Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

zuzka11
24. aug 2009

Blondy ja nenadavam, jsem v pohode........jen kdyz se porovnam s vama nepribiralkama, je to divne 😉 ja jedu do plusu pekne od zacatku 😀

Mame za sebou pracovni vikend a jeste nas ceka cely pracovni tyden.....tak se predem omlouvam, jestli budu cist mao....ale koukam, ze zatim tu jsem nejvic, kde se vsechny flakate? 😉

Blondy - drzim palce na vysledky!!!!Pak dej hned vedet, taky myslim, ze je to formalita, ale at uz je KONECNE reknou.......

monasek84
24. aug 2009

Ahojte babulky 🙂 tak je zas konecne chvilku cas, nakouknout sem 🙂 vidim, ze se pekne kulatite, a vse je ok, to jsem rada 😉

zuzka11
24. aug 2009

A jak se mas ty Moni?

monasek84
24. aug 2009

Zuzi: jak kdy.... chvilku ok, chvilku deprese, chvilku smutek, chvilku radost.... 🙂 ubiji me to cekani a ta nejistota, ale konecne uz se zacina neco dit (tento tyden pritelovo predoperacni vysetreni a kontrolni odbery), takze snad uz se to pohne... 🙂

blondynka400
24. aug 2009

zuzi, no abych pravdu řekla skoro bych radši za tvůj model.... A neboj, řekla bych že tě brzy doženu a budu ráda za tvůj přírůstek 😀 . Hlavně nesmíš zapomenout, že si od nás nějaký ten týden dopředu 😀

Jojo, přesně tak to beru.... Ale chci to prostě slyšet. Určo dám vědět, hodálm tam zavolat odpo 😀

monasek, ahoj hoka, jsi se také přišla ukázat 😎

Hele holyk, ještě mě tak napadá, co jste udělaly kulince, když jsem tu nebyla? Vy jste jí tu zas kousaly? 😀. 6e už od ní není žádsná příspěvek a přitom jsem si všimla že do jiné diskuze chodí....

kleopatris
24. aug 2009

dobre ranko 🙂

konecne som aj ja tu a konecne sme dnes vyprevadili svokrovcov 😀 😝 boooze, ale celkom rychlo ubehlo tych 12 dni.

zuzi, ze 6,5 kg. sak to je super aj keby si este 3 mala pribrat 🙂 porodis a budes na povodnej vahe.

blondy to s tymi vysledkami...neznasam cakanie 😒 ale ked budu ok, tak sa cakat oplati 🙂

ahoj moni 🙂 informuj nas co a ako, budem vaaam moc drzat pasticky 😵

monasek84
24. aug 2009

blond: ano, konecne je tu trochu volneji, tak se da 🙂

kleo: diky moc, snad to vsechno vyjde 🙂 v patek jdeme jeste k urologovi, tak se chceme zeptat jak po operaci postupovat, jestli cekat na dalsi hormonalni injekci a nebo jestli uz mame jit rovnou do CARu (at rekne cokoli, stejne si domluvime i sezeni v CARu at slysime vic nazoru) 🙂

blondynka400
24. aug 2009

kleo, no já nesnáším čekání když si nejsem jistá výsledkem. Takhle mě to až zas trak nebere, no snad se nepletu 😖 😵

monasek, tak to je dobře. Hlavně že se vám to i trošku hýbe 😉

zuzka11
24. aug 2009

Mony tak to moc drzim palce....to nicnedelani a cekani je na palici....... 😖

Blondy - a jake ted delas cvico? Citis se v pohode?

Kleo - super, ze uz jste zase sami! 😉

blondynka400
24. aug 2009

Zuzi, no já jsem úplně v pohodě. Nebýt toho bříška a toho že chodím častěji na záchod a za půl hodinky potom co se najim, že mám hlad, tak ani nevím, že jsem těhu...
Chodím do posilky, aerobní zona + nějaké posilovací civky, ale snižila jsme zátěž, něco vynechala úplně a jsem tak kratší dobu. Pak občas zajdu na pilates, kde mi občas řekne že něco nemám dělat a nebo to mám dělat jinak. A od září začnu zas učit tanec, ještě bych to chtěla do konce roku nějak zvládnout, tedy spíše do vánoc, potom pojedu do ČR

monasek84
24. aug 2009

blond, Zuzi: presne tak, konecne nejaky krok dopredu 🙂

kleopatris
24. aug 2009

boze blondy, ze to tak zvladas 😨 klobuk dole, tolko aktivit, ja som rada, ze zvladnem prist do prace a z prace 😔

blondynka400
24. aug 2009

kleo, tak já zas nemám tu "klasickou" práci, ale přes léto toho tady bylo fakt dost, navíc kolem baráku je pořád co dělat.... Hlavně že jsi v pohodě, každá jsme nastavená jinak. Já když to občas někomu řeknu, tak na mě skoro každý nevěřícně kouká, jako že jsem blázen, ale mě to vyhovuje. Jediný co mi vadí, tak když přijdu ze cvičení (tedy spíš hlady přilezu), tak bych s prominutím sežrala všechno co vidím 😀

Jinka jak jsem slíbila hlasím výsledky tripple testu, jsou: NEGATIVNÍ 😵 😵

kleopatris
24. aug 2009

super blondy 😵 aj ked sme nic ineho necakali, aj tak to potesi 🙂

blondynka400
24. aug 2009

kleo, dík 😵 . Já se přeci jenom trošku bála, jak se odebírali pozdě, protože pak dost často vycházejí falešně pozitivní... Tak ve mně nějaký červíček pořád hlodal, ale už dohlodal, hajzlík 😀

lubinka9
24. aug 2009

ahojte,

blondy, gratulujem k vysledkom 🙂
kleo, ako je tebe? nevolnosti? Ta navsteva fakt rychlo ubehla 😕
monasek, tak super, ze sa veci hybu, drzim palce 😵

my sme boli cez vikend na navsteve, grilovalo sa.. Tak sme sa zoznamili s par ludmi, bolo fajn. Len sa podavali take veci ako nakladany hermelin a pod, tak som tam miestami trpela ale zvladla som to. Ale ked doniesli domacu tortu s cernicami, malinami a slahackou, uz som neodolala. Kaslat na slahacku 😅

ozaj a zuzi, chcela som sa spytat, ty si neabsolvovala tripple tests, vsak?
Ja som sa na to pytala svojho Dr., povedal, ze je to zbytocne po tom ako mi vysiel NT aj s krvou.. Ze by to mohlo len zbytocne skreslit. Takze na ne nejdem.

mirusch
24. aug 2009

Ahojte, hlasim, ze zijem, akurat mensia kriza... 😖
Blondy, tesim sa, super, super. Vidim, ze si akcna, no uvidime, dokedy ti to vydrzi 😀

Monasek, ahoj, super, ze si sa ukazala. Musite byt trpezlivi, neda sa nic robit. Viem, ako to mne liezlo na nervy, to cakanie, ale ked sa musi, tak sa musi. Len aby ta operacia drahemu pomohla. Drzim palce.

Vidim, ze ste tu nejake zrave, clovece. Teda okrem Kleo, chudatko, ale aspon ze je svokra prec, nie? 😝 Mne stale nejako extra nechuti, aj ked prave na mna predsa len ide hlad, asi z toho, co ste popisali, tak si asi dam. Ale neviem co, na nic nemam chut... 😅 Asi ma to chytilo od svokry, do nej nieco dostat, na to clovek musi mat vysoku. Ale predsa jest musi. A pit tiez. Ach jo.

schnucki
24. aug 2009

ahojik holky, tak se po dlouhe dobe zas hlasim 😀

doufam ze se vsechny mate v poho a u vsech je vsechno v poradku 😉

blondy sice nevim presne co to je za testy ale taky gratuluju ze jsou negativni ....

zuzi a co ty, kdy se na nas gyrosek konecne prijde podivat?? a kdy ze se to stehujete, nebo uz jste v praze??

kleo, lubi vse v poho, nejake novinky??

monasek nevim jestli se zname ale drzim palecky at je vse v poho 🙂

mirusch a jak u vas? doufam ze je to lepsi ....

papa

kleopatris
24. aug 2009

lubi aj my sme cez vikend grilovali a jedli sme aj salat, a dala som si aj z vlasskeho riadne 😅 a pekne suncicku a tie würstchen. Takze dufam tiez, ze je vsetko ok 🙂
a k nevolnostiam....som sa vytesovala, ze uz mi nic neni dokial som si dnes necistila zuby 😠 zase som videla ranajky druhy krat...hm uz to berem fakt ako moj osud 😀
inak ani ja asi nemam tripple testy, ja mam ist na krv az v 20.tom tyzdni. Som sa zabudla minule opytat. A ani na NT som nebola 😅 no nevadi, chcem ist na ten organscreening, len by som sa mala uz objednat 🙂 a tam mi povedia vsetky vady aj nevady

inak pisala som vam, ze som sa bavila s dr. a ze babo sa da citit uz aj v 14.tom tyzdni? neviem, ci som vam to uz spominala, ale som mala zvlastne pocity v bruchu, tak som sa jej len z blbosti opytala a ona ze s mojim bruchom je mozne ze uz citim jak sa mi tam pohybuje 😵

blondynka400
24. aug 2009

lubinka, k těm tripplům, já na něj původně jít taky nechtěla, ale pak jsem si to rozmyslela, protože je to další test, jak zjistit že je všechno ok. Myslím, že to nemá co zkreslit, zvlášť ve tvém věku a když se provede včas, tzn. 15tt 😉

mirusch, doufám, že dlouho 😀

schnucki, genetické testy v drfuhém trimestru 😉 . To je dost, že jsi se traky ukázala 😉

kleo, na velkém UTZ se pozná hodně, ale zdaleka ne všechny genetické vady, to jde jen z krve nebo plodovky. Ale je fakt že jestliže je Nt negativní, tripply potřeba nejsou 😉

Tak jsem se dneska pohádal s manžele pokěně po telefonu, kvůli takové blbosti, to zas bude večer 😖

schnucki
24. aug 2009

vid, jsem si rikala ze se musim na vas podivat kdyz mam konecne casek 😵

teda takovejch testu .... ale jsem rada ze je u vas a prcku vse v poradku ....

kleo to ti je stale po ranu zle?? teda tak dlouho .... to je super ne ze je mozny mimco uz tak brzo citit 🙂

blondynka400
24. aug 2009

schnucki, no já jsem v tomhle možná tošku pošahaná, protože bych prostě nesnesla, aby to mimi mělo jakoukoliv vadu, tak se tomu snažím předejít.....
Co vůbec vy? Kdy jdete na kontrolní spermio? 😕

mirusch
24. aug 2009

Blondy a ako myslis, ze by si nezniesla, aby malo dieta vadu...Dala by si si ho zobrat, keby ano? Ja teda vobec nesudim, mna to zaujima, lebo ja keby som bola tehu, tak toto by bolo aj pre mna dolezite. Nemyslim si, ze by som zvladla postihnute dieta. Prosim, neodsudzujte ma 😔

mirusch
24. aug 2009

A one, Schnucki neignorujem, uz som si s nou pisala IP 😀 Ahoj draha...

mirusch
24. aug 2009

A urobili sa mi hemoroidy, tak ledva chodim 😠 ☹ Nechapem z coho. Naposledy pred 6-mi rokmi, den predtym, ked mal prist na navstevu moj drahy manzelicek, teda vtedy sme sa len cerstvo spoznali. Plakala som od bolesti, nakoniec ma zachranila lekaren a spolubyvajuca s dubovou korou 😖 A zajtra mam ist na rocnu kontrolu ku gynekologicke. Na porazenie 🙄

blondynka400
24. aug 2009

mirusch, já na to nemám starat se o postižené dítě a manžel už vůbec ne. Takže jsme se na začátku dohodli, že když bude cokoliv špatně, bohužel půjde mimi pryč 😔 . Tak teď už jenom příští týden ten velký UTZ, a budu mít konečně klid 😵
To se ti udělali nějak rychle? Já myslela, že to nějakou dobu trvá a postupně se to zhoršuje....

lluciferek
24. aug 2009

blondy: no super.gratulluji k výsledkům

mirusch: stěhovali jsme se tady v Irsku.Tady jsme v pronájmu.Vlastní byt máme v ČR. no to je mi líto.A´t ti to dobře dopadne.

schnucki
24. aug 2009

me prekvapilo kolik vysetreni se da udelat, ale souhlasim s vama, az to nekdy klapne urcite pujdu taky na vsechna mozna vysetreni .... my jsme to uz taky resili a ac to bude hodne vytouzene mimco, pokud by melo byt postizene, bude to tezke ale pujde pryc, v tom jsme za jedno .... ac je to smutne ....

jinak ten kontrolni se musime dohodnout, pritel bude ted asi mesic a pul jezdit dalku, takze to pada asi az na rijen, dneska mi bude volat jak dlouho bude jezdit a ja pak udelam termin .... zas cekat 😝

mirusch tak snad budou rychle pryc 😉 ....

ahoj luciferek 🙂

mirusch
24. aug 2009

Blondy, veru ani my by sme sa nevedeli postarat. 😔 No, vcera som zacala citit - ze sa nieco deje a dnes sa to brutal zhorsilo, tak som frcala do lekarne, ale zatial mast nezabera.

Schnucki, vy ste tiez pripady, co sa tyka terminov 😝 Vsak vy chcete vediet, nie my 😀 Len ak uz neberie tie vitaminy, tak bude vysledok zase skresleny, lebo ak aj vitaminy pomohli a sp. sa zlepsil, tak ked ich teraz neberie, tak sa zase zhorsi. Takze neviem, ci to potom malo zmysel.... 😔 Zase neviete, ci pomohli, ci nie.

schnucki
24. aug 2009

joo a moji sestre objevili cystu v podbrisku, mela bolesti tak zasla k doktorovi a ve stredu jde do nemocnice, budou ji delat laparoskopii, doufam ze to nebude nic hrozneho ...