Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

mirusch
27. jún 2009

Ahoj Lubinka, to musis predychat, to by urobil kazdy chlap. Moj teda urcite. Stand by cez vikend je normalka a na pradlo prdia takmer vsetci chlapi. Ides to znova prat?

No, ten puding, ako pisala Schnucki, tak to je prosim pekne Creme brullee!! 😠 Ale dobre su oboje.

Stale kecame, chlapi nas vyhodili, ze mame ist kecat, kym neodpadneme. Tak posluchame. Inak, u nas je horuco a dusno, polooblacno, poloslnecno, hlasia burky.

zuzka11
27. jún 2009

Lubi pridavam se k Miri, to od nich nemuzes cekat.........bohuzel 😒

my za chvili razime s kamaradama na veceri, tak se tesim......ale vy met super pokec! A takove pohosteni!!!

lubinka9
27. jún 2009

prdim na to mirusch, tie co popadali na zem povleciem chlapovi ja budem mat ciste, za trest! nech si zapamata. Ale jak na just, ono sa to ani moc nezaspinilo 😕 😀

no ja neviem co je Creme brullee. Hod recept.

..to asi este dlho neodpadnete co?? 😀 A to pocko.. 😝 zavidiiim. Z toho co mate vy su u nas len tie burky 😠

lubinka9
27. jún 2009

cau zuzi,
tak prijemny vecer a bacha nech ta potom nepali zaha 😉

mirusch
27. jún 2009

Lubinka, tak tie jeho obliecky trosku este povlac po zemi 😀
Creme brullee recept.....otvoris sacok a nasypes do mlieka so sladkou smotanou 😀 😝 a potom posypes karamelom. No, ono sa to samozrejme normalne zlozito vari, ale to ja neviem, takze ja len takto.

Zuzi, prijemny vecer a veceru, my ideme ked chlapi skoncia ku Grekom 😵

schnucki
27. jún 2009

souhlasim s miruch, probehni se s tim jeste jednou po balkone a vlacej to za sebou 😀

ahoj zuzi, preju taky prijemny vecer a veceri .... ja se na tu nasi mooooooc tesim 😵

schnucki
27. jún 2009

my jdem skontrolovat ty nase chlapy, jak jsou daleko ......

schnucki
27. jún 2009

no teeeedaaaaaa ..... mam konecne cas a vy se nekde flakate ... (zuzka je omluvena, ta je na veceri)

kde jste???????

meleri
27. jún 2009

nazdar Schnucki!
už sem tě dlouho neviděla! jak se vede?

mirusch
27. jún 2009

Tak sme naspat z restiky. Bolo fajn.
Meleri, Schnucki teraz vobec nestiha, este take 3 tyzdne, potom ma fajront zo skoly. Ma sa inak fajn.

Tak hlasim, ze uz mame aj podlahu, este listy a hotovo. Uz len zariadit potom. 😵 Schnuckin priatel je sikulka.

Ozi, dnes som bola na TV Markiza 😨 😕 sice len ako fotka, ale bola som 🙂

lubinka9
28. jún 2009

cauky,
tu je teda mrrrtvo 😕 To mate vsetci take skvele pocasie, ze sa doma nezdrziavate?

Ja som prave pred druhym chodom obeda a potom asi skocime do Altstadtu vo Wolfsburgu sa prejst. Dlho sme nikde neboli, doma stale hnijeme. A vyuzijeme chvilu ked neprsi.. Inak predpoved na dnes mala byt 26 slnecno a je nejakych 16. A na dalsie 3 dni vraj 30, takze ocakavam max. 18,5 stupna 😝

mirusch, link funguje, sranda si ta spojit tu s konikom a kuskom tvojej minulosti. Este mi povedz, ktore pismenko z MJ mena predstavujes na tej fotke. Ja som tipla H 😕 😅
som zvedava na fotecky z bytiku.

a kde ste ostatne? zuzka bezi maraton 😀 😀 ale nieee ona len cvaka fotakom 😎

mirusch
28. jún 2009

Lubinka, veru je tu mrtvo. My tu mame zamracene, ale takmer 27°, som cela nadsena z toho. Idem rychlo vyvesit perinu, neviem, ci nebude prsat.
Trochu poupratujem novu izbu a mozno podokoncujem par drobnosti.
No, ja som v priezvisku C. K je moj brat. Trcime tam ako stlpy 😀 Tiez som tam mala o 20 kg menej 😀 Ale boli sme ako pismenka vtedy slavni, este aj policajti nas poznali a tesili sa z nas...aj MJ-ovi sme sa pacili, zatlieskal nam z okna. Pekne spomienky. Som rada, ze ich mam.

simonecka91
28. jún 2009

hele holky vo co go? kde byla mirusch v telce? co nechapu...prozradte preci

mejte se krasne jdu se ucit 🤐

zuzka11
28. jún 2009

Ahooooj!

Tak vecere OK, jen jsem trosku posedavala jak husa na vejcich - dala jsem si salat a i ten zpusobil, ze jsem mela dechovou nedostatecnost, takze sedet s pravitkem za zadama to je moje 😀 Ale jinak super vecer! 😉

A dneska - krize rano, budicek v 6,20 a prselo, ale pak se vycasilo a uz byla fajn atmoska, manzilek spokojeny, ze si dal pulmaraton pud hodinu a pul, co chtit vic? 😀 Mozna odtekajici odpady........holky uz ZASE nam to neodtyka, naopak se vraci....ted vana a drez v kuchyni....z toho duvodu se TAK tesim do Prahy! 😝

Miri - diky za mailik, jdu kouknout! A vcera Rekove? To musela byt parada!!!A videlas Schnucki - zavist🙂))

Lubi - creme brulee je jak pise Miri, jen figl je v plynove pistoli, musis to nahore - puvodne cukr zkaramalizovat......Ale to co vymyslela Miri je dobra vec, pokud pistoli nemas.....

mirusch
28. jún 2009

Simonecka, preposlem aj tebe IP, nechcem to riesit vsetkym na ociach ...

Zuzka, no teda, ak to budes mat do porodu, to sedenie v pozore, tak ziadna zabava, fakt. Neda sa to nejako riesit?
No, veru, vobec sa mi nechce s tym cremom brulee zabavat, preto z casu na cas kupim v sacku, ten karamel co k tomu je netreba ani do rury, nic, len ho nasypat a do 10 min to skaramelizuje samo.
A ten odpad 😠 Len pekne nahanaj domacu, aj 10x denne, ja by som. Treba to tam proste riadne prefuknut tie rury, vycistit profesionalne!

Inak, vcera som pri umyvani okna v novej izbe (skoro som pri tom dusu vypustila, take spinave okno som v zivote nevidela 🙄 ) som videla domaceho a hovorim mu, ze sa s nim skontaktujeme ohladom novej izby. A on ze naco ... 😀 Ok, mne je srdecne jedno, ked nechce zaplatit, tak nechce, ja mu nukat nebudem 😝 Ale chcem to mat aj v zmluve zmenene, jemu je vsetko jedno...

monasek84
29. jún 2009

Krasne ranko damy 🙂 koukam, ze jste se tu o vikendu neflakaly 🙂

Lubi: k tomu pradlu... nechci chvalit meho muze, ale muj by pradlo na balkone nenechal 😀 on je takova moja sikovna hospodynka 😵 asi exot mezi muzi 🙂

Jinak... vikend byl fajn, jen zbytecne moc kratky 🙂 V sobotu jsme si koupili novy inline brusle, tak jsme je sli hned vyzkouset a samozrejme, napoprve jsme si supli hned 10km, takze vam nebudu popisovat jak sem vypadala 😀

zuzka11
29. jún 2009

Dobre ranko! 😉

Snad bude Konisko fungovat, aby prijalo moji stiznost 😀 .....rozhodla jsem se vam nakonec popsat podrobneji svoji sobotni navstevu restaurace, je o co stat 😉 😀

Sli jsme se super kamaradama, vybrali nejaky Pasta, pizza bar......podle netu to vypadalo fakt hezky, moderne...dorazime tam a na vyber k sezeni bud nizoucke bile gauciky nebo naopak vyvysene stoly s barovyma zidlickama nebo vysokoposazenyma lavicema.....tak jsem sli ke stolu, aby se nam lepe jedlo 😉 ja pro stabilitu vybrala lavici, buh vi co bych predvadela na zidlicce a spadnout z ni uprostred plne restaurace se mi nechtelo 😀 Nejdriv jsem zaslintala nad jidelnim listkem, rychle presla oddeleni pii, past a skoncila u salatu.....s krevetama - proc ne? Sla jsem do toho.......byla jsem sotva v pulce, ruda namahou, vsichni ostatni uz dojedli, kdyz jsem musela ladne a nenapadne sedkocit a zbytek jidla i cele vecere prostat abych mohla dojit a zaroven dychat.......pak se mi ulevilo, ale nic netusici kamarad prinesl dezert - ano Miri, original Creme brulee, mousse chocolat a vsechny mozne lahudky....s iky jsem odmitla nabizenou lzicu a byla rada ze stojim a dycham.......KONEC

Ted se na za par, doslova za par , dni blizi vyroci....co ja tomu svemu darhousovi mam dat? Sexy pradlo nehrozi - na velryby nic nemaji...a i kdyz by meli, s pradlem je spojene svadeni a eroticke hratky a ehm....nejak se mi do nich nechce....romanticka vecer pri svickach? Po vyse popsanem zazitku taky zamitam.....tak co? Poradite??

A ted vam......konecne co? 😀

Mony - inline super! Loni jsem kazde pondeli brazdila na Blade Night mesto, nekdy to bylo az 23km, suuuuprajz 😉 A muze mas teda v tomhle genialniho....vsak my s Lubi zase urcite v necem jinem 😀

Miri - otravovat pani domaci enjde, je to cuza obecna....a mit tu instalatera kazy mesic nehcci, je to debil ona jineho neobjedna a on to pred mesicem vsechno cistil...jen je proste neschopny a napacha vic skody nez uzitku....uz to snad doklepeme....ale nasrala me, byla tu s maklerem ve ct a byla prekvapena, jak byt vypada sesle...aby ne, je stary jako Metuzalem, nic nikdy neopravovala........koukala na me jako na cizinku z vychodu, co ji ho vybydlela 😠

Blondy - co kamosky, jak jste si to uzily?

Kleo, Lubi - jak je pri pondelku?

lubinka9
29. jún 2009

ranecko,

zuzi, odkedy nepracujem pondelky ma nerozhadzu 😀 😀 Takze neva neva. Ozaj neslavite aj vy dneska Petra? a to vyrocie, noo vsetko co by ma napadlo si mi uz zamietla v predstihu 😀 , tak nevim..

mona ahoj a kde ste to boli korculovat? Na zaciatok treba povolne nech ta potom svalovica neznechuti do dalsieho sportu. 😝

my sme mali lenivy vikend len vcera sme sa boli na 2 hodky prejst k Schloss Wolfsburg inak nic. V sobotu sme tu mali na namesti blesak a vcera vecer tu organizovalo REWE nejaku svoju party s grilovanim wurstov a capovanim piva.

a standartne aby som nezabudla, dneska nam svieti slniecko a uz teraz je 22stupnov 😵

monasek84
29. jún 2009

Zuzu: tak vidim, ze vecere se povedla 😀 s tim vyrocim nevim nevim :( a co tak dat drahemu k vyroci neco co si uzije on (kdyz ty ses indisponovana 😉 ).... muj ma napriklad rad blbnuti s autem, tak dostal skolu smyku - celej den se blaznil na letisti a pak mi o tom mesic nadsene vypravel 🙂 nebo proste neco na tento styl, co se tyka ho, ma to rad a vis ze ho to potesi 🙂

monasek84
29. jún 2009

Lubi: byli jsme u mamky v Brne a tady je pres Brno nova stezka, tak tam 🙂 jinac... svalovicu jsem ani nemela, spis otlaceny nohy z brusli - nezvyk 🙂 ale tak, rozhodli jsme se ze se zacneme hybat, tak kdyz musis, tak musis 😀

zuzka11
29. jún 2009

Lubi neslavime, Petas ma v srpnu narozky, tak by to me vsechno najednou, slavime v zime 😉

Mony - mas pravdu, vecer jako v bufetu na nadrazi - vse na stojaka 😀 ......neco co by si uzi.....on si uziva porad, ma me! 😉 😀

lubinka9
29. jún 2009

zuzi a co ja? mam meniny aj narodky v jednom mesiaci. odstup nieco vyse 2 tyzdnov 😠

zuzka11
29. jún 2009

O je......a mysli na tebe drahy 2x? ja to mam s odstupem mesice a svatek se bere jako hooodne podrzuny 😠
Ted me napadlo, jaky jsem sobe, ze tomu nasemu chudakovi chceme dat jmeno, ktere ma svatek na Stedry den........Holky, dneska pisu jako idiot, preskakuji pismenka, omlouvam se 😖

lubinka9
29. jún 2009

zuzka, moj byvaly kolega sa vola Stefan (26.12), Vianoce su 24.12 a on sa narodil 25.12. 😀 😀 Ten to myslim vyhral na plnej ciare 😀

no ten moj mysli hlavne na to, ze ja mu to pripomeniem vcas alebo na to nejakym sposobom upozornim aby si to vobec vsimol. Zial nejak toto mu unika. Ked som mu dnes gratulovala k meninam tak sa cudoval, on na ne uplne zabudol. Tak co uz potom sviatky ostatnych okrem neho. Ja mu vsetko pripominam a znacim do kalendara aj jeho rodicov aj sestru 😕

mirusch
29. jún 2009

Dobre ranko. Dnes som sa konecne vyspala, do deviatej! Asi toho vela dnes neurobim, ale to je aj moj plan dnes 😀 Akurat mame poobede muzejny cajicek, mesacnu poradu.

Zuzi, no teda, a je to normalne, ze takto nemozes dychat? Ved este ani brucho nemas velke... Nechces to skonzultovat? A pecen mas v poriadku?
Ja by som sa teda s takou domacou riadne povadila. Neznasam blbcov a nenechala by som sa teda osocovat, vsetko by som jej rovno do oci povedala, hlavne ked viete, ze do 2 mesiacov ste prec! Neboj sa jej. A ked nejakych ludi, co to budu chciet po vas prenajat stretnes, tak ich odhovor 😝

Lubinka, no vidis, slnko naslo aj vas 😵

Ja mam meniny tiez len 2 tyzdne po narodeninach a jediny, kto mi blahozela su moji rodicia. Manzelovi stale poviem, ze mam meniny a on, ze no a co 😠 😠 Oni to v DE nepoznaju, neoslavuju. Ale asi si budem kupovat sama kvety a darcek, nech vidi, ze to fakt nieco pre mna znamena. Raz som si tak na narodky kupila sama kvety, lebo on mi nie, aj ked vie, ze to mam rada 😔 Ale asi to je na dobrej ceste, naposledy som kyticu dostala. Lebo ho uz sprdla aj moja mama a aj jeho sestra, ked este bola normalna.

kleopatris
29. jún 2009

ahojky 🙂

konecne mame pondelok 😵 este 8,5 hodiny a uvidim dufam nase male embryjko 😵
inak je mi uuuplne nanic, cely vikend na bliti a stale mi tak je 😒 no co uz, neviem co je horsie, ci sa z chuti vyvracat alebo mat cely den ten pocit.....este je tu aj sialene dusno uz od piatku a to mi na vitalite nepridava ☹

aj ja mam medzi meninami presne 20 dni, ako decku mi to dost vadilo, lebo to mam v novembri, potom december vianoce a potom cely rok ani jeden darcek 😠 ale teraz uz mi je to jedno, lebo ako miruschkin manzel aj moj to ignoruje.....

zuzi viem si predstavit tu kozu, aj nas je taky....tiez nam uz skoro od zaciatku divne funguje v kupelke odtok a on ze si mame zavolat instalatera a dat si to precistit...ale preco my?? sak tob uz bolo ked sme prisli....tak tam sypeme chemiu a kasleme na to, nech si to vylize ten po nas....my to robit a platit nebudeme. Oni by seci najradsej len prachy inkasovali, ale starat sa to nie...

zuzka11
29. jún 2009

No, abych Petrunkovi az tak nekrivdila....muj svatek slavime vetsinou s jeho rodinou a spojujeme to s oslavou tchyninych narozek a P.narozek, a tchyne na me nezapomene nikdy a P.si vzdycky nakonec taky vzpomene a darky jsou super...ted nemyslim darhe, ale takove pozornosti, ketre dokazi, ze me zna, vetsinou jsou tri - nejaka namka, nejaka sranda a neco jako "na ferovku"🙂))

Instalater Miri je marna snaha, Klea chape, jak jsem rada.....a ja se uz opravdu nehcci dohadovat, zkousela jsem to behem tech 2 let tolikrat...ale furt jsem "ta z vychodu".....a protoze oba vypadame mlade a pani majitelova je tlustoska, ktera projela mladi, tak se na nas diva krive i proto - nebo si to namlouvam? Kazdopadne mam jasno, kdyz by to byvalo bylo na dyl nebo naporad, nebydlela bych tu ani za zlate prase a chtela neco lepsiho.....

Lubi - vidis, ja , ani nevim proc, jsem si nejak myslela, ze na Slov.se svatky moc neslavi.....mate kalendar jmen stejny? 😕 A Stefana lituju 😀

zuzka11
29. jún 2009

Jsem skleroza - Kleo - MOC DRZIM PLACE!!!!!!

lubinka9
29. jún 2009

zuzka kalendare niesu identicke, niekedy sa ale mena zhoduju. jasne ale, ze je rozdiel v jazyku. A s tym oslavovanim je to asi individualne, mojmu chlapovi na tom moc nealezi, mne MOC 😀

kleo, tak nech ti to rychlo odsypa a hlavne dobre dopadne! Daj nam potom vecer vediet 😵

mirusch
29. jún 2009

Kleo, drzim palce, ked sa vratis, hned informuj ako si dopadla. A chci fotku!!! Ze baby na MK su zvedave 😀

Zuzi, ja by som asi u takej kravy nevydrzala ani 2 roky. Odtialto, kde sme sme sa uz chceli stahovat, raz kvoli susedom, ale hlavne do vacsieho, ale vsetko take strasne drahe. Susedu nakoniec domaci nejako "vyhnal", cenu nam nezvysuje, iba z casu na cas, co sa cudujeme, on je taky lenivy si vsetko prepocitat, ze podla mna na nas ani velmi nezarobi. Ale uz dal namontovat citacky na radiatory... 😝 , tak asi budeme doplacat. Ale nevadi. Nas dom je stary a vidno to uz, neviem ci do toho investovat, ako dlho tu ostaneme, ktovie. Ale asi este nejaky cas, ked uz davame dokopy tu novu izbu. Zase, ked je nejaka emergency, tak to zase nas domaci kona, nastastie.

Ste videli predpoved pocasia? Slak ma trafi. V DE je bud 16° alebo 36°. Iba extremy. Tak som zvedava.

Som sa inak vratila z muzejneho cajicka. Neviem preco sa to tak vola, ked pijeme kavu 😀 . A mali sme aj kolaciky, aj som manzelikovi doniesla. Nech aj on ma nieco z tej mojej dobrovolnej prace. Inak, co bude noc muzei a ja som sa prihlasila na sluzbu, tak bude vraj aj ochutnavka cokolady, hura, hura, jasne ze sa zapojim 😅