cool lahvicky a doplnky na stravovani mimisku byly drsne proste 😎

kocar to mam jasno ale proste ja to beru tak ze poridime jeden sportak normalni a jeden tady ten neb to byla laska na prvni pohled 😵 ale do kocaru daleko haha nedriv nejakej schopnej chlap by musel si me najit a jeste se mnou vydrzet 😀 😝

mirusch
8. jún 2009

Simonecka,aha. Inak opakujem - k tomu mozete dostat 15% zlavu, mala som kupon v baliku. Ak chcete, tak mi dajte vediet, komu mam napisat kod!

simonecka91
8. jún 2009

hmm ale jak to kupujes na ebay tak asi uz nemas zadnou slevu ne??

mirusch
8. jún 2009

Jaj, aha, vy to chcete na e-bay. ja som kupovala rovno u firmy. Ale ak si pisala sumu 24 s tym, ze to je na zlave, tak sa mi to vobec nezda lacnejsie, priamo na stranke Ladycup je ten ruzovy teraz- v juni- tiez za 24 a postovne zadarmo, dva v baleni su za 45 EUR a k tomu by ste mali minus 15%. Tak sa rozhodnite.

zuzka11
8. jún 2009

Simi - kupovat na mimo asi brzo neni, koukni tady do ruznych albicek, kde holky jeste tehotne nejsou a maji uz vybavu o ktere se mi muze zdat🙂))Ale ja cekala na po pohlafiiiiiiii🙂))

Pekne sis udelala radost!

Miri a ty taky, uaaaaa, tricicka, dzinecky, podprsenky.....ja chci takyyyyyy, ale ja to rozjedu PAK 😉

mirusch
8. jún 2009

Zuzka, neboj, budes mat. Myslim si, ze keby si si mala vybrat, ci chces mimi alebo nove tricka, tak si isto nevyberies tricka. Tie ta pockaju 😉

kleopatris
8. jún 2009

ahojky 🙂

ja len tak narychlo nez vas docitam 🙂 simonecka to mas ten isty sen jak ja 😵 aj ja chcem inglesinu classic, ja o nom snivam uz od zakladky, to som ho videla vo vyklade v BA a vedela som, ze to je on 😀 ale ako vravis neprakticky a drahy....no uvidim, ci ked budem tehu na neho ukecam manzilka 😀

zuzka11
8. jún 2009

No jasnacka, ale kazda zenska je obcas nakupuchtiva.....ja taky🙂)))Ale ja si pockam...........co mas v planu na odpoledne?Co vase mistnost, sune se kupredu?

kleopatris
8. jún 2009

fuuu uz som to zvladla, ale ste popismenkovali 😀

no ked budete mat ten lady cup, tak informujte aj vy, nech viem, ci si ho mam potom aj ja kupit 😵 teraz dufam, ze coskoro ho nebudem potrebovat 😀

u nas je tak nadherne pocasie a ja tu musim sediet, mame tu milion stupnov a bez klimy, idem zomriet od tepla 😠

jahodky mnam mnam, ale asi som uz dost zozrala na tento rok 😝

zuzka11
8. jún 2009

Tak prejdi Kleo na tresne, ty tu mam taky a stridam🙂)))

Chudatko.........za chvili ale pujdes domu..........

mirusch
8. jún 2009

Ahoj Kleo. Veru, radsej nech si na ladycup pockas...nemas uz teda ziadne priznaky?

Zuzka, no miestnost, pomaly ale isto, tento tyzden je v plane 2 izolovacie natery stropu a 2 natery farbou. Potom sa postarame o skary, dvere a mozeme tapetovat.

lubinka9
8. jún 2009

caaaute kocky,
toto mi nerobte, som jak mechom udreta a kukam jak zaba z prachu, skrz to ranne vstavanie a vy tolkooo poklabosite.
Dnes nebola nemcina nijak akcna, mozog asi v stand-by mode. Ale este zajtra a potom ma ucka 3tyzdne dovo, tak trochu zresetujem hlavu a zacnem potom z novym elanom. Vlastne len na tyzden, potom mame zasa my 3tyzdne dovo 😎 Ale este nemame ziadne plany, teda okrem toho, ze pojdeme urcite na SK.

no mne sa pacia tiez tie kociky z radu Quinny. Ked som bola tehu tak prave po takych som kukala. Takze az motyka vystreli a dufam, ze vystreli a dotiahneme to do zdarneho konca, tak urcite budem po nich pokukovat.

inak mne nedosli ziadne fotky, mirusch aj ja sceeem

no a ten ladycup, som neni stale presvedcena o tom, tak vyskusajte vy a potom mozno kupim. Ale spokojnost tam asi je, ze Mirusch? 😉

simon, teda iny ulet 😀 Nejak mi to uslo, ty niekde pracujes popri skole?

schnucki stale studuje, co? 😝