Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

emily327
23. feb 2010

Ahojte, prepacte,ze som vcera nic nenapisala ale vobec mi neslo pisat na konika. Neviem, kde bola chyba.
V praci bolo, tazko 😀 ale nie,zeby sefka nieco zle robila ale tazko po 10 dnoch nic nerobenia som si malinko aj makla. Takze z prace som ledva prisla domov, drahy ma tlacil do schodov, lebo ma velmi bolel klb na lavej nohe ☹ Este,ze dnes mam volno. Tak si trosku oddychnem. Inak sefka v pohode, len je nejaka zvlastna, ale to je asi normalne, kedze nevie ako to so mnou bude dalej, ani ja to neviem, ale oznamila som jej,ze mam v plane pokracovat vo svojom plnom uvazku dalej a to este zopar mesiacov a potom neskor sa uvidi. Vyzvedala, ci budem rodit tu v IRL alebo na Sk, tak som jej povedala, ze doma. Takze takto v skratke. Ale cas este ukaze, ako to bude....

Tak a teraz si vas idem precitat a napisat vam. cmuk dakujem za podporu a dufam,ze to nebude take zle v praci, ako som cakala 😉

emily327
23. feb 2010

ivanaj, som velmi rada,ze vsetko dobre dopadlo u lekara a ze ste ok 😉 Ja sa nasho prveho scanu neviem dockat.. ale este mesiac vydrzime a uvidime nasu fazulku ako si v brusku rastie. A ty moja sa mas ako? Este stale pracujes tolko hodin denne?

Mirusch, jej tebe je ale hej 🙂 Aj ja by som chcela ist na Slovensko, naposledy sme boli v oktobri a pojdeme az v juli :-/ Tak si doma uzi rodinky, papkania a oddychni si ak sa bude dat 😉 Inak aj nam z IRL lieta do BA iba Ryanair, tym ze su monopol tak aj tie ceny uz nie su take lacne ako boli kedysi. A teraz vam do BA uz nic nebude lietat po aprili??

Tak a uz tu mame na rade janulku 😀 Stavkovanie na chvilku budeme musiet zastavit - hadam az ked budeme pred terminom my: schnucki, ivanajelinek a ja 😀 Ale to si este pockame 😀

Blondy, ako sa mame? Co malinka?

finfrle, ahoj moja ja pracujem v jednej malej rodinnej restauracii v Balline. A co ty? Budem rada, ak sa stretneme 😉 Vy tu asi planujete zostat zit v IRL,ze?

schnucki
23. feb 2010

ahojik holky,

narychlo jsem vas precitala, omlouvam se jestli nebudu reagovat na vsechno ...

nejpve veeeeelka gratulace kleo, jsi sikulka 😉

a lubi, malej je naaaadhernej, moc se vam povedl 😵

pak vitam finfrle a drzim palecky at se brzo zadari 🙂

katko mrzi me ze se to nepovedlo, ale super ze to berete sportovne, ono se zadari 😉

emily, ivus, jak je vam dvoum???

ja hlasim ze jsem uplne nenormalni tehule, normalne se zvraci na zacatku tehu, ja kecala s misou dneska v pul 4 rano 😝 .... uz asi od vikendu mam krece a bolesti, tak vetsinu casu odpocivam a moc toho nemuzu jist, vcera se mi po vsem zvedal zaludek ... ale jinak to jde ....

mirusch zitra dopo se ozvu jak to se mnou vypada 😝

blondy doufam ze mala je stale zlaticko, nebo uz vystrkava ruzky?? 🙂

kkatka78
23. feb 2010

Ahojte Babiky,
V prvom rade obrovska Gratulacia Kleo!!! Fakt drzim moc palceky a som rada,ze to skvelo dopadlo...riadny chlap teda 😀

Schnucki,diky moc...neva,niekedy urcite dufam a verim 😉

Ja mam sokove stavy,vcera sa mi pokazilo auto,tak som v prdeli na par dni a ked zahlasili tu cenu fuuuu infarkt 😒 Ale nikdy nie je tak zle aby nemohlo byt este horsie,tak to za par dni urcite predycham....drzte sa holky cmuk

finfrle
23. feb 2010

Emi No zustat tu to asi ne ale jeste par let ano,jeste necitime,ze je pravy cas jit zpet.Jsem dnes po vcerejsim cviceni ko a to dost,silene me boli nohy 😀 😒 😀 no jo musim pro sebe neco delat 😉
Jinak MS zatim nic ale to asi prijde
Schnu dekuji uvidime za jak dlouho se to povede.
Musim mazat do prace mam jen pauzicku

emily327
23. feb 2010

schnucki, ti mi je velmi luto,ze sa ti takto pohorsilo ☹ dufam,ze to coskoro prejde, dufajme,ze ked skoncis 12tt tak uz budes ok 😉 Drzim velmi palce moja. My sa mame, vcera sme boli po prvy krat v praci po 10 dnoch a ledva som dosla domov. Dnes mam volno, tak oddychujem. Zvraciat nezvraciam, ale vsetko mi smrdi a vcera ma zase prepadla hnacka, ale inak sa da. Zaludok je stale ako po opici, ale zase je pravda,ze do nho zmestim viac ako kedysi 😀

Katka, hm no to vzdy nieco musi byt, aby sme sa v zivote nenudili 😀 Dufa,ze uz horsie nebude. Tak nech to co najskor nejako poriesis a predychas 😉 cmuk

finfrle, jaj tak ja som citila,ze je ten pravy cas uz po 2 rokoch, ja kebyze je moznost na Sk zarobit si na vlastne byvanie, tak NIKDY zo Slovenska neodidem. Nevravim,ze je nam tu zle, mame co sa tyka materialnej stranky vsetko ale to pre mna nikdy nebola napln zivota, chyba mi rodina a priatelia a vzdy sa tu budem citit ako Polka, kedze pre Irov budem stale z Polska. ( je jedno,ze som zo Slovenska, oni si vzdy budu mysliet ze som Polish)
A ty kde pracujes ak sa smiem opytat? A kedy mas dostat MS? Stale si nenapisala 😀

finfrle
23. feb 2010

emily mluvis mi z duse me se Irove take stale ptaji jak je v polsku a ze jsem polka....proste jsme pro ne vychodni blok!Naposledy se me ptali dneska 😀 ja uz na otazku odkud jsem rikam z Ballyhaunis a tim je setru 😀
Uz jsem psala pracuji na Deli 🙂a Ms jsem mela dostat uz vcera ale zaim ticho po pesine 😅
Ja nemuzu rict,ze me to netahne do CR ale dokud nebude nasetreno nikam se nehrneme prece jemom tady je o neco lepe a tam bychom zivorili ale chci aby pak mimisek vyrustal s rodinou a mel i babicku a dedu!Casem to pujde.

emily327
23. feb 2010

finfrle, tak to si im dobre natrela 😀 ze z Ballyhaunis 😀
Prepac,ze sa tak hlupo budem pytat, pracovat "na Deli" co to znamna? Mne to nic nehovori.
Tichucko drzim palce, aby MS neprisla. Aj si skusala testik?
Tak nech co najskor nasetrite kolko potrebujete a nech sa mozte vratit do CR a uzivat si rodinku so svojou rodinkou 😉 Nam sa pomerne dost podarilo usetrit za tie 4 roky a doma by sme tolko spolocne nenasetrili za cely zivot 😀

finfrle
23. feb 2010

Emi no vys jak to je jako v obchodu jak jsou ty koutky s varenim od snidane po obed plus peceni sladkeho a peciva a pod
Stestikem zatim cekam ale manza se na me culi (uz vi ze je spozdeni 🙂 ) S testikem pockam urco tyden az dva nechci se stresovat kdyby to nevyslo i vyslo 😅 Ono na jednu stranu to chces a na druhou se bojis.
Jsme zacali setrit az pred nedavnem,jsme si uzivali dovolene a procestovali jsme Evropu teda tu zapadni 🙂 Francie vyhrava 🙂 rozhodne tady usetris vice co nam ale udelalo caru pres rozpocet je to ze manza predcasem prisel o praci jojo a socka mu diky svatbe zkrouhla penize ☹
No a po tom chlapovi co se me ptal odkud jsem prisek jeste jeden asi polak ci litevec ci co a ptal se me na to same a tomu jsem bezmyslenkovite rekla Czech Republic a on hned na to odkud jsem presne a ja na nej zirala a trikrat se ho zeptalo CO? a on chudak se ptal dokola az jsem mu rekla its not your problem 😅 🤐 to jsem asi prepiskla ale stve me to co si vsichni mysli,ze si budeme tykat a placat se po zadech?!No asi uz se me na nic ptat nikdy nebude 😀 jsem to ale potvora jojo

emily327
23. feb 2010

finfrle, jasne jasne Deli, uz viem 😀 vies ja som blond, tak mi to zapina neskor 😀
Ja som testovala uz po 27DC - dni cyklu. Nevedela som sa dockat. A hned sa mi zobrazila slaba ciarka. Kedze som nevedela vyratat kedy som mala ovulaciu, tak som to urobila tak ako by som mala dostat MS v ten den. Ja by som na tvojom mieste necakala az tyzdne. Pockaj este zopar dni a testni, myslim,ze koncom tyzdna by sa uz ak si tehu mohli ukazat //. A aj mas nejake priznaky, ako bolest v podbrusku, naliate prsia atd...? Lebo je pravda,ze tieto priznaky su rovnake aj ked si tehu aj ked mas dostat MS 😀 Ale testik ukaze, pozri ak nie tento mesiac, tak urcite buduci 😉
A manzel je teraz bez prace??? Fakt? No to mate super,ze ste takto cestovali. My sme kazdy rok boli na dovolenke pri mori , za slnieckom kedze tu je len dazd a zima. Ale je pravda,ze my sme isli do Irska iba za jedinym cielom, co najskor odtialto odist. Tak sme setrili pomerne dost, ale zase od ust si netrhame, hoci je pravda,ze po restikach papat nechodime 😀 Smiem sa opytat kolko mas rockov?
Inak ty si ale asi poriadne uz alergicka na to ked sa ta opytaju odkial si, co? Ja uz ich kaslem, nestoji mi to za to sa rozculovat, hoci uz sme aj celkom Slovaci znami v IRL, po tej prenesenej bombe z SK do Dublinu 😀 To som sa dobre bavila na tom 😀 aj antireklama je len reklamou 😀

finfrle
24. feb 2010

emily no podbrisek nejak sem tam tahne ale nic vice.Manza hleda a nemuze najit a me sev od minuleho roku kveten sebral hodiny na 33tyydne coz neni nic slavneho ale i tak se tu da pomalu nasetrit vice nez v CR,za 4mesice 29let uf toto leti a starnem 😀,no alrgicka na to od kud jsem ....hm....ono spise je to tak,ze po tolika letech ptani uz me to nebavi a odpovida mi to samo ani se u toho nevztekam proste odpovim a je klid 😉
Jo jinak MS nedorazila 😕

mirusch
24. feb 2010

Ahojte, ja len kuk a frcim do muzea-prace.
Len som chcela zareagovat - ja celkom hrdo odpovedam, ze som zo Slovenska, nech vedia, lebo tiez stale tipuju bud Polsko alebo Cechy, tak nech vedia, ze aj Slovensko existuje. nastastie v drvivej vacsine su reakcie dobre, uz sa mi dokonca parkrat stalo, tiez ze odkial presne 😀 a ked som povedala, ze stred, tak ten clovek rovno povedal moje mesto, ci odtial 😕 Ze tam bol a bla bla. Tak to ma vzdy potesi, ked ludia vedia, lebo precestovali alebo tam dokonca pracovali.
To skor, ked som bola v Londyne, tak mali strasne divne reakcie, takmer som vzdy dodala, ze ano, mame elektriku, televizor a nezijeme v jaskyni 😠 Tam bola dost casta otazka (pred 10-12 rokmi, ked bola vojna v byvalej Juhoslavii), ze ci to tam mame tu vojnu. Proste informovanost 😝

Ok, papa. Finfrle, drzim palce 😉

finfrle
24. feb 2010

mirus to mas pravdu taky ze staru jsem byla hrda na to,ze muzu rict CR ale po tak dlouhe dobe to stve a hlavne oni znaji jen Polsko a Litevce a uz me nebavi jim vysvetlovat co a jak.At se vrati do skoly a nauci se zemepis 😉
Tak utikam zase makat jojo
Emi prosim,kdyz budes mit chvilku mohla bys mi napsat jak to chodi hned na zacatku tehotensvi s vysetrenim?Dekuji a preji krasny a klidny den pacek

lubinka9
24. feb 2010

Nazdar kocice,
zas som tu na skok kym sa mrnavy nezobudi.

dakujem vsetkym za gratulacie 😵

najprv Kleo, obrovska gratulacia, super si to zvladla, uz sa tesim na fotecku. 😵

mame sa fajn, docela hekticke, posledna noc OK ale ta predtym 😝 Uz som chcela maleho supnut do klubu teroristov 😀
ale dnes to vyzehlil..

OP bola fajn, dokonca som si ju uzivala. Mala som spinal, perfektny tim lekarov a draheho so sebou na operacke. Ked sa mrnavy narodil hned nam ho dali, teda drahemu na ruky a mne potom hned na prsia. Od zaciatku bol velmi culy, Apgar mame 9 10 10, ked mu chcela sestricka zmerat obvod hlavy tak jej rukami chytal to meritko a podarilo sa az na 3x. Bola docela prekvapena, ze ma 20minutove babo uz taky uchopovy reflex. 😵

Noc a prvy den po OP snad ani nebudem komentovat, dost blbe.. Ale potom uz len lepsie a dnes sa citim ozaj v pohode.
Mlieko mam ale este nie tolko aby som pri kazdom krmeni maleho zasytila. Takze to striedame s UM. Dnes sa ale mlieko o dost rozbehlo, tak verim, ze UM cochvila schovame do skrine.

Odkedy som z nemocky mam -8kg dolu, celkom fajn po tyzdni.. Ale nijak sa nesnazim, to samo.. 😅

nejak neviem co sa udialo stranky dozadu, dufam, ze sa mate vsetkym fajn.
paaa

emily327
24. feb 2010

Mirusch, aj ja som hrda Slovenka 😀 Uz som sa stretla aj s tym,ze mi vraveli,ze ked som tu uz tak dlho a aj akcent chytam irsky,ze uz som Irka. Ale to NIKDY. Aj u nas uz ludia vedia, kde je Bratislava a mozno aj vdaka mne vedia,ze existuje Slovensko. Ako bolo v praci - muzeu???

finfrle, ahoj moja, co sa tyka vysetreni na zaciatku tehu, je to individualne. Ja som ked som zistila,ze som tehu pockala som tyzden ( a vybavena so 4 pozitivnymi testami som vyrazila k lekarovi GP). Ten sa len pousmial,ze je super,ze som doniesla svoje testy ale ze podla zakona je to tak,ze sa musim ist vycurat a test musi urobit on. Tak som sla, vycurala som sa do takej nadobky a trpla, ci sa // fakt ukazu. A ukazali sa necakane rychle 😀 Zmeral mi tlak a to bolo vsetko. vypisal papiere do nemocnice, ktore som podpisala, povedal mi termin porodu a to bolo vsetko. Od vtedy co uz bude skoro mesiac som u neho nebola, ale dostala som list z Castlebar,ze mam prist na prvy scan a krv. Ale som velmi prekvapena,ze som dostala taky skory termn- budem v 11tt+5 lebo normalne tu zeny dostavaju termin na prvy scan az v 14tt. Mozno zavazilo aj to,ze som svojmu GP povedala,ze by som bola rada, ak by som mohla absolvovat prvy scan do konca prveho trimestra,ze chcem vediet,ze je to vnutromaternicove tehu. Tak mozno on tam nieco napisal. fakt neviem. Tak sa 22.3. tesime na prvy scan.
A ty si si uz robila testik? Drzim velmi velmi palce 😉

Lubi, moja skvele si to zvladla a ja vam prajem hlavne vela mliecka aby ste to UM uz mohli na dlho odlozit do skrine 😉 Vobec sa netrap tym,ze nas nestihas citat, hlavne si uzivaj maleho a nech vas necha aj co to vyspinkat 😉

Dnes som sa po prvy krat citila v praci ok. Nebola som ani unavena nic. Len teraz na konci a aj momentalne mam pocit,ze mi tvrdne brucho ☹ Nie je to v podbrusku ale hore ako je pupok a nad nim a tiahne sa to az k rebram ☹ Neviete coto moze byt? Ked si to zatlacim, tak to boli..... Vzdy nieco hmm

schnucki
24. feb 2010

ahojik holky,

vylezla jsem z gauce abych vam napisala co a jak ... omlouvam se ze nebudu reagovat, ale jeste mi neni dobre

dneska jsem byla s pritelem u doktora a vypada to, ze ty bolesti mam z toho ze nemuzu jist, kazdopadne to pry neni normalni, ani to jak rychle jsem zhubla, ... takze se ted musim nutit jist, jinak mi hrozi nemocnice, ... doktorka rekla pritelovi ze jestli nezacnu jist, ma me odvizt do nemocnice 😝 .... takze tu dlabu slany tycinky, boruvky, jogurty a co ja vim co ....
ale dobra zprava je, ze male je v poradku, hralo dneska fotbal a mame uz pres 4cm 🙂 ....

doufam ze se vsechny mate v poradku, ze miminka nezlobi a ze tehulkam je lip nez me 🙂 ....

finfrle
24. feb 2010

Emily dekuji moc moc ja si taky rikala,ze kdyz budu takpogicim za GP a do prvniho trimestru bych taky chtela ultrazvuk a testy ale rikala jsem si,ze bych jela i na genetiku do CR chci si byt jista,ze to je zdrave.No uvidime jeste nic neni jiste.Dnes mi bylo docela zle,cely den jsem litala na zachod s prujmem ach jo 😒
Jdu si uz lehnout a pokusim se neco naspat

emily327
24. feb 2010

schnucki, chuda nase ☹ to ma fakt velmi mrzi, ze je ti takto zle. Posielam zraciu maniu 😀 Ja za posledne dni, vyzieram chladnicku a jem dvakrat tolko co na zaciatku. Najhorsie je to,ze mna ovocie vobec nezasyti a ani mi nejde na chut, stale musim mat nieco co naplni moj zaludok. Ved to aj tak vyzera, uz som pribrala od kedy som tehu 1.5 kg ☹ Ty len pekne po malinkych davkach ale pomalicky papkaj moja. Dufam,ze sa nemocnici z daleka vyhnes a bude vsetko ok. Je fajn,ze babatko je ok. Maly futbalista 😀 Opatruj sa a hlavne nech si co najskor ok 😉 Budem na teba moja mysliet. A vdaka,ze nam sem tam napises, aspon sa nemusime bat,ze sa ti nieco stalo cmuk

finfrle, no ja som tiez mala v plane,ze pojdem na geneticke testy na Slovensko, ale po konzultacii s lekarkou gynekologickou zo Slovenska, si ich dam urobit tu. Kedze je aj tu taka moznost, tak je zbytocne riskovat lietanie domov a hlavne ta cesta aspon moja ( ale asi aj pre teba ked letis z Dublinu) je fakt nekonecna. Takze v 12tt pojdeme do Dublinu na NT screening ( PAPPA test -tak to volaju v Irsku). Je to polska sukromna klinika a je to take iste vysetrenie ako u nas na Sk. Stoji to cca 250 euro ale je to urcite menej ako letenka + vysetrenie na Sk. Nejde ani tak o peniaze ( boli aj budu) ale o tu nekonecnu cestu na SK. Ale pochopitelne je to na tebe.
Koncom tyzdna si urob testik, velmi nas napinas 😝 Dufam,ze tam najdes //. cmuk

ivanajelinek
24. feb 2010

Ahojte kocky, tak ja som si musela teraz trosku zdriemnut, som dnes akasi unavena....Mame sa inak dobre, jest mi zatial chuti, zle mi ani neni..(ale nechcem to zakriknut ako naposledy)

Schnucki, preboha, tak zacni pekne papat...Nie ze sa ti nieco stane a budes musiet ist do tej nemocnice..A to ti nechuti alebo ako?

Mne inak momentalne nechuti jest ryba..Myslite ze to nevadi? Lebo kazdy mi vravi ze by sa mala pocas tehu aspon 1-2 krat tyzdenne jest ryba..ale ja nemusim...

Emily tak to je dobre ze je ti uz lepsie...Ja mam tiez termin 22.3. tak ako ty 🙂

Lubi tak super ze maly je dobrunky....Aj je manzel s tebou doma ci musi chodit do prace?

Finfrle tak to vyzera nadejne... 😎 Potom daj vediet ako dopadlo testovanie...Zeby pribudla dalsia tehulka?

emily327
24. feb 2010

ivanajelinek, ahoj moja uz som aj chcela napisat schnucki, ci o tebe nieco nevie. Ale som rada,ze si v poriadku. Co sa tyka ryby, ja na zaciatku tehu som si nakupila do mrazaku tolko ryb,ze az. Aj som asi jednu zjedla ale teraz ich nemozem ani len vidiet. 😖 Tiez viem,ze by som mala ale poviem ti po pravde, ja som na zaciatku tehu zopar tyzdnov, ked som sa dozvedela,ze som tehu, tak som sa snazila zdravo a len to najlepsie jest, nic vysmazane len zdrave veci. Ale od tohto tyzdna jem vsetko na co mam chut. Dnes som mala rezen a zemiaciky a calamadu. Akurat peciem francuzske zemiaky a zijem a papam tak ako som papala predtym. Nechodim sa stravovat do McDonaldu takze si myslim,ze to netreba prehnat. Mala som v plane,ze si budem robit salatiky ale tie mi vobec na chut nejdu a ani ich nejem. Tak sa moja vobec netrap. Ja si myslim,ze treba papat vsetko s mierou a viac ovocia a zeleniny ( ale ani to nie kazda z nas moze v tehu). Lebo ak sa budeme obmedzovat, toto nie toto nie tak budeme asi hladovat ( ja som tak mala minuly tyzden) bola som hladna a nevedela som,ze co zjest lebo mi slo a chut iba "nezdrave". Tak som nejedla a bolel ma zaludok. A teraz papam na co mam chut a je mi fajn. ( dufam,ze aj dlho bude)
Ano? A to mas na ten termin prvy UTZ??

finfrle
24. feb 2010

emily ja ani neslysela ani nevim ze tu nejake takove oddeleni na genetiku je!Ja jen vim,ze Irove to nemaji a ze to je pry zbytecne stejne pak si to musis nechat at je co je, a pisnes mi pak adresu?!sim sim
Urcite az najdu odvahu a jestli neprijde MS vam napisu to je jasne 😉
A do kdy musi byt ta genetika?

ivanajelinek
24. feb 2010

No Emily, ja si tiez myslim ze by sme mali jest to co nam chuti a nie ze to co sa musi..Lebo mne tiez vobec salaty akosi nechutia a ovocie len banany a jablka..Ostatne ani nie. A UTZ som mala uz v pondelok, uz mame 2,1 cm...Som neverila ako male narastlo za tie 4 tyzdne. Lebo ked som bola prvy krat, na UTZ si videla len taku bodku a teraz uz taky rozdiel. Som zvedava ako to bude za dalsie 4 tyzdne...Som dosltala aj papier od dr. ze 15.8. je moj posledny pracovny den.Tak si musim este zistit ze kolko dni mam dovtedy narok na dovolenku a si ju niekedy vybrat.
Ja som minuly tyzdne tiez toho moc nezjedla, som mala ten brusny virus, tak mi nic nechutilo. Tak som rada ze mi uz zasa chuti..A dneska som bola po robote na taky obrovsky zmrzlinovy pohar.. 😝 Som odisla skorej z prace, dnes sme tu mali 13,5 st, svietilo slniecko tak sup na zmrzlinu...Ale teraz vecer uz bola aj burka, prsi takze pekne pocasie je prec...

mirusch
25. feb 2010

Caute babule, kde sa flakate 😀 U nas dnes svieti slnko, hned mam viac energie. Ale aj tak vela prace, mam na to vsetko 2 a pol dna, kym nepojdeme do SR, takze uf, uf.
Ako mate dnes?

janulka04
25. feb 2010

jee, babulky, obroska gratulacia kleo a Maximiliankovi...ze to tak krasne zvladli 😵

lubi, super, ze maly je take zive dieta... 😀 aspon vies, ze ho mas 😉
a teda dakujem za strucny popis...aspon priblizne viem, co ma caka 😵

takze sa tesim s vami, aj na fotky Maxika... 😉
nemam tolko casu, vybavujem online kocik, ale este nakuknem, ze ako sa vam dari...a snad aj docitam vsetko..pekny slnecny den vsetkym 😵

kleopatris
25. feb 2010

ahojky 🙂 dakujeme moc za gratulacie 😵
tak my uz sme doma konecne, nie zeby som nemocky nemala rada, ale doma je doma 😝

dala som vam fotecku toho nasho kuriatka 😵

inak porod super, kludne by som sla zase, ale tentokrat s mensou hlavickou 😀 skoro to klaplo bez nastrihu, ale vraj som moc pevnaa tam dole...podrobnosti o porode nabuduce

mame sa fajn, len mame zltacku a kojenie neklaplo tak jak ma ☹ mlieka mam sice pre celu skolku, ale drobec nevie sat, tak pijeme len s debilnym klobucikom zatial 😒

majte sa zatial pekne, ja idem hajat pokial sa maxi zobudi 🙂

janulka04
25. feb 2010

kleo...jeeee, ale je zlatunky....macko maly....nadherny naozaj
a neboj, to kojenie pojde, ja som tiez jednu klobucikovala 😵

ivanajelinek
25. feb 2010

Kleo maly je zlatunky...Este raz velka GRATULACIA... 🙂

Inak kocky ako sa mame? Schnucki uz je lepsie? Uz ti chuti aspon trochu jest?

Ja som dnes zasa unavena, najradsej by som isla uz teraz zalahnut, ale co budem robit potom v noci, ze? Idem varit veceru a mouno upeciem aj kolac...

Miri kedy to odchadzate na to Slovensko?

Finfrle no co? Uz si testovala?

kkatka78
25. feb 2010

Kleo straaaasne krasny ten vas Drobec....Gratulujem este raz a dufam,ze vsetko ostatne pojde ako po masle... 😉

finfrle
25. feb 2010

Ahojky holky des jsem toho mela vaznehodne a jsem unavena jako kote.Uz dryhy den litam na zachod s prujmem 😖
Zacala jsem cvicit tak mam trochu mene casu na pc
MS stale nedorazila a chystam se o vikendu na testik tak uvidime.
Kleo mocmocmoc blahopreji krasny prdolka 😉 😵 😵 😵 i manza rikal ze je sladounky ale tyky se zdesit tve fotecky(briska)rikal to snad praskne 😀 no chlap 🙂

emily327
25. feb 2010

kleo, jej maly je zlatulinky 😉 Este raz gratulujem a z klobucika si nic nerob. Hlavne,ze mas mliecko 😉

Ivanajelinek, ahoj moja ako dnes? Ja cely den super pohoda a vecer mam na zaludku balvan ☹ Tento tyzden mam uz aj ja chut na sladke 😀

katka, ako sa mas moja?

janulka04, kupujes kociarik cez internet? Lebo aj mna napadla taka moznost, ale dost ludi ma odhovara,ze je lepsie ho vidiet ako takto cez net. Ale ja mam zopar veci z netu a pohoda, nebol s tym ziaden problem.

mirusch, tak drzim palce, nech vsetko v pohode zvladnes do odchodu na Sk a hlavne stastnu cestu cmuk tam aj spat 😉

finfrle, poslala som ti IP 🙂